Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Zimski prelazni rok (Radio Mileva), 2021/22

Статус
Затворена за писање одговора.

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.802
Reaction score
29.766
Локација
Beograd
Ma potpišu oni profesionalni ugovor posle omladinske škole samo Partizan posle gleda da izmuva da ih ne plaća kako to u tom ugovoru piše... :icon-rolleyes:
 

Amadeus

Grobar
Учлањен(а)
20.07.2021
Порука
655
Reaction score
1.540
Локација
Jug
Sta znaci da Serif godinama ima dobre strance? Serif je kurcina jedna za Partizan sto se renomea tice,ali ljudi rade posao mnogo bolje od nasih idiota, nemaju ogranicenja za broj stranaca i mogu da dovode igrace sa svih strana,postoje ljudi koji im iskopaju takve igrace,znaci neko se bavi time. Trziste je ogromno!
Ja mislim da ste vi malo potcenili Partizan kao klub,imamo i neki renome i neku reputaciju kao klub posle kojeg mozes da igras u jacoj ligi ako se dokazes,u najgorem slucaju da odes u Kinu ili neke Emirate za par miliona.
Znači da Šerif ne igra po par godina evropu i tebi se stvori slika da oni imaju brutalan skauting.

Od svoje 7 godine do svoje 19 sam bio u mlađim kategorijama Partizana, i odlično znam koliko se kod nas sve radi amaterski i na vezu, renome imaš u glavi jer navijaš za ovaj klub, neko sa strane će nas gledati kao divljake i baš tako nas i gledaju, svaki Brazilac će ti pre otići u drugu Italijansku nego Partizan, klubovi ne žele da rade transfere sa nama i ciganima jer ne ispunjavamo svoje obaveze. A do sutra mogu da ti navodim razloge zašto igrači beže iz Partizana zadnjih 30 godina, kako se dovode stranci i ko daje garancije igračima poput Natka da će biti isplaćeni, ne bi ti Natko nikad došao u klub da je bio i jedan promil šanse da ga zavrnu za lovu.
 

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.778
Reaction score
22.945
Локација
Beograd
Jevtovic je solidan igrac,od svih spominjanih najbolje resenje. A sto se FM-a tice,mislim da nije ni za kakvo omalovazavanje,naprotiv. Nisam ga igrao 5-6 godina sigurno,ali znam da ga mnogi klubovi i to vrlo ozbiljni koriste kako bi pronasli igrace vredne skautiranja.
Evertonu i Vest Hemu jedan od glavnih za bazu podataka...
 

MS22

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2012
Порука
505
Reaction score
665
Локација
Beograd
Evo ja ću da pokušam.

Nije toliko stvar u tome ko odlazi, koliko u tome ko ne dolazi, a najveći problem je upravo u kombinaciji ta dva faktora zajedno sa onim ko sve ostaje.
Isto tako, nije toliko ni želja u pitanju da se gleda, recimo Šćekić, koliko da se ne gleda stealth Lola kome se time otvara mjesto u ekipi. Druge fudbalere koji nemaju kvalitet za FKP da i ne spominjem.

Kvislinška uprava, kvislinški klub, a što je najgore, kvislinška i ciganska država.


Ok, a onda ide prosto pitanje, zato što je Šćekić nekome simpa lakše će ga progutati kao kombinaciju umesto Lole? Pomene se povratak Jevtovića posle par solidnih sezona u Turskoj i ovde se sve po spisku a onda u sledećoj rečenici, hvala ti Šćeko legendo i da te gledamo opet u svetom dresu... Moglo je da se završi i sa hvala ti.
To što niko ne dolazi ne znači da je njegov odlazak loš. Pas u nazad i prvom do sebe može i neki klinac iz škole da odradi, kao i da zakasni na postavljanje ili da iz neznanja napravi faul i onda da se ložimo kako "bije cigane"...
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.802
Reaction score
29.766
Локација
Beograd
Klinac iz škole može sve bolje tehnički da odradi nego Šćeka, ali nije toliko jak niti toliko visok, ne može da dohvati visoku loptu, ne može da bije ,,cigane,,...
Ali nama treba vezista ili dva, a oba fizičko-tehnički jača i od Šćeke i od Zeke, i od Jevtovića, Fejse, Linglongaša, Natha, Dače, Sume, klinca iz škole i tako redom...
 

Zillgian

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
3.954
Reaction score
4.886
Локација
Ndžamena
Ok, a onda ide prosto pitanje, zato što je Šćekić nekome simpa lakše će ga progutati kao kombinaciju umesto Lole? Pomene se povratak Jevtovića posle par solidnih sezona u Turskoj i ovde se sve po spisku a onda u sledećoj rečenici, hvala ti Šćeko legendo i da te gledamo opet u svetom dresu... Moglo je da se završi i sa hvala ti.
To što niko ne dolazi ne znači da je njegov odlazak loš. Pas u nazad i prvom do sebe može i neki klinac iz škole da odradi, kao i da zakasni na postavljanje ili da iz neznanja napravi faul i onda da se ložimo kako "bije cigane"...
Pa i Šćekić je došao u Partizan, gle, baš poslije par solidnih sezona u Turskoj :D

Nije stvar uopšte u tome da li je neko nekome simpatičan, već u tome ko je objektivno bolji.
Mi prodajemo realno korisne igrače, a ostavljamo škart škart.
Msm, daleko od toga da su nam pojedini igrači najveći problem, ali npr. Lola je još od onog neizlaska na Mijailovića (ili nekog od ostalih ćortana na "M") koji nam je dao gol sa 20 metara razvio supermoć da se preseli u dimenziju X onog trenutka kad kroči na teren, a prvi put čujem da je Šćekić kombinacija na bilo koji način.

Ne treba biti fudbalski mag da se vidi da smo pogotovo tanki u sredini, a naš prvi potez je prodaja veznog igrača.
Kažeš da nam treba nam bolji igrač?! Ma bravo!
Vidimo ko je sve došao od svih onih za koje se pričalo da će možda doći u ovom prelaznom roku, a koji bi mogli nešto da urade na sredini.
Čal ni naše ispušene muštikle od 35 godina neće da se vraćaju u klub, a tebi para uši što neko priželjkuje povratak Šćekića?!
Na osnovu njegovih igara u svetom dresu svako ima pravo da donese sopstveni sud o tome da li je njegov odlazak loš ili ne.
 
Последња измена:

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Sada se Jevtović pominje. To je zahvalan igrač za rotaciju pritom je igrao u jačoj ligi i nakupio iskustvo. Obe ruke za njega pre ovog mutavka iz čuke.


Za Konju je odigrao skoro 100 mečeva i upisao 9 golova kao zadnji vezni (uz zapaženu minutažu)
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.802
Reaction score
29.766
Локација
Beograd

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.037
Reaction score
26.180
Локација
ante portas
Sada se Jevtović pominje. To je zahvalan igrač za rotaciju pritom je igrao u jačoj ligi i nakupio iskustvo. Obe ruke za njega pre ovog mutavka iz čuke.


Za Konju je odigrao skoro 100 mečeva i upisao 9 golova kao zadnji vezni (uz zapaženu minutažu)
Moze Jevtara.
 

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.913
Reaction score
4.237
Ja ga posle nas nisam pratio
Znam da mi ni kod nas nije ostavio neki utisak, klasican superliga prosek dobar za vosu i radnicki ali za nas veeeoma upitno da ne kazem da nije... Znam i da se niko ne vraca ako ne mora

Nema od svega ovoga nista
Jos jedno duplo golo od prelaznog roka
22 januar mi se natezemo oko nekog ciganceta sa cukom ?!
 

Dino

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.558
Reaction score
11.057
Jevtovic se odlicno snasao kad je otisao od nas.
On je uvek bio sirov potencijal koji nikako nije mogao da se uoblici. Imao je sve predispozicije da bude zver na toj poziciji, ali je imao momenata u kojima bi ga ubio nedostatak koncentracije i usrao bi sve sto je valjalo do tad.

Za svoju poziciju i visinu ima skroz zadovoljavajucu tehniku i itekako zna sa loptom.

Za ovo cigance je Kazemiro licno. I to cisto fudbalski gledano, znam nekoliko ljudi koji su dobri sa Jevtovicem, kazu da je ljudina.
 

Micun

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
837
Reaction score
3.308
Локација
Beograd
Ja sam za Jeftovica skroz. Vise bih voleo nekog pokretljivijeg veznog, koj pokriva veci prostor i moze da povuce loptu iz zadnje linije, ali od svih imena koja provejavaju u zadnjih par nedelja bio bih najzadovoljniji sa Jeftovicem. Makar znamo na cemu smo sa njim, bolji je od Scekica, svkako.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top