Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Za Partizan sve, od Partizana ništa! | Donacije za KK Partizan

Статус
Затворена за писање одговора.

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.803
Reaction score
29.768
Локација
Beograd
Druže, Partizan.net je 17.aprila objavio svoju akciju, a ja deo plate primam 20.-og (aprila), ali je možda već unapred taj deo meni ,,otišao,, iliti ,,rezervisan,, zbog nekog duga, kredita, čekova, računa, pičke materine...mog raspusnog života, itd...

Znači mogu da dam siću od dela koji stiže 5.-og, a da je rok ,,dohvatio,, i sledeći 20.-i (maj), onda bih mogao da dam i od tog dela ,,siću,, pa da bude puta dva...
Ili bi neko možda dao i ,,puta tri,,...ili ,,puta 4,, da je rok bio recimo ,,cirka,, dva meseca - ovako je (na Partizan.netu) taj rok manje od mesec dana...

Što se penzosa tiča, lako je sprdati se sa njima i zajebavati sirotinju, poznati su i kao štediše i cicije, a pitanje je i da li prate sport i da li navijaju za Partizan, ali ipak mnooogo ih je u Srbiji (ima ih više nego mladih ljudi, recimo), a drugo, u mnogim porodicama živi zajedno 2 ili tri generacije ukućana pa se budžet može ,,pretumbavati,, - uzmeš od penzije, vratiš od plate ili obrnuto, ali šta da uzmeš od penzije kad se od 10. do 17. aprila penzija potrošila, a vi završavate akciju pre nego što stigne sledeća...

Matematika je jasna.
 

El_Grande_Jokan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
3.718
Reaction score
23.250
Локација
Академија
Има право Томић. Клуб је објавио да акција траје до 13. а преко форума до 10. маја. Многи у државним фирмама примају плату 10. у месецу, тако да можда не би било лоше да форум размисли да помери свој рок макар за дан или два.
 

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.898
Reaction score
10.095
Kada da forum uplati klubu? U minut do 12?

Ako plata leze 10-og, druga polovina je 25-og. Ako leze 20-og, kao Goranu, druga polovina je petog. Ako je cela plata 10-og, a on 18-og nema da da, onda ne treba ni da daje nista.

Ne sprdam se ja sa sirotinjom, nego on i ne treba da daje, ili da 500 od srca, koliko moze, a, ako su u tom domacinstvu, onda da da sin ili unuk, ili mu uzmu 1000 i kazu dosta je, toliko su rekli (i slicna ''pretumbavanja'').

AKo je klub stavio akciju odredjenog trajanja, ne moze nasa da traje duze od klupske. Poceli smo dan ranije.

Svako je primio makar neki deo svojih zarada u ovom roku koji postoji. Ne vidim problem. Da se koliko moze.

A da se donira klubu, moze i mimo akcije, pozove se klub i pita, ne verujem da su gadljivi.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.803
Reaction score
29.768
Локација
Beograd
AKo je klub stavio akciju odredjenog trajanja, ne moze nasa da traje duze od klupske. Poceli smo dan ranije.

Svako je primio makar neki deo svojih zarada u ovom roku koji postoji. Ne vidim problem. Da se koliko moze.
Slažem se da ne može naša akcija da traje duže od klupske.
Slažem se da je i svako primio neki deo svojih zarada u roku koji postoji.

Ne moramo to da nazovemo problemom, samo kažem da bi neki ljudi MOŽDA uplatili i više da je rok bio duži, pa da više puta podobijaju ta svoja primanja od poslodavca, države ili penzionog fonda...

Има право Томић.
A sa ovim se najviše slažem i mislim da je u ogromnom broju slučajeva baš tako. :D
 

ђедВук

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
3.637
Reaction score
13.783
Локација
Yaoundé
Ta finansijska matematika je nekako tipična za Srbiju - ni reda, ni logike... Mislim da je akcija bez ikakvih problema mogla da potraje npr. 45 dana...
 

rus

Grobarčina
Учлањен(а)
22.11.2007
Порука
1.411
Reaction score
4.469
jbg ko je finansijski toliko limitiran da ne moze 30 EUR da uplati do plate taj i ne treba da uplacuje... zaista... bolje da taj novac potrosi na decu i neke osnovne zivotne potrebe... svi volimo partizan ali ako neko nema, dovoljno je da voli partizan, navija i uci decu ljubavi prema klubu!
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.803
Reaction score
29.768
Локација
Beograd
Nešto razmišljam...Partizan ume da okupi 20 000 ljudi na nekoj bitnoj i popularnoj utakmici...moguće da ima i još koja hiljadarka ljudi koji bar koliko-toliko isto prate Partizan, samo nisu mogli da dođu, ili nisu uspeli da nabave karte...

E, pitanje je da li će se naći bar približna tako neka ,,cifra,, simpatizera-navijača-Partizanovaca-Grobara koji su spremni, i u mogućnosti su, da finansijski (makar i najskromnije) potpomognu Klub?

Živo me interesuje koliko će nas se odazvati na ovu akciju?
Na kraju ćemo valjda imati negde taj podatak? (Ne mislim na Partizan.net koji će nam to reći što se tiče nas odavde, nego na KK i uplate koje su pojedinačno prosleđene ka njemu.)
 

Laki T.

Grobarčina
Учлањен(а)
17.07.2019
Порука
1.111
Reaction score
5.170
Локација
vezenemam
Verujem da će gotovo sigurno biti 20000+ uplata. Već posle par dana je bilo par hiljada, a trenutno ima 15000.

Inače, ne znam da li je pomenuto već, možda sam propustio, ali i Zeka (M.Jojić) je uplatio 60000 din.
Ako to jeste slučaj, svaka mu čast!
Možda se može diskutovati o njegovim igračkim kvalitetima pod stare dane, ali o ljudskim svakako ne mere.
 

Мали џин

Fudbalski zanesenjak
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
4.752
Reaction score
11.459
Локација
.
Nisu stale, taman posla. Izvinjavam se članstvu zbog nedostatka preseka.
Presek zaključno sa 03.05. iznosi:

793.973 dinara
2.533,55 evra
 
Последња измена од уредника:

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.765
Reaction score
6.369
A zvanični kkp nalog jel kaže nešto? Kolko se sakupilo do sada? Nisam par dana čuo ništa o tome.
 
  • Like
Reactions: BaX

El_Grande_Jokan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
3.718
Reaction score
23.250
Локација
Академија
Данас је први радни дан а да на сајту за донације није ажуриран број уплата са износима. Изгледа неко спојио з Ђурђевданом.
 

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.765
Reaction score
6.369
Kolko je para ukupno skupljeno? Jel se izbacuje to negde. Na sajtu nisam mogao da nadjem.
 

Cooler

Grobarčina
Учлањен(а)
13.06.2008
Порука
1.163
Reaction score
2.140
Локација
u srcu šesnaesterca
Mogli bi ovi sponzori da uplate po 100k, kao i upravni odbor. Sta je za Globos, Mozzart, MTS, Nis ta sitnica…
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.741
Reaction score
12.816
Локација
Nedodjija
Trenutno na listi, prvi ispod clanova uprave, je Medjo sa uplatom od 1400000 dinara.

Mi smo trenutno na oko 1140000 dinara i jako smo blizu da ga prestignemo, a sa to i budemo u konkurenciji za stolicu pokraj parketa..

Bilo bi to bas zanimljivo, jos vise bilo bi za ponos da je partizan.net najvise donirao posle uprave kluba..

Tako da grobarijo, pojacajte malo, imamo jos 2 dana..
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top