Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2019/20

Статус
Затворена за писање одговора.

najgori

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
1.940
Reaction score
7.364
Локација
Banja Luka
Ozegovicu bih ruke odjsjeka samo da ne gledam kako poslike svakog kontakta mase njima. Kao da ga je Babovic pravio.
Tosicu bih stavio onaj tejzer u kostobrane i puštao struju nakon trećeg dodira, samo da je ne carini onoliko. Pavlovicu malom naklon do poda kad on u zadnjih par minuta sam trci i iznosi loptu
 

rasimPFC

Grobar
Учлањен(а)
09.12.2008
Порука
560
Reaction score
1.673
Локација
Vranje
Asano je prevara od igrača. On ne može ni ove slepce da prođe...
Živim za dan kad će Zdjelar da greje klupu...

Savo, ako si imao neke veze sa ovim prelaznim rokom, ti si za mene završio..
 

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.445
Reaction score
12.007
Локација
Beograd
To je to, oprostili smo se od titule, aj sad da jurimo drugo mesto, pa posle treće, pa na kraju daj da nekako izborimo evropu...Suma odsutan, špica nemamo, Asano uopšte nije bio toliko loš, ne znam zašto ste njega toliko uzeli na zub.Ulazimo u šanse ali kako da ga damo kada nemamo špica...
 

Irriducibili17

Početnik
Учлањен(а)
16.05.2018
Порука
190
Reaction score
375
Локација
PC
Neka me neko napomene da odem u crkvu i zapalim svijeću na dan kada Sumica i cigoš odu iz kluba.
Standardna priča kao i svake godine, ne znam zašto se ljudi "bune" kada neko kaže da je titula u septembru izgubljena? Jednostavno je tako i ne možemo sa nekompletnim timom da igramo na jednom frontu, a kamoli na tri! Iskreno i one godine kada smo uzeli titulu pod Nikolićem, sumnjam da bi tako bilo da nismo ispali iz Evrope.
I veliki pozdrav za kolege koji tvrde da je Suma bolji igrač od onog gurbetskog, otvorite jebene oči.
 

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.343
Reaction score
11.119
Локација
underground
Losa realizacija,sto je ocekivano,inace cak nije ni toliko lose bilo,imace i cigani ovakvih utakmica,samo sto ce im se suditi penal u takvoj situacii cim neko padne u 16 ili neko bude napucan u ruku,ali to smo znali i pre,tako da se ne zanosimo titulom.
 

Maestro

Super Moderator
Учлањен(а)
25.09.2007
Порука
8.082
Reaction score
8.421
Локација
Crno bela Srbija nesloga je ubija
Čekaš ceo dan utakmicu, pozitivna energija zbog prolaza u le, i onda samarcina otreznjenja! Ne jedna nego više njih. Koje te vrate u realnost i kazu da se bez spica ne može, da pilicarenje uprave nece procinpo ko zna koji put, da ova ekipa nije jos kvalitet za 2 utakmice u 3 dana!

Ucinak nasih napafaca ce se ove godine ogledati u broju zutih kartona i za sad im fino ide, imaju ih vise nego golova!

Onaj kancer Sadika odstraniti sto pre. Potencijalna mins za atmosferu jer se vec vidi da ga igraci često preskacu u dodavanjima. Nakon gola niko se sa njim nije radovao a jos mangup negoduje zbog izmene!!

Kad u ovakvom trenutku, na nasem stadionu, u dobroj atmosferi, kiksnemo, sta li ce tek biti u Nišu, Subotici, Ivanjici, Novom Sadu...
 

kontraAV

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
1.042
Reaction score
3.529
Локација
Crna Gora
"Titula je izgubljena i nece biti ni blizu nas dok se ne vrate Stanoje ili Marko. " Bas tako, Savo je improvizator, a i napravio je rez, mozes mislit kakav.
Neka pusi Vucelic nase tompuse! Dodje 10.000 ljudi i ovako im se vrati. Jadnici. Sram vas bilo sve, osim Strahinje.
 

majonez

Grobar
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
577
Reaction score
810
Sta da pisem ...mislim da smo upropastili jos jednu sezonu...a ne treba napadač!?Nikad goru upravu nismo imali.Mnogo lose smo danas izgledali.
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.468
Reaction score
2.246
Mi gubimo zivce za nasu zalost neko puni djepove, uprava zabole kurac sto klub pocetkom septemvra lagano gubi borba za titulu. Braco grobari jos cemo cekati vremena da se azdajom boriti za titulu.Uprava napoljeeeeeeeee.
 

markoni

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2009
Порука
3.287
Reaction score
1.083
Локација
Istok M
Ne mogu nikome da zamerim na vecerasnjoj igri, igrali smo lepo za oko, lopta je klizila iako su ovi dali gol odmah na startu i mogli da igraju bunker non stop, ali ne moze da se da gol kad nemas krstenog spica.
Sad ce da nam trljaju ovaj Sadiqov gol na nos, a on to nece ponoviti do kraja zivota...

Stojkovic - bez ocene.
Urosevic - po meni glavni krivac za njihov gol, ali u ostatku meca fantastican, zaista steta sto nije dao bar 1 gol.
Ostojic - ne bas najbolja reakcija kod njihovog gola, ali sem toga bez mnogo posla.
Pavlovic - na prvom mestu mi je drago da je zdrav, znace nam njegovi izleti napred, automatski napravi visak, ali i nama manjak u odbrani, mora se paziti na to protiv ozbiljnijih ekipa..
Miletic - steta za onu sansu posle Bambijevog centarsuta, sem toga korektan.
Zdjelar - korektan.
Natcho - klasa od igraca, vidi se u svakom potezu... greota je ne dovesti mu spica ubicu, bojim se da ce da zapali na polusezoni kad shvati kakve su ovo secikese ovde, covek ocigledno ima motiv da igra za trofeje, a ne da trosi zivce na #9 i #51.
Lutovac - solidna partija, ali cini mi se da mu fali malo hrabrosti u zavrsnici.
Asano - odlican, kad ima loptu u nogama protivnici su u haosu.
Suma - po meni najslabiji veceras, mnogo davio loptu... Mislim da je morao Savo da ubaci malog Stevanovica umesto njega, i da pomeri Asana u
Sadiq - dao bog da ja gresim i da pojedem kantu govana na kraju sezone, ali bojim se da ce ovo njegovo remek delo da nas mnogo kosta...
Tosic - odigrao dobro na svezinu, podsetio na stare dane, ali mora taj slobodnjak konacno da krene jebem mu sunce...
Ozegovic - 1 dobar pa 5 losih poteza... muka mi je od njegovog simuliranja
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.051
Reaction score
26.239
Локација
ante portas
Neka zapažanja

Prvo

Neshvatljiv ulazak u meč i primljen gol.
Šta je našim igračima u tom momentu bilo u glavama verujem da ni oni sami ne znaju.


Drugo

Prosto boli kolko Natho zna, a ostali ne znaju ili pokušavaju da igraju nešto što se zove fudbal al im ne ide.

Treće

Suma teška mudobolja.
Čovek takvih oscilacija nema šta da traži u Partizanu

Četvrto

Ožegovića su trebali pokloniti Rozenborgu
............

Elem,
Deca kreću u školu,a Partizan se oprostio od titule.

Sramno.

Jebala vas Liga Evrope.
 
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.235
Reaction score
1.943
Локација
Подгорица
Притисак ми је огроман, ово је срамота! Очито иде нова срамна сезона и борба за неко треће четврто мјесто. 4 бода просуто, а тек треба да се иде курвама у Ниш и НС, па незгодни Чукарчки, па питање шта може бити на дербијима.
 

Grobar92

Grobarčina
Учлањен(а)
01.08.2011
Порука
1.402
Reaction score
3.272
Локација
Tamo gde su Grobari

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
-4 izgubljena titula? Izbrisite svoj nalog(ako postoji ta opcija) i gledajte parove i farmu umjesto Partizana. Vi i dalje niste svjesni da cigani nece kiksati prije derbija a ni posle...

Igrali smo dobar fudbal, primili glup gol, promasili dosta sansi. Sto pre se presabrati i vidjeti sta i kako jer je sledeca utakmica pod moranje.

Pavlovic umjesto Sume i zasto ne?

Teraj dalje jebes mu mater.....
 

ЖИВОРАД

Доброћудни костур
Учлањен(а)
13.10.2006
Порука
3.018
Reaction score
677
Ako uzmemo u obzir igru i želju, loš rezultat. Nismo zaslužili samo bod. Ali posle dugo dugo dugo vremena videli smo ekipu koja je došla na JNA da se 'nadigrava' sa nama, a ne da igra bunker i čeka priliku za 1 gol. Ali titula, ćao.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top