Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2019/20

Статус
Затворена за писање одговора.
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
3.288
Reaction score
8.058
Локација
Космос
Натхо показао ко је тата игре, Лазар Марковић показао да није заборавио да игра фудбала.

Играчи су натопили свети дрес знојем и поштено заслужили победу.

Е да, и да не заборавим: судија :picka-ciganska:
 
Последња измена:

Neni

Grobar
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
373
Reaction score
180
Dobra utakmica, prvo poluvreme nismo imali srece, ali zato smo rutisnki zatvorili utakmicu u drugom.

Natho je mozda najbolji stranac kojeg sam ja ikad gledo u dresu Partizana, neverovatno kakvog igraca smo dobili ovog leta. Da bog da ostane u Partizanu jos barem 2 sezone.

Lazar je nespreman u pm, jedva se krece ali je ipak dao bitan gol. Ne znam dal mozemo da 100% racunamo na njega do zimskog prelaznog roka, na njemu je da popravi kondiciju.

I dalje mislim da nam je napad najslabija tacka, ovaj sadiq nije los fudbaler mada nam takav tip spica nije potreban u ovom timu. Kako god, de su ti jebeni holandjani malo da se igramo?
 

Leo42

Početnik
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
151
Reaction score
444
Локација
Niš
Sadiq je najcudniji igrac u istoriji Partizana!
Natho...ovakav igrac je nama falio jebenih 10 godina.
Pavlovic - veci potencijal od Milenkovica.
Vidi se da Asano lakse dise u spicu.
btw. Bravo Laki!
 

nasa stvar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.09.2019
Порука
1.121
Reaction score
2.498
Локација
JNA
Odlična igra, ciganski sudija nam ne svira klasična 2 penala u prvom, al dobro, nismo mi cigani, mi igrom pobedjujemo.Natko, vrhunski pasevi najbolji večeras.Sadik je malo bolji ali totalno neškolovan igrač.Bravo Lazare, poluvreme i odmah gol.Bambi sve bolji, što raduje, jaka konkurencija na krilima.
 

Mille

Grobar
Учлањен(а)
12.09.2019
Порука
259
Reaction score
2.204
Локација
Beograd
Mnogo je lepo imati ovako ozbiljnog igraca u timu a i vazno je da ovi klinci treniraju i igraju uz njega. I Tosic deluje angazovanije kada je Natko tu. Osim toga, utisak je da odavno nismo imali zabavnijeg centarfora, ako smem tako da kazem...
 

jagodinac

Grobarčina
Учлањен(а)
26.08.2007
Порука
1.433
Reaction score
198
Локација
francuska
BRAVO CRNO BELI JOS DA NAM JE GOVNO OD SUDIJE SVIRALO DVA PENALA BILA BI PETARDA!!
 

ZatucaniZapadnjak

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.117
Reaction score
5.472
Локација
Beograd
Tatko...

Big Boy Bibras...

Beli Moreira...

Nastavite niz.

Svi su bili sjajni. Sadik odličan (mora se reći).

Markec već sustiže Asana.

Ovako se igra fudbal, bre!

Bravo!
 

MB13

Početnik
Учлањен(а)
03.09.2019
Порука
118
Reaction score
230
Локација
Beograd
Nista novo od Gurbeta....to je njihov nacin igre.... Renesansa igre Natha,pored njega ce svi nasi brzi igraci da se razigraju...pravi majstor! Ajmo crno beli samo gazi !
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top