Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Zimski prelazni rok (Radio Mileva), 2021/22

Статус
Затворена за писање одговора.

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd

Htedo da kažem sram te bilo sede kose. Ali si mlad. Slika dole je sa 11:56.Znaš kako. Vujača nije štoper. On je komandant.

Prvo-
Komunikacija (koliko puta samo u odbrani postavlja ostale i viče na zvaničnim utakmicama na saigrače gde da zatvaraju)

Čvrstina u duelu. Ovde mislim na odlično postavljanje i pametno iznudjivanje faula u napadu.

Odličan skok i u odbrani a i u napadu (to sam video i pisao na forumu dok sam gledao snimke iz Zete)

Postavljanje linija. Evo nek neko postavi Stanoju ovo pitanje. Doktor prati više nego cela odbrana i to sam primetio gleda gde su svi i onda ispravlja linije da se postavi ofsajd.

I za kraj. Velika ljudina i kreator ultra pozitivne atmosfere, to nije tajna.

P.S. Mogu ti naći xyz situacija gde su Nesta, Stam, Krstajic, Telad iz ManU i svi ostali legendarni štoperi izvozani ko telad.

Nemojte preterivati. Vujača je zaigrao u Nišu 2020 (Oktobar) od tada, ko nam gol da da mu umre majka. Nije slučajno.

Isto tako, pravi greške i primio je gol protiv Sočija kući, ali je to normalno, odbrana nekad popusti. Ali zato nije normalno Miletić da igra štopera, e on je tempirana bomba i ko muva bez glave u odbrani.

Ko je fudbal igrao vidi sve.

B1019E9F-8D4C-49FE-9431-CC1B5164E520.png
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.900
Reaction score
13.775
У неком јачем Партизану би имало смисла тражити мане Вујачићу али у овом је он један од најбољих играча. Што се селекције играча тиче нама је проблем недостатак офанзивних везних ала Натхо и хронични дугогодишњи недостатак бекова модерног типа, а та позиција је без страних играча буквално нерешива јер ни у репрезентацији немамо такве бекове, а камо ли да ми можемо да их нађемо и доведемо. Имамо 3 страна играча и не потрошити још то једно слободно место на бековску позицију је велики промашај у селектирању екипе.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.900
Reaction score
13.775
Тај Кастанеда сигурно јури милион+ евра годишње јер да није тако остао би у Шерифу, Шериф може више да га плати од нас, а тај Мбенза за плату од испод 1.5М тешко да би пристао да оде било где јер до сада је примао сигурно најмање толико....... То су све снађени странци које ми не можемо да приуштимо.....нама требају неки неснађени млађи попут Садика и Асана...то је био прави пут којим смо кренули, а убрзо и скренули с њега и како ствари стоје више никада нећемо ни покушати да поновимо сличне трансфере, а није да нема гомила младих играча који су одбачени од клубова попут Роме, Спортинга, Бенфике итд итд..... Ми немамо луксуз да доводимо странца ког не можемо да уновчимо за две-три сезоне и зато треба да бирамо те неснађене млађе странце, а не Бајбека и сличне. Мениг можда може да се исплати и играчки и финансијски (надам се не пре лета 2023), Рикардо се већ исплатио у сваком смислу јер смо га два пута довели за џабе и једном продали..... Натхо је финансијски минус али што се играчке стране тиче не треба трошити речи...... Играче из школе треба да чувамо по сваку цену, а да на странцима довлачимо новац од трансфера. Није лоше бити развојни клуб странцима попут Садика, Асана....то се исплати у сваком смислу. Гомила је таквих играча по свету, треба их пронаћи, довући и дати им шансу.
 
Последња измена:

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Nema teorije da Šerif daje veće plate od nas. Proletos smo izvlačili plate naših. Pa mi smo imali 10ak igrača od po 400 do 600 hiljada evra godišnje.

Primera radi mi plaćamo kao osrednji ili lošiji timovi iz serije A najbolje igrače.

Taj milion godišnje može da uzme samo u Kini, Kataru, Arabiji. Igrač od 27 godina teško da može imati takve prohteve za Evropu.
Sasvim realna cifra je pola miliona godišnje za njega, 150-200 hiljada ako je imao u Šerifu plafon.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.900
Reaction score
13.775
Можда и грешим али мислим да Шериф има услове да више плаћа играче од нас. Ако ништа друго сигурно им редовније плаћа и плате и бонусе што је опет плус у односу на нас. Ми имамо добре услове за неснађене странце, а за ове снађене....баш тешко... Да би један Натхо дошао требало је милион ствари да се поклопи па сад види..... Идеја да се доводе млађи играчи који се нису снашли у клубовима попут Роме или Арсенала је била перфектна али се ето изгледа потпуно одустало од тога. На крају смо једног сасвим сигурно продали испод цене, а други је побегао главом без обзира наравно "без оправданог разлога"...... Немамо ми као клуб позитивну репутацију као Шериф.....од нас хоће да купе јер јефтини смо и услужни али да довучеш неког снађеног странца овде - тешко......није ту новац једини фактор. Рикардо је сигурно могао да узме више негде другде али је изабрао нас......исто тако смо можда остали без још неког Рикарда који је изабрао да игра негде за мање пара али у организованијем клубу, јачој лиги...... Цигани нпр преплаћују играче баш зато што нико овде не жели да игра за исти новац који би добио у некој нормалној лиги.... Ми те паре немамо....нама треба трансфер магија коју су имали Томић и Саво.
 
Последња измена:

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Ne znam što se odustalo. Znaš šta sad imaš? Gledaj šta rade veliki. Daju ti klinca na 2 godine (City to radi, odmah pozajmica Herenvenu 24 meseca)

Tu možeš ili da im kupiš te klince koji se nisu snašli a imaju kvalitet za mnogo više (Sadiq Asano) ili da jednostavno pozajmiš. Nama da neko igra 2 sezone sigurno je premija.

Pa sad ako neko nije znao ko smo posle Vlahovića i žene znaju ko je hub top talenata u evropi.
 

Mister 10

Grobar
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
545
Reaction score
1.923
Matke,ono sa Vujacicem gde si stavio snimak kako je nesto pogresio nema veze sa vezom! Sad vec pocinjem da mislim da je nesto licno u pitanju :buhaha Salim se,slazem se da ume da ispadne samo tako i da u nekim situacijama nije bas siguran,ali opet i takav nam je najbolji stoper. Slazem se da bi uz nekog brzeg,malo boljeg stopera i on izgledao dosta bolje. Isto to vazi i za Sanicanina,po meni njih dvojica nisu bas kompatibilni da igraju u paru,jako su slicni,neki brzi,pokretniji stoper tu fali pa onda ubacis ili Vujacu ili Sanicanina sa njim.
Zao mi je samo sto Ostojic nije malo mladji inace je majstor i za jednog i za drugog.
Sto se Serifa tice,to je stabilan klub koji posluje domacinski sto bi se reklo,ali nema govora da plate igraca kao mi. Iskreno,zacudio bih se bas ako im neki igrac ima preko 200-250 hiljada eura godisnje u vrh glave!
 

najgori

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
1.940
Reaction score
7.364
Локација
Banja Luka
Nema teorije da Šerif daje veće plate od nas. Proletos smo izvlačili plate naših. Pa mi smo imali 10ak igrača od po 400 do 600 hiljada evra godišnje.

Primera radi mi plaćamo kao osrednji ili lošiji timovi iz serije A najbolje igrače.

Taj milion godišnje može da uzme samo u Kini, Kataru, Arabiji. Igrač od 27 godina teško da može imati takve prohteve za Evropu.
Sasvim realna cifra je pola miliona godišnje za njega, 150-200 hiljada ako je imao u Šerifu plafon.
Daju sigurno.
Ovi naši ni ne daju plate, drugo je šta sad na papiru piše
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.900
Reaction score
13.775
Mnogo je Partizan veci brend od Serifa, uvek bio, pa i sada je ! Verujte uz normalnu upravu to su realni igraci za dovodjenje, pogotovo kad se igra jos uvek evropa, a u trci si za titulu pride !
Партизан је један од највећих брендова источно-европског фудбала (уз потенцијал да буде и највећи) и ту нема дилеме. Проблем је што наша лига коју играмо и финансијско стање немају репутацију која иде уз тај бренд и онда странац кад бира много се тешко одлучи за нас. Ено нпр као онај Нгој летос.......одбио нас и отишао у Еупен.....изгубили смо финансијску и фудбалску трку са једним исподпросечним белгијским клубом.... То је оно што знамо, колико је тек таквих примера било, а за које не знамо....
 

-Sale-

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
693
Reaction score
1.951
Ngoj je vec bio u Eupenu, mi smo hteli da ga kupimo od njih. Ovo leto mu istice ugovor, mislim da nisu male sanse da nam bude pojacanje na leto. Ivica kad se zalepi za nekog...
 

Laze_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.635
Reaction score
8.526
Локација
Македонија
Evo za sve vas koji pricate dali Sheriff daje vece plate igracima od nas Partizan ili ne.

Ako vas slucajno mrzi da malo proverite ko je i sta je taj klub evo vam neke uprostene cinjenice.
Klub Sheriff iz Tiraspolja je klub u vlasnistvu kompanije Sheriff koja je jedna od najvecih u nepriznatu republiku Pridnestrovlje ili poznatija kao Transnistrija. Kompanija koja je formirana od likove upleteni u ruske specnaz jedinice i bivski KGB. Kompanija koja poseduje od pekare, benzinske pumpe, supermarkete, mobilni operator, Tv stanice, pecatnice, PR agenciju pa jos i zastupnistvo za Mercedes. Drzava u nepriznatu drzavu i sada vi sporedite plateznu moc tog Sheriffa ko je projekat ove kompanije i okupiranog Partizana gde svinjura i udbas zajebavaju ono malo igraca ko dobijaju plate kao pravi profesionalci (ne igraju za kikiriki i na dodjem ti kao ostalih) pa im jedan od najboljih igraca (ako ne i najbolju u tom trenutku) prosle sezone raskine ugovor i odjebe ih po kratkom postupku.

Partizan jeste veci brend i ime od Sheriffa ali Partizan koga vode napredni sibicari i lopovi ko nema pare da placa svoje igrace kao prave profesionalce i Sheriff sa druge strane ko ima pare da redovno, a sigurno i vise placa svoje nisu za poredjenje.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.900
Reaction score
13.775
Ngoj je vec bio u Eupenu, mi smo hteli da ga kupimo od njih. Ovo leto mu istice ugovor, mislim da nisu male sanse da nam bude pojacanje na leto. Ivica kad se zalepi za nekog...
Да тачно то сам превидео. У сваком случају одбио нас је, радије је остао у Еупену да игра ту лигу без Европе него да игра кф за ЛК и ЛингЛонг. Ако будемо играли Кф за ЛШ можда и успемо да га доведемо. Мада наша преговарачка позиција је и уз зов Лиге Шампиона незавидна, а камо ли иначе.
 

Mister 10

Grobar
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
545
Reaction score
1.923
Evo za sve vas koji pricate dali Sheriff daje vece plate igracima od nas Partizan ili ne.

Ako vas slucajno mrzi da malo proverite ko je i sta je taj klub evo vam neke uprostene cinjenice.
Klub Sheriff iz Tiraspolja je klub u vlasnistvu kompanije Sheriff koja je jedna od najvecih u nepriznatu republiku Pridnestrovlje ili poznatija kao Transnistrija. Kompanija koja je formirana od likove upleteni u ruske specnaz jedinice i bivski KGB. Kompanija koja poseduje od pekare, benzinske pumpe, supermarkete, mobilni operator, Tv stanice, pecatnice, PR agenciju pa jos i zastupnistvo za Mercedes. Drzava u nepriznatu drzavu i sada vi sporedite plateznu moc tog Sheriffa ko je projekat ove kompanije i okupiranog Partizana gde svinjura i udbas zajebavaju ono malo igraca ko dobijaju plate kao pravi profesionalci (ne igraju za kikiriki i na dodjem ti kao ostalih) pa im jedan od najboljih igraca (ako ne i najbolju u tom trenutku) prosle sezone raskine ugovor i odjebe ih po kratkom postupku.

Partizan jeste veci brend i ime od Sheriffa ali Partizan koga vode napredni sibicari i lopovi ko nema pare da placa svoje igrace kao prave profesionalce i Sheriff sa druge strane ko ima pare da redovno, a sigurno i vise placa svoje nisu za poredjenje.
Plate igraca su im od 2 do 20 hiljada dolara mesecno max. Pa pretvori to u eure i onda uporedi sa nama gde se kod nas u klubu za najbolje igrace daju plate i po 500 i vise hiljada eura godisnje. To sto nisu redovne je druga prica. Ali govora nema da Serif placa neke ludacke pare igracima niti za dovodjenje niti za plate.
 

Amadeus

Grobar
Учлањен(а)
20.07.2021
Порука
655
Reaction score
1.540
Локација
Jug
Generalizujete, i kod nas ima igrača sa malim uogovorima kao što ih ima i tamo. Pajović i Volkov su igrali tamo pre 10 godina pa su imali veće plate, za Volkova se pričalo da je pristao čak za manje pare da dođe kod nas a navodno je igrao u Partizanu za 10 000 mesečno plus bonusi. I kada govorimo o platama igrača nekako niko ne pominje bonuse a zapravo tu se krije dobra lova od koje možeš sasvim solidno da živiš u Srbiji.
 

Micun

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
837
Reaction score
3.308
Локација
Beograd
Htedo da kažem sram te bilo sede kose. Ali si mlad. Slika dole je sa 11:56.Znaš kako. Vujača nije štoper. On je komandant.

Vujacic je svakako solidan igrac, mozda ga ne bih previse pohvalio, ali ako ga uporedimo sa stoperima koji su igrali u zadnjih 10 goidna svakako je u gornjoj polovini. Jak je, borben je, ne mislim da toliko cesto ima prekide koncentracije i da kiksira. Super je u skoku i ima tu jaku pojavu na terenu koja doprinosi ekipi. On i Sanicanin su previse cesto bili izlozeni pritisku protivnika, jer vezni red nije adekvatno zatvarao, pa su izlgedali nesigurniji i losiji nego sto objektivno jesu, jer su morali da razresavaju neprimereno visok broj vrlo neprijatnih situacija. Da je vezni red zatvarao, njih dvojica bi izgledali kud i kamo bolje. Sa druge strane vujacic nije dobar sa loptom, ne moze da povuce ljudski sa svoje polovine. I tu je problem.

Sanicanin, koji je fizicki bas super, sa nesto slabijom koncentracijom i orijentacijom od Vujacica, takodje je vrlo los na lopti, pas mu je nikakav, a svaki put kad na snagu i energiju iznese loptu, ona je najvecem broju slucajeva instnat prodata. I jedan i drugi bi bili sasvim solidna resenja kada bi imali uz sebe jednog stopera koji zna da doda i zna da iznese. I tu je ceo problem, njihova nesigurnost pri iznosenju lopte je triput gora nego njihova nesigurnost pri odbrani gola, cak i u rizicnim situacijama. Za ekipu koja naprada i pritiska, njih dvojica nisu kompatibilni.

I na to dodas Miletica, koji je slabiji sada nego sto je bio u prvom mandatu, a nije bio superheroj ni tada i ostojica, koji je stvarno previse mator i sve sporiji. Mi zapravo imamao 3,5 stopera i ono dete Mihajla Ilica. Nemamo fakticki popunjeno ni brojno stanje koje zahteva 4 spemna igraca.
Mi bi i mogli sa dvojicom nazad da guramo ovako, ali ako hoce da igra sa trojicom, fali mu makar jedan ceo covek za klupu, ako nista.

Obradovic je obnovio povredu, Brezancic otpisan, na levom beku je sad slovima i brojem ostao JEDAN igrac. Holander bi mozda i mogao da igra levog spoljnog u formaciji sa trojicom nazad, nije ono bilo toliko lose sto je radio protiv onih makedonaca, ali na to se ne moze osloniti. To je sad postalo goruce. Zanima me sta ce uraditi po tom pitanju.
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Kralj ili ne, doćiće mu ozbiljan napadač u punom sprintu, a ne ovaj amater koji kaska i zbog lošeg prijema dobićemo gol. Neka bude da štoper treba da prima loptu spoljnom, neka daje poprečne lopte sve do jednom. Kad dođe evropska i kad zbog takve "sitnice" primimo gol biće pljuvačine, a na takve sitnice se golovi primaju.

Neka bude da preterujem.
Bilo je tako i za Svetu da sam preterivao, pa nema ni 200 minuta u Grčkoj.

Идеја да се доводе млађи играчи који се нису снашли у клубовима попут Роме или Арсенала је била перфектна али се ето изгледа потпуно одустало од тога.
Ideja je odlična ako taj klinac iz velikog kluba daje odmah instant kvalitet. Znam da je Sadik ovde igrač koji ne sme da se dira ali ja bih uvek pre Sadika birao Rikarda za Partizan. Mi smo Sadika trpeli, učio se na nama i eksplodirao je negde drugde. Prvi smo sada jer imamo Rikarda i njegovih 18 golova.

Nadam se da će doći vreme kada ćemo dovoditi od 4 stranca 4 ranga Rikarda.
Ovi naši ni ne daju plate, drugo je šta sad na papiru piše
Stranci dobijaju sigurno sve, da ne dobijaju, svaki drugi slučaj bi bio kao Asano. Zaštićeni su oni vrlo dobro od FIFE i UEFE.

Mislim da u okruženju jedino cigani, Dinamo, Paok, Olimpijakos plaćaju više od nas. Ovi ostali su svi iza nas po platama. Nismo mi tolika sirotinja, to što domaći igrači opraštaju zarad drugog transfera je druga priča. Sa strancima ne ide to baš tako lako. Oni dobiju sve.
 
Последња измена:
Статус
Затворена за писање одговора.
Top