Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2019/2020

Статус
Затворена за писање одговора.

Kentucky

Grobar
Учлањен(а)
22.05.2018
Порука
233
Reaction score
1.379
Локација
Western filmova
Jesmo izgubili juče, ali nisam zabrinut ni 2%. Verujem i ubedjen sam, da smo bolji, jači, kvalitetniji od onih iz predgradja, što ne znaju ni klub kako im se zove. Ono što sam video juče, zbog čega smo gubili ritam, nije snaga divljih pantera, već naša psiha, naše glave u tim trenucima. Borili smo se u glavama protiv 5000 neandertalaca, koji urliču, njaču. I onda, kad to udje u misli, onda igramo na silu, ne na kvalitet. Zato je DULE bio majstor, doktor za te volove na tribinama, a i one na terenu. Uvek je psihički pripremio ekipu, kad istrče na teren, da ne osećaju pritisak, uvrede, već je sve preuzimao to na sebe, sav taj pritisak. Tako je štitio igrače, tako je štitio PARTIZAN. I zato smo godinama dobijali, takvu evropsku kuravu. Mogli su zajedno sa pudlicom, da nas uhvate za kohones. Ne zameram ništa momcima i Trinkijeriju. Glavu gore i gazi sve do kraja.
P.S. Pojam 'neandertalci' iz predgradja, to su navijači kluba veštačkog porekla koji ime menja svakih par godina po potrebi. To su navijači, kojima je Kuridža najveći Srbin u timu, koji bi doveli i Atamana za trenera da mogu, koji bi prihvatili i Mila Djukanovića za sponzora, ako treba. Jebo ih tata ćoki, jebo ih pičkousti.
Zahvalan sam Gospodu, što sam Partizanovac.
 

Papaya

Početnik
Учлањен(а)
03.06.2011
Порука
40
Reaction score
24
Sada malo hladnije glave. Pored onih nedosudjenih faulova, samo jedna tehnicka onom sedom kretenu na njihovoj klupi. Debilu se svira tehnicka tek kad reaguje na ocigledan faul nad Jaramazem. Pre toga se buni, dere za tri vezane situacije (sve u vezi sa sranjima njihovog orangutana, istek napada kad majmun hvata loptu, pa dva nesportska faula nad Jaramazem - od kojih samo jedan sankcionisan kao nesportski). Svi njihovi igraci imaju reakcije za tehnicke, ukljucujuci bradatog debila. Svi stalno nesto kenjaju,bune se. Ej ljudi svirana im je samo jedna tehnicka i jedna nesportska, pored svih sranja koje su radili. Pa dao bi im tehnicku samo zato sto imaju u sastavu dilda stimca.

Treba im jebati majku i prebiti dobro u sledecem susretu. Nisam siguran da ce biti lako protiv Buducnosti, samo zbog rasporeda.

P.S. Da dozivim samo jos jednom da gledam debelog Dukljanina sa Novicom da reaguje u ovakvim situacijama, pri kradjama epskih razmera. Da podigne ekipu i odrzi tajm out u njegovom stilu i izvrsi pritisak na sudije. Ovako je gorak ukus u ustima da svako moze pisati po nama, a da se pritom ni ne bunimo.

P.P.S Potpisati Nemanju Bezbradicu na jedan dan da polomi obe ruke i obe noge smradu bradatom. Ima on iskustva sa time na onom cuvenom mecu 3 na 5.
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.987
Reaction score
25.998
Локација
ante portas
Gledam godinama Evroligu,Evrokup, ispratim ponekad i Fibinu LŠ. Pratio sam i negdašnji Uleb kup itd.
Sudije koje nama sude u Aba i domaćem takmičenju sude mahom i u gore pomenutim takmičenjima manje više.
Poređenjem suđenja u evropskim takmičenjima i domaćem brlogu dođeš do zaključka da je to kao drugi sport.
Đordijevi specijalci kradu sa stilom, uzmu ti u nekom delu meča,al ti vrate isto tako u delu meča gde još nije sve završeno i obrnuto iskompenzuju to.
Domaća čovićeva i bokanova plaćena bagra obrknežević i kompanjoni nemaju nikakav kriterijum ni kad kradu. Kradu bezočno i seljački.
Ili npr dozvole grublju igru u prvom poluvremenu , a u drugom sviraju sve ili obrnuto.
Poenta.
Nemaju kriterijum, sude po zadatku.

Pa ti kako se prilagodiš.
Uporedite i sami suđenje u Evropi i ovde to kao da nije isti sport.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.441
Reaction score
40.950
Локација
Žrnov
pa oni da bi sudili da evropska takmičenja u "domaćem" tj aba moraju ovako, po zadatku...to im je prijemni.
 

grobarani

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
851
Reaction score
1.487
Dokle vise o sudijama bre?
Kako vam ne dosadi da posle svake utakmice ispisete toliko strana o sudijama?

Jesu nas ostetili, ali kao da je to neka novost pa opet iznova i iznova da pisete ovoliko o tome.

Niko da napise kako nam Zagorac samo steti na parketu. Ono kako je odigrao prvo poluvrijeme ono je kriminal. On nije u kanalu, on nije u padu forme, on ne zna da igra i kraj.
Ne mozes biti u padu forme cijelu sezonu, ne mozes biti u kanalu od kad dodje trener koji ima taktiku, sistem i igra timski. Njemu je najbolje bilo pod Mutom, tad je prangijao i bio glavni jer smo igrali divljacku kosarku.

Nikakva podrska vise od mene za njega. Dosta smo mu podrske dali a on to ne vraca nikako. To za grobarstinu i za ljubav i igranje srcem nista ne znaci kad on igra ovako kao prvo pol sinoc..mada ni u drugo nista bolji nije bio.

Novici prevelika minutaza.

Bircevic igrao 5 minuta. I taman smo toliko imali igraca manje na parketu. Nemem vise rijeci za ovog covjeka.

Tomas? Sta se sa njim desava to treba da nam kazu. Jer ovo je mimo svake logike kako je on u pocetku igrao i kako sada igra i kako mu je zalaganje na terenu.

Ja ne pljujem nikog, cak i volim Zagorca, ali ti brate nisi za Partizan i kraj.

Volio bih da osvojimo i EC i ABA-u.
Ali sa Bircevicem, Zagorcem i Jankovicem tesko. Krv cemo propisati da ista uzmemo. Zivi bili pa vidjeli.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.441
Reaction score
40.950
Локација
Žrnov
pa ništa... da vidiš onda da navijaš fmp, oni imaju po 4 igrača na svakoj poziciji, tako da ispunjavaju tvoje standarde kvaliteta.... ne znam šta drugo da ti kažem...

voliš Zagorca ali nikakva podrška više za njega? šta li bi bilo da ga ne voliš?
 

grobarani

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
851
Reaction score
1.487
Da ga ne volim bilo bi kao sa Bircevicem. Njega vise ne mogu da gledam.

A kakva podrska vise za Zagorca? Hoces da mu vadimo statistiku da vidimo kako igra? Da vidimo kad je dvije iole dobre utakmice vezao?

Koliko je igrao protiv fmp-a? 28 min cini mi se i koliko je dao poena? Nula!

On nije u padu forme pa da ga podrzavamo toliko. On ne zna da igra kada ima sistem i kraj. On je za onu divljacku kosarku kao sto je bila pod Mutom.

Bolje da vadimo Tomasa iz kanala ili da uigravami Mekadua ili Trifunovica da razigravamo..nego Zagorcu i Bircevicu da dajemo da nas kanale.

A ovo sto kazes da predjem da navijam za crvene...to ti necu komentarisati jer je previse klinacki
 
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.065
Reaction score
18.297
Znači volimo igrače Partizana samo kad igraju?

Ponavljam se, po logici nekih članova uvek treba da budemo bolji za 10+ poena, kakvo god da je suđenje mi treba da pobedimo, ako ne pobedimo onda nismo dovoljno dobri.

Jel smo i 3 na 5 trebali da dobijemo? Nije do sudija, da smo bili dobri dobili bi.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.441
Reaction score
40.950
Локација
Žrnov
@GroBARani prvo, ti igrači nisu sami sebi dali ni ugovore ni minutažu. ako treba nekog kritikovati, onda je to trener. samo šta ćeš reći: kritika treneru jer veruje u igrača i želi da ga izvadi iz kanala?

da li je klinački ili ne, na tebi je. verujem da ćeš tako jednog dana i svoju decu podržavati, samo ako su bezgrešni i savršeni.
nemam problem da kritikuješ zagorca, ali da kažeš da ga voliš ali ga više ne podržavaš? to nije klinački, slažem se. više je šizofreno.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.329
Reaction score
37.522
Znači volimo igrače Partizana samo kad igraju?

Ponavljam se, po logici nekih članova uvek treba da budemo bolji za 10+ poena, kakvo god da je suđenje mi treba da pobedimo, ako ne pobedimo onda nismo dovoljno dobri.

Jel smo i 3 na 5 trebali da dobijemo? Nije do sudija, da smo bili dobri dobili bi.

To 3 na 5 je bruka teška bila. Mene sada sramota od odbrane koju smo igrali. Umesto svako da se zalepi za svog čoveka (tačnije svojih 1.67 čoveka), oni ih puštali da šutiraju kako ko stigne, kao da ih ima više. Sramota.

I nije do sudija, do onoga je gore. Da je on pošten ova gamad ne bi imala mesta na planeti. Kakve crne sudije?!

Edit:
Inače, Birčević juče index +10, drugi najbolji kod nas, ispred bio samo Mozli sa +11. :D
 

grobarani

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
851
Reaction score
1.487
@JasminaT To si u pravu, kako je on zajebao i Djordjevica i Trinkijerija ne znam. Ne znam koje su se tu kombinacije koristile, ali pod normalnim uslovima niti bi bio u reprezentaciji niti sada sa nama.

Kako moze igrac biti u kanalu cijelu sezonu?
I vidis li ti neke naznake da Zagorac moze ikako poboljsati igru? Ja ih ne vidim..i to mi iz utakmice u utakmicu dokazuje.

@stojance
Ne mogu vise ni da se sjetim koji je igrac igrao kod Mute, toliko smo igraca izmijenjali zadnjih godina da ih vise ne mogu povatat sve.
 

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.514
Reaction score
5.145
Ma pustite bolan, covjek je napisao da za Zagorca nema podrske, Bircevic igrac manje, Novica imao preveliku minutazu, a Tomas igra ocajno i ne zalaze se...

Pa majstore, ko je trebao da igra?

Ne znam samo do kad cemo biti osudjeni da se svakih 5 dana 99% foruma raspravlja sa dvojicom-trojicom iljasova koji za 10 godina nisu napisali jedan pozitivan post.
 

grobarani

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
851
Reaction score
1.487
@IN 10
Nista onda bolan ajde da pisemo o sudijama jos par stranica, bolan..

A to da nas neki igraci u nasem timu kanale iz utakmice u utakmicu to nema veze..ajmo o sudijama opet bolan. Ili mozemo o finansijama..to su nam omiljene teme.

Odjavljujem se do Virtusa...
 

pfcdejan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
1.566
Reaction score
2.569
Локација
Planeta Zemlja
Jel uspeo neko na Ticketline da plati kartu karticom? Samo vrti onaj njihov logo i to je to, kako izvrsiti uplatu i uneti podatke sa kartice, samo email o potvrdi rezervacije sam dobio. Ovi su zaglavili u vremenu od pre 10godina, ista stvar kad sam kupovao karte za LS, sajt im je sranje. :pop
 

Pankoz

Grobar
Учлањен(а)
03.07.2019
Порука
272
Reaction score
793
Локација
Vojvodina
Meni treba pojašnjenje oko besplatnih karata za decu do 14 god.
Razumeo sam da se te "dečije" karte moraju preuzeti na blagajni,samo mi nije jasno da li se te dečije karte dele za sve tribine ili samo za Nivo 400?
I da,preko Ticketline-a nema opcija da se poruči "dečija" karta i koliko vidim nema u ponudi karata za Nivo 400 Jug.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top