Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Zimski prelazni rok (Radio Mileva), 2021/22

Статус
Затворена за писање одговора.

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Nismo prodali. Vidiš da smo ga pustili za džabe. Ok možda ne vredi 1.8m kao na transfermarktu ali ako smo arapima uvaljivali Miletića i Nikolića za one pare, pa majku vam jebem sakatu mogli ste bar 500k da uzmete?????

Šta je bre ovo? Svaki prelazni rok je sve gori i gori.

Sposobna veprina kaže Vučela???!!!!! Jebo vam ja mater svima redom sposobnu.
 

najgori

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
1.940
Reaction score
7.364
Локација
Banja Luka
Hvala Šćekiću što je tukao cigane i bio beskompromisan. Nije bio savršen, ali više nego zahvalan.
Ništa bolji nije ovaj hrt što će doći, štaviše gori je. niđe karijere nije napravio, nedefinisan lik skroz. žali bože para na obeštećenje i platu.
bolje to nekom slobodnom strancu da su dali
 

Mister 10

Grobar
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
545
Reaction score
1.923
Kakav transfer covece! Pustas boljeg igraca za dzabe a dovodis goreg za 200-300 hiljada! Ludilo posao!
Sad nam trebaju dva defanzivnija igraca na sredini terena. Mislim treba tu jos dosta toga,ali izlisno je pricati vise o tome.
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Evo Mijailovića protiv cigana, sažetak njegovih poteza.

Verujem da nije fudbalski lošiji od Šćekića jer je Šćeka imao neke druge adute. Borbenost, skok igra ali sa fudbalom i kreacijom je bio na vi. Zadnji vezni koji igraju u ekipama koje napadaju, moraju bar neki minimum tehnike posedovati, kao što to poseduje Zdjelar.

Da kukamo više ne ide, znamo svi da nam fali 5-6 igrača za sledeću sezonu i to onih koji prave razliku. Mi po svemu sudeći nećemo videti nijednog ovog prelaznog roka.
@Direktor_Grobar eno onaj tvoj klinac krilo iz Radničkog je na meti ciganije.

Hvala na svemu Šćeko.
 
Последња измена:

Cofii4

Početnik
Учлањен(а)
29.08.2021
Порука
4
Reaction score
3
Локација
Kostolac
Valjda je svima jasno da Partizan ne sme da dovodi pojačanja, pretvorili smo se u menadžerski klub i rehabilitacioni centar, oživljavamo karijere i punimo džepove lopovima iz uprave i oko uprave. Titulu uzimamo ove sezone na foru daj malo bati igračku da ne plače pa će on posle da ti vrati.

I ne razumem sta je problem oko Mijailovića, kažu ne oseća klub, polako braćo, on je mlad igrač mora da prođe kroz prvi tim da bi stekao osećaj pa jedno 4-5 godina da igra standardno da mu skoči cena, onda ga prodamo za 20-25 miliona... Govna lopovska da ne kažem nesposobna jer sposobni su oni ali za sebe i svoje džepove. Drž' te se braćo jahaće nas ovi još dugo.
 

Micun

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
837
Reaction score
3.308
Локација
Beograd
Scekic je, na zalost, usko fudbalski gledano jedna od najlosijih igraca u ekipi, ne racunajuci fantome poput Lole i otpisanog Brezancica ili neku bas golobradu decu. Momak se jeste borio, bio jako posten prema igri, cak mi je i ovako bio simpatican, a imao je srece da se u nekim prelomnim situacijama istakne kroz zelju i kroz dominantnu visinu i snagu. On sa loptom ne zna skoro nista, spor je i ima ogranicen radijus kretanja tako da mu i defanziva 50 posto vremena nije funkcionisala. Ne mozes da budes defanzivni vesista, a da ne mozes dominantno da zatvoris u svakom trenutku. Jeste koliko toliko dominirao u skoku, ili direktnom fizickom duelu, ali je isto tako i stravicno ispadao, kasnio, lose citao igru, prosipao druge lopte. Skok igra u protivnicikh 16 jeste njegov veliki plus, ali to bi trebal da bude nagoradnja na njegovu osnovnu funkciju, koju na zalost, nije u stanju da obavi. Ovom timu Partizana, ovako koncipiranom, sa Zdjelarom koji obavlja vecinu 'prljavog posla' Scekic jednostavno ne koristi. Ponovo, kritika je usko u fudbalskom smislu, verovatno je momak dobar za ekipu, rad, svlacionicu, tu verujem da je bio odlican, ali je sa druge strane bas limitiran i nekompatibilan.

Tuzno, ali istinito je da bi Mijailovic verovatno bio osteno fudbalsko unapredjenje u odnosu na Scekica, cak i u defanzivi. Mijailovic verovatno nije lik s kojim se ne moze raditi, Sale Ilic mu je trener, nema teoretske sanse da nasi ne znaju bas sve o momku. Ne verujem da bi pomisljali da ga dovedu cisto da bi forum nervirali, a plata mu nece biti neka, pa tu nema ni prostora za neku ugradnju... Ali navijaci ce mrzeti svaki korak koj napravi na travi, bio on skroz korektan ili ne, mozda ako da gol na derbiju pa ga nekako prihvate. On nije Kleo, ili Kevin Panter, koj je od nekud dosao u Zvezdu, nema prema njoj neku pravu emociju, a uz to je i igrac, koj pravi razliku. On je zvezdino dete, kom su tepali Micko, koj treba da popunjava brojno stanje. Za takav ogranicen benefit, praviti takvu rizicnu odluku, nije pametno. Ja ga nikako ne bih dovodio, cak i da nemam neku drugu opciju.

Mozda oni ljudi iz Struke znaju i vide nesto sto mi ne. Prisustvo Sase Ilica na perifieriji celog slucaja deluje makar iole umirijuce. Ali se ne bih pecao na Mozzartovo DEFINITIVNO, dok ne vidim sliku sa salom i potpisom.

Nije ovo neka prozivna Scekica, hvala mu na prikazanom, al nije decko umro, pa da mora o mrtvima sve najlepse. Tezim da budem objektivna u ovom slucaju koliko je moguce.
 
Последња измена:

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.935
Reaction score
7.914
Cesto osporavan, vrlo potcenjen, a zapravo uz Zdjelara je odlicno delovao i bio vazan sraf.
Srecno u nastavku kariere velikom borcu i pre svega Grobaru, ciganski otpadak ce biti jos jedan ling long krs, koji ce cesce biti na tribinama nego li na klupi.
Jahace ova uprava jos dugo...
 

djomla

Partizanovac
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
4.190
Reaction score
18.555
Локација
U Kinšasi
Mićko, ljubi ga četnik što ga je krstio, ni u snu ne može da bude upgrade u odnosu na Šćekića u defanzivi. Sve što si napisao za Šćekića i defanzivu nije tačno.
Šćekić je kod svakog trenera počinjao kao deveta opcija u sredini, da bi uvek završavao kao standardan. Uvek je davao maksimum, često je bio ponajbolji na terenu i sad će da ode za dž, a zameniće ga ovaj zbrčkani ciganin od 200.000 eur koji nikad veze s mozgom nije imao. I sad mi treba ovde da upoređujemo njih dvojicu, uz konstataciju da eto Šćekara nije umro pa da moramo pisati hvalospeve o njemu.
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Šćekić je ispadao na sredini terena zbog loše anticipacije. Zatrčavao se na igrača i taj igrač ga je lagano prelazio. Igra sa loptom mu je bila loša, po mom mišljenju neprihvatljivo je da igrač koji igra u ekipi koja napada na svakoj utakmici ima takvog zadnjeg veznog.

Što se tiče borbe tu je bio jedan od najboljih. Skok igra adut. Pošten odnos je imao prema dresu.

Opet kažem ne verujem da je Mijailović lošiji fudbalski od njega, čak mislim da je i bolji, što i nije teško ali da ćemo izgubiti na skoku, to gubimo.
 

Micun

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
837
Reaction score
3.308
Локација
Beograd
U Cukarickom nosi simbolicni broj 22 :D :D :D

@djomla
Mislim da si pre ti neobjektivan. Gotivis ga zbog fajta i postenog odnosa, kao i ja. Ali je mnogo tanak, cak je i nazadovao od kad je dosao kod nas. To da je bio ponajbolji na utakmici, to se slabo secam. Imao je neke izolovane momente sa skokom i to, ali svoj primarni poso, a to je pokrij prostor na centru, oduzmi protivniku loptu i nastavi igru, nije obavljao ni na nivou ovakovg Partizana. Mnogo vise osporavni ljudi kao sto su Zeka i Miljkovic, koji su svi limitirani itd, ipak svoju primarnu funkciju za nijansu obavljaju bolje. Ne izgedaju kao fajteri, pa ih je legitimnije pljuvati...

A Mijailovica ne bih doodio u Partizan, ko sto sam jedno 5 puta rekao, samo sto ga nisam psovao, pa to mozda izleda kao da ga volim. Bio gori ili bolji od Scekica, moze lako da se pretovri u fijasko ako ga dovedu... Scekic je zasluzio postovanje zbog truda i odnosa. Nadam se nekom trecem zadnjem veznom...
 
Последња измена:
Учлањен(а)
13.12.2010
Порука
330
Reaction score
278
Dal nekom iz uprave pada na pamet, da nam je potreban igrac pitbul apropo Evertona, koji bi trcao za trojicu i oduzimao lopte, ima takvih po Brazilskim nizim ligama, a i portugalskim
 

El Patron

Grobar
Учлањен(а)
05.09.2021
Порука
996
Reaction score
4.497
Локација
Nis
Scekicu skidam kapu samo za onaj gol sociju, sve ostalo je za zaborav. Mi imamo dublji problem a to je sto nemamo para. Kralo se maksimalno i sad ovi slepci mole boga da prodje neki transfer(vlahovic, milinkovic ili sadik). Ako prezivimo ovu sezonu ja cu biti zadoljan...Ovo sa cukom je cisto muljanje.
 

Luka-70-

Puni kučku
Учлањен(а)
04.08.2011
Порука
1.999
Reaction score
7.610
Локација
Od bloka mog do hrama tog..
Tacno cu se slogirati ako jos neko napise: "Da li je moguce da uprava ne vidi da nam fali igrac na toj i toj poziciji?". Ejj, upravi se jebe za Partizan, oni ce biti tu dokle god budu mogli da isisaju zadnji dinar, nakon toga ce da zapale negde. Je l moguce da posle toliko godina jahanja ovo nekom nije jasno? Nije ni tajni da su oni najveci unistitelji naseg kluba, kakve crne dobre poteze vi ocekujete od njih. Gde ste bili sve ove godine, pobogu....
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top