Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Zimski prelazni rok 2010/11 - Radio Mileva!

Статус
Затворена за писање одговора.

kOLE

Grobarčina
Учлањен(а)
28.10.2008
Порука
1.629
Reaction score
15
Локација
crno-beli svet...
Pa zar nije?
Koliko znam Kleo je još uvek naš igrač...
Koliko je dil sa Đenovom bio hvaljen i dobar, toliko je prodaja Kinezima nelogičan i maksimalno glup posao...no generalno i jedan i drugi su završeni na identičan način...tresla se gora, rodio se miš...
 

Dulan

Grobar
Учлањен(а)
08.10.2008
Порука
218
Reaction score
2
Локација
U kladionici
Čudo da Boka nije zainteresovana za Klea :) ipak kao nam šalju neke igrače a mi njega tamo. Valjda bi i on voleo pre u Boku nego u Đonšugnožnu Ćung ili kako već!!!
 

cvetkobre

Grobarčina
Учлањен(а)
06.09.2007
Порука
1.647
Reaction score
4.722
Maltretiraju coveka, mislim Klea bez veze, a o maltretiranju nas da ne govorim.
Da li je moguce da iz kluba prvo puste probni balon za navijace, pa onda na osnovu reakcije vuku dalje poteze? Bilo bi odlicno da je stvarno tako.
 

Ostoja_PFC_

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.841
Reaction score
193
Локација
Dole ispod
Evo jos za Kleov ostanak

10:02 - Kleo je bio na korak od odlaska u kineski Gunadžo, koji je ponudio Partizanu 3,7 miliona evra za usluge brazilskog internacionalca, ali je neuspeh u dovođenju novih napadača razlog što se crno-beli neće odreći svog golgetera. Prema rečima predsednika Partizana Dragana Đurića, Kleo je mogao da napusti aktuelnog prvaka Srbije samo u slučaju da je nađena adekvatna zamena, a kako to nije izvedeno i pored brojnih pokušaja da se dovedu, pre svih, Katlego Mfela i Prins Tagoe, od Kleovog transfera u Kinu izgleda da neće biti ništa ove zime.

www.blic.rs
 

BIGcvare

Početnik
Учлањен(а)
13.12.2010
Порука
186
Reaction score
9
Локација
Fudbalski to je hram...
Kakva fora! Prvo puste patku da Kleo odlazi i kad svi popizdimo onda se pojavi vest kako ga Djura ne da i sad mi treba da kazemo svaka cast i da hvalimo snajdera na sva usta jer je eto odrzao rec...A jos bolji su tekstovi po kojima je obestecenje problem kao spremni su da daju platu od 1 - 1,5 milion a problem im je dodatnih 300 - 500 hiljada za obestecenje?!...i mi sve to treba da popasemo...SLJAM!:puke
 

Juca_Moreira

Grobar
Учлањен(а)
11.09.2008
Порука
204
Reaction score
3
Локација
Zapad Centar ulaz G
Do juce je izgledalo vec gotovo sa Kleom da odlazi, danas ispada da Kleo ne ide a da nam se Katlego priblizava. Ako je vec neko od nasih upoznat sa situacijom, a siguran sam da jeste onda je red da se danas posalje ponuda od 2miliona (bez procenata od daljih prodaja) i pokusa sve to da se zavrsi. A ako se kinezi vrate sa 5 miliona neka nose Klea i svi da budemo donekle srecni i zadovoljni.
 

nimante

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2010
Порука
2.337
Reaction score
3.302
Локација
Istok O
Alaj menjaju cifru u novinama, ispasce do kraja da su Kinezi davali 3.950.000 ali da mi nismo hteli ni da cujemo.

Pali, bre, Mpela bezi sa treninga. Vise volim nezadovoljnog Klea na treninzima, nego ovog sto bezi sa istih.
 

Alk0

Grobar
Учлањен(а)
28.05.2007
Порука
290
Reaction score
5
Локација
Dark Towerroom
Sad ce u kineskim novinama vesti: "Kleo bezi sa treninga Partizana jer mu ne daju u Kinu" :D
Opustite se ljudi, ovde se nista nece znati sve do kraja prelaznog. A mozda ni tada...
 

peko

Grobar
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
342
Reaction score
58
Локација
HERCEG NOVI
Jeste da nema bas veze sa prelaznim rokom (a mozda i ima), sta bi na kraju sa nasim dugom za Fejsu? Mozda je i to jedan od razloga sto su morali da izguraju Klea po sistemu daj sta das, samo sto pre?
Kao sto vecina od nas pise, i mene najvise boli to sto nismo (jos uvek) doveli zamenu za Klea. Ako vec nemamo para za ekstra strance, sto pustismo Ubiparipa za dzabe da ode?
Ubiparip je prodat za 600.000 evra+procenat,daleko od toga da je to sica...To su za nas,nasu uprave ogromne pare,a i oparili smo se kupujuci talente iz nase lige za veliki novac(Vukelja,Markovski,Mijic...)
Sto se Fejse tice mi Hajduku ne dugujemo nista,napravljen je dogovor da se od prodaje igraca plati hajduku..Dzomba ce dobiti 1 milion+50 % od ostatka transfera.
 

Marinac

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2008
Порука
1.086
Reaction score
15
Au svaki 2 post o Kleu,pa ljudi nije on kriv i ako zeli da ode uradio je dosta za nas, zar ne? Ako nije ja ne znam ko je... Nama je prst u oko stavila upravaa i njihova prazna obecanja o dovodjenju cak 2 napdaca ako ode Kleo il samo 1 ukoliko ostane. Njemu da se zahvalimo i pozelimo srecu... Sve u svemu nek razmisle dobro pre povlacenja svakog poteza...
 

Svetogorska

Početnik
Учлањен(а)
18.08.2008
Порука
125
Reaction score
2
Oglasio se i Kleo

- Tačno je da sam od čelnika Partizana tražio da idem. Dobio sam fantastičnu ponudu od Kineza i mislim da je vreme da naplatim svoje kvalitetne partije. Znam da je i na adresu mog kluba stigla ponuda, i preostalo mi je da čekam. Ukoliko u Partizanu ne budu želeli da me prodaju, povinovaću se toj odluci i nastaviti sa radom. Nisam zabušant, svi znaju koliki sam profesionalac i da revnosno obavljam svoje obaveze. I to ću raditi i dalje, ukoliko ostanem u Beogradu. Ne treba nikom da smeta činjenica da želim da iskoristim momenat, jer je ponuda Kineza stvarno sjajna. Raspitao sam se i o Kini kao zemlji, stvarno mi sve maksimalno odgovara. Videćemo šta će biti.
Želeo u Zapadnu Evropu, ali šta da radim kad je ovo jedina konkretna ponuda koju sam dobio! I sa njom sam jako zadovolja. Naravno, sad je sve na Partizanu,
putujem u Antaliju i mogu samo da čekam njihovu reakciju. I ne treba da se pravi neki poseban slučaj, poštujem Partizan i uradiću sve da klub osvoji titulu ukoliko ostanem u Beogradu
 
Последња измена:

dusan80

Grobarčina
Учлањен(а)
13.10.2009
Порука
1.447
Reaction score
70
E ,Kleo stari zabusantu ,dzabe ti sve da kazes oni su vec pustili pricu da si nezadovoljan i da zabusavas na treninzima.Bio ti meni ziv i zdrav i da odes iz ovog cemera i spasis se ,jer ovde ce svakog kad tad da provuku kroz blato.
 

medjutim

Banned
Учлањен(а)
18.08.2008
Порука
2.590
Reaction score
88
Jeste, izmislili su i da je tražio da ide.. aman..
 

Heysel66

Grobarčina
Учлањен(а)
21.02.2010
Порука
5.836
Reaction score
680
Локација
Klek - Objekat 505
Niko nije ni rekao da zabusava,nego da je odsutan.
To su ipak neke stvari koje ne mogu da se rade namjerno ili nenamjerno...jbg misli su tamo dje je novac.
On nije od zabusanata kakvih smo imali prilike da gledamo.

Zhao mi je sto ovaj covjek ne moze obezbijedit egzistenciju.
Ako je iko zasluzio,taj je.
Nije on kriv tome,vec ljudi koji su pogresno procijenili,a njega potcijenili,da ce on dovijeka sjedjet kod nas i cekat nekakvu svoju zamjenu.
 
Последња измена:

grobar mk

Grobar
Учлањен(а)
22.01.2008
Порука
309
Reaction score
3
Локација
MAKEDONIJA
a kako su samo ocenili u dva treninga (toliko je odrzao ove pripreme ako se nevaram) i kako da ne bude kad je vec pustena prica oko moznog transfera da su mu rekli ne ides nigde vidi se da bi se pomirio i nastavio da trenira a vako su mu dali da nadu za milione kamione
 

GrobarPFC

DeFaktoUmjetnik
Уредник
Учлањен(а)
06.05.2007
Порука
4.777
Reaction score
1.168
Локација
Iran
Pa ovo je znak da smo najebali. Iskreno, volio bih da ga prodamo kinezima. To je ono sto Kleo zeli, njemu ce malo ko dati vise para po sezoni. 1.5 po sezoni ljudi nema puno igraca na svijetu... Odigra 3-4 sezone + premije tamo i on ne da je sebi obezbijedio zivot nego ga boli dupe do kraja zivota.

200000 po sezoni u Partizanu, nije losa plata, ali sta ce nakon 3-4 godine kad vise ne bude mogao da igra? Nece on biti zadovoljan u Partizanu nakon ove ponude, ne vjerujem da bi iko normalan ostao ravnodusan...
 

Ludwig

Grobarčina
Учлањен(а)
11.12.2010
Порука
1.964
Reaction score
907
Локација
.
Kleo, kao jedam veoma realan i otresit decko, je svestan da ne moze da izbori ugovor od nekog jakog kluba iz jake lige zapadne evrope. Znaci, to je ja mislim i rekao, da mu je bitniji ugovor nego ime kluba, tacnije - da Partizan i on budu zadovoljni. A ako je on zadovoljan, a uprava zeli da ga proda, onda stvarno nije uredu da zakeraju za 300 hiljada evra, jer je taj covek doneo klubu 8-9 miliona evra.
Druga je stvar sto ja mislim da ne trebaju da ga prodaju, vec da mu povecaju platu na 500 hiljada.
O pricama " Imamo dogovorene igrace za zimski prelazni rok, do ne zurimo nigde jos nije ni poceo prelazni rok, radi se, pregovara se..." preko toga da treba da se ide u Antaliju, a nije dovedeno ni jedno planirano pojacanje, da je 2 nedelje ostalo do kraja prelaznog roka ne zelim ni da komentarisem. Cekam jos te dve nedelje , kao i vecina , pa da krene paljba :D
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top