Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Прелазни рок, лето 2019. (Радио Милева)

Статус
Затворена за писање одговора.

Kanda90

Grobar
Учлањен(а)
16.07.2010
Порука
721
Reaction score
876
Normalno da su odustali kad su vidjeli koliko je Suma ozbiljan i kako trenira. Uvijek sam vjerovao u njega, sad vise nego ikad, i bice Suma prava desetka. Covjek ima znanje i kvalitet. Forma je prolazna, klasa je vjecna. Zivi bili pa vidjeli.

Nama trebaju krilo i zadnji vezni, pa da se uigravamo. Sta nam Bog da ove nadolazece sezone.
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.076
Reaction score
26.409
Локација
ante portas
I ja sam pročitao tj neko je prokomentarisao da je valjda ludi Žeks to rekao odnosno drugi su čuli.
On se razume u fudbal ko vodoinstalater u kompjuterske programe.
Taj Japanac je prešo igricu za sve naše vezne fudbalere.
Nisam ni sumnjao da neće doći.
Umesto da kopaju da ga dovedu oni se bore da Pantić ostane još koju godinu /silan igrač u pičku materinu/.
 

Zlatiborpfc

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.783
Reaction score
19.551
Локација
Nickname
Normalno da su odustali kad su vidjeli koliko je Suma ozbiljan i kako trenira. Uvijek sam vjerovao u njega, sad vise nego ikad, i bice Suma prava desetka. Covjek ima znanje i kvalitet. Forma je prolazna, klasa je vjecna. Zivi bili pa vidjeli.

Nama trebaju krilo i zadnji vezni, pa da se uigravamo. Sta nam Bog da ove nadolazece sezone.
Ajde i da ima sve što si nabrojao, što se onda ponaša kao žongler na terenu umesto kao fudbaler? Kao da je došao sa 10 poznanika na rekreaciju.
 

NajboljiJeOn

Grobar
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
245
Reaction score
351
Локација
Crna Gora
Ako je postojao i promil sanse trebali su da urade sve da dovedu Japanca. Ne mogu da shvatim mentalni sklop osobe koja je zakljucila da je Suma bolji. Pod uslovom da je prica ludog Zeksa tacna. Ali kapiram i da je govnima VVV najbitnija lova, a ovo je zadnja godina Suminog ugovora pa moraju pokusati da ga "ozive" da bi ga prodali.
 

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.963
Reaction score
21.953
Не знам, изгледа да сам заостао па ми нису смешне спрдачине наших играча на форуму навијача Партизана. Иначе, јел су они нови Црногорци исто шиптари и милогорци? Шта каже звездасрбија, шта кажу појединци са форума? Додуше, један који је то писао је тренутно банован, али једва чекам да поново крене да доминира.
Добродошлица новом играчу, ако ћете да пљујете, пљујте оне који су га довели.
 

Petar PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
1.482
Reaction score
4.967
Локација
Boka
Sto se Crnogoraca tice Pesukic desni bek je decko amater i dalje, menadzerska kombinacija(Rajova), ocekujem da ne odigra ni 10 utakmica ove sezone, dok je Vujacic bas dobar stoper, jak, izuzetan u skoku, mnogo je hrabar i vjerujem da ce on biti pojacanje.
 

NajboljiJeOn

Grobar
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
245
Reaction score
351
Локација
Crna Gora
Mislim da Pesukic nije bas toliko los. Ima brzinu i borben je. Sigurno nije za prvi tim ali za rotaciju moze biti solidan.
 

Petar PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
1.482
Reaction score
4.967
Локација
Boka
Brzina mu je onako, prosjecna, fizicki jeste jak i borben je, ali mentalni i tehnicki atributi mu fale, vidjecete vec sve sami.
 

NajboljiJeOn

Grobar
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
245
Reaction score
351
Локација
Crna Gora
Gledao sam ga uzivo, iz CG sam. Zbog svega sto si naveo (sa cime sam saglasan)i poslije prodjenih priprema - smatram da moze biti solidan u rotaciji.
 

maidros

Grobarčina
Учлањен(а)
22.12.2008
Порука
2.144
Reaction score
3.018
Niko ne spominje da nam treba jos jedan napadac..
Mislim sa dva idemo na LE?
Neozbiljno.
Treba nam i levo krilo i centralni vezni.
Znaci minimum 3 stranca jos.
 

Markec50

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
529
Reaction score
716
Normalno da su odustali kad su vidjeli koliko je Suma ozbiljan i kako trenira. Uvijek sam vjerovao u njega, sad vise nego ikad, i bice Suma prava desetka. Covjek ima znanje i kvalitet. Forma je prolazna, klasa je vjecna. Zivi bili pa vidjeli.

Nama trebaju krilo i zadnji vezni, pa da se uigravamo. Sta nam Bog da ove nadolazece sezone.

Zeljko Panticu provaljen si!
Suma nije fudbaler.
 

NajboljiJeOn

Grobar
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
245
Reaction score
351
Локација
Crna Gora
Ivan Tejic (2001.godiste) novi igrac cz. Samo vi rasprodavajte djecu,govna raspala!
 

Sony PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2008
Порука
4.542
Reaction score
1.444
Локација
Tamo visoko, za brda ona...
Статус
Затворена за писање одговора.
Top