Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

VК Partizan, PK Partizan

  • Зачетник теме Laky
  • Датум покретања

andjela_ff10

Grobar
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
268
Reaction score
8
Tri ekipe idu na F6. Momcima želim svu sreću i pune tribine. To će im ite kako potrebno biti.
 

Stoxan

Grobarčina
Учлањен(а)
10.07.2010
Порука
2.666
Reaction score
64
Двојица Црногораца на проби у Партизану

За сада су на прагу двојица новајлија. Могуће је да ће се на Бањицу вратити центар Никола Томашевић, који је поникао у Јадрану из Херцег Новог, једно време играо у Партизану, а последњих пар сезона бранио боје матичног клуба. Са Катаром је освојио Трофеј ЛЕН.

Потенцијални нови члан је и млади Срђан Чучковић, из Приморца. Био би то други Чучковић у Партизану, али није у ближем сродству са презимењаком, са поузданим беком Урошем, такође Которанином.
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.253
Reaction score
2.857
Izvinjavam se sto ne znam ali kakav je taj centar sto se vraca. Sto ja mogu zakljuciti cim se vraca znaci da nije mlad, pa je valjda odmah tako i jaci i iskusniji od ovog sto imamo, iako smo prosle sezone prakticno bez centra i igrali :)
 

ВЛАДА ГВЛ

Grobarčina
Учлањен(а)
06.07.2010
Порука
2.169
Reaction score
281
Колико се ја сећам он никада није ни играо за први тим Партизана (можда неки меч у првенству или купу).Вероватно је био члан Студента.

Нисам пратио Јадран предходних година тако да не би могао да оценим његове тренутне могућности али отприлике је ово изнуђено решење у недостатку новца за боље.
Мислио сам да би после одласка Королије у Раднички код нас могао Борис Поповић који је имао сасвим солидну сезону а сада је практично трећи центар у том тиму.
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.253
Reaction score
2.857
Iznudjeno ili ne, bolje ikakvo nego nikakvo, makar mi se cini, a i super je ovo sto ucestvujemo na jakom turniru.

Pridruzujem se cestitkama kapitenu i zelim da ostane jos malo :)
 

andjela_ff10

Grobar
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
268
Reaction score
8
Jeste bolje, samo da ove sezone više sreće imamo što se zdravlja igrača tiče. Prošlu smo skoro celu bili nekompletni.
 

ВЛАДА ГВЛ

Grobarčina
Учлањен(а)
06.07.2010
Порука
2.169
Reaction score
281
Је л' сте размишљали некад да поред кошаркашког клуба и ватерполо клуб треба помоћ навијача.
Притом не мислим на уплате преко смс-а и уплатница, него ли да се макар 5 пута током сезоне напуни Бањица.

Дакле са нешто више од 2000 људи по мечу и ценом карте од 300 динара, за тих 5 пута би клуб од продаје карата зарадио 30 000 евра.Плата једног солидног играча износи толико.
Плус наравно што би својим присуством и навијањем помогли екипи да победи јаче од себе.А ове сезоне ће мање више сви противници у групи ЛШ бити јачи од нас као и цигани и раднички.
Дакле имаћемо 7 мечева на Бањици који би требали да буду довољно атрактивни, да ли смо кадри да на 5 напунимо базен и помогнемо свом клубу.

Шоштарева неспособност око неких ствари је једно а нешто сасвим друго је тотална незаинтересованост навијача Партизана за ватерполо клуб.

А кад дође крај сезоне и трофеје освоје неки други е онда креће масовна кукњава и пљување по држави и Вучићу, од истих оних које заболе она ствар да на било који начин допринесу напретку ВКП.Па да ствар буде још гора, и садашњи и бивши играчи Партизана буду на удару јер су се ето усудили да честитају противничким играчима на освојеним трофејима.
Иста ствар нас вероватно очекује и на крају предстојеће сезоне.

Све ово мислим и за рукометни и одбојкашки клуб.


Пре него што почнемо да кривимо курту и мурту, запитајмо се мало колика је наша кривица.Причамо приче како је наш ватерполо клуб светска институција, а који то клуб који себе може да назива тако опстаје без икакве помоћи својих навијача?
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.253
Reaction score
2.857
Mi smo sebi uvijek bili najveci neprijatelji, ajde sad da pokazemo da i ne moramo uvijek, a iako i dalje ostajem pri stavu da bi to sve Fk trebalo da dobrim dijelom finansira, sa ovim sto je Vlada rekao apsolutno se slazem.
 

andjela_ff10

Grobar
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
268
Reaction score
8
Vlado, što se pomoći tiče, milion puta sam razmišljala o načinu na koji se može pomoći klubu, ali ništa nije moguće uraditi osim da se napune tribine, a to je izvodljivo. Račun kluba, na koji možemo uplatiti novac, dobiti nećemo nikad očigledno.

Da ima u svemu ovome i naše krivice, i tu se slažem. Dođe mi da plačem svaki put kad dođem na Banjicu, a ono 50-ak ljudi na tribinama i to uglavnom dece, koja tu treniraju. Biće ove godine jakih utakmica, što u el, što u prvenstvu. Zato treba otići i napuniti tribine, pa da pakao napravimo. Odavno takva atmosfera nije bila. Zašto bi uostalom jake utakmice samo čekali. Zašto ne otići i na ostale? Karte nisu skupe, a i klubu bi prihod mnogo značio.

Fudbalski klub bi trebao da finansira vaterpolo klub, ali ko bi tamo krao sve što se slije u kasu u tom slučaju?

Ne vidim razlog ni da nam bivši igrači budu na ovolikom udaru. Čemu netrpeljivost prema njima? za Prlainovića mogu da razumem zbog onakvog ciganisanja i ponašanja, ali opet nekad i to treba kulturno zaobići. Treba, zato što se onda nama obija to o glavu.

Ljudi, izgleda da će ciganšture opet da se uvale u savez. Sva je prilika da će kandidati za predsednika biti samo Gangula i Zoran Babić iz srpske nazadne stranke. Onda i definitivno srećan put u pičku materinu srpskom vaterpolu. Savić je već krenuo u realizaciju putovanja.
 

Nikola Zemun

Grobarčina
Учлањен(а)
19.12.2006
Порука
2.356
Reaction score
113
Локација
Galenika
Jel ovo znači da teorijski mi možemo da budemo u grupi sa radničkim i sa ciganijom?
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.253
Reaction score
2.857
Andjela, desava li se sta na pripremama? Kakav nam je ovaj centar povratnik i tako to? Imas li neke insajderske informacije ili je Vujasinovic jos negdje u inostranstvu?
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.481
Reaction score
41.349
Локација
Žrnov
Po ovome je prilično sve jasno:

Povlačenjem kandidature Aleksandra Šapića i donošenjem odluke kojom podržavamo kandidaturu gospodina Zorana Babića za predsednika VSS, a nakon dobijanja uveravanja, nadamo se da će Država pomoći u rešavanju nagomilanih finansijskih problema u našem najtrofejnijem sportskom savezu, čiji je Vaterpolo klub Partizan član. Isto tako, pri donošenju ove odluke, rukovodili smo se interesima JSD Partizan koji je i osnivač Vaterpolo kluba Partizan.”

Možda nije klasična ucena (mada koja je bagra u pitanju - iznenađena sam ako nije), ali je sigurno bilo "prijateljskog" ubeđivanja...

Jbg, dok su Šoštarevi drugari mogli da nam pomognu - izduvali smo ga... hajd' sad da vidimo ove nove "prijatelje"....

:puke:
 

andjela_ff10

Grobar
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
268
Reaction score
8
Kako god, haos će se nastaviti. Neću da nagađam da li su ucene, ili nešto drugo presudile, ali se moralo izabrati jedno od dva zla. Nije mi krivo zbog ovoga uopšte, zato što je Gangula dosta puta prozivao partizan i hvalio se kako je nekad navijao za partizanove protivnike, aludirajući na strane klubove. Zato volim što su povukli podršku u zadnji tren. Da će dobiti bilo kakvu finansijsku pomoć zbog ovog poteza, zaista neverujem.

P.S.
Jedva čekam početak prvenstva. Idem na utakmicu sa Radničkim sigurno. Ljudi, red bi bio da bude više od 50-100 ljudi na utakmicama, bez obzira ko je protivnik. Koliki god prihod od ulaznica bio, klubu to znači mnogo, imajući u vidu finansijsku situaciju u kojoj se nalazi.
 

Pekarski

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
9.376
Reaction score
1.445
Локација
Na najvišem nivou
Kako god, haos će se nastaviti. Neću da nagađam da li su ucene, ili nešto drugo presudile, ali se moralo izabrati jedno od dva zla. Nije mi krivo zbog ovoga uopšte, zato što je Gangula dosta puta prozivao partizan i hvalio se kako je nekad navijao za partizanove protivnike, aludirajući na strane klubove..
Meni nije jasno kako su ovom ciganskom debilu uopšte mogli dati podršku, onda me i ne čudi što nam je klub u ovakvim problemima.
 
Top