Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

Kanda90

Grobar
Учлањен(а)
16.07.2010
Порука
721
Reaction score
876
Da li neko zna možda je li Raduljica još pod ugovorom sa Kinezima ili je trenutno bez angažmana? Ne mogu da nadjem tu informaciju
 

El_Grande_Jokan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
3.706
Reaction score
23.152
Локација
Академија
Радуљица последњих година увек потписује једногодишње уговоре и то углавном након наступа у репрезентацији. Мени изгледа да он само код Салета игра како треба и с вољом а иначе као преко клинца да игра.
 

bolex

Grobar
Учлањен(а)
18.12.2008
Порука
319
Reaction score
1.019
Treba da je jos pod ugvorom. Proslo leto je potpisao ugovor na dve godine
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Čudi me da Jareta još nisu potpisali. Pretpostavljam da ćemo ga potpisati pa bi trenutni roster izgledao ovako:
1 Volden, Gorda 2 Jare, Pejdž, ??? 3 Peiners, Rade 4 Tomas, S. Janković 5 ???, Mozli, N. Janković

E sad Volden i Jare su kombo bekovi, pretpostavljam da će Trinki kombinovati Gordu i Voldena zajedno na terenu ali i pored toga fali još jedan bek profilisani šuter. Volden to nije, Pejdž se pokazao ne konstantnim, Jare mora dosta da radi preko leta da bi bio još raznovrsniji u napadu. Ono što ostaje nejasno je Novica, mnogi ga već vide u penziji ako on stvarno ode u penziju što mi je i logično trebalo bi da bude pri timu ali ostaje upražnjeno mesto kapitena neko ko bi bio vođa ekipe a to mora da bude domaći igrač koji zna šta je Partizan.
Treba nam klasičan ćoškaroš koji će kažnjavati kad ostane sam iza linije za tri poena, od domaćih ne znam ko bi to mogao biti prethodnih dana sam već pisao da su pokupljeni i Avramović i Todorović da se ne ponavljam za neke naše bivše.

Raduljica mi se čini da je ispao iz koloseka ozbiljne košarke bar ono što sam gledao u kvalifikacijama, nije pravio neku prednost nad ostalim centrima. Smršao je dosta. I čini mi se da ćemo na toj petici dovesti mnogo boljeg igrača za kog ćemo se isprsiti.
 

Kanda90

Grobar
Учлањен(а)
16.07.2010
Порука
721
Reaction score
876
Pa ne bih baš rekao da je ispao iz kolosjeka, po učinku iz prošle sezone.. mada je to svejedno Kina.. Svejedno, kako rekoste, pod ugovorom je.
20190725_125614.jpg
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Pa kazem iz ozbiljnog koloseka, igraci u Kini postizu preko 30 poena do 40 tamo odbrane nema. Neobavezna kosarka imas svu slobodu.
 

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.872
Reaction score
9.929
Hahahah :D

Htedoh da napisem> ,, Ni u kom slucaju, nikad.''. Ovaj Stojancetov odgovor je jaci.

Fali centar.
 

boksa

Grobarčina
Учлањен(а)
05.10.2006
Порука
3.421
Reaction score
813
Pravimo malo bolju atletsku ekipu nego sto je bila prosla (mada sam na pocetku ocekivao jos vise), tj bice skocnija, cvrsca, ocekivao sam da bude brza, i sad kad nam fali brzine da dovedemo Andrica :D Zagorac, Pejners i Andric :D
mada je Spejs mislio zbog suta jer nam to fali na spoljnim, ali Andric svakako nije taj, on nije za ozbiljan nivo kosarke.
 

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.872
Reaction score
9.929
Jednom kad sam gledao kako je Andric trcao nazad da proba da spreci kontru koja je nastala - isprati coveka nogama, hteo sam da predjem da intenzivno pratim hokej na travi ili nesto sl.

On je dobar decko, ali za profesionalnu kosarku u smislu u kom je ja dozivljavam, nije. Mozda nize lige. Ili takmicenja u sutiranju za pare. To moze, tu bi sabio. Ako nisu velike pare i pritisak.

Ali tema nisu bivsi igraci, pa cu da prikocim pre poena :D

Sto se novopridoslih tice, svidja mi se sto mi se cini da prilagodjava nabavku rosteru romuljaga i uigrava da proba da ih smakne, ako mu dozvole ostali faktori. Naravno, za nize pare.
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.741
Reaction score
12.816
Локација
Nedodjija
ma od jutros razmisljam kog domaceg igraca bi mogli da dovedemo, a da ima pristojan sut.

jedino ime kojeg sam se setio je Andric..

inace nisam fan Andrica uopste, njegov rad nogu je poguban za mene :D
 

El_Grande_Jokan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
3.706
Reaction score
23.152
Локација
Академија
Домаће играче изгледа генерално смара да тренирају шут до бесвести као што су радили код Дулета Трипковић, Богдан и Бертанс. Андрић јесте на тренинзима убацивао све као кап али је слабо то материјализовао на утакмицама. Можда треба поново увести Дулетову технику шутирања преко метле и са радничким рукавицама.
 
Последња измена:

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Trebali smo mnogo pre razmišljati o domaćem beku i završiti to već pre prelaznog roka. Todorović ili Avramović ili da smo Vanji povećali platu meni više niko ne pada na pamet, znam da se Trinki interesovao za Pota al on nije bek šuter iako je ove sezone dosta napredovao. Kad pogledamo ova pojačanja sva su upgrade u odnosu na prošlu sezonu. Daj tog startnog centra i beka šutera makar obojica bili stranci, isprsite se dobrano za njih. Gledao sam u Megi i od tih bekova mi niko ne izaziva neki vau uzdah da kažeš, od njih bih jedino uzeo malog Miškovića za poziciju 4 kad bi nam trebala ta pozicija.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top