Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2019/20

Статус
Затворена за писање одговора.

Sony PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2008
Порука
4.534
Reaction score
1.381
Локација
Tamo visoko, za brda ona...
-4 izgubljena titula? Izbrisite svoj nalog(ako postoji ta opcija) i gledajte parove i farmu umjesto Partizana. Vi i dalje niste svjesni da cigani nece kiksati prije derbija a ni posle...

Igrali smo dobar fudbal, primili glup gol, promasili dosta sansi. Sto pre se presabrati i vidjeti sta i kako jer je sledeca utakmica pod moranje.

Pavlovic umjesto Sume i zasto ne?

Teraj dalje jebes mu mater.....

Sam sebe protivrjecis...

Prvo prozivas ljude koji kazu da je izgubljena titula a onda kazes da nece cigani kiksnuti ni prije ni posle derbija.
 

MMM2909

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2010
Порука
1.813
Reaction score
6.269
Ja nista ne mogu da zamerim momcima, trudili su se danas bas, napadali, ali nije htelo da udje, ili barem nije imao ko. Po meni je ovo Savin poraz, videlo se sa Sumi ne ide, a uvodjenje Ozegovica kad je Sadik ok odigrao je bila budalastina. Trebao je Ficu da ubaci na levo, Asana na desno i Tosica u sredinu
 

TokyoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
22.01.2008
Порука
1.114
Reaction score
4.041
Локација
Београд
-4 izgubljena titula? Izbrisite svoj nalog(ako postoji ta opcija) i gledajte parove i farmu umjesto Partizana. Vi i dalje niste svjesni da cigani nece kiksati prije derbija a ni posle...

Igrali smo dobar fudbal, primili glup gol, promasili dosta sansi. Sto pre se presabrati i vidjeti sta i kako jer je sledeca utakmica pod moranje.

Mene ovde neko sprda? -4 nije izgubljena titula a svi smo svesni da cigani neće kiksati ni pre ni posle derbija?
Da te podsetim da je ovo peto kolo i da mi već imamo -4, da smo do poslednjeg kola sve pobedili, opet bi nam bilo teško osvojiti titulu a kamoli sa minus jebeno četiri u petom kolu.

Igrali smo dobar fudbal? Nemam snage za ovakve izjave...

Neka se spremi Mančester za Sadika i Fire Ožegovića!
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.950
Reaction score
27.043
Kao spanska serija...

Sezona 2015/2016, sezona 2017/2018, sezona 2018/2019, sezona 2019/2020...
Cak je i pocetak 2016/2017 bio slican.

Kako odjekuju danas reci Vujosevica o namenjenom mestu nasem klubu i njegovom statusu u ligi u sns eri, ali ma jok, preterujemo.

Aha, vazi.
 

Sacayak

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
4.920
Reaction score
6.183
Локација
Српска
Kako Savo odjednom kriv pored živog Đumija?

Nije ovo vanzemaljski Partizan da pobjeđuje sve redom, igrajući paralelno i Evropu i Superligu. U ovih 5 utakmica, 3 pobjede i 2 remija uz 6 evropskih utakmica od kojih su 4 bile izuzetno teške za manje od dva mjeseca. Ovaj remi je neka kolateralna šteta, i ne bi bio toliko strašan u nekoj paralelnoj regularnoj ligi. Mislim, ostaje samo da se tješimo. Ja samo čekam da vidim da li će ciganima iko otkinuti ijedan bod do zimske pauze. Znamo da moramo zavisiti samo od nas, znamo da moramo imati širok roster, 20 izrazito dobrih igrača, kako bismo mogli postići i Evropu i Superligu. Mi imamo jedva 15 igrača u rotaciji, bez adekvatno popunjenih i prvih 11 (špic). Imamo retardiranog Vazuru i Vučelića koji, osim što pojma nemaju, djeluju izrazIto maliciozno po Partizan, i s njima ne možemo se ni nadati da sa isključivo sportske strane osvojimo titulu.
 
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
3.290
Reaction score
8.059
Локација
Космос
Мени је невероватно како се овде лако окрене ћурак и за неколико дана Саво од одличног тренера постане обично смеће.

Ми једноставно немамо екипу за играње на више фронтова.
 

Walt

Početnik
Учлањен(а)
11.07.2019
Порука
154
Reaction score
200
Локација
Beograd
Za špiceve znamo da su za plakanje,plaši me veoma što je Asano koji je doveden za priličan novac za naše uslove vrlo slab,.Očekivamo je da ćemo promašivati sa ovakvim zamlatama od napadača verovatno svakom iole upućenom osim vajnoj upravi našoj.
 

Данијелс

Početnik
Учлањен(а)
26.08.2018
Порука
186
Reaction score
1.263
Локација
Po
Ne mogu nikome da zamerim na vecerasnjoj igri, igrali smo lepo za oko, lopta je klizila iako su ovi dali gol odmah na startu i mogli da igraju bunker non stop, ali ne moze da se da gol kad nemas krstenog spica.
Sad ce da nam trljaju ovaj Sadiqov gol na nos, a on to nece ponoviti do kraja zivota...

Stojkovic - bez ocene.
Urosevic - po meni glavni krivac za njihov gol, ali u ostatku meca fantastican, zaista steta sto nije dao bar 1 gol.
Ostojic - ne bas najbolja reakcija kod njihovog gola, ali sem toga bez mnogo posla.
Pavlovic - na prvom mestu mi je drago da je zdrav, znace nam njegovi izleti napred, automatski napravi visak, ali i nama manjak u odbrani, mora se paziti na to protiv ozbiljnijih ekipa..
Miletic - steta za onu sansu posle Bambijevog centarsuta, sem toga korektan.
Zdjelar - korektan.
Natcho - klasa od igraca, vidi se u svakom potezu... greota je ne dovesti mu spica ubicu, bojim se da ce da zapali na polusezoni kad shvati kakve su ovo secikese ovde, covek ocigledno ima motiv da igra za trofeje, a ne da trosi zivce na #9 i #51.
Lutovac - solidna partija, ali cini mi se da mu fali malo hrabrosti u zavrsnici.
Asano - odlican, kad ima loptu u nogama protivnici su u haosu.
Suma - po meni najslabiji veceras, mnogo davio loptu... Mislim da je morao Savo da ubaci malog Stevanovica umesto njega, i da pomeri Asana u
Sadiq - dao bog da ja gresim i da pojedem kantu govana na kraju sezone, ali bojim se da ce ovo njegovo remek delo da nas mnogo kosta...
Tosic - odigrao dobro na svezinu, podsetio na stare dane, ali mora taj slobodnjak konacno da krene jebem mu sunce...
Ozegovic - 1 dobar pa 5 losih poteza... muka mi je od njegovog simuliranja
Izvini prijatelju, gde ti vide taj jedan dobar potez Ozegovica??? Strasno je kakva je to prevara od igraca. Sve ce nam zivce pokidati. Zivi bili pa videli.
P.S. Sa ostalim delovima posta se u potpunosti slazem.
 

El_Grande_Jokan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
3.719
Reaction score
23.257
Локација
Академија
Видећемо како ће овај ТСЦ играти против цигана.
Момцима немам шта да замерим. Али оног Ожеговића стварно више не могу да гледам. Треба нам голгетер. Садик никако није за првог шпица.
 
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.235
Reaction score
1.943
Локација
Подгорица
Сезона 17-18:

ПАРТИЗАН61Мачва
ПАРТИЗАН21Јавор
ПАРТИЗАН10Спартак
ПАРТИЗАН13Вождовац
ПАРТИЗАН10Војводина
ПАРТИЗАН11Напредак
ПАРТИЗАН00Ц.Звезда

Сезона 18-19:
ПАРТИЗАН01Радник
ПАРТИЗАН10Динамо Врање
ПАРТИЗАН00Младост Л.
ПАРТИЗАН10Земун
ПАРТИЗАН10Рад ова је била одложена
ПАРТИЗАН31Мачва
ПАРТИЗАН10Бачка
ПАРТИЗАН10Пролетер
ПАРТИЗАН11Ц. Звезда
Ове сезоне се понавља исто, а сами знамо како су се завршили ове предходне сезоне.
 

TokyoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
22.01.2008
Порука
1.114
Reaction score
4.041
Локација
Београд
Мени је невероватно како се овде лако окрене ћурак и за неколико дана Саво од одличног тренера постане обично смеће.

Ми једноставно немамо екипу за играње на више фронтова.

Mi realno nemamo ekipu za jedan front. Za Evropu smo baš baš preslabi, a u Ling Long Ligi ne bi ni Liverpul mogao da parira snsovcima.

ps. za mene Savo nikad nije bio trener.
 
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
3.290
Reaction score
8.059
Локација
Космос
Асано је данас био понајмањи проблем. Чак штавише, мислим да је био је један од бољих вечерас.

Једино бих му замерио то што је у више ситуација био превише себичан. Међутим, морају се некад и муда скупити па шутирати на гол.
 

akiopaki

Grobarčina
Учлањен(а)
18.12.2007
Порука
3.568
Reaction score
1.085
Није могуће играти нападачки фудбал, где мораш да победиш сваку утакмицу, без иједног нападача на располагању
 

Швабо

Početnik
Учлањен(а)
03.07.2019
Порука
170
Reaction score
761
Локација
Добој, Република Српска
Koliko jadna i pilicarska igra, da je ovo jadno komentarisati. Suma, Asano, Ožegović jadno, od njih je i Sadik bolji. Koliko je mučno ovo za gledanje, stvarno ne znam odkuda mi snaga za sve ovo. Prvi septembar mi titulu puštamo niz vodu. Domaći teren, 10-12000 navijača, odlični uslovi, ne možemo da dobijemo jebeni TSC. Veliko fuj za kompletnu upravu. Jebem im devet koljena i u napred i u nazad. A šta nam napraviše od kluba. Većina igrača nije ni za Teleoptik, samo bi klince tamo iskvarili. Fuj, fuj stvarno sam razočaran do te granice da me boli apsolutno sve.
 

MMM2909

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2010
Порука
1.813
Reaction score
6.269
Мени је невероватно како се овде лако окрене ћурак и за неколико дана Саво од одличног тренера постане обично смеће.

Ми једноставно немамо екипу за играње на више фронтова.
Slazem se da ljudi preteruju sa pljuvanjem, ali je veceras pogresio sa izmenama i to je bilo ocigledno, a za sve ostalo si u pravu
 

Walt

Početnik
Учлањен(а)
11.07.2019
Порука
154
Reaction score
200
Локација
Beograd
Jel Asano bio u jednoj prilici da gol glavom a šutnuo vrlo mlako,bio sam na stadionu pa nisam video najasnije,ako je to zaista bio on,taj trzaj ne obećava baš da može da bude špic.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top