Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2019/2020

Статус
Затворена за писање одговора.

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Ma sve je to super i drago mi je što ima više opcija u napadu da ih ne nabrajam. Ali mora da se zna kad je rezultat nepovoljan u poslednjim sekundama ko je ta prva opcija ko je druga ko eventualno treca.

Nama taj bek suter je preko potreban, nadam se da se nece uprava zavarati ovim pripremnim pobedama.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.792
Reaction score
29.732
Локација
Beograd
Pa protivnik i mi možda i ne moramo, ali Trinki će da pozove tajm-aut i naredi ko su prva, druga, treća (četvrta, peta) opcija, i to je to...
Nego...

Razmišljam ja i zamišljam...

Ako već samo deca mogu na JNA u četvrtak, kako bi bilo lepo kada bi utakmica K.K.-a tog istog dana bila u nekom popodnevnom terminu, pa da mi matori akrepi možemo i u Arenu i posle na vreme da stignemo do nekog TV-a...da gledamo F.K., a da se u toj ISPUNJENOJ Areni na početku (može i na kraju) utakmice sa svih strana i iz svih frakcija zaori ono: ,,Fudbalski to je hram stadion JNA, na njemu igra PARTIZAN, tim za koji živim ja,,...kao neka podrška fudbalerima da znaju da smo UVEK uz njih i za njih, čak i kada ne možemo da budemo pored njih (na tom pomenutom JNA)...

A onda da se koncentrišemo na košarku i pratimo ,,feštu,, naših belih i crnih Medžika i da im pokažemo koliko je nama taj PARTIZAN važan i gde su došli...

Ali...to je samo moje razmišljanje, zamišljanje i maštanje...
U četvrtak ćemo da doživimo stvarnost...

:napred-partizan:
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.792
Reaction score
29.732
Локација
Beograd
Odlična ideja!

Samo treba neko to da Ostoji kaže. (ko ima njegov broj telefona,npr.) I da on, ili ko već odlučuje o tome, to i prihvati...
Zamislite: svi gledamo tekmu na džinovskom TV-u zajedno sa Rašom, Pejdžićem, Zagorom, Jaretom i ostalima...

Ludilo!
 

La Zic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.666
Reaction score
2.844
Локација
Humska ulica
Srki Radojevic objavio na dodeli u Rumuniji da je u cetvrtak prijateljska vs AEK i da ce tada biti promocija novih dresova.Ima li ko info o dresovima? Hoce li pasti neki crno-beli na pruge?
 

publicenemy

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.329
Reaction score
2.766

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
Kad nismo pod Adidasom imali dresove na pruge nećemo još dugo dugo imati.
Ali voleo bih da se vrati vreme kada nam je u ovo vreme najveća briga i rasprava bila oko dizajna dresa
 

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
Vala dodvoravali se i kurti i murti ovih 5godina.
Mogli bi i navijačima bar za jednu garnituru.
Mada možda i imaš pravo,ali ne bi trebalo da im bude teško napraviti neku garnituru makar za trening umesto onog mosta na Adi ili prodaju
 

El_Grande_Jokan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
3.706
Reaction score
23.152
Локација
Академија
Хоћете и Гаудлока и дресове на пруге и Арену и титуле а све у једној сезони. Е па много је и од златне рибице а не од једног снс апартчика.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top