Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2018/19

Статус
Затворена за писање одговора.
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.067
Reaction score
18.310
Ako neko ima mentalnih problema ne znači da je lud... I depresija je mentalni problem, i to ozbiljan, a depresivni ljudi nisu ludaci...Suma stvarno izgleda kao da je u teškoj depresiji, jbg može svakome da se desi bez obzira na to čime se bavi. Treba pomoći čoveku, jel mi imamo lekare u klubu? Uložili smo u njega, daj da mu pomognemo možda nam se i vrati, ali ne, imam osećaj da je psihološko stanje igrača špansko selo za ljude u klubu...
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
Slažem se sa delom posta kolege gore. Mada kakva mu je devojka bomba čudi me da pored nje može da bude u depresiji :)

Šumu treba nekako naterati da oprosti deo plate i onda mu dati čiste papire , isto uraditi sa ivicom samo pre toga udariti mu koji šamar
 

La Zic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.666
Reaction score
2.844
Локација
Humska ulica
Ljudi nije realno da Makabi odustane na osnovu rekla kazala,ili su dobili papir da decko ima sifru ili se neko zajebava.Depresija nece na papir tek tako.Ako ima sifru onda je to mnogo ozbiljnije od depresije,a on bi to ispoljavao na treninzima,utakmicama,u javnosti...opet ponavljam ovo je sprdnja ciganskih medija u cilju destabilizacije Partizana,jednostavno namirisali su krv i sada ne staju,zato ce za kaznu da popiju po pet komada od Liverpula,PSG i Napolija pa posle neka svojim ljubimcima kace sifre,govna ciganska
 

zigy

Grobarčina
Учлањен(а)
09.01.2015
Порука
1.512
Reaction score
4.742
Локација
Na vještičinoj sisi
Cigani i njihovi klonovi u ovoj Srbiji pickoustog firera imaju velike mentalne probleme, a ne Suma. Treba izdrzati napade ovog ciganskog ludila. Samo polako grobari, doci ce oni nama na lopatu!!!
 

maslinka

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
516
Reaction score
400
Локација
Na travi JNA
Koja propaganda ciganskih medija ejj objavljuju naslove Suma je Lud?!! pazi te to,Vazura rekao da Suma ide u Makabi.
 
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.067
Reaction score
18.310
Ma da, de Suma depresivan, zdrav dečko ko jabuka, to cigani lažu, oće da nas destabilizuju... Al smo stabilni u pičku materinu... Ko da smo cigani, svi su nam drugi krivi, svi nas mrze i "destabilizuju", a iz aviona se vidi da dečko ima problema i da mu treba pomoć...
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Kazu da je tek trecu godinu proigrao u Slovanu. Idealno, neka ovu drugu provede u Makabiju pa neka se vrati u julu.
Nemojte da se zajebavamo nama treba pod hitno novo lice na toj poziciji nadam se na zimu.
 

Sascha

Grobarčina
Учлањен(а)
19.07.2010
Порука
1.063
Reaction score
699
Локација
na pocetku kraja
Evo "češljam i vrtim" sportske vesti....
Niko iz kluba da se oglasi i da :
1. Zaštiti igrača, ako je istina....
2. Najebe se mame milosne svima, ako je lažna vest...
Kalve pičkice nam vode klub, komotno možemo u žensku ligu...
P. S. Izvinjavam se svim pripadnicama lepšeg pola i onima koji se tako osećaju :) zbog izražavanja i upotrebljenog poredjenja...
 

ZBR PFK

Početnik
Учлањен(а)
06.08.2018
Порука
173
Reaction score
146
Локација
Beograd
Rade zato što je to privatna TV. Moze da zaposli koga hoće i priča sta "hoce"
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.941
Reaction score
26.888
Evo "češljam i vrtim" sportske vesti....
Niko iz kluba da se oglasi i da :
1. Zaštiti igrača, ako je istina....
2. Najebe se mame milosne svima, ako je lažna vest...
Kalve pičkice nam vode klub, komotno možemo u žensku ligu...
P. S. Izvinjavam se svim pripadnicama lepšeg pola i onima koji se tako osećaju :) zbog izražavanja i upotrebljenog poredjenja...


Svojevremeno je aktuelni precednik "drzave", izjavio kako ON nije kriv sto igraci Partizana imaju dve leve noge. Iz kluba, muk. Pera Grbic ga prejebe na finjaka, a odmah nakon tekme julovac najavljuje kaznu za nedisciplinu!!! Cuti kad mu vredja igrace, ali minut po zavrsetku sledece tekme najavljuje Perino kaznjavanje, to mu je zasmetalo!
Jos sutradan izjavljuje kako je izjava premijera, pazite sad "IZVUCENA IZ KONTEKSTA"! Dakle u izjavi "igraci Partizana imaju dve leve noge", on je u maniru iskusnog tv manipulatora, rekao da je tu nesto izvuceno iz konteksta.

Nama klub ne vode pickice, to bi za njih bio kompliment. Klub nam vode provereni kadrovi vrha drzave sa jasnim zadatkom urusavanja kluba! Tacka.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.463
Reaction score
41.140
Локација
Žrnov
Rade zato što je to privatna TV. Moze da zaposli koga hoće i priča sta "hoce"

I to je ligitimno.
Mene samo jedna stvar tu zanima - da li mi njemu naplaćujemo to što koristi ime "Partizan"? Ako hoćeš da ti u imenu firme stoji, recimo, Beograd, moraš da dobiješ neku saglasnost čini mi se, a svakako moraš neku dodatnu taksu da platiš.
 

Drug 022

Grobarčina
Учлањен(а)
10.10.2007
Порука
1.862
Reaction score
362
Локација
Средњи Банат
Na ime Partizan teško, da mu se zove tv fk Partizan onda bi mogli da pitamo odakle mu pravo. U Srbiji ima još firmi, sportskih centara (u Zr postoje dva) koja nose ime Partizan
 

Akila6

Grobar
Учлањен(а)
29.07.2018
Порука
212
Reaction score
126
Локација
Kragujevac
http://www.mozzartsport.com/fudbal/...-demantuje-izraelce-suma-ide-u-makabi/305484#
Ona vest je cista budalaština, ne znam ni zasto je neko komentarise. Meni je i dragi što Suma ide zbog velike plate, ali i brine me to sto nam se smanjuje roster. Takodje mislim da iako je igrao jako lose, nije mu data prava sansa. A najviše je kriv Djukic koji je non stop menjao ekipu i samo jednom ga stavio na prirodnu poziciju, mada ja u sustini verujem da svaki igrac koji igra ofanzivnog vezistu, moze pokrivati i poziciju krila i centralnog veznog. Valjda ce vise srece imati u Izraelu, ali sumnjam.
 

djomla

Partizanovac
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
4.178
Reaction score
18.468
Локација
U Kinšasi
Znači Suma nije sišao s uma. Drago mi je zbog momka, ako ne bude povređen, ako ga ne bude boleo kurac, ako bude dobio šansu, ako bude igrao na svojoj poziciji, ako trener bude verovao u njega, ako ga lepo prihvate navijači, ako mu ne naprave doček kao u FKP koji mu je nabio pritisak, ako ga saigrači ne izbojkotuju, ako ga mediji ne budu razvlačili, ako Radulović ne bude prenosio utakmice Makabija, osećam da će da pokida.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top