Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Zimski prelazni rok 2010/11 - Radio Mileva!

Статус
Затворена за писање одговора.

Mario 4c

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2009
Порука
1.228
Reaction score
39
Čekajte malo, zar nije Šabalala potpisao za Nottingam Forest ?
 

Pusa_KV90

Grobar
Учлањен(а)
05.04.2008
Порука
603
Reaction score
38
Локација
КОВАЧИ РЕПУБЛИК&
чини ми се да је ово мој први пост на овој теми,па да се и ја запљунем...:).Нисам хтео да се оглашавам док неко не потпише.Морам похвалити управу.Не волим ни да их кудим,али ни претерано да их хвалим,али све по заслугама.Надам се да ће Тагое и Адија "полудите" код нас.Мислим када је Дијара скромних фудбалских могућности(будимо реални,иако га сви волимо),онако играо,шта ће тек бити са овом двојицом,мада се то никад не зна.О Вукићу нећу трошити речи,само ћу се сложити са дечком који је данас рекао да је,док је био Вукић са Салетом у екипи,мислио да је Вукић бољи играч.Волим Звонета много,стварно за наше услове класа играч.Клео-хвала му на свему,остављао је срце на терену сваку утакмицу.Разумем га што жели да иде,тако би и ја на његовом месту да као србин играм у Бразилу и да ме тражи клуб који ми даје 1 500 000 годишње.Стварно је потребно свима нама на форуму да се смиримо,да се спремимо за фебруар,за утакмице.Да се не мешамо у струку,јер није све као на Менаџеру.Наше је да навијамо,а њихово да доводе играче. :)
 

medjutim

Banned
Учлањен(а)
18.08.2008
Порука
2.590
Reaction score
88
Ne očekujem ja Dijaru u timu, ali imaće važeći ugovor..

btw, Gazda, nemam ništa protiv da zajebavaš forum dok meni ležu uplate na račun..
 

Optimus

Grobarčina
Учлањен(а)
28.10.2009
Порука
1.017
Reaction score
36
Локација
U kesi Miše Tumbasa
Ako mislimo da dovedemo Adiju on mora večeras da potpiše,jel tako?
Čiji prelazni rok se gleda,naš ili italijanski?
 

Ludwig

Grobarčina
Учлањен(а)
11.12.2010
Порука
1.964
Reaction score
907
Локација
.
Dijara je polomio nogu (po stoti put) i kad se oporavi ko zna koliko ce mu trebati da se vrati u takmicarski ritam, kamo li da konkurise za prvih 18.
 

Zeljko_S

Grobarčina
Учлањен(а)
28.03.2010
Порука
1.570
Reaction score
775
Локација
Niksic
Gazda, svaka cast!

"Čabalalin transfer se izjalovio dolaskom Zvonimira Vukića"?
Znaci mogli smo da ga dovedemo ali smo procijenili da je Vukic bolje resenje ili je ovo jeftini i nevjerovatno providni medijski trik? :buhaha
 

Sensei 014

Kaznena ekspedicija
Уредник
Учлањен(а)
16.03.2007
Порука
8.167
Reaction score
1.519
Локација
East stand
Mali savet. Nemojte da vas puca sad euforija, , desice se mozda opet nesto lose pa cete opet kenjati kao i uvek.
 

Loki85

Grobar
Учлањен(а)
13.10.2009
Порука
851
Reaction score
876
Локација
Wien
Bas dobar potez, reci za ucesnike diskusije da kenjaju... Svaka cast na postovanju!
 

Tuljo

Administrator
Уредник
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
8.359
Reaction score
6.735
Локација
Tamo gde si ti!
Ovde je nakucano preko 150 strana, a nije bilo potrebe ni za 15, sad još ovo večeras i da sjebemo letošnji rok :D
 

undercover

Grobarčina
Учлањен(а)
19.07.2010
Порука
1.233
Reaction score
161
Gazda, svaka cast!

"Čabalalin transfer se izjalovio dolaskom Zvonimira Vukića"?
Znaci mogli smo da ga dovedemo ali smo procijenili da je Vukic bolje resenje ili je ovo jeftini i nevjerovatno providni medijski trik? :buhaha

Mislim da Djura ne voli da kupuje igrace, vise voli bez obestecenja ili na pozajmicu. I ja mislim da bi nam Cabalala bolje legao, jer nam treba krilo, a ovako cemo opet igrati bez brzih krila.

P.S. Djura kad igra FM prvo filtrira pretragu igraca na contract expired, pa ako tu ne nadje nista, onda ode na listed for loan!
 
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
231
Reaction score
181
Ipak je teranje DOKTORA bilo samo oslobađanje bužeta, ne mogu da verujem da je ovo sve dogovoreno za dva dana.
NUSKNVP
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Ovo za Tshabalala-u nema shanse.Ako dodje HOCU PROCENAT!!! :D

Joj Ivane,Ivane,2007. nije hteo ni da pogleda snimke...A mogao je dodji za kilo leba.
 

maidros

Grobarčina
Учлањен(а)
22.12.2008
Порука
2.144
Reaction score
3.018
Samo da pozdravim potez WebGazde :clap

Vecini na forumu je trebalo cak 48 sati da potpuno zaborave Moreiru :puke

Jbte oterase nam doktora kao govno neko , a vi slavite??? :banghead

Svaka vam cast!

Moreiri umrla majka

05.Avg.2009, 13:41, Izvor: Radio Televizija Vojvodine BEOGRAD - Fudbaleru Partizana Almaniju Moreiri umrla je majka, ali će igrač ostati u Beogradu i igrati u večerašnjoj utakmici protiv Apoela u kvalifikacijama za Ligu šampiona, objavio je danas beogradski klub.
 

Svetogorska

Početnik
Учлањен(а)
18.08.2008
Порука
125
Reaction score
2
Ne radimo ništa nego onako, otvaram zatvaram forum kako mi se hoće.

Ovo sam uradio samo zbog ovih koji ne žele da čitaju šta mnogi članovi pišu, nego treba da im se nacrta. Oni ne mogu da ukapiraju kroz šta je sve Moreira prošao zvog podjebavanja koje je stizalo iz uprave FK Partizan.

Ja vas ovde zajebavam danas samo nekoliko sati, a možete li zamisliti kako bi se osećali kada bih to radio cele godine. I vama bi pukao film, poslali bi me u tri lepe majčine i s pravom bi otišli na neki drugi forum gde vas neće zajebavati.

Srce mi se cepa kada cujem tvoje reci. Taj covek je imao 40.000 mesecno. Koliko ja treba da radim za njegovu platu. Ima da postuje to sto dobija i ne moze on da se postavi iznad Partizana ma ko bio u upravi.
Stalno nas podsecas kako imamo kratko pamcenje. Da li se ti secas kako je Moreira dosao kod nas. Prvi pregovori su propali jer nije hteo da pristane na mnogo manju platu. Kada je Tomic povecao ponudu dosao je pevajuci. Voli taj Partizan kao sto ja volim Zvezdu.

Verovatno mislite "ovaj nas je*** u zdrav mozak". Jeste, upravo se to i dešava,...

...I vama bi pukao film, poslali bi me u tri lepe majčine i s pravom bi otišli na neki drugi forum gde vas neće zajebavati.

Jedino sto mogu da se slozim sa tobom je ova konstacija. ZBOGOM!!!
 

Sensei 014

Kaznena ekspedicija
Уредник
Учлањен(а)
16.03.2007
Порука
8.167
Reaction score
1.519
Локација
East stand
Siguran sam da niko ne slavi. Drugo ovo sto je Gazda uradio bi bilo OK, da smo svi placeni po 700 000 eura godisnje, pa bi onda videli koliko bi vas bolela kita za forum i sve oko vas...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top