Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Прелазни рок, лето 2019. (Радио Милева)

Статус
Затворена за писање одговора.

Dr Mo

Forumski derviš
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
7.509
Reaction score
23.366
Локација
U zemlji cigana i realnih debila
Najlakše je zameniti ožegovića, Savo kaže Kljajiću da je napadač, i onda kad izlazi Sadik umesto napadača ožegovića ulazi napadač Kljajić, isti bi bio učinak.

Nevezano za odlazak badnjaka, nama je bio potreban napadač, ne jedan, nego dva, a dobili smo očekivano, k.
 

tintin

Grobar
Учлањен(а)
07.08.2018
Порука
275
Reaction score
520
Локација
blizu
Sadiq nije igrac, nek me razuveri i sam cu pojesti govna koja sam izasrao...
Гледао сам га у недељу увече, он не зна ни да хода!

Понављао сам десетак пута гол који је дао и уопште ми није јасно како му је то пошло за ногом...
 
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.067
Reaction score
18.310
Znači u sezonu sa 0 napadača... Sadik ne da je igrač manje, on je dva igrača manje... Jebem ti život na šta smo spali... Prazan stadion, i jedan da dođe nakon ovoga mnogo je.
 

Relja

Početnik
Учлањен(а)
03.09.2019
Порука
4
Reaction score
15
Локација
Belgrade, Serbia
Što se tiče prelaznog roka, špic nije jedini problem, ali krenimo od njega.

Ko je radio analizu i skauting Sadika? Zašto se ne priča o tome? Neko je gledao njegove utakmice i odlučio da je on rešenje. Sadik nije rešenje. Dečko ne može mnogo ni licem prema golu ni leđima od gola. Kada želi da radi za tiim, i kada se ponudi leđima od gola, prvi kontakt i generalno njegove odluke ga sprečavaju da bude efikasan, jer ili ne može lepo da je primi, ili i ako uspe da je iskontroliše zadrži je previše. Po utakmici ima jedno do dva bazična dobra odlaganja, ostalo je jako loše. Što se tiče ovoga licem prema golu, ja stvarno nisam video igrača koji ima lošiji udarac nego on. Tehnika šuta mu je užasna, a neretko ne može normalno ni da zahvati loptu. Ne može ni da razigra ove oko sebe, ne može ni sam da postiže golove, potpuni promašaj i bilo bi bolje što pre rešiti ga se.

Drugi problemi, o kojima se malo priča su štoperi. Bolji štoper ima 35 godina, i generalno je dobar defanzivac, old school štoper, što bi se reklo no nonsense. Međutim, prečesto se desi da ga izvuku u širinu. što zbog načina na koji se Partizan brani, što zbog toga što igra po strani Miletića, koji konstantno ne drži poziciju kako valja i upada mu se iza leđa, i Ostojić je često u situaciji da mora da iskače u širinu i to mu ne odgovara, nije najbolji na širokom prostoru i u 1 na 1.

Lošiji štoper ima 18 godina i gomilu problema koju svi ili ne vide ili namerno ignorišu. Rizičan igrač, koji nema osećaj za poziciju, konstantno je preagresivan i ostavlj prostor iza sebe (pogledati gol Moldea u BG) i još nekoliko situacija na svakoj utakmici, ima sve dokumentovano. Veoma precnjen kao prospekt, i daleko od potencijala koji mu se projektuje dugo.

Druga stvar, desni bek? Nemanja Miletić se trudi, ali to koliko on ispada, i koliko slično njegovom mlađanom kolegi s levog štopera, nema osećaj za poziciju i gde treba da stoji, bogami preti da uđe u anale FK Partizan. Partizan je primio bar 15 golova tako što je protivnik u poslednju trećinu ušao tako što je napao dubinu preko njega. Ofanziva? Ne računajući prekid? Može da se ubaci iz drugog plana ako mu sečisti strana, što sada i radi Savo, međutim koliko on realno može iz tih situacija? Može nešto napamet da skrene ka golu, ali uzdati se u to je neozbiljno. Poziciono, dakle ne u situacijama kada se ubacuje duboko u protivnički šesnaesterac, je potpuno beskoristan u ofanzivi.

Ovde se konstantno špicevi pominju kao problem, a imamo problema na dve pozicije u odbrani koji su suštinski dosta veći. Postojanje Gigića koji je odličan napadač se ignoriše.
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
@Bandit Imam isti osećaj. Iskreno sam se nadao ceo dan, ali jbg, nemamo mi šta da tražimo sa govnima. Bar nek kažu, ok, probali smo ovog, tražio toliko, jbg, nemamo plan B. Ovako ih boli kurac, samo ćute.

Savo guraj Gigića sad, nema šta da se čeka. Možda i Lakčević.

Moderacijo, zatvarajte ovo, sad već izaziva depresiju kada vidim novu poruku.

UPRAVA NAPOLJE. PUŠITE KURAC!

Edit:
 

Bojan_pfc

Početnik
Учлањен(а)
31.08.2019
Порука
67
Reaction score
35
Локација
Beograd
Ja se nisam ni nadao apsolutno nicemu, mislio sam da cemo dovesti makar nekog polovnjaka pa kako bude. Ne shvatam da i dalje postoje ljudi koji se nerviraju i iscekuju neke bombe u fudbalu. Pa mi od Leonarda nikog nismo doveli. Inace, potez uprave amaterski, ako oni zele sa Gigicem na dva fronta i Sadikom, koji vise ide cetvoronoske nego sto trci, nek nam je sveti bog u pomoci. Nije mi jasno da odjednom Partizan ne moze dovesti makar osrednjeg napadaca, a sad citam ovi sa druge strane brda dovode kao na traci. Postala je realnost da oni na svakoj poziciji imaju 5 igraca, a mi jedva za prvi tim imamo stopera, a spica iskreno i nemamo, ova dvojica su kvaliteta za klupu. Pa se nadajte ljudi ovako i u januaru.
 

tintin

Grobar
Учлањен(а)
07.08.2018
Порука
275
Reaction score
520
Локација
blizu
I kad smo čekali Ivanića ili Zdjelara....ili obojicu pa dobili u pet do ponoć Alena Stevanovića
Да, то је интересантна и поучна прича.

Здјелару нису дозволили "навијачи братског клуба" да пређе код нас, а Иванићу који је проверени гробар, Терзић је нудио 600К да пређе у чергу и није хтео. Ми смо прво понудили милион, па 1,5 па на крају два, али је био "недоступан". Онда је изјавио да је обећао да неће ни у један српски клуб.

Ено га сада смрди у черги, након што није успео у распалом БАТЕ Борисову.
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.934
Reaction score
7.904
Kakav neplanski rad. Kakvo nemanje skautinga.
Pa Lazar Markovic je doktor za Asana i plus domaci fudbaler. Koji su k dovodili Asana. Za upola pare Lazar M.
A za milion ili vise se dovodi klasa napadac.

Kad vec hoce provizije i ugradjivanja neka urade nesto za klub i neka rade planski.
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Polako ljudi ima jos nekoliko sati, da l sam jedini koji misli da jos nije gotovo? :D

Meni je nekako nerealno da tokom jeseni udjemo sa dva spica tj Sadik i nije spic ovaj drugi nisam ga video pa ga ne zelim komentarisati tako da jos nekoliko sati nade. Da ne igramo evropu pa i da kazes..
 

kontraAV

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
1.042
Reaction score
3.529
Локација
Crna Gora
Sta ti je tu brate nerealno, pa to je proslogodisnji scenario, deja vu. Lazar Markovic ih je odbio. Radujte se opet Ivanovicu na krilu koji ce dijeliti minutazu sa Filipom, a japanac ce da reseta u napadu kao i dosad sto je.
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Nerealno mi je da koliko god da imamo smradove u upravi u borbu za evropu krenemo samo sa dva igraca koji su spicevi dalje nerealno je da bilo sta krenes sa Sadikom kao prvom opcijom eto i dalje mislim nadam se da cemo potpisati nekog.
 

Sony PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2008
Порука
4.524
Reaction score
1.324
Локација
Tamo visoko, za brda ona...

dusan.petrovic

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2018
Порука
1.466
Reaction score
5.835
Локација
beograd
Uprava je uz pomoc svojih sendvicara sa drustvenih mreza OPET nasamarila navijace Partizana.
Svi sendvicari i uprava da se napuse grobarskog qurca.
Ziveli!
 

grobar032

Grobarčina
Учлањен(а)
27.02.2007
Порука
5.110
Reaction score
554
Локација
Humska 1
Zna li neko, da li je taj Gigic uopste registrvan? Na zvanicnom sajtu, ako se ne varam, njega ni nema u timu :D
 

vratonja

Grobarčina
Учлањен(а)
03.08.2007
Порука
2.801
Reaction score
1.116
Локација
Ivanjica
Sta se nervirate sada cemo promeniti formaciju i napoko igrati sa dva spica U napadu ce biti Sadiq i Asano krilo ce da bude Stevanovic ,menja ce ga Ivanovic.
 

Ludwig

Grobarčina
Учлањен(а)
11.12.2010
Порука
1.964
Reaction score
907
Локација
.
Ne valja Asano, ni Sadik, ni Suma, ni Tosic, niko od igraca iz prve postave koji su klub uveli u LE ne valja pa im svima treba dovesti zamene?

Frustrira situacija u kojoj smo se nasli, podseca na onaj blagi uzas koji je Vuk Rasovic prozivljavao. Ali samo podseca, zbog manjka napadaca.
Tako je kako je, uprava i drzava su nam takve kakve su, nemojte pumpati negativnu predstavu o timu kojem je potrebna podrska, a ne izlivi frustracija i bacanje baklji na teren u odsudnim trenucima igre.
Generator svega sto mrzimo je skartiran iz tima.
 

zimski

Grobar
Учлањен(а)
01.02.2014
Порука
572
Reaction score
2.208
Gde je i sta radi Djilas? Al nas planski jebu, tacno onako da trajno ostete mozak.
 

zeko lopove

Grobar
Учлањен(а)
11.10.2006
Порука
485
Reaction score
732
Локација
Kitchener, Kanada
Tim mi se generalno sviđa. Mnogo je manje rupa nego prošlih godina. Igra liči na nešto. Fizička sprema je top.
E sad ima ta jedna rupetina napred zbog koje nas boli glava a tek ima da nas boli.
Spali smo samo na jednog špic igrača za kojeg je upitno kojim sportom se uopšte bavio pre nego što je došao u Partizan. Ako se I on povredi tek će biti interesantno.
Ne kritikuje Asana. Tek je stigao. Tek treba da se uklopi i da klikne. Vidi se da zna. Ne zaboravite šta ste pisali za uroševića. Odlika ovog stručnog štaba je da igrači vremenom napreduju.
Zao mi je jako jer je jasno da u prvenstvu svaki put kada primimo gol, šanse su 60% da prosipamo 2 boda.
Ova Uprava nikako da nauči... Čekaju neku prodaju da bi nešto kupili, na kraju ostanu bez izbora i vremena i trener ostane na vetrometini. I tako svake godine.
Idite u neku državnu banku i uzmite koliko god miliona vam treba. Vidite da i onako to ne mora da se vraća. Bogat je vaš vlasnik država Srbija, sve će to narod "pozlatiti".
 
Учлањен(а)
23.07.2018
Порука
370
Reaction score
2.292
Локација
Kraljevo
Ovo je bio pravi trenutak za Sava da da ostavku i ogradi se od kriminalne uprave. Da je podneo ostavku posle plasmana u LE, kada je video da špic ne dolazi i da nećemo biti konkurentni u JSL, ispao bi veliki šmeker, ovako, dao je legitimitet ovoj upravi i svim budućim neuspesima u domaćoj ligi. Pozdrav
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top