Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Прелазни рок, лето 2019. (Радио Милева)

Статус
Затворена за писање одговора.

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Nadam se da će da dođe Asano.

Nešto mi govori da će biti rasplet ove nedelje, priča oko Rikarda i Strahinje je mučna, ali kapiram da nam ne odgovara cifra. Jbg, realnost, nismo modri da nam Strahinja ode lagano za 20 miliona.
 

Petar PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
1.482
Reaction score
4.967
Локација
Boka
Ako smo odbili prvu ponudu od 5 miliona sledecu od 3.5 sigurno prihvatamo.(Slicno kao sa Svetom)
O cemu mi da pricamo kad klub nije u stanju da plati Asanu 400-500k za sezonu, vec se ceka da nekog prodamo za satro 5 miliona, pa da se ulozi tih 500k za pojacanje, a dug kluba poveca za jos par miliona.

Samo da vas podsjetim sta se pisalo za Svetu.
Edit:Upravo, serem vam se usta
Screenshot_20190715_103334_com.android.chrome.jpg
 

El_Grande_Jokan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
3.703
Reaction score
23.149
Локација
Академија
По свему судећи нећемо моћи да доведемо права појачања ако нешто озбиљније не продамо. То значи да ћемо на учинак тих евентуалних појачања моћи да рачунамо тек тамо негде у последњем колу квалификација за ЛЕ. Али треба догурати до тамо са оваквом екипом.
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Ja se bojim da nema zvaničnih ponuda, verujem da ima da bi oni i za manje para prodali Pavlovića i Rikarda. Vidi i Savo što i svi mi, džabe dobra koncepcija igre kad za tako nešto moraš imati igrače da ideju sprovedu u delu.
 
Последња измена:

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Uprava napolje!

Puna podrška Savi i timu, jebati mater govnima. Ćute svaki put, gde su oni da se oglase. Krmak brigada se krije. Nećete vi zauvek ovde smradovi.
 

PARTIZAN INSTITUCIJA

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.007
Reaction score
11.827
Локација
JNA
Govna jedna, vecito se sakrivaju, podguzne muve av, da imamo barem malo normalniju i sposobniju upravu pa da bar dovodi pojacanja, pregazili bi lagano zvezdanu uz ovaj strucni stab koji ima viziju i planove.. Ne znam, videcemo kako ce odraditi sve ovo.
 

grobar-do-groba

Mrzitelj zvezdizma
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
3.960
Reaction score
4.434
Локација
Uz Partizan i dobar gitarski rif!!!
Nadam se da će da dođe Asano.

Nešto mi govori da će biti rasplet ove nedelje, priča oko Rikarda i Strahinje je mučna, ali kapiram da nam ne odgovara cifra. Jbg, realnost, nismo modri da nam Strahinja ode lagano za 20 miliona.

Molim te da više ne korisitš " modri" za smrdljivi ustaško-udbaški klub. Govna jedna uvek su se lizala s ovim našim govnima.
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
I od tih blentavaca nešto pametno.
Dobro što je odbijena pozajmica za Danila, bolje da se gura mali Lazar Pavlović koji je naš igrač i razigrava nego tuđi igrači.
Ja sam uvek za pozajmicu ali da mi imamo platežnu moć da posle iste ti otkupiš tog igrača ako zasluži a ovako da uzimaš igrače na pozajmicu da bi razigravao nekom igrača i da taj ode posle jedne godine a tebi i dalje ostaje rupa. Mada šta ja pričam kad je to sve utopija, naši stručnjaci iz uprave ne znaju da rade ni jednu stvar kako treba.
 

Sale SK

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
2.501
Reaction score
646
Локација
Skopje,Republique de Macedoine
Zavaljati Ivanovića u koreju, ako im je zabranjen Youtube, pa na slepo ako kupuju. Uzima covek minute a siluje igru d aje to strasno. Cini se korektan i vaspitan momak, ali nista posebno sto se tice igračkih kvaliteta, divljak. Ni blizu onoga sto je bio u Spartaku a ni to nije neka vodilja. Urosevica dati gratis onome ko kupi gorepomenutog :D
Ako misliš na S. Koreju... može:) . Ovi iz J. K. su napredniji. A mogu i Kinezi da nam pomognu jer su kod nas osamdesetih igrali(stariji se sećaju) Djia i Liu. Možemo neku kompenzaciju da napravimo, pa da nam pošalju neke severnokorejske reprezentativne igrače. Za našu smrdljivi Upravu-idealni igrači. Ne traže pare, spavaju po hostelima, voze se autobusima,slušaju šta im se kaze, mirni, poslušni... A da ih ne lupa nostalgija za Kima, i u Srbiji bi imali Vrhovnog Vodju. Raj...
 

SlobaGrobar

Grobar
Учлањен(а)
21.07.2009
Порука
752
Reaction score
517
Локација
Beograd
Pantić je OK igrač, ali ne pravi dovoljno razliku da bi ga ponovo angažovali na pozajmicu. Inače sam veliki protivnik pozajmica, a razumem da klubovi poput našeg nekada moraju da potegnu i za tim, ali ne moramo jednog igrača da godinama vučemo po istim.
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Čeka se prodaja Rikarda da dođe Džapanezer?
Zapravo se čeka prodaja Rikarda da klub uzme bilo šta para da prodiše. Jer, Rikardo je bolji igrač od ovog kosookog, proveren, sa njegovim ostankom dobijamo sigurno plus ga dogodine možemo prodati i uzeti pa možda još veće pare. Znači Japanac će biti tu da nam zamaže oči a cela frka je oko toga što mi očito dinara nemamo.

Ovo što je klub naumio je ludost. Čak i da prodaju Rikarda i da dođe ovaj, mi sledeću sezonu ostajemo bez napadača pa krećemo ponovo u jurnjavu za istim jer ko veruje da će OVA UPRAVA otkupiti Sadika za 1.6 miliona i Japanca za slične pare taj lepe snove ima.

Prodaja Rikarda je katastrofalan potez ali mora leb od nečeg da se kupi...
 

Madjionicar42

Početnik
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
107
Reaction score
111
Taj isti Rikardo je mogao da da barem 40 golova, kostao nas je svojom sebicnoscu i losom realizacijom barem 15 bodova. Ne znam sto se zali za njim toliko. Da je vredeo nesto ozbiljno ne bi ceo zivot blejao po nizerazrednim ekipama. Kod nas je eskplodirao i to je to. Srecan mu put. Gde je taj "dzapanezer" igrao, Rikardo mora da kupi kartu da gleda. Za ovo oko otkupa se slazem, to je druga prica skroz..
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top