Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2019/2020

Статус
Затворена за писање одговора.

Milos

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
1.327
Reaction score
2.969
Локација
Kragujevac
na severu prema centru, nivo 400 je bila jedna grupa koja je na "milo-lopove" pokrenula taj deo sa odgovorom "milo-vučiću" ali se nije nešto primilo u široj masi :), doduše verovatno se i nije čulo u ostatku arene...


Gledao sam na tv-u utakmicu sa jos 3-om ljudi, niko nije cuo sem mene, i ja kada sam video sinoc da ni na forumu niko nista ne pise o tome, zabrinuh se da li sam toliko bas poludeo, da svuda cujem ime Njegovo :D

Inace to je odlicno bilo gašenje “grupe”, namerno ili nenamerno, znajuci im poslodavca vise nisu to ni pokusavali da pevaju, bar mislim tako.
 

monSi

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2014
Порука
2.187
Reaction score
2.825
Локација
Где год ОН да игра!!!
uopšte danas nisam imala dobar osećaj... baš sam se pribojavala utakmice, a onda tamo u hali, i na -12 sam osećala da dobijamo. momci su pokiali. uplašila sam se jednog momenta za novicu, mislila sam da će ga izneti na nosilima.. izgleda da je doneo onu krio komoru u svlačionicu :buhaha videlo se da smo preumorni, zato ta požertvovanost njihova ima još veću težinu.

poseta je bila odlična, ne znam kako samo 16.500 ljudi?! Ok, možda i jesta, ali onda neke druge posete idu duplo na niže. najviše praznih mesta je bilo na nivou 200, ali to je možda 50ak stolica.

za razliku od odlične posete, navijanje je bilo k**ac živi...onu blamažu s početka meča da ne pominjem. dobro je da guslara nismo doveli.

sudije su navlačile taman toliko da ne dobijemo sa više od 5 razlike.. mislim na poslednjih 3 -4 minuta.

bitno da smo mi dobili. idemo dalje, samo bez euforije, meč po meč.

Шта фали гуслама? Гусле су изворни српски инструмент. Турци док су владали овим просторима, кад зачују гусле, њима се говно смрзне у гузици!

И мени није јасно како само 16,5 хиљада гледалаца!? Обратио сам пажњу на попуњеност, плафон 200 столица је било празно и то на доњем прстену иза кошева. Ако је тренутни капацитет 17,5 хиљада, како онда само 16,5????

Ниједног момента се нисам плашио за исход. Ово је једноставно она сезона када добијамо сваку битну утакмицу.

Јасмина, плаћаш ручак после купа у Нишу и новог трофеја. ;) ;-)
 

ZliGli

Grobarčina
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
1.359
Reaction score
6.447
Локација
Novi Sad
Onda od Indire: "Lopov lopova... " pevati...

Samo da nam Mozlija ovi iz Jata ne otmu.. kakav letač lep te jepo...
 

Krle_93

Početnik
Учлањен(а)
28.11.2019
Порука
21
Reaction score
13
Локација
Beograd
Od kakvih smo mi pacijenata izgubili u derbiju,ne mogu da verujem.Pogledajte sta radi taj cuveni beron,kad se na njemu igra jaka odbrana!Gde je???Nema ga nigde??I sinoc smo protiv Buducnosti u vise navrata igrali ocajnu odbranu,Nikolic i Sehovic kombinovano sutirali 12-17 za 3,a od tih 12,skoro 10 su pogodili kad niko nije izasao na sut.Sto da ne dobijemo cigane u 1/2 finalu_??Kristalno je jasno da mogu da nas dobiju,samo ako ih ide sut.
 

Mille

Grobar
Учлањен(а)
12.09.2019
Порука
259
Reaction score
2.204
Локација
Beograd
Da ne ureknem, postajemo dosta zahebani... I to toliko da me ne bi cudilo da sazreva procena da je bolje u Aba na nas ici u polufinalu a da na tri dobijene nece biti bas neko zezanje nikome...
 

Marko98

Grobar
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
241
Reaction score
330
Локација
Novi Sad
Izgleda da ce se Partizanu u KRK pridruziti Stefanovic i Tanaskovic iz Mladosti,koga ce Trinki odmoriti ostaje da vidimo.
 

Marko98

Grobar
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
241
Reaction score
330
Локација
Novi Sad
Jakovljevic iz Mladosti rekao kod Tegija,nije rekao imena ali pretpostavljam da su njih dvojica.
 

PFCT

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
204
Reaction score
663
Znam da ću ovim postom otvoriti pandorinu kutiju, ali moram, nekoliko utakmica se suzdržavam... pošto znam da ovaj forum čita bar neko iz kluba, imam da izjavim sledeće:

Ispao sam najveća budala kada sam letos kupio jednu od skupljih sezonskih ulaznica i to komada dva... trebao sam, kao i svi pametni Srbi da kupim najjeftiniju i da onda dođem sat i po pred svaku utakmicu i da sednem gde ja hoću, na sred severa ili juga u ravni sa linijom koja označava pola terena... ko mu jebe mater, mesta i onako nisu numerisana, tako bar slušam utakmicama unazad kada dođem do svog mesta koje je obeleženo na sezonskoj... ja da se svaku utakmicu svađam sa nekim delibima ne pada mi na pamet... tako da, upravo, što si od mene dobijala, dobijala si, od sledeće sezone samo minimum novca, tek da se uđe...
Brate ja imam sezonsku (standard 2) i svaku sam utakmicu śedio na isto mjesto.. Nikad nijesam našao nikog na mjestu a i da jesam pomjerio bih ga.. Tek da ne pricam da sam dao 20.000..
A i nijesi dao pare upravi nego KLUBU!!
 

Deki

Grobarčina
Учлањен(а)
16.09.2007
Порука
1.543
Reaction score
3.822
Локација
Beograd
Pa nije izmislio covek. Ja sam gledao ispred sebe kako lik nece da se pomeri coveku sa sezonskom iako ga je ovaj kulturno zamolio i pokazao sezonsku. Ja sam na 1. utakmici digao jednog i od tada dolazim ranije kao da nemam obezbedjeno mesto.
 

Batigol

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
825
Reaction score
3.854
Ako nece da se pomeri, pozoves obezbedjenje/redare.
Ako neko nece da ustane sa sedista u autobusu, pozoves konduktera/vozaca.
Postoji naravno i opcija nasilja.

Obavestis klub o svemu tome.
 

MMM2909

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2010
Порука
1.813
Reaction score
6.269
ja cele sezone niti jedan put nisam imao problem da sednem na mesto koje sam platio, video sam par puta da neki nece da ustanu, ali su posle intervencije redara ustali, tako da budem iskren, mnogo je manji problem nego sto sam ocekivao da budem iskren, posto svi znamo da su nasi ljudi stoka
 

system

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2008
Порука
3.300
Reaction score
15.353
Локација
U pizdi materini
Kada neko neće da se pomeri sa mesta koje ste platili ( pošto su numerisana imate pravo na njih ) pravac redar ili još bolje oni likovi u odelcima sa motorolicama i oni du dužni da intervenišu.

Ja nisam imao većih problema a sad su me već i upamtili pa kad uđem u sektor vidim da se sami pomere a uvek stižem skoro na sam početak meča.

Dakle ukoliko imate problema idite kod redara jer tu nema stida i blama, ako stoka neće da ustane pravac redar njima je to posao i nemoj slučajno da vas slažu kako oni nemaju ništa sa tim. Inače sad prvi put vidim da redar na samom ulazu gleda za gde su karte samo to mora još mnooogo bolje da se uradi.
 

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.301
Reaction score
10.816
Локација
Beograd
Nama su jednom dva momka bila na mestima, čak nije ni muž već sam im ja rekla - ajmo, momci i onako šakom - diži se, ustadoše i odoše... A mi i inače ranije dođemo, šta znam, volimo tako...
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.928
Reaction score
26.747
Opa, imamo opet drvene advokate juzne tribine ovde, i sada su otisli korak dalje, pa za losu atmosferu, krive sve ostale koji nisu sa njima...
Pogled na jug govori vise od reci... Jedino psovke i vredjanje istog, mogu najbolje da docaraju na sta jug lici.
Ko se nasao uvredjenim, zalutao je na ovaj forum.
 

tribiani

Grobarčina
Учлањен(а)
02.03.2007
Порука
1.451
Reaction score
4.807
Brate ja imam sezonsku (standard 2) i svaku sam utakmicu śedio na isto mjesto.. Nikad nijesam našao nikog na mjestu a i da jesam pomjerio bih ga.. Tek da ne pricam da sam dao 20.000..
A i nijesi dao pare upravi nego KLUBU!!

Ja imam standard 1 i dao sam 24 000 za dve sezonske... nije poenta u novcu, nego u bezakonju i nekulturi... ti kada prođeš kontrolu pretresanja možeš gde hoćeš... sinoć je grupa dripaca od njih desetak zauzela ceo red među kojima su bila i moja dva mesta i nisu hteli da ustanu... čak su svi graknuli na mene "da češće dolazim na utakmice znao bih da mesta nisu numerisana"... a oni toliko često dolaze i upućeni su usve da su na pozivanje janičara "javi se sever" svi oduševljeno poskakali...
Elem, pisao sam Ostoji o ovome posle utakmice sa Virtusom, do današnjeg dana se pravi mrtav... probaću ponovo da mu postavim pitanje kada bude "pitajte predsednika" sa Tegijem...
Što se tiče redara, video sam preko puta, na jugu, dosta redara na stepenicama i prolazima, na mom sektoru nije bilo ni jednog... protiv Virtusa sam bio na nivou 400 sa nekim drugarima, a žena i sin išli dole sa sezonskim... ni jednog jedinog redara nije bilo na nivou 400...
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.437
Reaction score
40.889
Локација
Žrnov
Gledao sam na tv-u utakmicu sa jos 3-om ljudi, niko nije cuo sem mene, i ja kada sam video sinoc da ni na forumu niko nista ne pise o tome, zabrinuh se da li sam toliko bas poludeo, da svuda cujem ime Njegovo :D

Inace to je odlicno bilo gašenje “grupe”, namerno ili nenamerno, znajuci im poslodavca vise nisu to ni pokusavali da pevaju, bar mislim tako.
evo od prilike na 11:27 se čuje :) ... i to lepo.
 

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.863
Reaction score
9.907
Izgleda sam debil sto sam za ovu poslednju utakmicu kupio i sebi kartu za nivo 400, da ne ciganisem, iako imam sezonsku.

Pisao sam vec da se desava da sednu.

Resili su sad da ne moze sa kartom za nivo 400 da se uskoci dole. Sad jos samo da vide koja je karta za koji sektor. Lagano.

Izgleda je samo superior relativno ,,bezbedan'' od debilizma tog tipa, ali mi parking u blizini Arene nije neophodan, dokle god ima volova na utakmicama. Dakle, jos nekih 100 godina.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top