Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Zimski prelazni rok (Radio Mileva), 2021/22

Статус
Затворена за писање одговора.

djomla

Partizanovac
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
4.199
Reaction score
18.672
Локација
U Kinšasi
Nije lako naći igrača koji je slobodan, hoće da igra u ovom brlogu i spreman je na to da neće biti isplaćen do kraja. I još kad trener na sve to doda da mora da oseća klub, jebi ga onda. Razumite Ivicu.
 

Amadeus

Grobar
Учлањен(а)
20.07.2021
Порука
655
Reaction score
1.540
Локација
Jug
Mislim da stranci nisu u opticaju i da su oba igrača domaći i povratnici u našu linglongjebinu.
 

Petar PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
1.482
Reaction score
4.967
Локација
Boka
Nije lako naći igrača koji je slobodan, hoće da igra u ovom brlogu i spreman je na to da neće biti isplaćen do kraja. I još kad trener na sve to doda da mora da oseća klub, jebi ga onda. Razumite Ivicu.
Svaki stranac je isplacen do kraja. Domaci igraci kojima su menadzeri ljudi iz naseg sistema nisu ispacivani, cak se pojedinima i prijetilo na razne nacine... Ivicu razumijem donekle, sta ce coek, narkoman, muka je na njega, ali tebe ne razumijem, imamo trenera sa najboljim rezultatima na polusezoni u poslednjih x godina i opet ne valja... Ne znam koji bi trener sa ovakvom podrskom uprave pravio ovakve rezultate.
 

Mister MVP

Urednik - Košarkaški Derviš
Уредник
Учлањен(а)
17.06.2007
Порука
5.378
Reaction score
4.000
Локација
NBG
Sledeći ko krene sa ličnim željama i nagađanjima dobija direktan ban.
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Gledam juče hajlajtse Šahtjora i Zvezde. Bacio oko na sastav Ukrajinaca. U prvih 11 su imali 7 Brazilaca, a ceo tim im broji 13 Brazilaca, 1 igrač sa dvojnim državljanstvom Izraela i Portugala, jedan igrač iz Burkine Faso i 16 Ukrajinaca.

I pogledaš naš tim gde imaš 3 stranca, ej tri stranca, a dozvoljeno 4 plus klupa. Od ta tri Natko ili igra do 60. minuta ili ulazi sa klupe. Koliko imamo prostora za napredak i mi to ne koristimo. Sami sebe sabotiramo.

Ko piše da dovodimo krilo, ko je izvor? Ovaj klub treba ugasiti, ako će to krilo biti Marko Janković. Jebem ti i fudbal i sve kad dovodimo igrače koji su slabi i spori.

Kako i da dovedemo strance, kad mora da igra Jojić. Ako dođe Jevtović stvarno, eto Jojića napred iza špica. Menjaće se on i Natko.
Petre, Iliev je imbecil i on je u istoj ravni sa Vazurom i Vučelićem. Ubeđen sam da nemaju pojma da je Texeira slobodan igrač ili da nekim igračima ističu ugovori na leto.

Svaki klub u evropi dovodi strance i stranci im čine polovinu ekipe, samo mi glumimo Baskijce. Ciganija 8 stranaca i još jedan na putu, a mi ni onu osnovnu kvotu nemamo ispunjenu.
 

АнтиРом

Početnik
Учлањен(а)
04.07.2021
Порука
194
Reaction score
795
Локација
Миљконград
Не могу да верујем да у нашој академији већ годинама нема крштеног бека. Дефицитирани смо на позицији левог бека само тако, а ни на десном није неки квалитет али ајде. Од Обрадовића нисмо изнедрили никог на тој позицији, је л' могуће да само нападаче и штопере производимо? Дај гурните неког клинца ту, или Брежанчића вадите из нафталина.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.892
Reaction score
13.750
Доста мења долазак Јевтовића...у позитивном смислу. Попуниће оно у средини што буде упражњено евентуалном изостанком Фејсе (што је по мени врло вероватно већ после пар утакмица) или Здјелара јер колико ми се чини Фејса и Здјелар су у плану да буду тандем на тој позицији задњих везних, а Јојић ће са Натхом напред да се ротира и мислим да је то било планирано и пре повреде Пантића. Остаје позиција левог бека као најкритичнија у тиму. Урошевић зна да издржи јак ритам утакмица, борбен је и он теоретски може без проблема све мечеве да одигра јер је уз Здјелара најиздржљивији играч али неки картон или повреда би нас оставили без левог бека. Превише је поверења дато Обрадовићу по питању рехабилитације и сад испаштамо због тога. Што се доласка Јанковића тиче мислим да би то била иста грешка као са Обрадовићем.
 

El Patron

Grobarčina
Учлањен(а)
05.09.2021
Порука
1.005
Reaction score
4.553
Локација
Nis
Ja bih sad igrao sa fejsom kao zadnji vezni a zdjeral i jefta u sredini...natko, markovic, menig i rikardo napad...fale nam dva beka malo jaca...jbg..to je to.
 

Mister 10

Grobar
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
545
Reaction score
1.923
Imas igraca viska tu. Osim ako ne mislis da igramo sa 3 stopera sto mislim da nije slucaj. Trenutno sa ovim igracima vidim da cemo svaku jacu utakmicu igrati sa Zdjelarom i Fejsom plus Jojic ili Natko malo ispred njih. Ostatak tima zavisi od taktike.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top