Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Ponovo radi bioskop, Radio Mileva leto Koronovo!

Статус
Затворена за писање одговора.

Shule

Grobar
Учлањен(а)
11.09.2008
Порука
706
Reaction score
1.358
Локација
Beograd
Ja razumem bes prema Fejsi, ali ko nam je sve igrao, sa kakvom prosloscu, ja ne bih imao problem da on dodje i daje svoj maksimum. Mozda ja nisam upucen u potpunosti u to oko Fejse, jbm li ga.
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
To za dres sto se pominje nema veze sa mojim stavom za Fejsu. Nikad ga nisam voleo. Više Šćekić šalje loptu napred nego on što je slao dok je bio ovde.
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.040
Reaction score
26.194
Локација
ante portas
Fejsa bez 500k minimum,ako ne i više ne bi ni svraćao ovde tako da ne vidim svrhu da se uopšte piše o njemu.
Može on da zabode prilično dobar ugovor negde drugde u Turskoj,Rusiji...
 

nasa stvar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.09.2019
Порука
1.121
Reaction score
2.498
Локација
JNA
Pa to nije velika plata.Po izveštaju naš klub je dao 9,2 miliona eura na plate prošle godine.Tako da imamo neke igrače sa 200,300 000 pa može da se oslobodimo dotičnih a da dovedemo kvalitet a to i jeste Fejsa.Ogromna greška Krstajića u Rusiji je bio Fejsa.On je tad bio naš najbolji zadnji vezni a nije igrao.
 

Magelan

Grobar
Учлањен(а)
12.09.2012
Порука
859
Reaction score
1.037
Da li je realno da mi uopšte polemišemo o dovođenju igrača koji komotno može da uzme i milion + dolara godišnje u nekoj egzotičnoj ligi, bez da se ozbiljno oznoji i bez da ga boli glava?! Aman ljudi... Kakav crni Fejsa...
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.892
Reaction score
13.749
Kakav Fejsa nemaju novac ni za jutjub kanal da to sve bude bar malo ozbiljnije, a kamo li za Fejsu. Bilja igrace juri telefonom da snima emisiju oni je gledaju pitaju se dal snima za svoj instagram vecina ne konta odmah o cemu se radi.... Dok nekog ne prodamo nista novo nece da se desi....
 

garbaN

Partizanovac
Учлањен(а)
14.09.2019
Порука
866
Reaction score
5.209
Локација
Beograd
Fejsa je ozbiljan igrač za Partizan. Dal se nekome sviđa ili ne, subjektivna stvar. Propustio sam izgleda momenat kad smo postali klub koji je prerastao igrače poput Fejse.. Fino,u tom slučaju idemo pravim putem...

Neće doći naravno, nije lud.
 

Laze_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.628
Reaction score
8.462
Локација
Македонија
Posto 30 miliona duga nije nikakav problem da funkcionisemo normalno i imamo puno igraca za 200, 300 k kad se njih resimo nasa uprava ima da nas obraduje.
Ali budimo strpljivi da dodje red za fejsu prvo dovesce Mikija iz Svicarske pa onda fejsa pa onda moze i Nevena Subotica na stopera ako nam ostane visak para. I onda mrmot zavija cokoladu.
 

nasa stvar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.09.2019
Порука
1.121
Reaction score
2.498
Локација
JNA
@Goran Tomić pa igrao je do pre mesec dana u Alaveš, skoro pa standardan bio.Igrao je solidno protiv Lajpciga u LŠ za Benfiku, nisma ga nešto mnogo gledao ali i dalje je top fudbaler.Nama je neophodan i zbog skoka jedan takav veznjak.Naša oba štopera su loši blago rečeno u skoku.
Ali kako im nije interes da dovedu kvalitet, već da se prodaju i guraju deca, ovo je samo pusta želja najverovatnije.
 

ZatucaniZapadnjak

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.117
Reaction score
5.472
Локација
Beograd
Pošto su Stojković i Ožegoivć inače moralne gromade, ali ova dvojica su stoka odvratna. Nadam se da će se što pre vratiti, i jedan i drugi. koji mi luksuz imamo da odbijamo kvalitetne igrače za naše uslove? sve što su ova dvojica skrivili je subjektivno i obojeno emocijama i iracionalnošću.
 

Irriducibili17

Početnik
Учлањен(а)
16.05.2018
Порука
190
Reaction score
375
Локација
PC
Ne bi me uopšte začudilo da sada vrate Živkovića, a prodaju Stevanovića. To bi za našu upravu bila premija, utopljen jedan omladinac za dobre pare, a zamjena za džabe i uz to igrač sa odličnim CV-jem za naše uslove.
 

BaX

Grobarčina
Учлањен(а)
01.11.2019
Порука
1.213
Reaction score
7.050
Локација
i Ruma je CRNO - BELI grad!
Na stranu sve to sa dresom i ostalim oko Fejse, mislim da on ipak nije igrač koji bi nam trebao kao parnjak Zdjelaru.
Previše je defanzivno orijentisan, a napadački limitiran. Za te pare koje bi njemu dali, mislim da ipak može da se dovede mlađi igrač sa boljim karakteristikama u oba pravca. Takođe, mislim da je Fejsi dosta ozbiljnog fudbala, boli ga nešto tukson da se vraća u Srbiju.
 

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.515
Reaction score
5.168
Stevanovica ce svakako prodati, a zivkovica svakako nece dovesti (daleko od toga da prizeljkujem malu pickicu, al i takav kakav je, daleko je iznad vazurinog dometa).
Dakle, Stevanovic OUT, mocni Neca Mihajlovic IN.

Ovo pravilo o broju stranaca, svi ovi domaci igraci koji su slobodni i kvalitetni, a poprilicno dostupni, transfer Pavlovica, soldna zarada u evropi... I nista, u prvih 11 Vitas, Miletic, Urosecic, Scekic...

A nekad se protestvovalo protiv uprave koja osvoji titulu, dovede jednog Mladena Krstajica i udje u LS. Opravdano, naravno, da se ne nadje neko da mi objasnhava kako je djura bio los.
Ovi ne mogu boranijasevica dovesti u najbitnijoj sezoni u novojoj istoriji (jbg, tako je)...
 
Последња измена:

kontraAV

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
1.042
Reaction score
3.529
Локација
Crna Gora
Srećno Dj. Ivanovicu u nastavku karijere, posteno je nosio naš dres, iako nije posjedovao kvalitet za Partizan. Nadam se da će njegovim stopama Miletic, Urosevic, Šćekić, Vujacic, i da ce dovesti oba beka, zadnjeg veznog i jos jedno krilo.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.803
Reaction score
29.767
Локација
Beograd
Al da krilo bude Leonardo :D
O.k. nije on baš klasično krilo, al nije bio ni Đole, pa taman, ode Haubica, dođe nam Ubica, sasvim solidna zamena...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top