Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Ostaje pitanje, šta se dešava ukoliko ovo kockanje ne da rezultate?

Pa ništa, takmičimo se. Tome takmičenja i služe? A šta bi bez tog rizika? Meni se ne "razvijaju" više Gagići i njemu slični. Ne može "i jare i pare". Druga je stvar da li se sve to moglo malo sistematičnije i na vreme... I naravno, u kakvom je stanju ovaj, al to ne možemo znati dok ne vidimo.

All american petorka je sve samo ne gerila...
Da ne pričam o tome da sada dovodimo igrače koje smo mogli i letos, ali smo se dodatno ukopali s platama Janisa i Parahuskog...
Što je sve ok, ako osvojimo nešto bitnije od kupa radivoja koraća... U suprotnom je fijasko.

Možda smo ih i mogli dovesti letos al bi ih onda i plaćali od letos a ne od danas :). Drugo, niko nije znao da će Parahovski imati ulogu kakvu je imao. Jbg. Ne možeš sa svima da pogodiš. Otišao je Parahovski, otišao Pejners a došli Reding i Jamel. Po broju stranaca, ista meta, isto odstojanje. Bitno je samo da ne promaše kao prvi put. Ne znam da li su al meni ostaje da se nadam da nisu ili bar da nisu toliko promašili sa prvom dvojicom.

Mozli je recimo 5x bolji nego što se očekivalo, čovek je pun pogodak. Nešto slično se može reći i za Tomasa. Iskreno, nisam uopšte očekivao da oni nešto mogu. Posebnu sam skepsu imao obzirom na to odakle su došli. Ali eto, Parahovski za koga sam mislio da će biti pojačanje ili Pejners za koga sam bio "siguran" na prvu da će biti TOP, nisu uradili ništa. Jbg, negde pogodiš, negde usereš.
 

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.913
Reaction score
4.237
mi el necemo igrati dok je ove vlasti (a daleko od toga da nas posle nje ceka med i mleko) !!!
jel to toliko tesko razumeti ?!

na terenu imas i skuplje i kvalitetnije ekipe i sad neko predstavlja fijasko ako oni budu bolji od nas ?!
jel treba da pricam o igrama van terena, gde su takodje drugi bolji i jaci ?!
jel treba da pominjem da i ako pobedimo jace od sebe da moramo da obezbedimo odredjeni budzet da bi igrali el, taj isti budzet treba da nam obezbedi drzava ista ona drzava koja nas gusi i davi i sipa milione u cigansko-pantersu dronfulju !
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.771
Reaction score
55.475
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Možda smo ih i mogli dovesti letos al bi ih onda i plaćali od letos a ne od danas :). Drugo, niko nije znao da će Parahovski imati ulogu kakvu je imao. Jbg. Ne možeš sa svima da pogodiš. Otišao je Parahovski, otišao Pejners a došli Reding i Jamel. Po broju stranaca, ista meta, isto odstojanje. Bitno je samo da ne promaše kao prvi put. Ne znam da li su al meni ostaje da se nadam da nisu ili bar da nisu toliko promašili sa prvom dvojicom.
Ali ćemo plaćati i njih i Parahuskog i Pejnersa, jer njih dvojica sigurno neće i nisu pristali na raskid ugovora tako da dobiju samo plate do momenta raskida ugovora, naprotiv. Greške se događaju tu nema spora, problem je ako su greške plod nemara i kopaju nam raku višemilionskog duga...
mi el necemo igrati dok je ove vlasti (a daleko od toga da nas posle nje ceka med i mleko) !!!
jel to toliko tesko razumeti ?!

na terenu imas i skuplje i kvalitetnije ekipe i sad neko predstavlja fijasko ako oni budu bolji od nas ?!
jel treba da pricam o igrama van terena, gde su takodje drugi bolji i jaci ?!
jel treba da pominjem da i ako pobedimo jace od sebe da moramo da obezbedimo odredjeni budzet da bi igrali el, taj isti budzet treba da nam obezbedi drzava ista ona drzava koja nas gusi i davi i sipa milione u cigansko-pantersu dronfulju !
Koji kurac se onda i troši novac? Da se ne plasira u evroligu može i Miletić kao startni centar.
 

Magelan

Grobar
Учлањен(а)
12.09.2012
Порука
859
Reaction score
1.037
All american petorka je sve samo ne gerila...
Da ne pričam o tome da sada dovodimo igrače koje smo mogli i letos, ali smo se dodatno ukopali s platama Janisa i Parahuskog...
Što je sve ok, ako osvojimo nešto bitnije od kupa radivoja koraća... U suprotnom je fijasko.

Ovo je poenta. Sa ovim konceptom nema sredine, a rezultat je jedino merilo.
Ja imam već nekoliko meseci kritikovanja ovog 'Oldenburg' Partizana, ali bih mnogo voleo da ne vidim dovoljno daleko i široko...
 

PFCT

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
204
Reaction score
663
Volio bih da cujem protivnike ovolikog broja stranaca i ko bi bile domace alternative za iste?
Ljudi nama su najveći “divljaci” u igri upravo domaći igrači.. A i svejedno mi je jel na terenu domaći ili stranac dok nosi dres Partizana!!
 

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.312
Reaction score
10.863
Локација
underground
Moguce da je ova informacija sa Lovernjom patka,jer Italijanski novinari listom objavljuju da je Meklin vec u Partizanu,sa druge strane potvrde kluba nema,ali postoji i onaj famozni lekarski pregled.Btw,ja uopste nisam siguran da bi Lovernj mogao doci kod nas,jer je prelazni rok izmedju evroligasa zavrsen,a ne znam da li tu spada i prelazak iz evroligasa,u evrokupasa.
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Ovo što Stojanče priča, sam pričao za RR pre njegovog dovođenja koji je bio slobodan od leta kao i Peiners. Za Mcleana smo se takođe interesovali preko leta. Može se samo kritikovati zašto je želeo teškaša kojeg je već jednom katovao dok mu je bio trener i sad što cilja sasvim drugačiji tip igrača.. Ali ljudi to je normalno da se promaši, vidim dosta vas označava ovu sezonu kao neku umri ili živi. Pa šta da kaže Lokomotiva koja ima budžet 20 miliona evra? Novci nisu garant uspeha, jesu važan deo ali ne i garant.

Ne sviđaju se ni meni neke pojedinosti u igri ali kad se pa to podvlačila crta na pola sezone? Mi u abi delimo prvo mesto, kao drugi smo prošli u top16 fazu i u ek smo do tog projektovanog finala, ako prođemo ovu grupu, izbegli najjaču ekipu-Virtus.

Imam osećaj kao da pojedinci jedva čekaju neki loš rezutat kako bi popljuvali KK, a realno do sad sezona teče zadovoljavajućim tokom.
 

garbaN

Partizanovac
Учлањен(а)
14.09.2019
Порука
866
Reaction score
5.209
Локација
Beograd
Kukaju ljudi mesec ipo dana kako nam treba centar, kako nas zajebavaju, i sad kad dovodimo igrača, neke Trinkijeri razočarao. Bože sačuvaj.
Može li neko argumentovano da objasni zašto je razočaran!? Šta se to očekivalo, domaći igrač na petici, Milutinov možda, šta znam...
Nekima ništa ne odgovara, plaču za Đokom Šalićem izgleda i razvijanjem domaćih perspektivnih igrača.. A hoće Evroligu sledeće sezone odvajanjem Evrokupa.
 

Tano

wadepartizan
Учлањен(а)
22.06.2008
Порука
575
Reaction score
2.928
Локација
Universe
Ne razumem sta zele oni koji kritikuju ovakvu transfer politiku. Prvo, bar meni je jasno da Trinkijeri nije trener koji ima primarni cilj da stvara igrace. On mi cak lici i na Gvardiolu, sa filozofijom "daj novac i dobre igrace pa da igramo". Mislim da je i on sam svestan da to ovde ne prolazi tako lako pa nekako pokusava sa nekim domacim mladim igracima da balansira (mada je to vise do rotacije), ali mi ne deluje da ima zivce (podobnu licnost) za stvaranje mladih igraca. Nekako vise deluje da je on ovde samo onako u prolazu i da se nece zadrzavati ukoliko nema rezultata...

A drugo, svi traze tu Evroligu. Ne vidim kako drugacije mozemo da ostvarimo neki veci rezultat u skorije vreme ako ne dovodimo strance. Tako da, idemo na sve ili nista. Do ovog trenutka je sve kako treba i mislim da Trinkijeri i igraci zasluzuju podrsku.
 

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.312
Reaction score
10.863
Локација
underground
Статус
Затворена за писање одговора.
Top