Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2019/2020

Статус
Затворена за писање одговора.

grobarani

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
851
Reaction score
1.487
Zamolio bih onog ko drzi ovaj forum da mi odgovori zasto dopusta vredjanje navijaca koji su jedina grupa u hali a kad se napise nesto protiv kimijevaca odma brise post. Poenta je da je losa atmosfera ne zato sto su to neki kriminalci, vec svi ostali ljudi sede u hali i boli ih uvo umesto da se stoji i vrsi pritisak. To je poenta

Jel tebe placaju ili ti daju samo sendvic?
Cigani su govna otrovna, ne budi cigan ne idi sa njima! Pas im jebo mater cigansku.
 

Pankoz

Grobar
Учлањен(а)
03.07.2019
Порука
272
Reaction score
792
Локација
Vojvodina
Kad smo se već dotakli teme o navijačima,bila je malo desno od principaša prema sredini terena jedna grupa od 20-ak momaka koji su svim srcem navijali i više puta nadglasali jug svojom pesmom i isto tako pokrenuli ostale ljude u Areni.
Svakako ih je bilo lepo videti kako se nisu štedeli već svo vreme pevali i davali podršku našim momcima na terenu.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.440
Reaction score
40.898
Локација
Žrnov
na severu prema centru, nivo 400 je bila jedna grupa koja je na "milo-lopove" pokrenula taj deo sa odgovorom "milo-vučiću" ali se nije nešto primilo u široj masi :), doduše verovatno se i nije čulo u ostatku arene...
 

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.913
Reaction score
21.622
To ste culi od kimijevaca kako su na jugu cigani vamo tamo murija krimosi, a ajde posto vi svi znate navedite mi petoricu takvih? Jel i cegi cigan? A kako je bilo na darusafaki navijanje? Jel su i tu lose navijali? Pomirite se sa tim da su jedina grupa trenutno i sta nas treba da briga ko je tu bitno je da se pravi dobar ambijent. Prvo se bunite sto imaju frakcije sad kad nemaju onda vam je sto nema frakcija.

Ja sam mislio da su oni barem malo pametni ali su izgleda glupi kao kurac kad nisu mogli da pošalju boljeg od tebe
 

tribiani

Grobarčina
Учлањен(а)
02.03.2007
Порука
1.451
Reaction score
4.807
Znam da ću ovim postom otvoriti pandorinu kutiju, ali moram, nekoliko utakmica se suzdržavam... pošto znam da ovaj forum čita bar neko iz kluba, imam da izjavim sledeće:

Ispao sam najveća budala kada sam letos kupio jednu od skupljih sezonskih ulaznica i to komada dva... trebao sam, kao i svi pametni Srbi da kupim najjeftiniju i da onda dođem sat i po pred svaku utakmicu i da sednem gde ja hoću, na sred severa ili juga u ravni sa linijom koja označava pola terena... ko mu jebe mater, mesta i onako nisu numerisana, tako bar slušam utakmicama unazad kada dođem do svog mesta koje je obeleženo na sezonskoj... ja da se svaku utakmicu svađam sa nekim delibima ne pada mi na pamet... tako da, upravo, što si od mene dobijala, dobijala si, od sledeće sezone samo minimum novca, tek da se uđe...
 

alboy75

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.128
Reaction score
2.584
Локација
svuda gde je PARTIZAN

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.319
Reaction score
37.441
na severu prema centru, nivo 400 je bila jedna grupa koja je na "milo-lopove" pokrenula taj deo sa odgovorom "milo-vučiću" ali se nije nešto primilo u široj masi :), doduše verovatno se i nije čulo u ostatku arene...

Čulo se odlično i u hali, a i kasnije na snimku. Ali čim je krenuo dade kapiten trojku i unakazi pesmu. ;) ;-)
 

duxpfc

Grobar
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
984
Reaction score
1.972
To ste culi od kimijevaca kako su na jugu cigani vamo tamo murija krimosi, a ajde posto vi svi znate navedite mi petoricu takvih? Jel i cegi cigan? A kako je bilo na darusafaki navijanje? Jel su i tu lose navijali? Pomirite se sa tim da su jedina grupa trenutno i sta nas treba da briga ko je tu bitno je da se pravi dobar ambijent. Prvo se bunite sto imaju frakcije sad kad nemaju onda vam je sto nema frakcija.
Pogledaj klip kad ovi tvoji muce Radeta i videces 5 osoba koji veze nemaju sa Partizanom.Mani se Cegija,covek je tu decenijama i od njega je dosta,ne pita se nista vec mnogo godina ni za sta,on je tu da jede,pije i jos po nesto i bodri Partizan sto radi vec decenijama.Da ste jedina grupa to si u pravu ali ste to postigli uz pomoc vaseg pravog vodje Vucica i njegovih vernih kerova koji imaju dozvolu da ubijaju,otimaju i muce ljude.Toliko ste gadni i odvratni da cu,najverovatnije,po prvi put u zivotu propustiti da odem u halu kad dolazi Partizan u Nis jer mi je odvratno da budem sa takvim gnjidama na istom mestu i udisem isti vazduh sa vama.Izvinjavam se na skretanje sa tene.Napred Partizan i Vucicu pederu!
 

MMM2909

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2010
Порука
1.813
Reaction score
6.269
jebote kako se lako pokrene tema o navijacima, bolje da se zaustavi pre nego sto se stignu moderatori (posle treznjenja naravno) :D i svi podobijamo bodove
 

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.277
Reaction score
10.717
Локација
underground
To ste culi od kimijevaca kako su na jugu cigani vamo tamo murija krimosi, a ajde posto vi svi znate navedite mi petoricu takvih? Jel i cegi cigan? A kako je bilo na darusafaki navijanje? Jel su i tu lose navijali? Pomirite se sa tim da su jedina grupa trenutno i sta nas treba da briga ko je tu bitno je da se pravi dobar ambijent. Prvo se bunite sto imaju frakcije sad kad nemaju onda vam je sto nema frakcija.
Da,evo inace vidjam se svaki dan sa Kimijem ,pa mi on otvorio oci. Vuciceva paravojna formacija ,to ste vi ,cuvaju malog vucica,obezbedjuju vuciceve mitinge , slikaju se s Terzom ruse u Savamali po njegovom nalogu,u dzipovima bez registracija zastrasuju ljude koji su protiv vucica u unutrasnjosti na izborima,zauzvrat im se tolerisu najteza krivicna dela,tuku ljude koji skandiraju protiv vucica,i ti sad kazes da je meni Kimi to rekao???? Al na stranu to,nekad je za vodju navijaca trebao talenat da oseti utakmicu i puls mase i da u skladu s tim da vodi navijanje, da prepozna momenat, to nije mogao svako.sad sa nekim debilnim pesmama samo ubijaju atmosferu i kad se masa popali nikakve koristi od njih.Dno dna onog sto je jug ikad u istoriji predstavljao,ali to je bio i cilj ovog smrdljivog rezima.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.319
Reaction score
37.441
Sunce ti jebem, ne znam kako mi je ovo promaklo, video nije nov:

Nešto zamišljam sličnu scenu sa DV preko puta... krvavo. :D

Svaka čast Trinkijeriju na živcima, ponekad mu stvarno nije lako. Kako se mumificirao kada ga Birča pita što preuzima... :buhaha Mogu samo da zamislim šta mu je sve mučeniku motalo po glavi u tom trenutku.
 

ulaz "O"

Hodajući porok
Уредник
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
2.157
Reaction score
14.443
Локација
Brdo Banovo

srna

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.529
Reaction score
2.622
Локација
Skopje

Залад

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
3.146
Reaction score
27.957
Локација
Из Чикага (моји...)
надам се да чегијев повратак, између осталог, значи и обнову покиданих веза и пријатељства са миланезима :D
 
  • Like
Reactions: Dzo

Залад

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
3.146
Reaction score
27.957
Локација
Из Чикага (моји...)
Повратак на шипку. Није ваљда и сво ово време водио навијање? Него мука...нема ко.
 
Последња измена:

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.319
Reaction score
37.441
Evo cele utakmice, bez komentatora:
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top