Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Прелазни рок, лето 2019. (Радио Милева)

Статус
Затворена за писање одговора.

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.796
Reaction score
7.592
Локација
25-i maj
Vidim da je Scepovic Marko potpisao za Rizespor,obestecenje 800 hiljada,znaci nista od njega. Milsim da je solidno resenje za back up spica ma sta mislili o njemu ali taj voz je prosao. Samo da odu Ozegovic i levi bek Miletic zvanicno pa da prodisemo.
 
  • Like
Reactions: BiP

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Ama šta će nam plej bek špicevi, dajte nekog za live.
I Lazara Markovića zaboravite.
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Nama treba špic koji će da daje golove i da izdrži 90 minuta na terenu svaku, da ovi rezervisti ne ulaze uopšte. :D

Nemam predstavu koga će dovesti ali se nadam da je u pitanju neki matoran kome neće trebati 3 meseca da bude 100% fizički spreman. :rolleyes:
 

Zuull_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
29.12.2007
Порука
1.026
Reaction score
5.832
Локација
Court seats
Jer smo Zakarica resili ili je jos kod nas?

Ja ga videh na onom retko kvalitetnom video materijalu iz Zemunela pred put u Norvesku i utakmicu sa Moldeom, igrao je protiv Teleoptika, cenim da je tu sa povecanom tendencijom da se uvalja negde kao danas levi Miletic.

Ne svidja mi se ova tisina, dajte nesto ljudi :D
 

Grobar019

Početnik
Учлањен(а)
20.08.2018
Порука
66
Reaction score
176
Локација
Zaječar
Slobodan igrač se može potpisati i nakon 31.08.
Ne razumem čemu panika, kad su nas navikli na Free Agent igrače :confused-smiley-013::šal
 

SlobaGrobar

Grobar
Учлањен(а)
21.07.2009
Порука
752
Reaction score
517
Локација
Beograd
Nema svako srpski pasoš ko se preziva na . Ako dolazi napadač onda će to biti neki domaći igrač (dakle Srbin ili neko ko je ostvario pravo na naš pasoš).

Iskreno ne mislim puno o pojačanjima. Da nemamo ovaj problem sa strancima ja bih stavio Zakarića u konkurenciju za prvi tim i doveo tog napadača. Iskreno i mene je po malo razočarao Sadik na poslednjoj utakmici, a na Ožegovića sam i ja koji imam čelične živce poludeo kada je bio sebičan pred kraj utakmice sa Moldeom. Mislim da smo definitivno svi očekivali više od Sadika.
 
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.067
Reaction score
18.308
Dosta bre ljudi više s tim "problemom" sa strancima, mi imamo problem sa Sadikom, ne sa strancima.

On može samo na tribine, tj. na ogradu, nek visi tamo do kraja pozajmice a onda nek ide zajedno s onim što ga je doveo.

A mi da dovodimo krštenog napadača inače džaba sve ovo...
 

MMM2909

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2010
Порука
1.813
Reaction score
6.269
Pantic rekao da nema pojacanja zbog ogranicenja stranaca, i da niko nece da dovodi igrace da mu igraju 6 utakmica...covece kakva demagogija, teraj te se u picku materinu kad sam se ponadao da mozda niste tolika govna
 

SlobaGrobar

Grobar
Учлањен(а)
21.07.2009
Порука
752
Reaction score
517
Локација
Beograd
Ne znam zašto ste toliko opsednuti da moramo da dovedemo stranca pošto-poto. Ja sam generalno protivnik toga da imamo previše stranih igrača u klubu i nikada ne bih voleo da budemo kao GNK. Škuletić i Đurđević su ozbiljno izdominirali kao domaći igrači. Posle dužeg vremena doveli smo ozbiljna strana pojačanja za našu ligu (Asano, Natho), imamo talentovane mlade igrače koje bi bilo šteta prikovati za klupu, Suma je oživeo, Tošića će poslužiti zdravlje nadam se... Imamo i bolju klupu generalno nego prethodnih sezona što je takođe itekako ohrabrujuće.
 

pfcdejan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
1.566
Reaction score
2.569
Локација
Planeta Zemlja
Pa nek dovedu stranca koji će odigrati više od 6 utakmica, Sadik očigledno nije sposoban da odigra jednu kako valja. Tako da bi bilo logično da on bude van tima, i eto mesta. Nije prvi, a ni jedini promašaj. Ako je u pitanju samo 100 000e, batali i dovedi pravog napadača.

Edit:
Prelazni rok je još malo gotov. Teško da sad ima ijedan igrač u napadu sa našim pasošem, a da valja. Ako smo planirali morali smo mnogo ranije to. Ovako se verovanto može još naći neki stranac da valja.
 

markoni

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2009
Порука
3.287
Reaction score
1.083
Локација
Istok M
Ne znam zašto ste toliko opsednuti da moramo da dovedemo stranca pošto-poto. Ja sam generalno protivnik toga da imamo previše stranih igrača u klubu i nikada ne bih voleo da budemo kao GNK. Škuletić i Đurđević su ozbiljno izdominirali kao domaći igrači. Posle dužeg vremena doveli smo ozbiljna strana pojačanja za našu ligu (Asano, Natho), imamo talentovane mlade igrače koje bi bilo šteta prikovati za klupu, Suma je oživeo, Tošića će poslužiti zdravlje nadam se... Imamo i bolju klupu generalno nego prethodnih sezona što je takođe itekako ohrabrujuće.
I nemamo nijednog jebenog spica!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top