Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Прелазни рок, лето 2019. (Радио Милева)

Статус
Затворена за писање одговора.

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.929
Reaction score
21.683
Игнориши остатак, наравно да овако изгледа глупо.
Играчи су ту хтели да играју и да се доказују, није била потребна мотивација, а овамо где треба неко да их покрене, мртвак то није успео. Скрећемо мало са теме, али да ли сте чули Ђукића некад да је рекао нешто о нашим ривалима, осим да су заиста одлични и да добро трче.
Саво Милошевић је за разлику од њега пребио напаљене цигане у њиховој рупи и узео тај трофеј.
Да се разумемо, ни ја не мислим да је он тренер за нас, али уопште немам дилему између њих двојице.
 
Последња измена:

ZatucaniZapadnjak

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.117
Reaction score
5.472
Локација
Beograd
Скрећемо мало са теме, али да ли сте чули Ђукића некад да је рекао нешто о нашим ривалима, осим да су заиста одлични и да добро трче.
Да се разумемо, ни ја не мислим да је он тренер за нас, али уопште немам дилему између њих двојице.

Procvetali smo od kad je Đukić otišao... nikad bolje rezultate u istoriji nismo pravili...
nebitno to što uprava nikad nije dovela jednog jedinog igrača kog je on želeo... nebitno što smo dobili šampiona Švajcarske, i što smo Ćelavog zgazili 4-0...
Pljujte, narode!
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Ne znam kakva pojacanja ocekujete.. mi smo pozadi popunjeni. Dva desna, dva leva beka, pet stopera imamo. Ne pricam o kvalitetu(to je diskutabilno) nego o kvantitetu. Nema prostora za nove dolaske dok neko ne ode, a znaci da neko od stopera ide uskoro cim se spominje dolazak novog stopera.

Sto se tice veznog reda i napada, tu placemo za pojacanjima. Levo krilo i zadnji vezni su pod moranje. Dobro dosao jos jedan poluspic. Posto Savo planira da igramo 4 2 3 1 (jedino sto znamo pored 4 4 2) onda mu mozda ne treba spic ali mu treba kreator, izgleda da ce tu funkciju da dobije Suma. Tu se kockamo nevidjeno, i nadamo nekim sportskim cudima kojih ima samo u americkim filmovima.... Kad se skonta da Suma opet nema pojma gledacemo Pantica i Ivanovica na toj poziciji.
 

ctpaxota

Grobar
Учлањен(а)
14.05.2008
Порука
403
Reaction score
536
O Sumi mi je pričao drug sa posla, inače Gvinejac. Čim smo ga doveli rekao je da smo pogrešnog Gvinejca doveli, misleći da je po njemu Keita mnogo bolji igrač. Da, taj isti Keita, završi u Liverpulu.
O Sumi je pričao da je bio profesionalni žongler u Gvineji i da je izvodio program žongliranje na poluvremenima utakmica reprezentacije. Inače je igrao futsal a ne fudbal, dok ga nije neka menadžerska kombinacija odvela u Južnu Afriku.
Slično mišljenju većini nas sa foruma, o Sumi isto mišljenje vlada i u rodnoj Gvineji. Prevara od igrača!

Daj bože da se varam, na dobro našeg Partizana, ali ne verujem Sumi ni kad slatko nosi.
 

MS22

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2012
Порука
505
Reaction score
665
Локација
Beograd
Nabi Keita, ako se na njega misli, tesko da je bilo kada mogaoda bude blizu Partizana...
To je isto kao kada bi dosao ovaj Argentinac u Partizan a neciji kolega kaze, e znas kako, pogresnog ste doveli posto su Matijas Vargas i Pavon bolji...
 

ctpaxota

Grobar
Учлањен(а)
14.05.2008
Порука
403
Reaction score
536
Nabi Keita, ako se na njega misli, tesko da je bilo kada mogaoda bude blizu Partizana...
To je isto kao kada bi dosao ovaj Argentinac u Partizan a neciji kolega kaze, e znas kako, pogresnog ste doveli posto su Matijas Vargas i Pavon bolji...

Bilo je više u fazonu, ako ste baš naumili da pazarite u Gvineji, Suma nije taj. Keita im je najvredniji fudbaler inače, a Suma pokušaj fudbalera.
 

NajboljiJeOn

Grobar
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
245
Reaction score
351
Локација
Crna Gora
Nikola Novic novi igrac Metalca iz Gornjeg Milanovca. Jebo vam pas mater,upravo smrdljiva! Inace Novic je potpisao profesinolani ugovor sa 16 godina dok je Nikolic bio trener. Vodio ga je ja mislim i na pripreme i davao mu sansu,ako se dobro sjecam.
U poslednjih nekoliko mjeseci su otisla dva talentovana napadaca. Prvo Luka Cveticanin u Vozdovac sad Novic. Umjesto da dobijaju sansu u prvom timu mi razigravamo Sadika Romi. Nasa djeca odlaze u druge klubove za dz... Dokle vise?!
 
Последња измена:

Madjionicar42

Početnik
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
107
Reaction score
111
Suma nikad u Partizanu nije igrao na poziciji na kojoj treba da igra, decko nema konstituciju ni fizionomiju da igra na krilu, a nije ni igrac koji moze da pridje po loptu na 40,50 metara od protivnickog gola. Lepo je Savo rekao, a ko se razume mogao je da vidi i na snimcima iz Slovana da je on uvek oko 16, na 20ak metara od gola i da njemu treba da se donese lopta. Naravno to nije zahvalan igrac i savremen, ali to je vec kriv Bugarin sto ga nije iskautirao kako treba. Nema ni brzinu, kad kazem brzinu ne mislim na onu sa loptom i eksplozivnost, vec na prodornost, na sprinteve od 25-35 metara. On je jednostavno limitiran igrac i to je Savo uvideo. Sad, mozemo pricati da li zasluzuje sansu ili ne, ali kad je vec tu, i ako ne moze da se utopi nigde, a Savo mu veruje, ja dizem obe ruke.
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Niko im i ne daje sansu da postanu igraci. Ubacivati momke od 16 godina u prvi tim je zajebancija. Sa njima treba da se radi u Teleoptiku do 20e godine, da se selektira ko moze i zna, pa da se ulozi u njega i novac i vrijeme. A ne ovako svaki drugi igrac neki talenat. Isto tako ako oni ocekuju da igraju u toj dobi za ozbiljne pare i vaznu ulogu, mnogo su se zajebali. Rad nase omladinske skole je odavno poremecen, me postoji nikakv plan i samo se gleda da se proda igrac na kilogram, kao na pijaci. Ali to je vec ispricana prica, a pomalo i teska tema za razmisljanje....
 

Madjionicar42

Početnik
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
107
Reaction score
111
Onda mozemo da pricamo i o tome da roditelji i menadzeri odvode decu ako mali ne dobije sa 17 priliku u prvom timu, ako ga klub ne forsira vec ga salje u Teleoptik, imas primera koliko hoces. Teska je to tema, moze se polemisati o njoj 5 dana, a nije mesto ovde.. :)
 

grobar-do-groba

Mrzitelj zvezdizma
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
3.960
Reaction score
4.434
Локација
Uz Partizan i dobar gitarski rif!!!
Komedija da neki igrač omladinske sekcije Partizana igra u Teleoptiku od 20 godine.
1. jer bi igrao za ne više od 500/600€.
2. toliko je loša liga da bi tamo samo nazadovao.
3. treneri su toliko loši da će se to tek osetiti za koju godinu. Tipa neki nivo ovoga nesrećnog Đorovića što je vodio Srbiju u Italiji.
4. i najvažnije pola od njih su debili koji ne znaju ništa o životu. Koga su roditelji i menadžeri ubedili da je Ronaldo ako napravi frizuru kao on, obuju kopače ili stane da izvede slobodnjak kao on.
 
Последња измена:

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.759
Reaction score
29.643
Локација
Beograd
2. toliko je loša liga da bi tamo samo nazadovao.
Ne znam koliko je loša liga Prva Liga Srbije, ali ne znam ni kako momci iz Teleoptika tamo mogu da nazaduju, kad nisu ni bili nivo te lige, lagano su ispali iz nje...
Da bi neko nazadovao mora da bude bolji ili viši nivo od te lige ili bar isti nivo, pa onda da tamo nazaduje...a kao što rekoh momci nisu bili ni dostigli nivo te lige...

Uopšte, mislim da je bezveze sastaviti ekipu od sve samih ,,klinaca,, jer kako ćeš na primer da oceniš koliko je neko zaista dobar špic (Nović, Babović), kad za vreme utakmice ne dobije ni jednu jedinu upotrebljivu loptu od klinaca,,veznjaka,, iz sredine? Fudbal je ipak timska igra, zar ne?
Šta, da špic (u nedostatku nekog ,,tate,, na terenu koji bi mu poslao poneku ,,loptu sa očima,, kao završni pas) sam uzme loptu na pola terena i predribla 5-6 protivničkih igrača i da gol?
Pa da neki dečkonja-špic to može da radi, kao prvo, taj ne bi bio u Teleoptiku, a verovatno ni u Partizanu, nego negde u inostranstvu da igra za mnogo veće pare...

Ipak, dosta se precenjuju ta naša ,,deca,, - roditelji misle da ,beli svet, samo njih čeka da im prosledi milione, svi su nezadovoljni što klinci nisu već sada među prvih 11 ili bar 16 Partizana...
Na Forumu se žali zašto nam odlaze Šaponjić, Vlahović, Đole Jovanović, Sava Petrov, Nović, Kokir, Birmančević, Bogosavac...
Ali hajde da vidimo za jedno 5 godina da li će baš svi oni postati neki bitni i poznati evropski igrači ili ne? I da li je Partizan pogrešio što je pustio nekog od njih, sve njih...ili nikog...

Čak i da neko od njih kasnije postane neko poznato ime, jednostavno nije moguće da trenutno svi ,klinci, budu neka bitna ,,stavka,, Partizana. Tako je uvek bilo, tako je i sada, tako će biti i ubuduće...

Sećam se da je, recimo, Milinko Pantić postao legenda Atletiko Madrida, dok se u Partizanu i nije baš toliko naigrao...
Ali u vreme dok je on bio u Partizanu, tu su bili i drugi, kvalitetni igrači, koji su dobijali prednost u odnosu na njega...

Tako i sada Savo radije bira Bambija Tošića, Lutovca, možda i Lakčevića i još jednog stranca kao neke ,,krilne pozicije,, i zato mu ne trebaju recimo Kokir i Birmančević...

Ima poverenja u Sadika i Ožegovića, smatra da mu Nović ne treba...

Tako to ide...
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Kako god okrenes, vratis se na to da ne postoji plan.

Da postoji taj Teleoptik nebi bio raspad kakav je postao, nego bi bio u vrhu prve lige, ako ne i u JSL (al ok mi nismo za te filijale po JSL). Mogli bi da okupimo mlade igrace iz skole da ostanu tu godinu dve tri i da pokusaju da se razviju u igrace. Npr pod patronatom Sase Ilica. Ako se procjeni u toku tog perioda da u nekog igraca treba uloziti novac i vrijeme, onda mu dati neki solidan ugovor i napraviti prostor u prvom timu, da dobije sansu za afirmaciju. Jedan od 50 momaka je mozda spreman da sa 16 godina igra ozbiljan fudbal, sto se tice fizicke zrelosti a i mentalne. Pogotovo sada, kad je Partizan primoran da se takmici u ovakvim uslovima.
 

BELI BG

Grobarčina
Учлањен(а)
28.06.2013
Порука
1.399
Reaction score
4.620
Локација
Zemun
Apalolutno se slazem brate @bonaventura .
Moje misljenje se razlikuje u domenu godina igraca u kojima treba da predju u prvi tim.
Mislim da je 16 godina prerano, ali i i ti momci moraju biti okruzeni strucnim licima i trebalo bi da imaji savrsene uslove za sazrevanje i razvoj.
Nazalost, sumnjam da nasa uprava ima bilo kakvu strategiju u ovom segentu.
 

maidros

Grobarčina
Учлањен(а)
22.12.2008
Порука
2.144
Reaction score
3.018
O Sumi mi je pričao drug sa posla, inače Gvinejac. Čim smo ga doveli rekao je da smo pogrešnog Gvinejca doveli, misleći da je po njemu Keita mnogo bolji igrač. Da, taj isti Keita, završi u Liverpulu.
O Sumi je pričao da je bio profesionalni žongler u Gvineji i da je izvodio program žongliranje na poluvremenima utakmica reprezentacije. Inače je igrao futsal a ne fudbal, dok ga nije neka menadžerska kombinacija odvela u Južnu Afriku.
Slično mišljenju većini nas sa foruma, o Sumi isto mišljenje vlada i u rodnoj Gvineji. Prevara od igrača!

Daj bože da se varam, na dobro našeg Partizana, ali ne verujem Sumi ni kad slatko nosi.

Ako je ovo istina, zahvaliti mu se vec danas.
Neverovatno mi je da smo doveli ovo.

Mora se dovesti neko za tu poziciju.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top