Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Za Partizan sve, od Partizana ništa! | Donacije za KK Partizan

Статус
Затворена за писање одговора.

Zlatiborpfc

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.783
Reaction score
19.551
Локација
Nickname
Postoji li mogućnost odabira gde npr. na članskoj karti izaberemo lično ime, dok bi na majici stajao logo Partizan.net?
I još jedno, zna li se kada će prve majice stići do uplatilaca i mogućnosti da neko okači verziju za Partizan.net?
:)
 

Tuljo

Administrator
Уредник
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
8.360
Reaction score
6.752
Локација
Tamo gde si ti!
Koliko sam ja skontao na majicama će ići potpisi igrača i trenera, nikakva imena i logo PN.

Mi sredstva koja prikupimo prebacujemo na namenski račun kluba poslesnjeg dana akcije, tako da pre toga nema majica.
 

grtalica

Grobar
Учлањен(а)
25.06.2022
Порука
239
Reaction score
1.638
Локација
Canada
Poslje uplate putem Paypal dobio sam e mail da je uplaceno to HUMSKA.
Da li je to tačno?
 

gurtang

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
1.674
Reaction score
3.589
Локација
Niš
Cilj je da klub dobije više love i da ima što manje troškove prema uplatiteljima
Rade brži
Jeste. Ali pogledaj ovaku situaciju. Imas masu likova koji imaju lovu. Ali ce uvek uplatiti donju granicu. U ovom slučaju 3k.
E sad da si uveo platne razrede, gde bi za svaki dobili privid nečega, loptu, dres, privezak, štagod.
Prvo mnogi to sigurno uzeli samo da se kurče.
Tipa napraviš ograničenu seriju nečega, fensi onako. I kažeš prvih 200 koji uplate 20k dobiće privezak na primer. Našlo bi lagano tih 200. Samo da bi sutra mogli da ga stave na sto.

Ovako će mnogi koji imaju lovu da kažu "sto ja da dajem više love" kad dobijam isto kao i onaj s 3k. Jbg vrv zato što tako razmišljaju i imaju lovu, ali to je druga priča :D
 

Partizan321

Početnik
Учлањен(а)
03.07.2022
Порука
184
Reaction score
1.045
Локација
Banja Luka
Može li neko (naravno ako to ne oduzima puno vremena) da popuni primjer jedne uplatnice za nas iz Republike Srpske koji uplaćujemo i okači je ovdje na forum
 

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
Dokaz o uplati postavljamo na ovoj temi ili to neko evidentira na drugi način?


Ne dopada mi se to sa parketom.
Na stranu što nije originalno...čak i ovi iz Železnika imaju tu foru.
Možda čak i uspeju da naprave da ne deluje kao spomen ploča palim borcima,ne daj Bože. Da ne govorim što prilikom promene-Pionir,Arena...U jednom trenutku samo primetiš da nema nalepnice.
ali ono što me nervira je to da ideja nije proistekla kao naknadna zahvalnost za te ljude već kao cilj odnosno nagrada za te ljude-A taj princip magarca i šargarepe nisu se ni potrudili da uviju.
Ali opet to je samo moj doživljaj

I opet više bih voleo da odrade typography* art od tih imena sliku Saše Đorđevića kad bode trojku i postavi je gde su naše zastavice.
A Tu sliku posle možeš ubaciti u dres za zagrevanje,poleđinu table za pisanje akcije i sl.
ili bar siluete od trofeja ispisati od tih imena .

*Typography art

*heisenberg_typography_art__breaking_bad__by_ce11valverde_dcbsmkg-fullview.jpg
 

El_Grande_Jokan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
3.733
Reaction score
23.412
Локација
Академија
На линку који је колега горе оставио све је лепо објашњено. Када након уплате попуните формулар добијете мејл следеће садржине
Screenshot_20230419_122716_Gmail.jpg
 

PARTIZAN INSTITUCIJA

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.019
Reaction score
11.980
Локација
JNA
Da li neko zna da li ce biti omoguceno slanje na kucnu adresu od strane kluba, mislim na majice i na clansku kartu?
 

Vanjor

Grobar
Учлањен(а)
10.03.2023
Порука
341
Reaction score
2.332
Локација
Novi Sad

malicovek

Početnik
Учлањен(а)
26.06.2022
Порука
194
Reaction score
1.853
Локација
Beograd
Ne dopada mi se to sa parketom.
Na stranu što nije originalno...čak i ovi iz Železnika imaju tu foru.
Možda čak i uspeju da naprave da ne deluje kao spomen ploča palim borcima,ne daj Bože. Da ne govorim što prilikom promene-Pionir,Arena...U jednom trenutku samo primetiš da nema nalepnice.
Ako nam, da prostite, ono žuto g*vno stoji na sred parketa i dresa cele sezone i ako sam uspeo to da prevaziđem, mogu i sve te 'neoriginalne' fore. Može da bude i u comic sans formatu, ako nam pomogne da se rešimo poreza, nemam problem.
ali ono što me nervira je to da ideja nije proistekla kao naknadna zahvalnost za te ljude već kao cilj odnosno nagrada za te ljude-A taj princip magarca i šargarepe nisu se ni potrudili da uviju.
Nagradom ćeš privući mnogo više ljudi i umesto da ti prosečan čovek uplati 1000-2000 sad će uplatiti 3000, a i suptilno ti govori koliki iznos donacije 'treba' da bude. Ovde je ipak suština da što više ljudi uplati pare, a ovakvim potezima daješ podsticaj mnogo većem broju ljudi da to uradi. Zato i postoji marketing, zar ne?

Jedino što mislim da je trebalo da stave cifru od 5000 za majicu i člansku.
 

vratonja

Grobarčina
Учлањен(а)
03.08.2007
Порука
2.802
Reaction score
1.119
Локација
Ivanjica
U mejlu koji smo dobili nakon uplate pise da AKO zelimo fizicki da podignemo majicu i clansku kartu mozemo uciniti u periodu od 25. maja do 25. septembra. Nisu naveli sta ako neko ne podigne do 25. septembra.
Kako si dobio mail Haha ja sam uplatio elektronski samo ostavio moju adresu ul i br
PS uh sad vidim da ima link gde se ostavljaju podaci
 
Последња измена:

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
Nagradom ćeš privući mnogo više ljudi i umesto da ti prosečan čovek uplati 1000-2000 sad će uplatiti 3000, a i suptilno ti govori koliki iznos donacije 'treba' da bude. Ovde je ipak suština da što više ljudi uplati pare, a ovakvim potezima daješ podsticaj mnogo većem broju ljudi da to uradi. Zato i postoji marketing, zar ne?

Jedino što mislim da je trebalo da stave cifru od 5000 za majicu i člansku.
Nikad nisam napisao da za drugog ne postoji drugačije pogonsko gorivo za uplatu.
Samo naveo šta meni smeta,daleko od toga da će neko nešto korigovati ili obustaviti.
a ovakvim potezima daješ podsticaj mnogo većem broju ljudi da to uradi. Zato i postoji marketing, zar ne?
A vidi ovo...Uplatiš pomoć 3000 dinara zbog "osećaja" ili "potrebe"...i Posle kupiš majicu od 2000 dinara koju ćeš nositi u typografiji Saleta Đorđevića "Partizan.net" kao deo tebe da si uplatio
To je 5000 din? Zato postoji marketing,zar ne?

A ukoliko se pak radi o potrebi da tvoje ime bude boldovano ti lupi cifru od 50k do 100k dinara i uvek kada snime zastave Tvoje ime na njima...Nemaš brige da nalepnice na parketu se "zaborave"


Valjda se razumeo da nisam kritikovao potez ...već sam samo naveo da se meni lično ne sviđa to sa parketom ...a razloge sam naveo
tipa gettyimages-97053221-2048x2048.jpg
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top