Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Bivši igrači i treneri KK Partizan po svetu

  • Зачетник теме Method Man
  • Датум покретања

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.475
Reaction score
41.272
Локација
Žrnov
Gorane Grboviću, pičko jedna podanička, da bog da ti svaki Paritzanov trofej bio kamen u žuči.
 

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.314
Reaction score
10.920
Локација
Beograd
Pridružujem se Jasmininim željama, uz dodatak, i u bubrezima, djubre podaničko!!!
 

Petar Bozovic

Grobar
Учлањен(а)
14.06.2017
Порука
342
Reaction score
108
Ima li kakve nade da se vrati Vasilije Pušica u Partizan?
Čitao sam nešto da bi trebao nazad u Evropu da se vrati, bilo bi lijepo kad bi se vratio kod nas, doduše, govorim to samo na osnovu statistike i ovih članaka u kojim ga baš hvale.

Ako može neko malo bolje upućen da pojasni kakva je situacija sa ovim 'domacim' igračima u NCAA, od kvaliteta do dostupnosti.
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.741
Reaction score
12.816
Локација
Nedodjija
DZuR5NOXkAAm4oy.jpg:large


:buhaha
 

ђедВук

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
3.637
Reaction score
13.783
Локација
Yaoundé
Спејс, ја не видим ништа осим тог смајлија!?
 

Oki

Grobarčina
Учлањен(а)
15.01.2012
Порука
1.023
Reaction score
2.487
Локација
Sutomore


Da li je to uber vrcavi, urbani mangup iz kraja najzad progovorio?

Sta ga je sprecavalo da kaze rec dve posle metlanja od strane velikog rivala radnickog basketa? Ako nista, ono zbog svih nas koji smo ga podrzavali i verovali u njega?

Pa nije valjda svemocni tosa gospodar zivota i smrti u Srbiji, pa da se to moze opravdati nekim strahom za licnu bezbednost...

Dzile Dzile... ovaj put si propustio lepu priliku da cutis.
 

Zillgian

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
3.954
Reaction score
4.886
Локација
Ndžamena
Nije da Džile nema mrlju u rezimeu, ali se bio prihvatio sizifovog posla, čak povremeno bio i uspješan.

Drago mi je što je dobio cedevitu i ne mogu reći da ne navijam za njega i Lukovića u ovom PO, pa kad već ne možemo mi, ko god od njih da osvoji, dobro i jes', pogotovo ako Mornar izbaci ćortane :)
 

H.U.D.

Grobarčina
Учлањен(а)
05.06.2012
Порука
1.802
Reaction score
2.574
Локација
CyberSpace
Спејс, ја не видим ништа осим тог смајлија!?

ni ja...
možda je mislio na ovo, pošto vidim da se dole komentariše:
Džikić i poruka "Tošinom bunaru"
evo ovde i cele KZŠ, link počinje od Džikićevog obraćanja:
Budućnost - Cedevita, PRESS LIVE

moderator, a ne okači kršten link, da znamo o čemu se radi - jbg, ne čita svako od nas ovde sve portale svakog dana pa da znamo ko je šta izjavio :confused
neko se informiše većinom preko ovog Foruma, u ovo doba laži i prevare ( skoro) jedinog svetla u tunelu

btw, što je ovo u ovoj temi??



@Oki
a što da ćuti, i o kome? o Toši??
treba sve otvoreno da kaže šta se radilo kad je otišao, ne verujem da bi oštetio time nekog ko našem Klubu može da donese mnogo toga dobrog..
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.475
Reaction score
41.272
Локација
Žrnov
Trebalo je da ćuti sada, kad već nije pričao/rekao dok je bio u klubu ili barem na odlasku. Ovako je skroz bez veze... :puke:
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.741
Reaction score
12.816
Локација
Nedodjija
ni ja...


moderator, a ne okači kršten link, da znamo o čemu se radi - jbg, ne čita svako od nas ovde sve portale svakog dana pa da znamo ko je šta izjavio :confused
neko se informiše većinom preko ovog Foruma, u ovo doba laži i prevare ( skoro) jedinog svetla u tunelu


ne vidim kako sam pogresno okacio, prikacena je slika sa izjavom Dzikica..
sliku sam nasao na tviteru, a posto ne citam sportske portale, okacio sam ono sto sam imao..

ocigledno je problem sa forumom posto vidim da neki clanovi mogu da vide to sto sam okacio..


Trebalo je da ćuti sada, kad već nije pričao/rekao dok je bio u klubu ili barem na odlasku. Ovako je skroz bez veze... :puke:

pazi kada je odlazio i ja sam bio ljut na njega. pogotovo posle svega sta sam saznao sta se desavalo unutar svlacionice.
u medjuvremenu su izasle mnoge druge stvari i sada ga donekle potpuno razumem. njegov mandat u Partizanu nije bio savrsen, ali da snosi celosnu krivicu, pa ne bas..

a verujem da je cutao zato sto je hteo do nekle da ode cistog obraza i da je nazivan za pokusaj od trenera.. sada je uspeo da se plasira u finale ali na zalost sa drugim timom.
 
Последња измена:

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.475
Reaction score
41.272
Локација
Žrnov
Ja mu zameram to što je digao ruke od tima, pa i od Partizana... posle svog zaklinjanja u grobarstvo... on je znao u šta se upušta posle Duška...tj Pere
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.741
Reaction score
12.816
Локација
Nedodjija
tu se slazem, prelako se otkazao od onog sto je govorio..

doduse prljave igre su bile i previse tu..
 

espinosa

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2007
Порука
1.697
Reaction score
1.407
Trebalo je da ćuti sada, kad već nije pričao/rekao dok je bio u klubu ili barem na odlasku. Ovako je skroz bez veze... :puke:

Stavljam potpis i na tekst i i na puke!
Dizkic mi se bas smucio na kraju, a toliko je bilo vere u njega.
Pogotovo one njegove konferencije gde je izigravao americkog pamtnjakovica moderne umetnosti.
A cutis ko...
 
Последња измена:

kuki

Grobarčina
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
3.497
Reaction score
13.555
Локација
tamo daleko...
Ljudi, a pogotovo treneri koji su uz profesore najsujetnije osobe definitivno, znaju cudno da odreaguju na zabijanje noza u ledja. Neko pre, neko posle.

A todoric je majstor da to uradi, zajedno sa sitnim dusama, njegovih par drugara. On kad zabije noz u ledja, okrene ga levo-desno, gore-dole, da bude siguran kako je dobro obavio "posao".
 

Shone

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2007
Порука
1.229
Reaction score
536
Локација
Republika Srpska
Onaj ko poznaje Dzikica zna o cemu se sve radi ovdje, niko od nas nije veci grobar od njega a to sto sad neki njemu ko zna sta uzimaju za zlo, volio bih da vidim njih u takvoj situaciji.

Jevandjele 5. kaze „Ko je od vas bez grijeha neka prvi na nju baci kamen“

Dzikic je kao osoba veoma specifican i tezak, malo sujetan, malo osjetljiv na opaske i veliki teoreticar zavjera ... U vecini stvari vidi neko sistematsko unistavanje i sabotiranje, mada u slucaju Partizana ono na sta je sumnjao se i desilo na kraju.
Imao sam priliku da sa njim sjedim nekoliko puta, cak smo jednom i izlazili u grad.
Veoma je osjetljiv ali dobar, predobar lik... Njegova ljubav prema KKP je ogromna ali logicno ne da ni on na sebe po svaku cijenu.
 

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.516
Reaction score
5.168
Vremena su takva da me boli kurac za osjetljive kvazigrobare.

Klub se sistematski unistava, a osjetljiva Grobarcina nema muda da javno kaze ko i kako unistava klub, vec iz Podgorice upucuje saljive doskocice...
 
Последња измена:

Мали џин

Fudbalski zanesenjak
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
4.752
Reaction score
11.459
Локација
.
Ko i kada je tako nešto javno rekao? Jedino Dule i šta je dobio od toga, ništa...
Nema potrebe za takvim osudama trenera i sportista, pa on da tako javno izadje kao recimo Stanoje mogao bi jedino vrle Filipince da uči košarke.

Na stranu to što mi se ne svidjaju njegovi javni nastupi, poslednje što treba da mu se spočitava to je navijačka obojenost.
 
Последња измена:
Top