Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

VК Partizan, PK Partizan

  • Зачетник теме Laky
  • Датум покретања

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.111
Reaction score
26.543
Локација
ante portas
Свака част момцима на борбености ,али ово је наш максимум . Јача и искуснија екипа иде у финале заслужено . Овим играчима би јебено много значила барем 2 искуснија играча . Да смо имали такве играче уверен сам да би сезона добила други ток . Надам се да ће екипа остати на окупу, плус да се дода које појачање како би се Партизан вратио тамо где му је и место !
 

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.520
Reaction score
5.186
Malo sudjenje, malo neiskustvo, a najvise kvalitet Juga i jbg...Svaka cast momcima, i ovo je veliki uspjeh!

Ne znam sta me vise iznerviralo, sramna posjeta ili doticna zenska osoba zbog koje sam morao iskljuciti ton...
 

Stoxan

Grobarčina
Учлањен(а)
10.07.2010
Порука
2.666
Reaction score
64
Na brzinu samo. Svaka čast momcima koji su igrali ovako dobro bez centara i Basare. :respect Vujas odlična priprema utakmice i ekipe :respect
I jedna velika sramota za sve one koji su danas mogli, a nisu otišli na Banjicu. Ovaj klub ne zaslužuje ovakvu podršku.
 

Dr.Hofmann

Guest
Pre svega cestitke momcima na prikazanom!

Realno jaci tim je otisao dalje, mi smo im se suprostavili na jedini moguci nacin, tim plivanjem i menjanjem pozicija ali je i to odradjeno na odlican nacin sto je naravno zasluga i pecat trenera Vujasinovica.

Da je uslo ono Mitrovicevo iz odlicne akcije na 6-6 ko zna sta bi bilo, vec im je usla voda u usi, i ko uz kurac u zadnjoj sekundi napada daju gol sa pola terena za 7-6.

No dobro nisam ni ocekivao prolaz u finale, svaka cast ovim mladicima na prikazanoj igri!

Uz 2 do 3 pojacanja posebno na centru ova ekipa ima buducnost, samo je pitanje hoce li VK Partizan imati love za tako nesto, no ako nema svetski vaterpolo gigant Partizan koji je uzgred bio prvak evrope pre 2 godine imaju zato mutant klubovi koji nemaju ni I od istorije.

Grobare ne bih komentarisao cim se ulaznice placaju dodje 300 "Grobara",takodje sa druge strane nema ni "Zabranjenih" "prave price" verovatno su zalutali sa crvenkapicom u sumi!
Dobio sam samo jos jednu u nizu potvrda da sam ispravno postupio sto sam batalio to sve, nema tu ni N od navijaca!

Poserem vam se na vase price i pricice vi ste kurac a ne navijaci!
 

Burinski

Početnik
Учлањен(а)
05.06.2012
Порука
173
Reaction score
26
Cestitke mladjariji i Vujasinovicu na hrabrom guranju tokom cele ove sezone bez podrske, finansijske i one koja najvise boli - navijacke.
VK Partizan nije zasluzio da ima navijace koji ce ga bodriti samo u doba uspeha jer se radi o ubedljivo najvecem vaterpolo klubu u Evropi. Nazalost ova shugava vremena su nam iznedrili i takve navijace:(
Da ponovim, nemam nikakve zamerke na igrace i strucni stab, jedino sam malo razocaran igrom Mitrovica u najvaznijim utakmicama (misli da je zeznuo i ono polufinale sa istim ovim protivnikom u istoj fazi takmicenja kada smo ispali na peterce). U svakom slucaju, srecno u borbi za bronzu.
 

Simke87

Grobarčina
Учлањен(а)
05.04.2008
Порука
1.611
Reaction score
54
A moram brate, idol si mi:D A mislio sam da neces izvaliti, odmah sam kopirao tvoj post, konvertovao u latinicu i malo ga prepravio:D
 

Boris-NK

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
1.986
Reaction score
8
Локација
Niksic
Svaka cast nasim igracima, pogotovo Vujasinovicu. Odigrati ovakvu sezonu sa uglavnom samo jednim centrom, a nekad i bez ijednog je zadivljujuce. Stvarno mi je nejasno kako su Vukicevic i Filipovic tako cesto izostajali, a nisu to bile neke duze povrede. Jug je zasluzeno pobijedio, ali steta, imali smo ih. Nadam se da cemo se brzo oporaviti od ovoga i sjutra osvojiti trece mjesto, zasluzili smo da pobjedom zavrsimo ovu sezonu. I nadam se da ce popraviti nasa finansijska situacija, da se ovim momcima isplati sto su zaradili i da ih zadrzimo i naredne sezone.

Bravo Partizane!
 

Rub Izuzev

Grobarčina
Учлањен(а)
19.11.2012
Порука
1.807
Reaction score
600
Znači, nema ni par 000 Grobara u glavnom gradu. Kad cigani drknu ove danas, potom i Jug, biće nam đavo kriv, sledećih 100 godina.
 
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
853
Reaction score
12
Пораз који много боли, не јер смо изгубили од слабијег, напротив, Југ је (по именима и на папиру) 2 класе изнад нас, али... Али...

Убило нас је оно што сам највише мрзео и оно што сматрам да је бољка нашег ВК Партизан (и репрезентације док сам је пратио).
Мрзим кад се играч оставља на шут са 7-8 метара и више. Мрзим то. Јер није ово рукомет да голман може да буде покретљивији, тај гол ивовића нам је пресудио, бомба са 10 метара, последњи секунд напада, таман кад смо их стигли, једноставно, морао је неко да излети и да га чуа, он се намештао скоро 3 секунде на шут.
Оно што нам никад није ишло то је игра са играчем више. То се показало и вечерас.
Јокић-покопао нас је вечерас. Колико год он добар бек био, он је бескористан у нападу, ми кад имамо играча више са њим у базену, као да играмо егал 5 на 5, онај играч више који није искоришћен за њих на крају је његова глупост, па онда оно уваљивање коске Мандићу што каже Симке87, па онда они лажни покушаји шута. јеби га, он је увек био строго одбрамбен играч, али нисам знао да је тако лимитиран у нападу, тј., мислим да није био раније. Митровићев напад са играчем више и онај покушај лоба на 2:2 или 2:3 је исто утицао доста.
Вујас одлично поставио тактику, смао један центар који има једну сезону професионалну иза себе, само му замерам нетражење тајм-аута кад се ломило.
Соро сјајан!
Југ преискусан, судије, хм, нема им се шта замерити...
Мандићев потез пре Ћуковог гола - тотално Гробарски!
Много фалили центри! Али много!


ИПАК, ХВАЛА ВАМ МОМЦИ!!!

Како су испраћени ове сезоне, срамотно, нисмо заслужили овакав клуб!

П.С. Неко је помињао да нам остане ова екипа на окупу... Колико знам, међу играчима који нас можда могу напустити су Митровић, Јокић, можда Ћук, евентуално Соро, мада искрено, не очекујем да ће он отићи. Мандић сигурно остаје, од долазака мислим да ће тешко ишта да буде.

ЕДИТ: Молим ове лажне моралисте, у овом случају Хофмана (кога поштујем) да се не просеравају са пљувањем правих прича и слично. Што ти ниси мајсторе био на утакмици?
 

zorz

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2008
Порука
2.234
Reaction score
38
Bravo momci, cestitke i hvala na svemu

Rastemo...rastemo...i bice gazenja u buducnosti, vec je izvesno
 
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
853
Reaction score
12
Порашће, него како...
Видело се тачно на крају како су јурили да изједначе, заиста сматрам да би можда и изједначили да је Вујас узео тајм-аут и смирио играче. Ишли су главом у зид и једноставно, због броја година, нема им се шта замерити.
Напред Барселонета, напред Југ!
 

markoni

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2009
Порука
3.287
Reaction score
1.083
Локација
Istok M
Svaka cast momci, falilo je malo iskustva za prolaz dalje..
sto se tice posete svarno sramotno.
 

Dr.Hofmann

Guest
Izbrisano da nepotrebno ne skrecemo sa teme, Henriku Larssonu cu odgovoriti preko privatne poruke.

Brisite...
 
Последња измена од уредника:

Viper

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
909
Reaction score
8
Svaka cast momcima na velikoj borbi ali iskustvo Juga je presudilo.
Stice se utisak da smo i mogli bolje a vreme ovih momaka tek dolazi.

Poruka za ove sto napadaju organizovane grupe sto su dosle u malom broju.Da li ste vi bili na utakmici?
 

Otto Mann

Grobar
Учлањен(а)
26.08.2007
Порука
435
Reaction score
3
Вујасу и момцима честитке од срца!!! Недостајало је искуства, али и среће. Ако Бог да да остану још коју сезону заједно, убеђен сам да ће освојити Евролигу. И управо морамо на ово обратити пажњу да се задрже кључни играчи, јер ће, верујем, инстант пројекти покушати да покупе од нас све што ваља, али да не мрачим сада.

Још једном, браво црно-беле бебе :respect
 

Genius

Hrabro momče
Учлањен(а)
14.11.2006
Порука
1.866
Reaction score
48
Локација
Beograd
sramotno mali broj ljudi je dosao...

bitno je da svi idete da zvizdite mutavom a kad je potrebno nema nikog....

gde su odbranjeni i zabranjeni? skupa karta? imali su ceo sever prazan mogli su ga popuniti

moimcima svaka cast ... jug je jednostavno prejak
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
Svaka cast momcima na velikoj borbi ali iskustvo Juga je presudilo.
Stice se utisak da smo i mogli bolje a vreme ovih momaka tek dolazi.

Poruka za ove sto napadaju organizovane grupe sto su dosle u malom broju.Da li ste vi bili na utakmici?

jedno pitanje.. da li su karte bile uopste u prodaji ili ih je pokupio tzv jug(ne mislim na protivnicku ekipu) ? stvarno nisam pratio stvari oko prodaje karata pa pitam..
 
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.259
Reaction score
1.978
Локација
Подгорица
Браво момцима урадили све шта су могли. Заиста су нас судије оштелиле, а и нисмо имали среће. Погађали пречке, њима се лопте буквално у руке одбијале. Свака част свима који су били. Надам се да ћемо следеће године играти опет ЕЛ.
 
Top