Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Прелазни рок, лето 2019. (Радио Милева)

Статус
Затворена за писање одговора.

najgori

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
1.939
Reaction score
7.351
Локација
Banja Luka
Sulejmani nije na ic, al je nas :D

Mi se leba od trenutnog napadacmog dvojca necemo najesti... Bolje Asana da stave u špic
 

Grobar019

Početnik
Учлањен(а)
20.08.2018
Порука
66
Reaction score
176
Локација
Zaječar
I ta priča vezana za broj stranaca, 4 stranca se mogu naci u protokolu za utakmicu. Dakle, mozemo dovesti strance i 6 da ih imamo, ne bi bio problem jer bi se onda rotirali u protokolu. Desi se da neko nekad pauzira zbog parnih kartona/crvenih/povrede. Ne bi bilo na odmet dovesti stranca napadaca, jer Sadiq-a računam kao stranca manje.
 

maidros

Grobarčina
Учлањен(а)
22.12.2008
Порука
2.144
Reaction score
3.018
Bila bi stvarno steta ne dovesti napadaca.
Sadika ionako imamo samo na pozajmici.
Mozda kada bi imali nekog klinca, pa da ga kalimo.
Mislim da ce ipak neko doci i da nas Savo drzi u neizvesnosti.
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.936
Reaction score
26.852
Pantic rekao da nema pojacanja zbog ogranicenja stranaca, i da niko nece da dovodi igrace da mu igraju 6 utakmica...covece kakva demagogija, teraj te se u picku materinu kad sam se ponadao da mozda niste tolika govna

Jbt, znam koja govna i kakvi kvinslinzi nam sede u upravi, i ja se i pored toga ponadam da cemo ipak dovesti pojacanje u napadu. Da necemo ponoviti gresku pred Bate, da cemo iskoristiti plasman u le.
Koja sam ja mentolcina naivna...
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.884
Reaction score
7.980
Pogledajte radovanje Vazure u Norveskoj... tako se ne raduje covek koji misli sad cemo da budemo jos jaci, dovesti jednog ili dva igraca... ne, tako se raduje covek koji je pretekao, i koji je dobio jos godinu dana da napuni svoje dzepove...

Zato se bojim, da su ovi preko puta nas bas pobegli daleko...

Imas obezbedjeno 10 mil eur, i ne mozes da dovedes napadaca, sa kojim bi bio konkuretniji i mozda igrao na prolece u Evropi, i time smanjio pritisak cigana itd itd...

E zbog toga drugari moji skoro nece biti bolje, a ne zato sto je Asano promasio sansj, Sadik ne zna da igra itd itd
 

cuxon88

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
1.050
Reaction score
284
Локација
Zemun
Pricali smo ovde kako bi se, da smo usli i drugi put zaredom u LS, odvojili od cigana i mulja iz naseg fudbala. Da bismo imali strategiju, transfere, sta sve ne. Sta se desava posle, tj ovih godina, svedoci smo svi. Ubacite njih umesto nas u prvu recenicu iz posta, plus dodajte podrsku i bolesnu ambiciju, ne znam da li se neko uplasi rezultata i posledica toga. Moramo im se usrati u ovu sezonu, zato gamadi, dajte tog napadaca jebo vas ko vas nije...
 

kontraAV

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
1.042
Reaction score
3.529
Локација
Crna Gora
Jedna Vojvodina ima bolji napad od Partizana. Asano je sve samo ne promasaj, igrac koji ima takvu brzinu i disciplinu u odbrani, racunajuci da jos nije fizicki spreman... Treba se samo sjetiti finala kupa u rupi i dugog naseg vodjstva, njihovih napada, i nasih smijesnih kontra napada, jer bukvalno nema ko da istrci kontru. Ovakav igrac sada u tim situacijama pravi dar mar, i uopste nije fudbalski neinteligentan, tu je tek mjesec dana. Skandalozno je sto klub ne moze da se rijesi Ozegovica i sto opterecuje budzet, a samo smeta. Igrac manje u rosteru i ocekujem da on ovih dana ode makar na novu pozajmicu i da se vise nikada ne vidimo.
 

MS22

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2012
Порука
505
Reaction score
665
Локација
Beograd
Ovo "citanje" Vazurinog radovanja je na nivou "citanja" facijalnih ekspresija prilikom kontakta...
Kakvi god da su, a najgori su, siguran sam da su se iskreno obradovali zbog toga sto je Partizan pobedio a ne zbog sebe... Pojacanjima se naravno ne nadam, barem ne ozbiljnim...
 
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
344
Reaction score
412
Локација
Beograd
Ljudi, dovoljno smo im se usrali u život što smo ušli u grupe LE pa bi sad i napadača da dovedemo... E, pa ne može! Što reče neko pre mene samo vratiti scenu gde se Vazura onako unezvereno grli sa Savom, slika govori više od hiljadu reči...
 

ajax00

Grobar
Учлањен(а)
12.04.2009
Порука
770
Reaction score
1.886
Pojacanje u napadu je urgrntno a i makar jedno u odbrani, mada su potrebni i bek i stoper, (jer sta ako Ostojic i Miletic imaju recimo kartone a sledi utakmica u LE ili derbi itd.)
Dal ce dovesti ili ne po meni zavisi od ambicije kluba ove sezone, dali cemo stvarno da ucinimo sve da osvojimo titulu i prezimimo u LE ili su im za ovu godinu svi ciljevi ispunjeni ulaskom u grupe LE i prodajom igraca za cc10 mil.evra a sad rezultati na dalje kakvi budu. Jedino ce biti cilj progurati opet nekog mladog igraca kako bi imali sta da se proda iduceg leta.
Dovodite tog spica da bi bili efikasniji, treba ovom timu kao leba!
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.884
Reaction score
7.980
Ovo "citanje" Vazurinog radovanja je na nivou "citanja" facijalnih ekspresija prilikom kontakta...
Kakvi god da su, a najgori su, siguran sam da su se iskreno obradovali zbog toga sto je Partizan pobedio a ne zbog sebe... Pojacanjima se naravno ne nadam, barem ne ozbiljnim...

Sigurno... samo su motivi drugaciji... mi se radujemo iskreno ali bez ikakve koristi, oni iskljucivo iz sopstvene koristi
 

Mr Cempi

Početnik
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
48
Reaction score
35
Локација
Kragujevac
Dobio sam jos juce informaciju od jednog clana uprave, i rekao je da nece biti pojacanja. Daj Boze da gresi, jer mi smo igrali cele kvalifikacije bez napadaca. A i koliko god da volim Celu, potreban nam je i desni bek, dok Cela moze na stopera untol slivaju.

Ali najverovatnije da nece niko doci, iako smo uzeli 10 miliona...
 

Grobar019

Početnik
Учлањен(а)
20.08.2018
Порука
66
Reaction score
176
Локација
Zaječar

ajax00

Grobar
Учлањен(а)
12.04.2009
Порука
770
Reaction score
1.886
To bi po meni govorilo o ambicijama kluba i da su ulaskom u LE ispunjeni ciljevi uprave kao i prodajom Markovica, rikarda i Pavlovica. U prolece isforsirati nekog mladog igraca da bi se imalo sta prodari iduceg leta i to bi bilo to . Ako se ne dovede ocbiljan spic koji je po meni neophodan, mislim da mi nemamo rezultatskih ambicija za titulu i u LE.
 
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
344
Reaction score
412
Локација
Beograd
Pa to nam je što nam je... Nadam se da grešim... Dok cigani imaju tri full postave sa 16 rezervnih napadača mi nemamo ni jednog krštenog... Još onaj njihov guzati trener izjavljuje:"Biće još ulaganja..."
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top