Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2017/18

Статус
Затворена за писање одговора.

markoni

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2009
Порука
3.287
Reaction score
1.083
Локација
Istok M
Klasicna JSL tekma danas, dok ih nismo probili tesko je sve islo, posle lagano moglo pasti i 4-5 golova.
Mali Markovic odlican danas, ali polako, videcemo kakav ce biti protiv nekog protivnika koji ce da nas napadne.
U svakom slucaju danas na beku pokazao za par minuta vise nego ostali bekovi za celu sezonu :D
 

Loki85

Grobar
Учлањен(а)
13.10.2009
Порука
851
Reaction score
876
Локација
Wien
Meni utisak utakmice da Sasa Ilic u 80 i nekom minutu na 2:0 za nas posle svoje greske pred protivnickim sesnaestercom, isprati protivnika do naseg sesnaesterca i uzme loptu nazad! :clap :clap :respect Da se pojedini drugi nasi igraci debelo zamisle...
 

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.918
Reaction score
4.265
ovako stoje stvari sto se tice kupa:

- mi
- cuka
- macva
- mladost lucani

bez obzira na taj neki pritisak, kao da smo ovim ispadanjem ciganske dronfulje vec osvojili kup, ovo se mora dobiti

u polufinalu na 2 tekme, u finalu ko god da zapadne i gde god da se igra

samo bez opustanja, mrsenja muda i sviranja q, trofej nije tako blizu ali nije ni daleko, pamet u glavu

finale ako dodjemo do njega bice tamo negde krajem maja, do tada ko ziv ko mrtav, u kakvoj formi cemo biti, oce li uspeti djuka da ih naprzi da iskidaju....
 

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.797
Reaction score
7.602
Локација
25-i maj
Ljudi samo neka ga Ozegovic pogadja, lakse cemo da ga uvaljamo na leto nekim turcima i da dovedemo nekog krstenog spica, i da mali Djole konacno dobije minute u nastavku sezone, da vidimo na cemu smo sa njim ili da vidimo kako ce mali Nikola Novic da napreduje da konacno posle Mitra izbacimo jednog spica kako valja.
 

ctpaxota

Grobar
Учлањен(а)
14.05.2008
Порука
403
Reaction score
536
I Stojke je bivši cigan pa mu to niko ne uzima za loše, jednostavno nije talasao protiv nas kad je branio za ciganiju, a kod nas je pošteno odigrao svaki minut. On je kao onomad mnogi u drugom svetskom ratu otišao na početku rata na jednu stranu pa prešao na drugu i pošteno zaradio boračku penziju.

#51 sa druge strane je klasični primer folksdojčera odgojenog u hitleru jungendu, zadojen ciganštvinom a nije imao ni hrabrosti ni da prizna svoje umotvorine po "mrežama", i da kaže "jeo sam govna , radio sam to i to". Takvima oprosta nema.
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Odustali smo od Saponjica pa od Vlahovica..mislim da je greska da se odustane i od Jovanovica.

Nit mi trebamo sta da oprastamo ozegovicu nit se on treba izvinjavati... ja njegov odnos sa Partizanom shvatam kao striktno poslovan.
 
Последња измена:

grobar-do-groba

Mrzitelj zvezdizma
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
3.960
Reaction score
4.434
Локација
Uz Partizan i dobar gitarski rif!!!

MladenGPG

Grobarčina
Учлањен(а)
24.04.2008
Порука
2.538
Reaction score
41
Nama kao da odgovaraju ovi užasni tereni...s obzirom na skor ove godine na strani.
Realan rezultat ove utakmice je 5:0, ali naši napadači mogu da promaše i nemoguće.
Nego, izgleda da nam bolje ide bez ovih najboljih igrača u veznom redu. Treba nastaviti ovako, a Suma i Tošić (i Janković) da zasluže minute :)
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.253
Reaction score
2.858
Danas odbrana odlucila da pokaze napadacima kako se daju golovi i kombinuje u napadu. Vidjeli, sad vi uzvratite za vikend :D.

Gledao sam samo drugo poluvrijeme i svidja mi se sta sam vidio. Jedino mi je najbolji igrac nase lige nekako previse blijed. Nadam se da ce se popraviti. Ostali, uzimajuci u obzir sve uslove, veoma dobri.
 

Brka

Grobarčina
Учлањен(а)
04.08.2007
Порука
1.231
Reaction score
4.065
Локација
Uvek uz Partizan
Sviđa mi se što šansu dobijaju Đerlek i Marković, a sviđa mi se i kako je koriste. Drago mi je da se #trener malo probudio, ali ga još uvek smatram glavnim krivcem za plasman i stanje na tabeli.

Meni se ono malo što sam video do sada Đorđa Jovanovića u našem dresu dopalo i nadam se da će dobiti šansu. Ne znam kakav ugovor on ima sa klubom i da li uopšte ima ugovor?

Teren jeste bio očaj živi, doći će valjda vreme kada će neko srediti ove naše livade ili usloviti da se teren sredi da bi se igrala Superliga. Sa druge strane uvek se setim terena na JNA početkom devedesetih protiv Intera, obična kaljuga, a parni valjak melje li melje. To su bili majstori.

Kako god u ovoj situaciji kup je imperativ, a bio bi i da je u Šapcu bio drugačiji rezultat.
 

grobarani

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
851
Reaction score
1.487
Dakle, nije dao gol više od 800 minuta, kurac je od ovce, al' danas ga je dao, i danas je manji kurac od ovce!
A od sledeće utakmice ćemo opet da brojimo koliki je kurac, ili koliki nije!
Da je sreće da je jedini u timu koji po nekoliko stotina minuta ne može da da gol...ali nije tako...
Da trudi se, što je ipak bolje od nekoga ko se ne trudi, ili od nekoga ko ne može ni da igra...

Da, kurac je od konja..a ne ovce.
Na stranu to sve sto nas je prozivao i pljuvao.. Ali kazi ti nama jel normalno da napadac ne da 800 minuta gol? a pritom da ga vi odje hvalite kako se trudi.. Pa prijatelju ti si napadac treba golove da dajes a ne da se trudis a da nista ne ucinis korisno. Hocemo Golove i asistencije.

Ja cu moci na njega da gledam kao na covjeka jedino kada u derbiju da najmanje 3 gola.. ne dva, ne jedan..nego tri.
I tek tada cu razmisliti da mu oprostim sve kao sto sam Stojkovicu oprostio.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.827
Reaction score
29.853
Локација
Beograd
@GroBARani,

Ja bih ti mogao na svaku tvoju rečenicu, ponešto kas'ti i odgovoriti, ali dosta sam ja toga pisao, a da nikoga nešto ubedio nisam...i vreme je da se manem ,,ćorava posla,,...

Evo, mogao bih za promenu malo da čitam...

Što ne bi ti, kad već tako lepo zapažaš Ožegovićeve loše fudbalske osobine, malo proanalizirao i ostale naše napadače, pa da vidimo i tvoj stav o njima, i njihov učinak na terenu...
I to, kad je ko dao golove, imao asistencije, i tako to...

A što se tiče toga kome ćeš ti da oprostiš ili ne oprostiš...napisali su neki mudri ljudi neke knjige u kojima se o opraštanju govori...ali ja u mudre ne spadam, pa bolje da ne idem u detalje, nego da napomenem da osim izraza ,,kurac od ovce,, Srbi imaju i izreku ,,svaka ovca za svoju nogu visi,, što će (u ovom slučaju) reći svako odgovara samo za sebe, i za ono što je činio, i za ono što čini, i svako sam bira da li nekome hoće ili neće nešto da oprašta...kao što i drugi isto biraju da li će njemu nešto da oproste...ili neće...
Slobodna volja čovekova, pa ma gde to tog čoveka odvelo...

I, da, i ja bih voleo da Ožegović u derbiju da tri gola, oprostio mu ti ili ne...
Uzgred, znaš li uopšte koliko je fudbalera Partizana tokom cele naše istorije uspelo da na derbiju da tri gola? Kad se to poslednji put desilo?
 

amansio

Grobarčina
Учлањен(а)
03.02.2007
Порука
2.146
Reaction score
4.614
Локација
tamo daleko......uz grupu JNA
Ne vidim koja je razlika u boljoj diskusiji ako neki stalno brane Ožegovića od onih koji ga napadaju:confused

A najveća štetočina, ne novčana, nego igračka, NIJE Ognjen Ožegović, to je Marko Janković Mesko...možda mu je karakter predivan, možda je divan dečko, ali šta će on na terenu, stvarno mi nije jasno...

Slažem se.
Ali Ognjen Ožegović nije ni predivan karakter,ni divan dečko i stvarno ne znam šta on radi na terenu:confused

Hmm ,zanimljivo... ovaj štetočina a onaj ipak da neki gol...
Marko Janković-štetočina : Total 17/18: 32 4 6 595 2.381
Ožegović-onaj koji se trudi: Total 17/18: 32 8 5 273 2.184

Po mom mišljenju nema velike razlike među njima i obojici bih voleo ubrzo da vidim leđa ali po kolegi @Tomiću izgleda ima velike
 

alboy75

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.128
Reaction score
2.584
Локација
svuda gde je PARTIZAN
jankovic je setocina a ozegovic se trudi... do skoro je i pantic bio stetocina, a vidim da mu se i sada broji da nema ovo ili ono, ali se zato #51 trudi...
ovo toliko iritira da ne preostaje nista drugo nego da se zakljuci da mi i ne zasluzujemo da u spicu imamo ista bolje od ovog koji se trudi...
sta znaci to trudi se? pa valjda je stvar opste kulture, valjda je normalno tako nesto? to kao da neko kaze imao sam dobru nameru... pa jel treba da se pretpostavlja da si imao losu nameru, da si zeleo nesto lose?
sta se ima od toga da neko nije mislio nista lose, da je imao dobru nameru, da se trudi? pa ni onaj ko pregazi autom nekog verovatno to nije zeleo, nije imao losu nameru, ali bitne su posledice, bitan je UCINAK valjda, a ne to sto se neko trudi...
jankovic i pantic su momci koji su retko kada do sada odigrali korektne utakmice, cesto su nas sve dovodili do ludila svojim nekim "potezima", ali se iz aviona vidi da kod njih postoji prostor za napredak, da postoje fudbalski potezi, da mogu mnogo bolje, ali da sa njima treba ozbiljno da se radi... e sad, zasto se ne radi ili se nedovoljno radi, ne znam, mozda sto nema fudbalskog vujosevica u timu...
s druge strane, ozegovic nema niti jedan fudbalski talenat (adekvatan Partizanu), niti je dovoljno brz, niti je dribler, niti je tehnicar pa da ume, pregled igre 0, igra glavom tek da se kaze da postoji, suter nije nikakav, tako da kod njega nema prostora ni za kakav napredak, on to sto igra trenutno to mu je i trajni limit, a to sto se trudi.... pfff, pa jel treba da i to ne radi pa da bude kao i svaki slucajni prolaznik sa ulice koji je zalutao na fudbalski teren...
e sad, nije on kriv sto nam je skoro pa jedino resenje u napadu (tavamba nije napadac), vec neko ko je taj krater u ekipi letos lose zatvorio njime, a zimus nije korigovao tu gresku...
 
Последња измена:

Petar PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
1.482
Reaction score
4.967
Локација
Boka
Pantic je defintivno u boljoj formi od Jankovica trenutno, s'tim sto ne smijemo zaboraviti da je Jankovic jedan od najzasluznijih sto smo dosli do LE. Dok je bio desno igrao je top, od kad je presao lijevo ne pita se, a uz to zimske pripeme nije prosao kako treba. Razvoj dogadjaja sluti da je on zavrsio neki transfer u ljeto sto je i najbolja opcija ako nece da trci i daje max. Mare je mlad momak ali u kafanama je dugo godina i definitivno taj problem nije ispravio. Luda glava pa to ti je, a potencijal ima ozbiljan. Panta kao sto sam rekao u boljoj formi, gradi dobar karakter sto me raduje i moze da bude resenje ako ga Celzi pusti i on pristane na nasa primanja. A Ozegovic po meni idealan za drugog spica, ima dobar voljni momenat, uporan je, zavrsnica na nivou Super lige, kao i trzaj glavom.
 

Мали џин

Fudbalski zanesenjak
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
4.752
Reaction score
11.460
Локација
.
Pantić sa Čelzijem ima veze otprilike koliko i ja, dečko je Faljijevo vlasništvo i isključivo sa njim pregovaramo o otkupu ugovora što je praktično rovovska borba. I to jedino može da se napravi uz neku kombinaciju ili dogovor ripa Djurdjević, da nećemo puno da tražimo za njega u budućnosti i da će dobar deo te love da ide Ramadaniju.

Treba ga uzeti jer i pored toga što ima najviše netačnih pasova po utakmici od svih naših igrača, pokazao je određeni napredak i može da doprinese igri. A i uz kapitena i Zdjelara jedini je koji zna da pusti pas u "prazno", tj da sastavi napadača sa golom. Voleo bih da vidim kako bi izgledala postavka gde su Vakulko i Zdjelar na centralnim/zadnjim veznim a Pantić da igra ono što je Suma pokušavao na početku ove polusezone.
 

Petar PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
1.482
Reaction score
4.967
Локација
Boka
Pantic prima platu od Celzija, sve do ljeta 2019, tako da prvo mora da se razgovara o otkupu ugovora sa klubom da bi dosli do Faljija i Pante. Nisam znao da ima najvise netacnih dodavanja, ali to ipak pokazuje da mu je data sloboda da kreira i pokusava manje sigurne pasove u cilju probijanja odbrane, sto je i normalno. Istog sam misljenja da bi Zdjelar-Vakulko-Pantic cinili dobar vezni red.
 

grobarani

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
851
Reaction score
1.487
Što ne bi ti, kad već tako lepo zapažaš Ožegovićeve loše fudbalske osobine, malo proanalizirao i ostale naše napadače, pa da vidimo i tvoj stav o njima, i njihov učinak na terenu...
I to, kad je ko dao golove, imao asistencije, i tako to...


Uzgred, znaš li uopšte koliko je fudbalera Partizana tokom cele naše istorije uspelo da na derbiju da tri gola? Kad se to poslednji put desilo?

Mnogo puta sam pisao o ostalim nasim igracima..ne mogu sada opet zivota mi. Ukratko generalno gledano tuga od igraca.
Ali biser kakav je #51 mi davno nismo imali u timu. Takvog napadaca kojeg smo platili 300k Cuki (ej Cuki dat tolike pare za igraca koji je u rangu Prve Lige Srbije) jos nismo imali, a da se toliko forsira i da SD toliko zapjeni na KZS kada ga je branio..

#51 je klasican igrac za nasu drugu ligu. Koliko je dao golova do sada u prvenstvu? 4 ili 5?

Igraci koji su dali tri gola u derbiju.

Marko Valok - 17. jun 1951 Partizan 6:1 (4:0)
Milan Galic - 28. oktobar 1962 Partizan 5:0 (2:0)
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Poslednje 3 utakmice imamo 3 pobede. Šta se to promenilo u odnosu na pre mesec dana? Svi smo konstatovali da je voljni momenat bolji kao i konstantan presing i pritisak na protivnika. Tu prednjači limitirani Ozegovic. Ne zezam se, zaista mislim da je itekako limitiran ali ovo sto on igra, konstantno trčanje i borba za loptu, to ne mogu da odigraju ni Suma, ni Ivanovic a ni Jovanovic. Možda on to trci dok ne crkne da bi se nama dokazao. Šta god da je, dok donosi rezultat neka ga. Ne oduzme on ne znam koliko lopti ali natera protivnika na grešku. Ali da zna da zasere zna itekako. :D

Malo je glupo napadati Djukica i stručni štab zbog neigranja Jovanovića. Ako je neko pokazao da sme da stavi klinca da igra to je Djukic. Imamo Djerleka i Markovica kao primere toga. Ko je pratio pripreme mogao je još tad da konstatuje da ova dva malca pored štofa koji imaj, imaju i veliku želju za borbom i pobedom. A Jovanovic? Pa neće da trci za ekipu. Da li je to zbog ugovora koji “neće” da potpise ili šta li je drugo u pitanju ne znam ali ne zaslužuje da igra trenutno. Imali smo pripreme. Konkurencija u špicu su mu bili Tawamba kao siguran izbor, Ozegovic kojeg navijači ne vole i uz to je povredjen, Suma koji nike špic ali ga ovaj gura kao drugog napadača (pricam o pripremama) i pridošlica iz Spartka, Ivanovic. Dakle imaš priliku da se dokazes i izboris za kvalitetan status u timu i šta on uradi? Izadje, i neće da trci kao drugi. Ima fudbalskog znanja 5 puta više od Ozegovica ali kad igraš protiv bunkera i kasapina moraš i da kidas u meso, sto on ne radi. Sam je kriv za klupu! Na veliku žalost svih nas, mi boljeg parnjaka uz Tawambu napred nemamo. Ako ti dozvolis da “ciganin”, “Glodar”, #51, trci i gine za dres više od tebe koji si dete Partizana onda se druze zapitaj malo sam sto ne igraš.

Tri vezane pobede se mogu povezati i sa tandemom napred Tawamba - Ozegovic ali i sa izostankom Tošića. Protiv Rada kada je izasao mi smo dali dva gola, igramo jak presing poslednje dve utakmice a on ni minut na terenu zbog povrede trbušnog zida (za ovo sam još čuo kad je Lazar Markovic bio povredjen). Nemam ništa protiv Tošića, daleko od toga, već sam razočaran njegovim izdanjima, tromošcu i nemogućnošću da predribla ili pretrci igraca. Mnogo brze igramo bez njega. Šta se njemu desilo Boga pitaj...

Idemo sad nova 3 boda za vikend! Sastav je nebitan! Bitan je stav, želja i svesnost da igraš za Partizan! Kad to imaš ne možeš da ne pobediš!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top