Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Zimska Radio Mileva 2017

Статус
Затворена за писање одговора.

blok70

Banned
Учлањен(а)
10.05.2017
Порука
218
Reaction score
39
Dok ga Leonardo daje u nekoj kur... aziskoj ls, Persopolisu u Iranu, ja strepim od videotona... spremio sam omcu!
 

БИЛИ

Početnik
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
150
Reaction score
32
Antonova se sećam sa svetskog prvenstva, i ako me to sećanje ne vara stvarno dobro čita igra, jak je, skočan i plus ume da centrira kad treba.

Ako je istina to što piše da je i u dobroj formi mogao bi da bude dobro pojačanje a ne samo popunjavanje broja.

PS Što se tiče Mađara prolazimo lagano! Jesam to rekao i pred prvu, ali osećaj je dobar.

PPS Ko je crtao autobus svaka mu čast!
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.788
Reaction score
55.685
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Pa valjda sam zbog toga i rekao da je 90% članova foruma i uopšte Grobara nezadovoljno lijevim bekom, ako ne i više.
Valjda je to logika neka.
Opet bih se vratio na onu staru priču da pojedini samo kritikuju, ali ništa ne obrazlažu. Razumijem da postoje ukusi, ali to u ovom slučaju ne može biti nikako.

Opet ne citas sta ti se pise. Ti si to pausalno ocenio. Antonovim nije bilo zadovoljno par clanova. Ti si to povezao kao da su to sve isti ljudi, to je neozbiljno. To nije ni sofizam, to je jos gore. Na stranu sto je to bezveze logika, ako mi se neko svidja, bilo ko je dobar ko ga menja...
Isto kao sto ljudi samo kritikuju a nista ne obrazlazu, ima i vas koji samo volite da budete srecni i optmisti po svaku cenu. Isti djavo.
 

БИЛИ

Početnik
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
150
Reaction score
32
Nevezano za temu, da pozdravim brata koji slabo kapira ali uredno ocenjuje, sa porukom "živeo Pantić i majka Srbija"!
 

Giller1984

Grobar
Учлањен(а)
08.06.2017
Порука
326
Reaction score
67
Antonov solidan igrac koji se jos uvek razvija, 22g, moze od njega svasta dobro da ispadne. Daj boze da je zavrsen i da odlazi Monir pa da dovedemo i nekog veznjaka stranca na sredini uz Evertona da igra.
 

el mago

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
2.175
Reaction score
737
Локација
БИРЗИМИНИЈУМ
Kakav crni Trujic... na toj poziciji imamo Solomona, i ako dovedemo nekog to treba da bude igrac koji sposoban da odmah udje u prvi tim, a ne neki Trujic. Na stranu sto Djukic ocigledno oce Sumu da gura na lijevu stranu...
 

Maler

Disident
Учлањен(а)
17.08.2007
Порука
1.666
Reaction score
138
Локација
Višegrad
Ovo sve lici na cigane, od sume, preko autobusa, pantica i antonova...


Volio bih da ga metnu Radin i Djurickovic i da prodjemo dalje.... jebo vam autobus majku
 

cuxon88

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
1.050
Reaction score
284
Локација
Zemun
U tome je i problem sto ti pretpostavljaš sta ko hoće, drugo ako sam gladan ne znaci da cu jesti govna.
Daleko od toga da njega poredim s govnetom.
I ko kaze da su iste osobe te koje su kukale na Miletica i nisu zadovoljni Antonovim?
Da bi ta logika pila vodu trebalo bi naci postove tih ljudi koji kukaju i na jednog i drugog.

Nigde nisam pomenuo Miletica ni Antonova. Nema se mnogo opcija za beka koji nije stranac, nije mator, hoce u nasu ligu i plus tesko da je gori od Miletica. Treba nam pomak na nekoliko pozicija, u mogucnosti su bili za levog beka, doveli su ga, ne vidim problem. Sta vecina ljudi pa zna o Antonovu i njegovim kvalitetima? Odgledali 3 utakmice protiv igraca mladih timova Verdera i Sao Kaetana... Svi smo se slozili ovde (ne secam se da je neko rekao da je dobar Miletic i da ga ne treba menjati) da je potreban levi bek. Sad da li nam vise treba stoper je druga tema, ali mogucnosti su takve, beka su nasli, stopera nisu i to je to. Teraj dalje pa sta bude.
:napred Partizan
 

qrajber

Grobar
Учлањен(а)
14.04.2009
Порука
452
Reaction score
13
Kakav crni Trujic... na toj poziciji imamo Solomona, i ako dovedemo nekog to treba da bude igrac koji sposoban da odmah udje u prvi tim, a ne neki Trujic. Na stranu sto Djukic ocigledno oce Sumu da gura na lijevu stranu...
A mi znamo kakav je Solomon igrač i da li će uopše spojiti dva meča?

Trujić nije neki igrač, ali na nivou ovakvog Partizana svakako jeste. Obeštećenje 0, igraće za kikiriki, tačno toliko nam je para i ostalo.

A budi ubedjen i ja bih voleo da vidim pravo pojačanje, ali da ne lažemo sami sebe to nam se neće desiti. I ovo za Antonova mislim da je patka, odnosno možda ga i uzmemo da se umire navijači nakon ispadanja od Videotona i prodaje Djurdjevića.
 

maidros

Grobarčina
Учлањен(а)
22.12.2008
Порука
2.144
Reaction score
3.018
Dobrodošlica Antonovu :partizan_fan:

Pravo pojačanje!
 

el mago

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
2.175
Reaction score
737
Локација
БИРЗИМИНИЈУМ
A mi znamo kakav je Solomon igrač i da li će uopše spojiti dva meča?

Trujić nije neki igrač, ali na nivou ovakvog Partizana svakako jeste. Obeštećenje 0, igraće za kikiriki, tačno toliko nam je para i ostalo.

A budi ubedjen i ja bih voleo da vidim pravo pojačanje, ali da ne lažemo sami sebe to nam se neće desiti. I ovo za Antonova mislim da je patka, odnosno možda ga i uzmemo da se umire navijači nakon ispadanja od Videotona i prodaje Djurdjevića.

Moja poenta je da Trujic nije igrac za prvih 11. Ako ne mozemo bolje, onda neka ne dovode ni njega... Posle treba placat taj ugovor, ko i sto sad imamo drvne gradje na spisku.
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.055
Reaction score
26.271
Локација
ante portas
Dobro.
Resili smo golmana i levog beka sto je pozitivno.
Sad jos stoper i jedan vezni.
Solomon valjda moze levo,tako da je to zakrpljeno.
Evuntualno ako ode Djurdjevic zamena i to bi bilo to,mada je i Solomon spic,a Suma ionako igra levo :prekrsti :D
 

Petar PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
1.482
Reaction score
4.967
Локација
Boka
Antonov je odlican bek i meni predstavlja iznenadjenje u ovom trenutku. zavrsice posao i to odlicno, decko ima sve, brzinu, skok, dobro postavljanje dobar centarsut i kretanje naprijed. Definitnivno uz ciganskog Rodica najbolje resenje od Srba koje smo mogli dovesti na poziciji lijevog beka. Nadam se samo sa da u ugovori postoji opcija otkupa istog, ova cijena sto se pominje po forumu od milion je u danasnjem fudbalu dobra cijena za takvog igraca. Sad bi valjalo da se dovede jedan desni bek, koji bi bio zamjena Vuletu jer je zalosno koristiti celavog Miletica na toj poziciji. Naravno treba nam i jedan "all around" vezni igrac, tipa Moreira, da poveze redove i bude glavni kreator igre jer nam je vezi red trenutno u ozbiljnom problemu... Sreca pa je napad koliko toliko dobar, fali nama i krilo lijevo ali tesko se tome mozemo nadat, sreca pa nam desno igra Marko koji ove sezone gazi.
 
Учлањен(а)
31.05.2017
Порука
528
Reaction score
467
Antonov nije neka klasa, ali za Miletica sigurno jeste.

Eh da je zadnja linija protiv Olimpijakosa bila Stojke-Vule-Nema-Ostoja- Antonov
 

Arsen_Wenger

Grobarčina
Учлањен(а)
27.01.2010
Порука
1.866
Reaction score
60
Za nas je klasa, mada sam ja bio da se zadrži bogosavac, naš dečko...
Samo ne razumem ovo oko pozajmice? Jel ima opcija kupovine?

Grashopers je antonova platio 1.2 miliona posle SP i bio je standardan, ne znam ni kako su ga pustili
 

Kruna

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
292
Reaction score
414
Nije Antonov tamo bio baš standardan, a razlog mi uopšte nije jasan (naročito prve sezone).

Prve sezone u Grashopersu je delio minute sa njihovim kapitenom Luhtijem, koji je inače desni bek/zadnji vezni. Tako je počela i prošla sezona, dok se Luhti nije povredio (i u 28 godini završio karijeru).
Nakon Luhtijeve povrede (oktobar na novembar), Antonov je do kraja sezone bio standardan i odigrao je relativno dobro, za moje neke kriterijume.

Ovu sezonu trebalo je da bude standardan, ali mu je mesto u timu zauzeo neki ali crnčić kojeg su doveli na pozajmicu iz Barija. Jedini meč u sezoni odigrao je protiv Bazela, a razlog je bio taj što im je desni bek dobio crveni kolo ranije, pa je taj crnac prešao desno, a Antonov je bio levo.
Moje viđenje razloga zašto je izgubio mesto u timu je promena formacije - njih je proletos preuzeo novi trener, Argentinac švajcarskog porekla, igra u čistoj "italijanskoj" formaciji, sa 3 štopera i dva "krilna beka", a Antonov to nikako ne može da igra, jer jednostavno nema tehnički potencijal da glumi kril; on je fizikalac koji može da se ponavlja, ali mu nije prirodno i nije naučio da konstantno bude u liniji protivničkih 16 metara.
 

Markec50

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
529
Reaction score
716
Dajte molim vas ljudi. Antonov je top klasa! Nije Marselo, ali stvarno dajte malo objektivnosti. Pozadi je odlican, nije dribler, ali zaboga on je levi bek. Dovoljno je brz i dovoljno jak, plus vise nego solidan centarsut.
To je sigurno najbolji levi bek kojeg smo mogli da angazujemo.
 

Petar Bozovic

Grobar
Учлањен(а)
14.06.2017
Порука
342
Reaction score
108
Po mom miljenju Antonov bi mogao biti dobro pojačanje, naravno ako postoji opcija da ga otkupimo na kraju sezone. Ali nama više u ovoj situaciji nedostaje to lijevo krilo i ''parnjak'' Evertonu, ostaje da se nadamo da sutra kad prođemo neće pomisliti da je tim dovoljno kvalitetan.
 

Arsen_Wenger

Grobarčina
Учлањен(а)
27.01.2010
Порука
1.866
Reaction score
60
Suma je sve utakmice u reprezentaciji igrao na krilu, i dosta u karijeri, nije plej više gleda gol, uopšte nema sličnosti sa moreirom, kako neki porediše
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top