Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2019/2020

Статус
Затворена за писање одговора.

El_Grande_Jokan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
3.752
Reaction score
23.644
Локација
Академија
Кад већ споменусте Цвијановића, не знам зашто се од клуба толико дистанцирао Богдан Диклић? Он је познат као велики гробар и посебно љубитељ кошаркашког кулба. Колико се сећам једног његовог интервјуа, он је био 92 у Истанбулу и улетео је на терен после Салетове тројке.
 

BiP

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
1.206
Reaction score
7.188
Локација
NbG
Deo danasnjeg intervjua sa Jaramazom u kom se kaze da protiv AEKa igramo u cetvrtak u 18h:
Crno-bele za dva dana očekuje još jedna provera - duel sa ekipom AEK u "Štark" areni (18.00) pred domaćim navijačima, a Jaramaz se nada da će ih biti u velikom broju.

"Nadam se da će doći što više ljudi, bez obzira na to što je u pitanju pripremna utakmica, voleo bih da odigramo u što lepšem ambijentu. Očekujem još jednu dobru proveru za nas i nadam da se da ćemo se dobro pokazati, kao i do sada", poručio je Ognjen Jaramaz.
 

Bojan_pfc

Početnik
Учлањен(а)
31.08.2019
Порука
67
Reaction score
35
Локација
Beograd
Ne znam sta je toliko tesko drugacije dizajnirati dresove... Postala nam je praksa i u fudbalu i u kosarci da iste dresove nosimo 2-3 sezone.. Ja vidim razliku samo u fontu brojeva. Drugo, zasto nikada nemamo trecu garnituru koja bi bilo skroz drugacija od prve dve, to cak imaju i mnogo manji klubovi. Ja sam licno voleo da imamo makar na neke linije, pruge, sta god, jer takve nismo imali zadnjih 5 sezona pa malo da se promeni, al ajde.
 

Mister 10

Grobar
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
545
Reaction score
1.923
Mogli su dresovi i lepsi da budu,al sta sad,to je sto je,i dalje je taj dres svetinja i dokle god je grb Partizana na njemu to ce i biti.
Meni je i dalje jedan od najlepsih onaj dres kada su tu bili Lovrenj,brat Dalo,Bogdan...sa dve deblje pruge preko grudi i brojem u sredini. “Kappa” cini mi se,a NIS je bio sponzor. Ti dresovi su mi vrhunski,obe garniture,i crna i bela.
 

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.320
Reaction score
10.969
Локација
Beograd
Mene, po pitanju dresova, baš nervira što je grb na desnoj strani grudi... Msm, srce je na levoj, je l' tako? Tamo je i grbu mesto, na srcu...:cool:
 

El_Grande_Jokan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
3.752
Reaction score
23.644
Локација
Академија
Што се тиче дресова, добро је да нам UA није увалио неке америчке са рукавима. Што неко горе рече, тај дрес је светиња. Треба га натопити знојем па и крвљу ако треба (а треба). Надам се да ћемо се за пар година сећати ових дресова по добрим партијама и куцањима браће црнаца. Наравно, и титулама.
 

Dino

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.563
Reaction score
11.174
Sa kosarkaskim dresom manje moze da se eksperimentise nego sa fudbalskim.
Dres je lep, meni jedino smeta mnogo reklama, ali ako vec daju pare neka ide jbg.

Cene su skupe, zivo me zanima koliko ce biti za neke utakmice tokom sezone.
 

Залад

Форумски курсаџија
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
3.263
Reaction score
28.508
Локација
Ljubuški
љепису дресеви а улазнце су скупе
 

markoni

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2009
Порука
3.287
Reaction score
1.083
Локација
Istok M
meni mnogo lepsi sorcevi od prosle sezone
 

grobarani

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
851
Reaction score
1.487
Parter 1000 dinara za prijateljsku utakmicu.
Stvarno previse!
Pa nece nas biti ni 4-5 hiljada.
A mnogo je i ovo 600 za tribine sa obzirom da je prijateljska.

Ubice nam publiku sa ovim cijenama.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.849
Reaction score
29.937
Локација
Beograd
Ne da je skupo, nego je preskupo!

Jbg, Ostoja, nisu svi biznismeni k'o ti pa da im je 600 dindži smešna cifra!
Prijeteljska utakmica, ej bre, pa to zaslužuje da pustiš i ulaz za ,,dž,, a ne ovako...
Kol'ko je koštala karta za Pionir? Jel beše 400 dinara? Pa 200 dinara je polovina, 50% od vrednosti te karte a ti je za toliko poskupljuješ?
E pa jebiga, moja plata od prošle do ove sezone nije skočila ni za 5, pa čak ni za 1% a kamoli za 50%! A ti misliš da karta treba da skoči za toliko?
Ja ne mislim.

I, šta ćemo sad?!

Jeste, Arena je skupa, pa luksuzna, pa ima parking, pa ovo pa ono, a vidi ti ovo: ja auto nemam, i patike su mi luksuz, i ove što sada nosim nosim već tri godine, jer mi je skupo da kupim druge - a eto, Arena mi nije daleko, mogu do nje i peške da dođem, istim tim patikama, auto i bus prevoz mi nisu potrebni (mada mogu i busom par stanica)...

Samo... ako ja na utakmicu dođem, ako i moj sin hoće sa mnom, ako platim dve karte, to je 1200, a prijatelji moji, ja treba da platim u septembru i kredite, i neke preglede, i već sam nešto ovog meseca i platio, a nešto i nisam, a moraću i to, i kupio bih komplet fudbalskih karata za LE...
Pa odakle brate za sve?!

Ja ću možda doći da pozdravim momke i jer ne radim to veče, ali za ubuduće i ako ne budem radio, i ako mi je Arene blizu, brate ja ću morati da gledam to samo na TV , odakle meni po 1200 dinara za svaki dan i za svaku priliku koja se mojoj duši sviđa...duša mnogo i svaki dan hoće, ali...
Nema se.

Pa nek vam dolaze ti sa lepim (i skupim) automobilima, eto, parking je tu, najskuplja mesta u dvorani su tu, samo ne znam kako ćete na taj način napuniti Arenu...
Ako vam je to uopšte cilj...

4-5000 ljudi u Pioniru je lepa cifra, ali u Areni je to tek kada ih je duplo više, 10000 ljudi...a to se postiže samo jeftinijim, ne skupljim kartama...
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
verovatno ovim potezom "teraju" ljude da se odluce za sezonsku , u fazonu ako je ovakva cena za prijateljski mec ko zna kolika ce biti za ABA ligu , daj da uzmem sezonsku.. Da li ce ovaj potez uspeti ili ne videcemo.

Inace za sada mi se svidja kako delujemo kao ekipa, ali mi se ne svidja sto smo lako presli preko toga da nas sada ciganski smrad av finansira nasim parama.. :/
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top