Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Zimski prelazni rok (Radio Mileva)

Статус
Затворена за писање одговора.

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.796
Reaction score
7.592
Локација
25-i maj
Pominje li se mozda neki spic ili desni bek,tu nam gori.
 

1926

Početnik
Учлањен(а)
14.08.2018
Порука
15
Reaction score
7
Локација
Srbija
Docić neće pojačati Partizan ove zime iako je bio želja tokom leta. Klub je u zavrsnim pregovorima sa jednim stranim igracem i ako sve bude kako treba bice ispunjena velika zelja strucnog staba !
 

Simpatizer

Početnik
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
149
Reaction score
309
Локација
Novi Sad
Ban za 1926 ukoliko se ovo ne ostvari i ako Docic dodje, odnosno ukoliko ispadne da je lupio i da ne pregovaramo uopste sa nekim strancem, vec ih 4 imamo tako da mesta za 5. do kraja sezone nema
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.890
Reaction score
13.732
Osim ako nije u pitanju stranac sa EU pasosem (posto se ovde pisalo da se oni od zime nece racunati kao stranci).
 

kujblo70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
1.497
Reaction score
6.340
Локација
Blok 70
Mislim da ukoliko ostane Suma, npr ode Zdjelar, u kombinaciji sa Natkom i Sumom na terenu najvise bi legao jedan Everton.
Koliko nema pas u napred toliko bi orao teren iza ove dvojce i verujem krpio svaku rupu, medjutim u tom slucaju na prekidima smo kao grupa Evoksa..

Nije los ovaj Docic, ima odlican pregled igre, pozicioniranje, prekid, jacu levu nogu.. ali opet jos 1 koji trci na petama, znaci limit, znaci idealan za Partizan :)
 

1926

Početnik
Учлањен(а)
14.08.2018
Порука
15
Reaction score
7
Локација
Srbija
Nista nisam lupio. Pratite profil partizan_belgrade_news i uverite se sami. Profil vodi covek iz vrha kluba i sve sto prenese je 100% tacno.
 

pfcdejan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
1.566
Reaction score
2.569
Локација
Planeta Zemlja
Priča ovaj sa arene da smo zainteresovani za nekog Kamerunca što je igrao u Barseloni B, i Boacija (al desnog beka, ne onog ciganskog)
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.036
Reaction score
26.171
Локација
ante portas
To verovatno nagoveštava da će pravilo o broju stranaca biti izmenjeno na zimu.
Ovaj dvojac iz Olimpije može da bude dobar potez. Na stranu to što su crni, sigurno su skautovani i gledani od strane struke.Kapiram da je slična priča kao sa Tavambom.
Voleo bih da potpišemo i Rajkovića kad već trenira sa nama.
 

5ar-pfc

Grobar
Учлањен(а)
07.06.2017
Порука
871
Reaction score
1.932
Локација
Kuci

Klasican Partizan.
Da li je moguce nekad izneti pravu informaciju. Ko koga zajebava vise?
Imamo li mi stvarno pravo prece kupovine? Savo jedan dan kaze, ma to je gotova stvar, mi ako zelimo, mi cemo i da ga kupimo, a zelimo.

Sad ako neko ponudi vise, onda nas ko jebe. Da li je moguce da je neko to potpisao? Pa sta smo mi ovde, da razigravamo igraca i trpimo njegove promasaje. To jedino ima smisla, ako ostane kod nas, i da beremo plodove njegovog napretka.

EDIT: U stvari kad bolje razmislim, sve je ovo normalno sto kaze Muta.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.890
Reaction score
13.732
Mislim da bez nase saglasnosti Roma ne moze da prihvati ni jednu ponudu za Sadika i da mi do isteka pozajmice jedini imamo pravo da ga otkupimo za 1,6 miliona. Sadik se isto pita tako da ako ga mi zelimo i ako on zeli da ostane kod nas nema nikakvih prepreka. Tako da bih uzeo sa vecom dozom rezerve to sto cigosport pise. Uostalom logicnije je poverovati u ono sto Savo kaze da se samo mi pitamo oko Sadika nego u ovo sto pisu sponzori cigana.
 

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.327
Reaction score
10.946
Локација
underground
I mene cudi da se primate na svaku dezinformaciju koja se pojavi u medijima..Kako se blizi prelazni rok,evropski sportski mediji su puni takvih dezinformacija,pa zasto bi kazahstanski mediji bili izuzetak?
 
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
3.290
Reaction score
8.059
Локација
Космос
Мене само занима ко у циганспорту зна Казачки језик, па да чита Казахстанске медије, па они њихови новинарчићи ни енглески не знају како Бог заповеда, а не ово... Будалаштине.
И то као и увек, пред Европску утакмицу.
 

kujblo70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
1.497
Reaction score
6.340
Локација
Blok 70
em je cigansport em je “sposobna uprava” tako da ni jedan od navedenih slucajeva nije iskljucen.

Ono sto je iskljuceno je nasa reakcija u oba potencijalna pisanja po nasoj faci.

Hocemo jebati Cigansport? - Necemo
Hocemo oterati upravu? - Necemo
 

5ar-pfc

Grobar
Учлањен(а)
07.06.2017
Порука
871
Reaction score
1.932
Локација
Kuci
Nisam ja napisao samo zbog te objave na portalima.

Savo prica jedno, Vazura drugo, i to isti dan, ili dan razmaka.

Ocigledno se i dalje ne zna ko pije ko placa.

Ali se zna ko ce da uzme 10 miliona za Pavlovica.
Ne zna se samo kolko ce Partizanu da ostane.
 

zimski

Grobar
Учлањен(а)
01.02.2014
Порука
572
Reaction score
2.208
Nece Partizanu puno ostati od tog transfera, idu izbori, treba cela logistika da se podmaze, sendvici, reklame, analiticari....itd.
Transfer u pravo vreme.
 

maidros

Grobarčina
Учлањен(а)
22.12.2008
Порука
2.144
Reaction score
3.018
Ovo smrdi na Vucelu.
Klasicno sranje iz njegove kuhinje, kako bi kupovina Sadika nama izgledala kao podvig.

Vec je to radio kad je Suma bio blizu potpisa za nas, a on objavio da je zvezda poslala vecu ponudu.

Klasika

Ja se ne bih uzbudjavao, jer Sadik je nas 100%.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top