Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2019/20

Статус
Затворена за писање одговора.

system

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2008
Порука
3.306
Reaction score
15.387
Локација
U pizdi materini
Ulazi Markec ja gotovo siguran da ga daje Proleteru i razmišljam da ga glasam onako radi podrške ako postigne stvarno gol ali ipak nisam mogao zbog Natha :respect još jednom, kakav pregled i pas igru čovek ima pet svetlosnih godina od ostalih livadara u ligi. Lik pošalje pas naši ne skapiraju on stane gleda u fazonu jbt dal' je moguće ali nastavi u istom tempu.

Eto koliko jedan kršten igrač pravi razlike ali uprava ne može da se tali na takvom igraču. Bambi ako je stvarno učestvovao u njegovom transferu a verujem da jeste okajao je sve grehe iz ovog angažmana. Koja greota što vvv majmuni nisu doveli u napadu nekoga ko može da isprati Tatkova proigravanja.

Verujem da će i ostatak ekipe tek da se navikne na njegove lopte ipak nije prošao pripreme sa nama i relativno skoro je došao.
 

cifra

Početnik
Учлањен(а)
20.04.2008
Порука
111
Reaction score
66
Bibras "Tatko" Natko ;). Zdjelar - bez komentara.
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.253
Reaction score
2.858
Bravo crno-beli! Nisam znao kako su cigani igrali sve do poluvremena nase utakmice tako da je time reakcija nasih igraca jos veca, uprkos nedovoljno konkretnoj igri u prvom, tj. nedostatku tzv. zavrsnog pasa.

U drugom je Natho ubacio u petu i epilog smo mogli da vidimo. Odusevljava me sto se covjek bori kao da je mlad :D. Jedino da ne salje onakve poprecne kao jednom danas sto je poslao.

A sta bi tek bilo da imamo boljeg napadaca i da je prosao pripreme sa ostatkom ekipe.

Cestitke i Markecu na povratnickom golu odmah u prvoj utakmici i Sadiku sto je dao onaj drugi kad nije uspio iz one lakse pozicije jer bi ga to jos vise ubilo u pojam da nije dao.
 

markoni

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2009
Порука
3.287
Reaction score
1.083
Локација
Istok M
Sta reci, siguran sam da su igraci pre meca znali za desavanja iz rupe, mnogo je tesko fokusirati se nakon toga na svoj mec, a bogami su ovi iz Proletera bili napaljeni, dosta grubih startova...

Steta je zaista sto Natko nema jednog egzekutora u spicu, ovako videcemo koliko ce imati strpljenja za silne promasaje, mada kad shvati u kakvu je ligu dosao i da su mu vece sanse da uzme SP sa Izraelom nego LingLong, ne bi me cudilo da zapali vec na zimu, deluje mi kao igrac kome su trofeji na prvom mestu.
Tosic tokom celog meca dosta los, mada je cesto i udvajan, ali onda opet pokazao zasto mora da se istrpi, otvorio ih svojom minijaturom i stavio tacku na mec, jer je posle toga samo pitane koliko cemo im dati.
Sadiq igra po poker sistemu, 3 pa 1, 3 promasena zicera i onda 1 gol... mada ostavio je i kod prvog gola lepo loptu Bambiju.
Pavlovic je strah i trepet za sve ofanzivce u ovoj ligi, prosto deluju kao petlici pored njega, raznosi ih u duelu kao kegle.
Steta je sto Miletic i Scekic nisu iskoristili one sanse u prvom poluvremenu, siguran sam da bi bilo jos mnogo vise golova, ali raduje me da smo solidna pretnja na ofanzivnim prekida sa njima dvojicom i Pavlovicem ove sezone.
Lepo je sto je Markec dao gol odmah na startu, ali mislim da pre Mancestera ne treba ocekivati cuda od njega. Nek se spremi za njih pa umesto Sadiqa u prvu postavu i da ih kidamo na kontre :D

Sudiji sve najgore, 2 penala nam nije svirao na 0:0 kod njihove igre rukom!
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.038
Reaction score
14.707
Solidna igra i na kraju ubedljiva pobeda.

Drugo poluvreme bolje i proradila je realizacija. Bibras Natho pokazuje ono sto smo i svi ocekivali. Odlicna igra, dve asistencije, lopte mu imaju oci... Sadik masi nemoguce ali ga i daje + asistencija, Bambi probija led, Lazar ga daje na novom debiju u svetom dresu... sve lepo. Samo jos da nekad sudije sviraju penal i za nas pa cak i kad je tako ocigledno... Kazem... bar nekad. Onu govnjivu kurvu necu da pominjem na ovoj temi.

Sledece kolo mozda i kljucno za nastavak prvenstva.
 

Laze_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.636
Reaction score
8.533
Локација
Македонија
Kad Tatko Natho deli lopte onda i Sadik upise gol i asistenciju :D
Samo ovako rokaj 3 komada pa onda mogu da se slikaju njivaligasi, sudije, one ciganske kleptomane iz najdublju klonjaru pa i bolesni vodja ko voli da telefonira.
Jebi gazi napredne zvezdosrbe dok ne svane Partizane :napred-partizan:
 

Maestro

Super Moderator
Учлањен(а)
25.09.2007
Порука
8.094
Reaction score
8.471
Локација
Crno bela Srbija nesloga je ubija
Raduje ubedljiva pobeda i ovakva partija Natha!

Samo da vas zamolim, ma sta zamolim, naredim kao moderator :D nemojte da najavljujete rapsodiju u derbiju i odvaljivanje!!! Kad god smo ubedjeni da ćemo ih odvaliti kao po pravili bude kontra! Više nam leži atmosfera kad se svi maksimalno naprze i daju sve od sebe i pobede nego kad se stvori atmosfera u kojoj ih sigurno kidamo, samo pitanje da li 2 ili 3 razlike!

Ovo se naročito odnosi na @grobar pfc da ne najavljuje njihovu kataklizmu!! :D
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.827
Reaction score
29.855
Локација
Beograd
Prvo poluvreme možda zdravo, ali zato drugo, bravo bravo! :clap

Ali, uh šta promašiše ovi naši defanzivci Mileta i Šćekić u prvom, jbg...biće utakmica koje moraju da se reše iz par šansi, pa svejedno ko u njih uđe, ne možemo uvek da imamo taj luksuz da smatramo da ćemo ih imati 10-20 po meču i da će nam to biti dovoljno za pobedu, Kruševac i TSC nas opominju na to...

Vidite deco, kada smo ih ,,otvorili,, Bambijevim golom i kada su onda i oni poželeli da iz ,,autobusa,, pređu na fudbal i ,,otvore se,, e onda je bilo jebitačno...
Jer, ko se protiv nas ,,otvori,, iz mesta je najebao, - uz Nathove lopte koje imaju oči, Lazara koji zna fudbala, zna da se smisleno premešta po pozicijama i zna da da gol, i Asana koji je brzanjac samo takav, a i prija mu takođe to smisleno mrdanje sa pozicije na poziciju, uh...mnogi će da dožive pakao, katastofu, apokalipsu...
Ako se otvore...
Ali...

Ključni trenutak naših Pingponglinglong utakmica je kako ,,otključati,, protivnika, kako otvoriti konzervu i imaš li otvarač za nju, kako rivala isterati iz autobusa vanka...

Kada ih otvorimo, onda nam u napadu izgleda i ne treba centarfor sidraš jer i brzanjci vrše pos'o samo tako (i Sadik spada u ove druge), ali treba ih prvo ,,otvoriti,,...i...ne zaboravimo i na neke drugačije utakmice, drugačije protivnike gde laka konjica mora da pripomaže i u defanzivi, ali...otom potom...

Večeras sreća za navijače Partizana, uprkos gađenju na lopovske postupke druge strane univerzuma i lažljivu medisjku javnost Srbije gde je ,,diskutabilno,, da li je bio penal kada je prekršaj izvan 16m, ali zato nema dovoljno elemenata za penal kada neko marne Markeca rukom u lice u 16m, ili rukom umesto nečijeg lica bar marne loptu...

Ali, jbg, hajde bar malo da se ispovrećamo na to ... :puke::puke::puke: ...uzmemo vazduha i nastavimo dalje...

Igrač Partizana ima obavezu da svaku utakmicu igra na pobedu, i da ne mari da li je to za titulu ili ne, Srbiju ili Evropu i da li neko laže i krade, oni su oni, a mi smo mi...

Teraj dalje, napred Partizan i smrt fašizmu!

:napred-partizan: :napred-partizan: :napred-partizan:
 

Sascha

Grobarčina
Учлањен(а)
19.07.2010
Порука
1.063
Reaction score
699
Локација
na pocetku kraja
Sem Sadikovih par "bravura", nema se sta zameriti. Lepa i ono sto raduje, brza igra.

P.S. Pomeramo granice i standarde : dva penala u istoj akciji, u razmaku od par sekundi nam nije sviralo ono cigansko govedo....
Mislim da toga nema nigde u svetu....
 

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.466
Reaction score
12.242
Локација
Beograd
Kako je lepo gledati Partizan dok melje u poštenoj utakmici ,bez sudijske pomoći,uz dva nedosudjena penala i jednog Bibrasa koji spaja sa golom igrače kao od šale. To ovi sa ružnije strane brda neće nikada osetiti. Oni će uvek čekati taj izmišljeni penal, tešiti se kako su važni bodovi kako god da se do njih dodje, valjati se u sopstvenim govnima sa sve velikim vodjom- glavnim govnarom.Ponosan sam na činjenicu da mi ovakva sranja nismo i nećemo nikada gledati u utakmicama našeg Partizana.
 

La Zic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.671
Reaction score
2.863
Локација
Humska ulica
Bravo momci :clap Odlicna partija,konacno jedna utakmica rutinski privedena kraju.
Natho je masinerija,milina je imati ovakvog fudbalera.
Ipak sta sve ovo vredi kad se radi to sto se radi u ovoj ligi.Nemam pojma koja je svrha trcati za loptom kad zgadija krade maliciozno.Zgranut sam situacijom u ovoj banana ligi
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.827
Reaction score
29.855
Локација
Beograd
Svrha je da pokažeš kako igra pošten tim i da žgadiji pokažeš koliko ti je stalo da ih pobediš kad nam dođu na JNA.
Ni manje ni više od toga.

Pobedu nam niko nikad ne može garantovati (nismo mi oni da imamo sudijsko-državni ,,vetar u leđa,,!), ali meni je dovoljno da naši momci izađu na teren 100% naoštreni da pokažu ko su i šta su, pa šta bude.
A kad si 100% naoštren, svašta može da bude. :D

:napred-partizan:
 

markoni

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2009
Порука
3.287
Reaction score
1.083
Локација
Istok M
Sta su Vujacic i Scekic po tom pravilniku, domaci igraci?
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top