Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Прелазни рок, лето 2019. (Радио Милева)

Статус
Затворена за писање одговора.

kontraAV

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
1.042
Reaction score
3.529
Локација
Crna Gora
Prodajom Rikarda, dovodjem Sadika i japanca na pozajmicu direktno podrivaju finansije kluba, iz razloga sto cemo sledeceg ljeta biti u situaciji da nemamo napadaca (koji su najcenjeniji na trzistu) za prodaju. Naravno da samo lud covjek moze da vjeruje u vratolomije koje je naumio Vazura, kupovina za 1.6m Sadika i njegova prodaja za 5m, nije zivot football manager. Jos ako se uzme u obzir da ni taj Vazura sledece godine u ovo doba nece biti tu gdje je sad. Ne udjemo li u grupe LE...
 

Cleo

Grobar
Учлањен(а)
03.07.2019
Порука
815
Reaction score
2.733
Локација
.
Pa najveci problem je to sto se nama tim sklopi krajem avgusta kad vec prodju kvalifikacije. To bi moralo ranije da se zavrsava, ako ne mogu igraci iz Evrope nek se skautira u Juznoj Americi. npr dovedes nekog mladog Brazilca iz nizih liga kojem je cilj dokazivannje u Evropi i taj ima da ekplodira, ujedno njemu bude odskocna daska , a nama dobro odradi sezonu dve i jos zarade.
 
Последња измена:

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Nije problem sto necemo vise gledati Pantica, problem je sto nece doci NIKO da igra umjesto njega. Jer zamisli samo Partizan moze da ima upravu koja radi kontra interesa i dobrobiti kluba. Mamlazi degenericni....
 

SlobaGrobar

Grobar
Учлањен(а)
21.07.2009
Порука
752
Reaction score
517
Локација
Beograd
Prodajom Rikarda, dovodjem Sadika i japanca na pozajmicu direktno podrivaju finansije kluba, iz razloga sto cemo sledeceg ljeta biti u situaciji da nemamo napadaca (koji su najcenjeniji na trzistu) za prodaju. Naravno da samo lud covjek moze da vjeruje u vratolomije koje je naumio Vazura, kupovina za 1.6m Sadika i njegova prodaja za 5m, nije zivot football manager. Jos ako se uzme u obzir da ni taj Vazura sledece godine u ovo doba nece biti tu gdje je sad. Ne udjemo li u grupe LE...

Da su normalne okolnosti oni svakako više ne bi bili u klubu posle poslednjih nekoliko sezona, a ovako će sigurno biti dok im je i gazda na čelu države.
 

Sale SK

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
2.501
Reaction score
646
Локација
Skopje,Republique de Macedoine
Evo neko pomenu Savin strucni stab, i moram da priznam jako je dobar intervju
Intervju jeste korektan, dobar... Ali mi smo iz ovog intervjua saznali da naša POJAČANJA ne mogu još godinu dana da se fizički oporave, ne mogu da igraju fudbal. Kao da dolaze, Ne daj Boze sa slomljenim nogama. Šta će nama "pojačanja", veoma sumnjiva, koja će igrati ko zna kad... a ni tad. Ja ne mogu da verujem sta sam upravo pročitao. A nama je ovaj omladinac iz Rada najvece pojačanje. Nema veze sto ne moze da igra do Maja sledeće godine, bitno da jaše konja u našem dresu. Pošteno od naših pomocnika(pardon, Savovih, kako sami rekoše), hvala im na informaciji da smo bolnica. PS I neka posle neko kaze da nas Uprava ne sabotira na svakom koraku. Dok god je onaj Pickousti na vlasti kod vas, džaba nama i prelazni rokovi i "ozdravljenje Juga" i "rušenje Uprave". Vučić nam postavlja Upravu, Vučić nam postavlja vodje na Jugu, vučićevci samaraju očeve sa decom na JNA ili u Pioniri, a niko iz Partizana ne sme da pisne. I mi da očekujemo pojačanja ili normalno prvenstvo? Da, kao što je normalno u S. Koreji.
 
Последња измена од уредника:

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Ne znam sto se zali za njim toliko. Da je vredeo nesto ozbiljno ne bi ceo zivot blejao po nizerazrednim ekipama. Kod nas je eskplodirao i to je to. Srecan mu put. Gde je taj "dzapanezer" igrao, Rikardo mora da kupi kartu da gleda. Za ovo oko otkupa se slazem, to je druga prica skroz..

Diarra šalje pozdrave za bold!

Čekaj, da li je on nas koštao bodova jer ne može zicer da da ili je eksplodirao?
I koga boli gde je igrao PRE ako Partizanu koristi SADA? Zašto se odreći sigurnog napadača, koji by the way ima UGOVOR sa Partizanom i dovesti dva napadača na pozajmicu a ni za jednog od njih ne možeš da budeš siguran da će postići ono što znamo da Rikardo može ali zato sa maksimalnom sigurnošću možemo odmah reći da ih Uprava otkupiti neće (ako ovaj drugi uopšte i dođe)?
 

NajboljiJeOn

Grobar
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
245
Reaction score
351
Локација
Crna Gora
Mislim da je mogao kod Sava igrati. Povrede su ga sprijecile. Govorim to zbog toga sto ga odlikuje brzina a to Savo i trazi.
Nije mi jasno zasto ga barem na pripreme nije odveo pa kako se dokaze. Radije bih gledao i njega nego Ivanovica koji je dokazao da nije za Partizan. Tanki smo sa lijevim krilima tako da mi nije jasna Savina odluka da mu ne pruzi ni sansu.
 
Последња измена:

NajboljiJeOn

Grobar
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
245
Reaction score
351
Локација
Crna Gora
Ma znam sve nego kazem lijevo je krilo a to nam fali pa mogao mu je barem na pripremama dati sansu.
 

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.913
Reaction score
4.237
eto
samo to da su zeleli da produze pozajmicu sa panticem dovoljno govori o svemu
da li je i kad je on bio veliki talenat ne znam ali momak je u debeloj stagnaciji, u principu nit smrdi nit mirise i to i to za ove nase njive, bio bi vrv solidan za vosu koja pokusava da bude treca ali za ekipu koja juri sampionsku titulu i kakav takav uspeh u evropi decko je miljama daleko...
brdo ali brdo odigranih tekmi u ovoj nasoj jadnoj ligi u kojima se nije video, znao je tu i tamo da bljesne odigra koje poluvreme (istina ne moze se pohvaliti sa saigracima) ali sve skupa to je stvarno mrsavo
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top