Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Прелазни рок, лето 2019. (Радио Милева)

Статус
Затворена за писање одговора.

Madjionicar42

Početnik
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
107
Reaction score
111
Ako je postojao i promil sanse trebali su da urade sve da dovedu Japanca. Ne mogu da shvatim mentalni sklop osobe koja je zakljucila da je Suma bolji. Pod uslovom da je prica ludog Zeksa tacna. Ali kapiram i da je govnima VVV najbitnija lova, a ovo je zadnja godina Suminog ugovora pa moraju pokusati da ga "ozive" da bi ga prodali.

Ne znam kako mislis da ga prodaju ako ulazi u zadnju godinu i vec u Januaru moze da potpise za neki od klubova. Ludi Zeks prica gluposti, iznosi ono sto smo i mi citali u novinama za Japanca, nije on realna prica uopste.. Mislim da stvarno treba da stanemo malo i prestanemo da preispitujemo autonomiju Save. Dovoljno je pokazao ostavivsi Nikolica i Zakarica kao i Valijentea u Beogradu. Na Sumi je sam insistirao, a VVV je sigurno vise za to da puste Sumu ako treba i bez obestecenja, nego da mu placaju tih 400,500k koliko ima jos, a da ovaj ode za dz onda..
 

NajboljiJeOn

Grobar
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
245
Reaction score
351
Локација
Crna Gora
Sto se tice Save, ja i mislim da radi dosta dobro. Ali da ima potpunu autonomiju nema sigurno. Dokaz Djerlek.
A sto se tice Sume, da mogu ikome da ga uvale prodali bi ga( mislim i na to sto ti kazes za dz samo da oslobode platu). Ali ga niko nece. To da je Savo insistirao na njemu - ne vjerujem. I sam je izjavio da dozvoljava upravi da prodaju bilo kog igraca ako ce klubu to finansijski pomoci.
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Prateći karijeru Miloševića i njegov temperament, ne bih se složio. Svi očekujemo da Suma eksplodira ove sezone, što će se i desiti. Ne verujem da se mešaju u odluke koga će da zadrži. Uostalom on je to vrlo transparentno izneo. Tim se finalizira pre Bordoa. :napred-partizan:

Sumu je upropastio niko drugi do trenerčine iz Španije. Veliki gospodin neznalica.
 

NajboljiJeOn

Grobar
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
245
Reaction score
351
Локација
Crna Gora
Ivkovic pise da planiramo ovo ljeto da dovedemo jos 3 igraca: stopera, defanzivnog veznog i krilo i da je pod znakom pitanja da li ce svi stici do 25.jula. Nadam se da ovo nije tacno i da Ivkovic nema pojma. Lijevi bek, spic?
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
@djomla @stojance
Uvažavam vaše mišljenje. Al ajde, ja ću da se nadam da će biti tako. Najbitnije je da Partizan konačno počne da igra fudbal i pobeđuje.

Đomla, Stojanče, da li se sećate kada je jednom od naših biser trenera logika bila da Dr Mo i Ilić ne mogu zajedno u 11, te je maestro Predrag Mijić bio rešenje? Onda dojde novi trener koji taj problem nije imao, ne da nije imao nego su isti bili opak tandem :)

Iskreno mislim da je Suma potencijalno najveće pojačanje u ovom roku. Živeli :partizan-fan:
 
Последња измена:

Djomla97

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
681
Reaction score
4.481
Локација
Kosovska Mitrovica
Sumu je upropastio niko drugi do trenerčine iz Španije. Veliki gospodin neznalica.

Ma da, kako da ne! Ta "neznalica" kako sam kazes, nas je uvela u Nokaut fazu Liga Evrope, sa Mileticem kao bekom i Ozegovicem kao napadacom. Ali da ne spamujem. Verujem, za sve lose sto se desi u Partizanu, narednih nekoliko godina, vama ce Djukic biti krivac. Evo, otisao je Djukic, a kod nas cveca cvece od kad je otisao.

Jos jednom se izvinjavam zbog spama, i zamolio bih vad da mi ne brisete ovaj post.
 

Zex

Grobar
Учлањен(а)
31.10.2007
Порука
525
Reaction score
173
Локација
Basel / Svajcarska
Po meni Sumin problem nije fudbalsko znanje, nego zalaganje na terenu. Retko kad sam video da sprinta, da se trudi, bori. Trckara po terenu sa tim njegovim malim koracima i nigde ne stigne. A imao sam utisak i da ga suigraci bojkotuju, ne daju mu dovoljno lopti. Barem je tako bilo u prvoj sezoni. Skeptik sam, da ce biti sad pojacanje...
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262

dusan.petrovic

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2018
Порука
1.458
Reaction score
5.792
Локација
beograd
Ma da, kako da ne! Ta "neznalica" kako sam kazes, nas je uvela u Nokaut fazu Liga Evrope, sa Mileticem kao bekom i Ozegovicem kao napadacom. Ali da ne spamujem. Verujem, za sve lose sto se desi u Partizanu, narednih nekoliko godina, vama ce Djukic biti krivac. Evo, otisao je Djukic, a kod nas cveca cvece od kad je otisao.

Jos jednom se izvinjavam zbog spama, i zamolio bih vad da mi ne brisete ovaj post.
I treba da se izvinjavas. Svaki put da se izvnis kada pomenes tu neznalicu i bagru od trenera. Ziveo Partizan!
 

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.929
Reaction score
21.683
То што је он отишао у нокаут фазу ми је само још један доказ његовог незнања, јер је са истим тим играчима, који очигледно знају нешто, просипао бодове против српских ливадара, био понижен у рупи, изашао на реванш као последња кукавица.
И не тврдим да је незналица, али мислим да јесте.
 

Sacayak

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
4.920
Reaction score
6.183
Локација
Српска
То што је он отишао у нокаут фазу ми је само још један доказ његовог незнања
3aea98bee4a11.jpg

I treba da se izvinjavas. Svaki put da se izvnis kada pomenes tu neznalicu i bagru od trenera. Ziveo Partizan!
Smiri doživljaj!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top