Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Vladan Tegeltija Tegi

Статус
Затворена за писање одговора.

kovac

Grobar
Учлањен(а)
22.05.2008
Порука
418
Reaction score
524
Molim režiju za fajl 4C, komentar Tegeltije o trenutnom skandalu u KK Partizan. Ima još komentara na njegovom instagram profilu. :D

download (2).png
 

Dr Mo

Forumski derviš
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
7.502
Reaction score
23.285
Локација
U zemlji cigana i realnih debila
"Neće niko", sviranje kurcu, pa svako ko bi došao a da nije u sns-u suočio bi se s nekim dugom od 10-15 miliona.

Ovako se vraćaju nepostojeći dugovi i milioni, koji se izvlače po potrebi, a jebenih 100 hiljada se isplaćuje na rate već nekoliko godina.

Zajebi Tegi demagogiju, da bi košarkaški klub trenutno mogao funkcionisati u ovoj državi, predsednik mora biti neko iz stranke, a da li je on limar, stolar ili bravar, nije ni bitno, ionako je tamo fikus.
 

Dr Mo

Forumski derviš
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
7.502
Reaction score
23.285
Локација
U zemlji cigana i realnih debila
Znam ja šta on hoće da kaže, samo nek se mani te priče da je ovaj tu jer niko neće, jes u kurcu, tu je jer ga je neko postavio, isto ko što će ga taj neko skloniti, pa postaviti drugog.

Toliko slobodu imaju u odlučivanju da u ponoć pišu saopštenje zbog jedne jebene slike na društvenoj mreži.
 

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.913
Reaction score
21.622
Vecini je i jasno da je postavljen, ali zasto onda ovaj potez iznenadjuje bilo koga? Mene je prethodna uprava toliko puta negativno iznenadila zahvaljivanjem predsedniku (tada premijeru) i odlaskom na rucak sa pudlicom, da ovi, po recima Ostoje ponosni clanovi sns-a, tesko da mogu nesto sad da me sokiraju. Ako nekome stvarno nije jasno zasto je izdato saopstenje, nije da sam otkrio toplu vodu, ali iz istog razloga zbog kog se na tribinama ne cuje vucicu pederu i iz istog razloga zbog kog su samarani ljudi na kosarci, jednostavno ovaj trenutno ima moc kao Cgb Spender iz "Dosije X", bukvalno moze da namigne i da nas ugasi
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.928
Reaction score
26.750
Jel ima jos neko iluzije u kakvoj "drzavi" zivimo?!
 

Tomic11

Terroristen
Учлањен(а)
03.04.2016
Порука
5.300
Reaction score
11.905
Локација
Tu, odmah iza tebe
Ja sam dobio dva prekrsaja takva u 2 minuta za neke golove Partizana koje sam postavio ovde na forum. Mogu da ti nadju i najmanju sitnicu, desi se svakom propust.
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.928
Reaction score
26.750
Ok, izvinjavam se drzavi, sta god ona bila...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top