Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

VК Partizan, PK Partizan

  • Зачетник теме Laky
  • Датум покретања

IzrazitiFavorit

Grobarčina
Учлањен(а)
12.03.2007
Порука
1.571
Reaction score
3.393
Ali ako pogledamo s druge strane, zakljucak je da su pregazili (3:8) Mladost u goste kod 1-2, da bi ih u zadnjoj dokusurili kod kuce. Znaci, kad treba igraju najbolje, znaci- cvrsta, motivisana i iskusna ekipa.
Nasa prednost je da idemo kompletno rastereceni, a oni imaju pritisak odbrane titule, i pobede nad srpskim autsajderom (nesto kao repka protiv njihove pre par meseci).
 

Immortal

Old School
Учлањен(а)
04.10.2006
Порука
2.646
Reaction score
2
Локација
Србија
Ниједна екипа која доспе на final four није аутсајдер. Ми нисмо фаворити али мислим да ни реч "аутсајдер" не осликава прави однос снага. Са осталим што си написао се слажем...
 

BanePFC

Grobarčina
Учлањен(а)
05.01.2007
Порука
1.769
Reaction score
295
Локација
. I .
znaci mogu da rezervisem mesto na juznoj tribini za subotu u 20.30? :)
:pfc:
 

grobar_BN

Grobar
Учлањен(а)
11.04.2007
Порука
250
Reaction score
0
Локација
Бијељина
RAĐEN: Idemo do kraja
Još samo 24 sata su ostala do duela našeg Partizan Rajfajzena i dubrovačkog Juga u polufinalu vaterpolo Evrolige. Novi (stari) prvak Hrvatske i branilac trofeja u ovom prestižnom takmičenju zbog iskustva velikog broja osvajača zlata na nedavnom SP u reprezentativnoj konkurenciji važi za velikog favorita na papiru, ali se ni Emil Nikolić i njegovi izabranici ne usuđuju da najave sigurno slavlje nad klincima sa Banjice. Sjajni niz pobeda i igara crno-belih u dosadašnjem toku takmičenja i odsustvo rezultatskog imperativa daju beogradskoj ekipi pravo da se nadaju osveti za neuspeh u duelu sa istim rivalom u istoj fazi Evrolige, prošle godine.
- Samim plasmanom na fajnal-for opravdali smo klupska očekivanja u ovoj sezoni. Ali ne želimo da se zaustavimo. Hoćemo da uradimo ono što nismo uspeli prošle godine - pobedimo Dubrovčane i odlučujemo o tituli evropskog prvaka. To ne bi predstavljalo nikakvo iznenađenje, jer dobro poznajemo rivala, imamo potreban kvalitet, iskustvo sticano u jakim mečevima i motivaciju na najvišem nivou. Samo da ostanemo zdravi, mirne glave i do kraja ispoštujemo dogovorenu taktiku - ne skriva optimizam Nikola Rađen, koji je sa saigračima proteklih dana u Milanu sparingovao sa italijanskim Pro Rekom, takođe učesnikom završnog turnira. Za trofej će se boriti i grčki Olimpijakos. O. N.

izvor: DANAS
 

chicha

Grobar
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
253
Reaction score
0
Локација
Beograd
Pitamo se mi naravno. A, i oni izgleda nisu na svom nivou, evo muku muce oko titule u prvenstvu (Jug- Mladost 2-2, u nedelju je zadnja). Pa, mozda ce ih umor stici, a mozda se malo i emotivno isprazne, dok mi na miru cekamo i spremamo se.
Btw, video sam da je polufinale sa njima u 18.30, a basket sa severinom u 21, pa dobro je.

Gde je dobro tad cemo svi uveliko biti ispred hale!
 

ЖИВОРАД

Доброћудни костур
Учлањен(а)
13.10.2006
Порука
3.018
Reaction score
677
on je mislio da dodje na sami pocetak utakmice...
evo da ovom prilikom momcima pozelim srecu,da nas obraduju vestima iz "daleke" Italije i da nam se kuci vrate sa titulom sampiona evrope!!!
 

Ala-Munja

Del boy
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
8.413
Reaction score
489
Локација
...
Vaterpolo se igra u 20-00 .... :(

Venerdì 22 giugno 2007
ore 18.30: Olympiakos Piraeus - Pro Recco
(diretta Rai Sport Sat - canale 227 decoder Sky e digitale terrestre)

ore 20.00: Partizan Raiffeisen Belgrade - Jug Croatia Osiguranje
(diretta Rai Sport Sat - canale 227 decoder Sky e digitale terrestre)

ODBRANOM U FINALE
Crno - beli se punom parom pripremaju za duel sa Jugom 22. juna.
Filip Filipović: Moramo da zaustavimo odličan centarski par Smodlaka – Dobud
i sjajnog Boškovića. Jesu oni prvaci Evrope, ali to ne sme da nas opterećuje


Partizanu ne “leži” Jug. Ni Dubrovčani se nisu obradovali kada su na žrebu dobili crno – bele lavove. Ko će koga da “prevari”?
- Već sam rekao da nismo mogli goreg po nas da dobijemo. I sada tako mislim – kaže Partizanova zlatna levica Filip Filipović.
Dubrovčani brane evropsku krunu. Možda im je oduzme baš Partizan, već u polufinalu.
- Prvaci su Evrope, ali to ne treba da nas plaši i opterećuje. Imali su, i još imaju, tešku sezonu...
Protivnik ima neuporedivo stariju ekipu. Kržić i Fatović zajedno imaju godina (74) koliko i “pola” Partizana.
- Iskusni su, ali i sjajno fizički pripremljeni. Mlađi “vuku”, a i kada oni zastanu, Kržić je prvi u kontri. Ne mislim, dakle, da je naša prednost u fizičkoj spremi.
Kako, onda, protiv Juga?
- Eh, kako...Nema tu velike tajne. Imaju odličan centarski par Smodlaka – Dobud, sjajnog šutera Boškovića. Moramo da zaustavimo njihovu igru u napadu i kontranapad. U tom slučaju, imamo čemu da se nadamo – poručuje Filip Filipović.


Izjava dana ...“Ako odigramo bar na istom nivou kao do sada, Jug je u velikom problemu....” b> Dejan Udovičić
no_grey.gif
 
Последња измена:

grobar032

Grobarčina
Учлањен(а)
27.02.2007
Порука
5.110
Reaction score
554
Локација
Humska 1
Nego sta nego je Jug u problemu!Ove sezone Partizan me je odusevio svaka cast igracima i treneru!Veceras necu biti u Milanu:wink:ali cu zato sigurno biti kraj tv ekrana i bodriti nase momke!Samo napred sve do finala i da se okitimo...Otom potom!!!:napred Partizan
 

MRTAV ZVUK

Guest
Nismo imali srece i uz malo vise koncetracije bili bi u finalu.Ali momci SVAKA VAM CAST,PONOSAN SAM NA VAS :napred Partizan
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
E baš smo somovi!!! :banghead Sami smo krivi... imali smo dva gola prednost i samo minut i dvadeset do kraja... propustili smo sjajnu šansu da se plasiramo u finale... :confused
 

sickmouse

Početnik
Учлањен(а)
04.10.2006
Порука
175
Reaction score
25
Локација
BL
Ма јбм ти срећу, каква срећа па водили смо 2 разлике 1 минут прије краја чак и шут у задњој секунди имали. Голман југа је био страшан,мислим да је за класу био бољи од нашег у овој утакмици. У сваком случају и полуфинале је успјех.
 

BOGDAN_WSC

Početnik
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
97
Reaction score
0
Локација
Novi Sad
Ma nema veze ljudi,momci su ostavili srce na teren...Svaka im cast!!!!!!!
 

iznogud

Početnik
Учлањен(а)
20.11.2006
Порука
170
Reaction score
1
steta, stvarno steta. jos na penale :(. ako nesto mrzim u sportu to su penali. jos kosarka pade tesko :(

jebiga ljudi.
 

grobar_BN

Grobar
Учлањен(а)
11.04.2007
Порука
250
Reaction score
0
Локација
Бијељина
Jedan od najgorih dana u mom životu!:cry:
Sami smo krivi zbog ovog poraza, jbg šta je tu je, i polufinale je veliki uspeh!
:napred Partizan
 

IzrazitiFavorit

Grobarčina
Учлањен(а)
12.03.2007
Порука
1.571
Reaction score
3.393
Pa, dobro kako je onaj nas golman mogao da primi 3 gola iz tri odlucujuca suta jbt? Ajde nekako prezalio sam onaj za 11-10, ali onaj zadnji u regularnom toku... covece, pa koju je stativu on branio kad je lopta bila na drugoj strani. Pa onaj u produzecima ispod ruke...aufffff ocu da crkem veceras. I KAKO SMO PRIMILI 2 GOLA ZA ! MINUT I 30 SEK?
Ajde, off, hladjenje 2 dana...ovo je tesko izdrzati.
 

Trotter

Grobar
Учлањен(а)
22.11.2006
Порука
879
Reaction score
0
Локација
Beograd
svaka njima cast sto su dosli do ovde...nisam gledao tekmu jer sam bio u Pioniru,a zbog spikera u hali smo mogli da se slogiramo...prvo je rekao da smo prosli,a posle par minuta je rekao da smo ipak ispali...
 

ЖИВОРАД

Доброћудни костур
Учлањен(а)
13.10.2006
Порука
3.018
Reaction score
677
sad odjedno svi napadate momke,a do juce ste ih svi hvalili????svaka im cast za F4,i ja nemam reci da im zamerim...bravo momci!
 

grobar032

Grobarčina
Учлањен(а)
27.02.2007
Порука
5.110
Reaction score
554
Локација
Humska 1
Steta!Nisu imali dovoljno srece ali ni iskustva!Ali skidam im kapu prosek godina oko22!A toliko dogurali na F4 svaka im cast!Ne mozemo ih kriviti ni zashta pa ni za 2 gola prednosti!Ljudi to su ipak samo mladici ne puno ako ne uopste stariji od nas!Tako da hvala im bio sam ponosan na njih a sutra cu josh vishe kada budu 3. u Evropi a ako Bog da sledece sezone mozda zgazimo i tog Juga pa makar bilo i finale!Mislim da veceras uopste nisu bili bolji od nas,cak mislim da smo zalaganjem i trudom zasluzili vise prolazak ali shta je tu je shteta!:napred Partizan
 

Ostoja_PFC_

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.841
Reaction score
193
Локација
Dole ispod
Mitrovic je ****** kako da promasi dva penala pa i ja bi dao jedan jebiga,i sad ostadosmo bez finala a u pm.

Следећи пут кад будеш овако увредио без разлога неког играча Партизана, следи ти "дуже хлађење".
 
Последња измена од уредника:
Top