Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

VК Partizan, PK Partizan

  • Зачетник теме Laky
  • Датум покретања

Зека Булевар

Милка Цанић
Учлањен(а)
15.04.2007
Порука
763
Reaction score
3
Локација
Fiume, Istria
Da,ali ce sigurno naici na probleme kao sto je ta Evroliga ili kako se vec zove...isto je sada sto pricaju i za fudbal(mada tu ne vidim napredak,da igramo sa Dinamom,Hajdukom i Mariborom koga vosti Hajduk Kula),liga bi bila izuzetna mada su sanse male...
 

Immortal

Old School
Учлањен(а)
04.10.2006
Порука
2.646
Reaction score
2
Локација
Србија
Било какве регионалне лиге су зло за српски спорт. Спас је у "децентрализацији" тј. оживљавању спортских центара у унутрашњости (у овом случају Бечеј, Ниш и Нови Сад)...
 

Bokkie

Grobarčina
Учлањен(а)
10.12.2006
Порука
1.564
Reaction score
13
Било какве регионалне лиге су зло за српски спорт. Спас је у "децентрализацији" тј. оживљавању спортских центара у унутрашњости (у овом случају Бечеј, Ниш и Нови Сад)...

И стварању нових центара. У неким градовима по 100.000 становника нема затворен базен. Ко зна колико талената би се ту створило.
 

Ala-Munja

Del boy
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
8.413
Reaction score
489
Локација
...
Nas Fica se polako oporavlja

30.07.2007, BEOGRAD
Izvor: PRESS


SRBIJA MI JE SVE!

tackice.gif
Filip Filipović: Posle dvostrukog preloma vilice vratio sam se u bazen na svoj rizik. Hoću da pomognem drugovima da obezbede plasman na OI u Pekingu
image.jpg

Mladi vaterpolo reprezentativac Srbije Filip Filipović vratio se u bazen na sopstveni rizik posle dvostrukog preloma vilice. Uprkos procenama lekara da će pauzirati celo leto, Filipović je već počeo s treninzima jer je želeo da pomogne drugovima da reprezentacija u Berlinu izvadi vizu za OI u Pekingu.
Mladi vaterpolista smatra da je reprezentacija svetinja i da je njegova obaveza da nastupi na najvažnijem turniru za našu reprezentaciju. Kult reprezentacije mora da se poštuje i to, po njegovim rečima, nije demagogija.
- Veliki je ulog pred reprezentacijom Srbije i zato idem u Berlin da bih pomogao drugovima da overe vizu za Peking. Svestan sam da neću biti u top formi, ali sam se sa selektorom Dejanom Udovičićem dogovorio da igram, pa koliko pružim. Ja sam takav, znam da ću dati svoj trenutni maksimum.
Filipović jedini zna kolike je bolove trpeo kada je tečnu hranu, na svoj rizik, zamenio čvrstom.
Pripreme sa Crnogorcima u Igalu

Prvi put posle razlaza Srbije i Crne Gore, vaterpolo reprezentacija Srbije održaće zajedničke trodnevne pripreme sa domaćinima u Igalu, staroj bazi zajedničke selekcije.

- Želeli smo da se sklonimo iz Beograda pošto nam je potreban mir. Čekaju nas ogromni napori u završnici Svetske lige. Zahvaljujem se ljudima iz Crne Gore za ovaj kratak boravak u Igalu. Iskoristićemo priliku da zajedno treniramo. Svima je drago što smo ponovo u ovoj sredini - rekao je selektor Dejan Udovičić.

- Po preporuci lekara hrana koju sam mogao da uzimam bila je samo u tečnom stanju. To je značilo da ću oslabiti, da će mi se mišićna masa smanjiti, da će se sve to odraziti na moju kondiciju. Stoga sam rešio da krenem da unosim čvrstu hranu. Znate, vaterpolo je moj život i ogromna želja da se što pre oporavim i uđem u bazen bila je presudna. Naravno da je bolelo, ali dileme nije bilo. Jednostavno, moralo je da boli, morao sam da trpim, ali se, evo, isplatilo. Počeo sam da treniram, izdržao sam trening, radio punim kapacitetom i to mi je nagrada za sve ono što sam pretrpeo.
Uvek postoji rizik od nove povrede, posebno u sportu kakav je vaterpolo, ali Filip ne želi da ustukne.
- Rešio sam da igram i tu više nema dileme. Trudiću se maksimalno da se spremim, svestan da to neće biti optimalno, ali je važno da budem tu, u reprezentaciji. Mi smo kao jedna velika porodica. Atmosfera je sjajna, svi želimo da ostvarimo zacrtano, a to su OI u Pekingu. Reprezentacija je kult kod nas vaterpolista. Čast je igrati za nju i to nije nikakva demagogija. Naravno da se ne osećam sjajno, ali ću kroz treninge pokušati da dignem formu.
 
Последња измена:

Ala-Munja

Del boy
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
8.413
Reaction score
489
Локација
...
VK PARTIZAN nastavlja sa pravljenjem tima za Evroligu.

v65912p0.jpg

Pralinović na Banjici do 2012.
Subota, 4. avgust 2007. 11:35

Vaterpolo reprezentativac Srbije Andrija Prlainović i narednih pet sezona nosiće kapicu Partizana.

"Potpisali smo ugovor sa Prlainovićem do 2012. godine. Mislim da je to izvanredan potez i kluba i igrača koji bi mogao da obeleži sledeće godine svetskog vaterpola. Nadamo se da ćemo brzo još imati sličnih vesti", izjavio je direktor Partizana Darko Udovičić za "Sportski žurnal".

Prlainović je stigao na Banjicu prošle godine iz hercegnovskog Jadrana, a u svojoj prvoj sezoni sa Partizanom je osvojio treće mesto u Evropi i domaću "duplu krunu".

(MONDO)
 

Tuljo

Administrator
Уредник
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
8.360
Reaction score
6.754
Локација
Tamo gde si ti!
E da se ovako radi u FK-u, gde bi nam bio kraj?
 

NAVIJAC

Početnik
Учлањен(а)
16.08.2007
Порука
17
Reaction score
0
Da nema zeca bili bi tamo gde zasluzujemo da budemo..........."uvek prvi uvek ispred svih"
 

Method Man

Guest
VATERPOLO: Na Banjici će opet da ključa
Utorak, 11. septembar 2007. 13:50

Posle više nego uspešne prošle sezone u kojoj su postao treća evropska ekipa i očekivano osvojio "duplu krunu", Vaterpolo klub Partizan počeo je pripreme za novu sezonu.

Od nove sezone u ekipi sa Banjice očekuju da makar ponove rezultat iz prošle, a možda i da ga nadmaše. U Partizan su stigli centar američke reprezentacije Bejli, golman Branislav Mitrović (iz Vojvodine), a vratio se reprezentativac Živko Gocić.

Iz Partizana su otišli Miloš Korolija u madjarski Seged, Vojislav Vejzagić i Aksentijević u turski Galatasaraj, a Jure nastran će najverovatnije u Crvenu zvezdu.

Ekipi su priključena trojica mladjih igrača, Rackov, Luka Šaponjić i Tomašević će raditi sa prvim timom, a crno-beli pripreme počinju na bazenu na Vračaru zbog radova na Banjici.

"Trebalo bi da početkom sledeće nedelje kompletan rad obavljamo na Banjici. Momci su imali dosta vremena za odmor. Ambicije su uvek iste, opravdati naziv najboljeg u Srbiji ali i na evropskoj sceni pokazati što je moguće više,” rekao je trener Partizana Dejan Udovičić za "Sportski žurnal"

(MONDO)
 

Ala-Munja

Del boy
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
8.413
Reaction score
489
Локација
...
Poslednje pojacanje VK Partizan je Amerikanac Rajan Bejli centar reprezentacije SAD . Ima 32 godine , izuzetno je iskusan igrac , a vec sinoc je trenirao sa ekipom .

Novosti
 

boksa

Grobarčina
Учлањен(а)
05.10.2006
Порука
3.421
Reaction score
813
sta je ovo sad?kurir...

BRATSKA UCENA
Jedan od najboljih vaterpolista Partizana Filip Filipović optužuje direktora i trenera kluba, braću Udovičić, da igranje u reprezentaciji uslovljavaju potpisivanjem ugovora sa crno-belima
Srpski vaterpolo reprezentativac i jedan od najboljih igrača Partizana Filip Filipović otkriva za Kurir nimalo lepe stvari o klubu sa Banjice i braću Udovičić, direktora Darka i trenera Dejana, optužuje za nemar i ucene igrača. Prema Filipoviću, pozicija Dejana Udovičića, koji radi i kao selektor naše reprezentacije, služi za "ubeđivanje" igrača na potpisivanje ugovora s klubom.


GLUVI TELEFONI

Kurir u toku jučerašnjeg dana nije uspeo da dođe do braće Udovičić jer se nisu javljali na brojeve telefona poznatih redakciji. I pored slanja poruka, u kojima smo naglasili da je važno da dobijemo njihove odgovore, ostali smo uskraćeni za izjave direktora i trenera VK Partizan.
Posebnu zanimljivost predstavlja podatak da Dejan Udovičić već danima ne odgovara na pozive ljudima koji su za njega uvek bili tu.
- Pouzdano znam da je Dejan okrenuo leđa ljudima koji su sve svoje obaveze, kako privatne tako i poslovne, zanemarivali kako bi mu se našli u trenucima kad mu je bilo najteže. Poslednjih desetak dana se ne javlja na telefon kad ga neko od njih pozove - rekao nam je Filipović.




- Znam da su neki od igrača ucenjivani oko potpisivanja ugovora. Ako ne potpišeš, nisi u reprezentaciji. Sa mnom niko nije pokušao ništa slično. Dosta mi je pritisaka i razočaranja, jer su ljudi koji vode Partizan spremni da gaze preko mrtvih - počinje priču Filipović, koji je s direktorom pričao početkom jula.

- Sastao sam se sa Darkom da pričamo o novom petogodišnjem ugovoru. Izneo sam svoje zahteve, koje je on ocenio kao realne, ali preskupe za klub. Rekao mi je da će morati da vidi s Upravnim odborom, i od tada mi se niko iz kluba nijednom nije javio.

U međuvremenu, Filipović je doživeo težak prelom vilice...
- Hteo sam da pomognem Dejanu zato što znam koliko mu je bilo teško posle svih dešavanja u reprezentaciji. I onda se niko ne seti da me pozove. Ni da pita kako ide oporavak, a kamoli da pričamo o mojim zahtevima.

Prošle sezone bili ste treći u Evroligi, što govori da se u klubu ipak dobro radi.
- Dejan i Darko svojataju 3. mesto u Evroligi kao da je njihov uspeh, a to je pre svega zasluga svih igrača. Da je bilo ko izostao, mi ne bismo bili ni blizu fajnal-fora. Najveće trenerske zasluge zapravo idu Vladimiru Pavloviću, koji vodi 80 odsto priprema. Trebalo bi da se zapitaju ko su oni koji su stalno bili uz njih i dizali ih kad padnu - zaključio je Filip Filipović.
 

Immortal

Old School
Учлањен(а)
04.10.2006
Порука
2.646
Reaction score
2
Локација
Србија
Ово нам баш није требало... "Прљав веш" не треба износити у медијима... Надам се да ће се овај сукоб изгладити и да онда кренемо у поход на врх Европе!
 

Ala-Munja

Del boy
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
8.413
Reaction score
489
Локација
...
Iskreno ne verujem da je sve ovako , jer bi isplivalo u nekim cenjenijim novinama , a ne u sljamu kakav je Kurir .

Oni po obicaju naduvaju to previse , tako da je pitanje da li je sve bas ovako ...
 

file

Grobar
Учлањен(а)
25.06.2007
Порука
225
Reaction score
422
Slazem se s tobom, ali nam ovo sigurno nije trebalo...
 

Method Man

Guest
VATERPOLO: Zemljotres u Partizanu
Petak, 21. septembar 2007. 12:21

Posledice tektonskog poremećaja u Vaterpolo klubu Partizan, izazvanog izjavom najdarovitijeg igrača Filipa Filipovića, teško da će biti sanirane u dogledno vreme.

Teško optužujući čelnike kluba, a pre svih braću Dejana (trener prvog tima) i Darka Udovičića (direktor kluba) da ucenjuju igrače da moraju da potpišu ugovor sa Partizanom ako žele da igraju u reprezentaciji, Filip Filipović je iz temelja poremetio sliku koju javnost ima o klubu sa Banjice.

Problemi u svakom klubu postoje, pogotovo finansijski, ali se činilo da se u Vaterpolo klubu Partizan sve to do sada rešavalo u hodu, bez mnogo buke.

Izjava Filipovića, koji je Udovičiće optužio ne samo za ucenjivanje igrača, već i za nemar prema njima, kao i tvrdnja da su "spremni da gaze preko mrtvih", duboko je potresla Banjicu i atmosferu u ekipi.

Izjava Filipovića objavljena je u četvrtak, a on je potom izjavio da "sve svoje obaveze izvršava i da je apsolutno podredjen radu i ekipi"

"Najviše bih voleo da sa predstavnicima kluba zajedno održim konferenciju za novinare i da sve kažemo. To bi bilo najpoštenije. Imam ugovor, ali ako ne nadjemo drugo rešenje, tražiću način da odem", rekao je Filipović i dodao da ako predstavnici kluba ne budu želeli da zajedno sa njim održe konferenciju za novinare, da će to učiniti sam.

Filipović ima ugovor sa Partizanom na još tri godine, ali ima nove zahteve i uslove pod kojima bi i dalje ostao na Banjici. Nije tajna da Filipović traži nešto što je previše za ovdašnju situaciju, a Upravni odbor kluba već je saopštio da ne može da ih ispuni.

Šta će biti dalje sa Filipovićem i Partizanom teško je reći. Moguća je suspenzija, kažnjavanje, rastanak, a možda i dalja saradnja.

Trener Dejan Udovičić bio je potrešen izjavom Filipovića.

"Razgovarao sam sa Filipom posle treninga. Iznenadjen sam i moram da kažem razočaran, ali sam opet smatrao da je neophodno da pričamo. Nadam se samo da će se narednih dana situacija rešiti", rekao je Udovičić za "Sportski žurnal".

(MONDO)
 

Ala-Munja

Del boy
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
8.413
Reaction score
489
Локација
...
Ne valja nikako ...

FILIPOVIĆ UDALjEN IZ EKIPE
(Ne) očekivana reakcija VK Partizan
Filip Filipović ne trenira sa saigračima iz Partizana.
Ovakva, očekivana odluka trenera Dejana Udovičića


je privremeni epilog slučaja nastalog posle istupanja mladog asa u javnosti. Onaj definitivni uslediće početkom sledeće nedelje, posle sednice Upravnog odbora kluba.
-Razgovarao sam sa Filipom. Rekao sam mu da je onakvim gestom prekršio klupsku disciplinu. Dok Upravni odbor ne donese odluku, Filipović ne trenira sa ekipom. Ne možemo da se pretvaramo da se ništa nije dogodilo – kaže Dejan Udovičić.
Stručnjak za koga je vezana cela, blistava karijera Filipa Filipovića, ne krije razočaranje.
-Iznenađen sam, razočaran i nemam komentar na to što je rekao. Uostalom apsurdno je bilo šta reći, dodaje Udovičić.
Konačnu reč daće Upravni odbor kluba, na čelu sa Aleksandrom Šoštarom. Početkom sledeće nedelje biće poznato kakva je dalja klupska sudbina jednog od bisera srpskog vaterpola.
FILIP FILIPOVIĆ
POŠTUJEM ODLUKU TRENERA
Vaterpolista Partizana Filip Filipović koji je iznenadio javnost svojom izjavom biće suspendovan iz ekipe.
On je ovu odluku trenera Dejana Udovičića mirno prihvatio.
-Dejan ima apsolutno sva prava da to uradi. On je trener Partizana a ja sam igrač i poštovaću svaku njegovu odluku. Naravno ja ću nastaviti individualno da treniram kako ne bih ispao iz forme – istakao je mladi as Partizana Filip Filipović.

Sport
 

Genius

Hrabro momče
Учлањен(а)
14.11.2006
Порука
1.866
Reaction score
48
Локација
Beograd
koje sranje nece valjda nas najbolji klub iz sd da se raspadne ovako nadam se da ce se sve mirno zavrsiti ... i da ce filip da ostane
 

Ala-Munja

Del boy
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
8.413
Reaction score
489
Локација
...
Kako prenosi S.zurnal izjavu Filipovic on sam kaze :

"Zelim da se izvinim treneru Partizana Dejanu Udovicicu zbog pogresnih interpretacija novinara Kurira , da je Dejan Udovicic "ucenjivac" i "da nije zasluzan za uspehe kluba", JER JA TO NISAM REKAO U RAZGOVORU .Stojim iza onoga sto sam rekao , ne zelim da se pravdam i da umanjujem iskazano razocarenje klubom u kome sam stasao.

U Kuriru je objavljen SAMO deo onoga sto sam prilikom intervjua rekao , a neke stvari su izvucene iz konteksta ......


Naravno ciganski mediji su i ovo sami zakuvali sto se moglo naslutiti. Jeste da postoji odredjeni problem na relaciji UO >Filip , ali to nije tako strasan i neresiv problem. Nezvanicno , UO ce ponuditi Filipu reviziju ugovora , sto je mladi igrac i zasluzio igrajuci i povredjen za voljeni klub .
 

ЖИВОРАД

Доброћудни костур
Учлањен(а)
13.10.2006
Порука
3.018
Reaction score
677
a u Kurir treba baciti molotovljev koktel :p
mamu im je8em pokusali su da nam uniste klub...i ko bi onda osvajao titule?njihovi musavci koji se dave cim udju u bazen,sto primaju po 20 golova u prijateljskim utakmicama...samo se nadam da ce se ovaj nesporazum izgladiti i da cemo ove godine opet na F4(ako Bog da u Bg),pa da opet uzmemo titulu sampiona Evrope
 

chicha

Grobar
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
253
Reaction score
0
Локација
Beograd
Jeste kurir zakuvao ali nije ni ovaj mali pederko cvecka.Ko mu jebe mater moze jos deset puta bolji igrac da bude kada mu je zinulo dupe samo za PARE .O tome se ovde radi i ni o cemu drugom.

Neslaganje sa stavom Filipovica mozes da iskazes i na drugi nacin, a ne psovkama.

WebCrew edit
 
Последња измена од уредника:
Top