Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Zimska Radio Mileva 2017

Статус
Затворена за писање одговора.

showtime.pekka

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.378
Reaction score
1.143
To što je (možda) bolji od prethodnika ne čini ga automatski dobrim...
 

H.U.D.

Grobarčina
Учлањен(а)
05.06.2012
Порука
1.802
Reaction score
2.574
Локација
CyberSpace
Pa....culi smo nedavno cini mi se reci Ilieva da je Ozegovic doveden kao zamena za Djurdjevica....tako da ako tako budu nalazili zamenu i Tavambi jasno je sta nas ceka.

čitajući "između redova" izjave ( pisane i kroz video intervjue) ove bulumente u Klubu, smeo bih da se opkladim da su oni u svojim glavama ubeđeni da će zamena Tawambi magično da se pojavi nakon priprema u liku
Sume Veličanstvenog :drumos :soccer
opet, obzirom da sam samo "neorganizovani navijač" i "fudbalski laik", ostaje mi samo da se nadam da će se ta "magija" i ostvariti, jer uticaj na poslovanje Kluba nemam nikakav ( kao, pretpostavljam, i većina članova ovde) :confused



dakle, :prekrsti i :napred Partizan
 

Aco-Berane

Banned
Учлањен(а)
19.04.2009
Порука
1.068
Reaction score
78
Krece sezona prosipanja lazi i obmana svojih navijaca. Stojiljkovic zamjena za Tawambu, ha, ha, ha. Ovog drugog su vec prodali prije mjesec dana, a zamjenu jos nisu nasli, ali ce neko stvorenje nalik Ozegovicu zasigurno stici.
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.950
Reaction score
27.038
Evo, kao sto smo najavili, pojavljuju se dezurni branioci uprave fk, i eto jos samo da pocnu sa pricom kako po prvi put u istoriji imamo SDa, za sada su umereni, pa je Ivica najbolji u zadnjih 20-25 godina, ali ne sumnjam da ce krenuti i zustrije da ga bodre. Ima dosta novih, ali evo i stariji koji nisu pisali poodavno, bar ne da se ja secam, iskacu kao stub odbrane izdajnika i poltrona koji vode klub.
Sada je po njima u redu prodati Tavambu, a za koji dan/nedelju, bice vise nego pozeljno prodati i Evertona. Znate, uskoro mu istice ugovor, a ko zna kolika ce mu cena biti na leto. Uz to, prgave je naravi, previse je borben, prebrzo trci i gine na svakoj tekmi bez obzira ko je preko puta. Nije sportsmen, ni smeker, kakav treba biti igrac Partizana. Ah da, jesam li pomenuo da je dostigao svoj maksimum?
 

Mister 10

Grobar
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
545
Reaction score
1.923
Haha eh kad bi stvarno doveli Stojiljkovica, decko je za nase uslove i prilike zverina. Pa na to jos da dovedu nekog desnog beka i stopera, Racu(ili Zdjelara), Drazica i/ili Sulejmanija, Evertona da potpisu na jos 2 sezone pa Ivica bi bio zivi svetac :) samo tesko da ima nesto od te price, navikli smo da sve sto bi nam stvarno znacilo uglavnom ostane samo na prici a dovode se livadari iz nase lige, i to ne oni dobri livadari, nego ona srednja klasa livadara, univerzalci-mogu da igraju i prvu i drugu ligu komotno, toliko su dobri!
 

grobar-do-groba

Mrzitelj zvezdizma
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
3.960
Reaction score
4.434
Локација
Uz Partizan i dobar gitarski rif!!!
Evo, kao sto smo najavili, pojavljuju se dezurni branioci uprave fk, i eto jos samo da pocnu sa pricom kako po prvi put u istoriji imamo SDa, za sada su umereni, pa je Ivica najbolji u zadnjih 20-25 godina, ali ne sumnjam da ce krenuti i zustrije da ga bodre. Ima dosta novih, ali evo i stariji koji nisu pisali poodavno, bar ne da se ja secam, iskacu kao stub odbrane izdajnika i poltrona koji vode klub.
Sada je po njima u redu prodati Tavambu, a za koji dan/nedelju, bice vise nego pozeljno prodati i Evertona. Znate, uskoro mu istice ugovor, a ko zna kolika ce mu cena biti na leto. Uz to, prgave je naravi, previse je borben, prebrzo trci i gine na svakoj tekmi bez obzira ko je preko puta. Nije sportsmen, ni smeker, kakav treba biti igrac Partizana. Ah da, jesam li pomenuo da je dostigao svoj maksimum?

Još kad bi pomenuti naučili prezime čoveku, da se ne brukaju. IliJev :prekrsti
Sportski direktor Partizana i njegov igrač u dva mandata i ti mu ne znaš pravo prezime? :banghead
 

House

Grobar
Учлањен(а)
15.10.2010
Порука
679
Reaction score
133
Na mocartu pisu, Stoiljkovic zamena za Tawambu...
 

Vlada_022

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
669
Reaction score
224
E pun mi je k vise tog Stojiljkovica, ko mu je menadzer kad se toliko prica o njemu?
Pa u poslednjih godinu dana, navijaci bar 5 klubova su mu zeleli dobrodoslicu, svaki prelazni rok, ispiraju nam glavu, kakav k Stojiljkovic, uzeli ste tolike pare, prodacete najboljeg igraca a ciganisete se sa Stojiljkovicem, j... ih on.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.892
Reaction score
13.750
Bar jedno krilo moramo da dovedemo. Solomon, Stevanovic i Djurickovic nisu bili nikakva alternativa za bilo koga ali sad smo i bez toga ostali tako da su nam Tosic i Jankovic jedini krilni ofanzivni igraci. Pantic tu moze da odigra ali samo iz nuzde i samo levo. Videcemo da li je Suma sposoban bar na svojoj poziciji da odigra kako treba nakon magicnih Djukinih priprema.
Everton propusta prvu utakmicu sa Viktorijom (ako uopste ostane kod nas), a Kosovic verovatno pre marta nece biti blizu ni klupi tako da cemo na zadnjem veznom imati Radina i...Jovancica? ili Jevtovica ako budemo imali "srece" da ga ne prodaju...plakacemo mi za JeFtom...
Svi zdravorazumski ocekujemo tog Gohua ili nekog stranca napadaca u slucaju odlaska Tavambe ali kao sto kolega H.U.D rece njegova zamena ce se pojaviti u liku i delu Suminom, a broju #51 ce verovatno da nadju nekog za rotaciju iz ove nase "super" lige posto je Djole mlad, neiskusan i preveliki partizanovac za njihov ukus.
Ako se ne varam za Plzen mozemo najvise 3 nova igraca da prijavimo.....a Vule je i dalje sam na desnoj strani dok na levoj Miletic sve brze ostaje bez konkurencije - oduvao je El Monira, a zlatni orlic mu dodje kao neki vodonosa...tako da sve u svemu koliko ja vidim jebe se njima za evropu, a bogami i za prvenstvo....glavni cilj je prodati igrace pa u februaru ako Bog da da se smanji dug na 12-13 miliona :roll:
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Ako ode Tawamba mi slabiji ulazimo u proljece ko god da dodje iz prostog razloga jer gubimo igraca koji je godinu dana dio ekipe, pazite on je i nosilac igre ove jeseni. Iliev i Vazura sada pricaju o kvalifikacijama a mi igramo (kako su rekli istorijsko) proljece u evropi i slabimo tim. Pa to nema nigdje.
 

Aco-Berane

Banned
Учлањен(а)
19.04.2009
Порука
1.068
Reaction score
78
Jos od ponude za Milivoja Cirkovic od strane Olimpika iz Marseja, Partizan nije odbio ponudu za nekog igraca. Znaci, odbijanja nema, samo eventualno cenkanje da uzmu visu cifru. Takav je slucaj i za Tawambu i Evertona i Marka Jankovica. Sve je na prodaju.
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§

I gde su sad novinari pičkasti da pitaju vepra kako nam je ovaj oprostio dugovanja ako su plate redovne?!?!? Gde su pare sve vam jebem napredno!!!???


A po pitanju Tawambe, tu mi tek ništa nije jasno. Ne znam ko je izjavio to da je dostigao svoj maksimum i da zato treba da ide. Koga boli kurac da li je on na maksimumu ili minimumu ako ti od njega dobijaš ono sto ti treba!? Jel on došao u rehabilitacioni centar, jel se skida sa dopa pa sad kao očistio se i može da ide!? Jel Partizan ima koristi od njega!? Ima! Šta me boli kurac na kom nivou igra ako nam služi svrsi! Ajde da je neka cifra pa se kaže AU OVO NE SME DA SE ODBIJE! Ovako će otići za neka 2 miliona + će i on oprostiti dugovanja za redovne plate. Ubedjen sam da sa njim može da se razgovara i da mu se objasni da ostati mora. Prvo, oživeli smo ga ove sezone i nije pošteno da sad on posle par meseci hoće da pali a i ne verujem da je do njega već hoće bagra da uzme pare za izbore!
I još jedna stvar. Djukic je više puta rekao da Tawamba može mnogo više od ovoga i da samo treba da veruje i radi na tome da bude bolji tako da od te priče da je dostigao maksimum nema ništa! Promašio je mali milion zicera ove sezone, nikad ga nisam pljuvao zbog toga za razliku od nekih, ali to je dokaz da on još mnogo treba da radi!
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Možda je gmazuri debelom redovna plata, igračima nije. I ajde što im plate kasne, nego što im nekad uplate pola mesečne plate, nekad celu, pa 2 meseca ništa i tako...

Koje crne redovne plate, oni kad naprave reprogram, odlože plaćanje, to se računa kao plaćeno. Verujte da đurić za ove nije lopov, nego poštenjačina.
 

Giller1984

Grobar
Учлањен(а)
08.06.2017
Порука
326
Reaction score
67
Ne duguje se nista, zato sto je dogovoreno da sve oproste kad odu :) tj redovne su plate iz tog razloga. Koliko je nama igraca oprostilo dugove i premije, pa jos koliko smo isplatili starih dugova, rece onomad Vuletic 7-8 M eur, kad su ga pitali zasto nas izbacuju iz evrope. Opet dugujemo 12-13 M eur. Kome? Vazuri !!!! Vazura oprosti nam i ti dugove, pa da se izljubimo, da realizujes unosan transfer.
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.009
Svaki, apsolutno svaki put kada se o neko igracu pravila saga oko dolaska i na kraju dodje- nista ne pokaže.
 

Giller1984

Grobar
Учлањен(а)
08.06.2017
Порука
326
Reaction score
67
Možda je gmazuri debelom redovna plata, igračima nije. I ajde što im plate kasne, nego što im nekad uplate pola mesečne plate, nekad celu, pa 2 meseca ništa i tako...

Koje crne redovne plate, oni kad naprave reprogram, odlože plaćanje, to se računa kao plaćeno. Verujte da đurić za ove nije lopov, nego poštenjačina.
Brate, sto mora mutavi da se uglavi u pricu o Vazuri. Mutavi je ukrao 60M eur sa svojom ekipom, nema se sta o njemu reci dobro, cak ni u poredjenju sa vazurom i slicnima
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Pre tačno tri godine je započelo sistematsko uništavanje Partizana. Kroz FK su radili na gašenju KK i to od pre 3 godine traje. Oteran je Djuric, svi smo se tome radovali ali došlo je takvo zlo da nema dalje. Prvo Popovic pa sad ovi. Nisu bitni ljudi, nije bitan Djuric, Vucelic... Bitno je to da je SNS rešio da nas sjebe za vjek vjekova po nalogu bolesnika. Dok ne ode on sa vlasti nas neće obasjati sunce...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top