Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Прелазни рок, лето 2019. (Радио Милева)

Статус
Затворена за писање одговора.

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Zasto se pojedinci uopste nerviraju?
Jedan moderator je nesto cuo pustio je buvu i svi se odjednom upalili a tema bila potpuno mrtva. Sada svi kao nesto sjebani. Budite sretni sto je Ozegovic otisao jos da vratimo Sadika u Romu ja sam sretan. Imamo te neke poluspiceve i krila pa valjda ce neko dati gol ponekad...smijesno mi ovo nerviranje.
 

najgori

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
1.940
Reaction score
7.364
Локација
Banja Luka
Pa bas zato jer je moderator, pa mu vise vjerujemo :D Ali neka, nek se graja veseli, kad je originalni FM19, 70€ a Fantasy Football me smara da igram
 

ajax00

Grobar
Учлањен(а)
12.04.2009
Порука
772
Reaction score
1.898
Ova uprava nije htela nikog da dovede. Njima ne treba efikasan Partizan jer moze ugroziti necje ciljeve a oni su tu da to ne dozvole. Titulu ne dirajte ni u mislima a u LE nemojte slucajno imati bolje rezultate nego miljenica vlasti u LS. Bitno je da se uslo u LE zbog para i da se ima sta prodati a koga briga za rezultate Parttzana, to je njima nebitno, kao i mi navijaci.
 

House

Grobar
Учлањен(а)
15.10.2010
Порука
679
Reaction score
133
Napisa zeljko pantic na instagramu da nema nista od napadaca i da je to to sto se tice prelaznog roka i da smo sad najaci
 

Tuljo

Administrator
Уредник
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
8.355
Reaction score
6.625
Локација
Tamo gde si ti!
Sramotan finiš prelznog roka. E da se oni vade kako nema izbora slobodnih igrača. Pa šta ste koji moj čekali da dođemo u situaciju da jedino možemo da kupimo slobodnog igrača. A da mi samo takve i kupujemo :D

Da bar mogu sebe da zajebem pa da se nekako ubedim da domaćinski posluju, pa neće da se rasipaju.
 

markoni

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2009
Порука
3.287
Reaction score
1.083
Локација
Istok M
Na kraju ce se Ozegovic najsladje smejati, ode u Svabiju da uzme pare, a kad Sadiq nastavi sa bravurama ima navijaci da zale za #51...

Vidim pominje se Asano na spicu, protiv domacih odbrana postavljenih nikad dalje od 20m od gola, to ce biti zanimljivo za gledanje...
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.036
Reaction score
26.164
Локација
ante portas
Da su oni imali stvarnu nameru da dovedu špica doveli bi ga.
Ti pantićevski spinovi o Bentneru vređaju inteligenciju normalnog čoveka.
"Ima para za špica", "traži se zamena" , pa eto na kraju uzeli nam ga ispred nosa, šta da radimo mi kukavni kad smo učinili sve...
Krokodilske laži.
 

GrobarPFC

DeFaktoUmjetnik
Уредник
Учлањен(а)
06.05.2007
Порука
4.777
Reaction score
1.168
Локација
Iran
Sadiq nije igrac, nek me razuveri i sam cu pojesti govna koja sam izasrao...

Ovi debili iz uprave nek pocrkaju, sram da vas bude dokle ste doveli klub. Partizan da pravi osnovu igre za celu sezonu sa jednim amaterskim napadacem? Ovo ako nije sabotiranje kluba ja ne znam sta je... ko da se pobuni, ko moze nesto da promeni? Uzas, nije mi dobro.
 

markic

Grobarčina
Учлањен(а)
20.03.2007
Порука
2.947
Reaction score
1.199
I kad smo čekali Ivanića ili Zdjelara....ili obojicu pa dobili u pet do ponoć Alena Stevanovića
 

tintin

Grobar
Учлањен(а)
07.08.2018
Порука
275
Reaction score
520
Локација
blizu
Ova uprava nije htela nikog da dovede. Njima ne treba efikasan Partizan jer moze ugroziti necje ciljeve a oni su tu da to ne dozvole. Titulu ne dirajte ni u mislima a u LE nemojte slucajno imati bolje rezultate nego miljenica vlasti u LS. Bitno je da se uslo u LE zbog para i da se ima sta prodati a koga briga za rezultate Parttzana, to je njima nebitno, kao i mi navijaci.
Зовите ме теоретичар завере, или лудак, али ово морам да вам испричам.

Залепим се пре неколико дана на С(мрад) клубу на пренос СП у џудоу у Јапану. Коментатори, (неколико њих) заљубљеници у ту заиста племениту вештину... борбе, не знаш која је интересантнија (никада пре нисам гледао џудо) и сада финале репрезентација, боре се Јапан и Француска. На крају било тесно, 4:3 за Јапан.

У једном тренутку обојица коментатора коментаришу репрезентацију Јапана како је све мајстор до мајстора док један као потврду каже, ма Манчестер јунајтед...

Одједном се сви умукоше секунд два, потпуно нелогично и неочекивано за тако опуштену причу, па наставише у фазону ма да, да што даље од таквог поређења.

Значи, то је био прекид у којем осећаш да су се згледали међусобно у фазону то није требало да кажемо...

Опет кажем, слободно кажите да сам луд, теоретичар завере, параноик или већ, али толико дуго пратим преносе да знам и пре него што ће да изговоре, шта ће да изговоре, а ово ми је био потпуни шок.
 

kontraAV

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
1.042
Reaction score
3.529
Локација
Crna Gora
Ovo je cista opstrukcija kluba, tima. Skandalozno! Druga sezona zaredom sa samo 2 napadaca, i to kakva. Rikardo i Taki su za ovu dvojicu bili Savicevic - Van Basten. Jedna Vojvodina ima ozbiljniji napad od tuznog Partizana. Vazura pusi kurac!
Oni konstanto provociraju svoje navijace, nesto nevjerovatno. Da ima, kao sto nema, raspalih Grobara, glave da pucaju
 
Последња измена:

Bandit

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
2.409
Reaction score
797
Локација
Niš
Главу на пањ могу да ставим да никог нису ни контактирали.

Али добро... бар је била добра зајебанција на милеви.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top