Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Kvalifikacije za Ligu Evrope 2020/2021

Статус
Затворена за писање одговора.

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.796
Reaction score
7.592
Локација
25-i maj
Skoro sam 100 posto bio siguran da ce ovako biti. Vitas na kraju ne znam sta uradi ali Sceka je nas najpotcenjeniji fudbaler,decko hapsi kao hobotnica. Asano kapa dole,Sadik veceras presebican. Idemo dalje! P.S. Krki hvala za lajv
 

Leo42

Početnik
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
151
Reaction score
444
Локација
Niš
1264851878.jpg.jpg
Ovo je prototip modernog beka u fudbalu.
Da li neko moze da nadje jednu jedinu slicnost sa nasim desnim bekom, makar to bila i boja ociju?!
Ne kazem ja da je Miletic los fudbaler, ali nema teorije da on moze da igra beka... pa i on sam je vise puta rekao da mu je primarna pozicija stoper.
Zasto se forsira da igra beka i zasto ne igra stopera umesto Vitasa od kog je za klasu bolji, je pitanje od milion dolara...
 

ZatucaniZapadnjak

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.117
Reaction score
5.472
Локација
Beograd
Četvrta tekma bez primljenog gola.
Asano sjajan večeras.
Nijedna opasnost iz prekida.
Sve ostalo žali bože.
Da ne dobijemo ove, sa makar 2 razlike je sramota.
Ali 'ajde, i protiv Velšana je bilo 0:1 na startu, nismo ispali.
Pamet u glavu, imamo tri cele nedelje da ispunimo pozicije, aman više, odrešite kesu VVV dupeglavci.
Iseckati slaninu, MAKSIMALNI fokus na to.
Teraj dalje.
 

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.279
Reaction score
10.718
Локација
underground
Kilavo, sad vec i zabrinjavajuce,prosle sezone smo igrali mnogo bolje
 

El_Grande_Jokan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
3.692
Reaction score
23.038
Локација
Академија
Незгодан је овај систем на једну утакмицу. Види се да је играчима створило притисак а мислим да је томе допринео и Саво својим изјавама пред утакмицу да се "једино тога плаши." Победа се пише, прва препрека прескочена, терај даље.
Не могу да не споменем неке утиске:
- када Урошевић центрира оним момцима што дохваћају лопте иза противничког гола, увек се запитам како би Дуле Вујошевић реаговао да је тренер фк. Мислим да би одмах искористио право на измену па макар то било и у првом минуту утакмице.
- по мени је највише показао Асано, припретио је пар пута избиљно, једном одлично шутирао, трчао је доста, било га је свуда чак је и неке ствари у одбрани рашчишћавао. Мени је утисак утакмице када га у последњем минуту надонкаде Саво мења, улази млади Стојковић, а Асано се окреће према трену и прави благи наклон. Самурајски. Респект за то.
- Не разумем поенту убацивања Лоле Смиљанића било када а поготово у надокнади.
 

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.426
Reaction score
11.728
Локација
Beograd
Ćelavi :pop jbt čoveče konsoliduj se. Sadik sebičan, Suma bi dao dva komada da je počeo utakmicu. Asano odličan i napred i pozadi. Bez veze smo odustali od onog visokog presinga poslednjih 15 minuta i dali im loptu. Klasična seljačka ekipa iz donjeg dela tabele naše lige, svi nazad, krljaj i čekaj da te usere iz nekog prekida. Biće bolje protiv ekipa koje žele da igraju fudbal.prva prepreka preskočena, još tri ostale.:napred-partizan:
 

Baracuda

Grobarčina
Учлањен(а)
13.06.2017
Порука
1.164
Reaction score
4.361
Što pre zaboraviti.... A na RTS-u veliki stručnjak Vlada Čapljić :)
 

Goginhosa

Grobarčina
Учлањен(а)
03.01.2015
Порука
1.263
Reaction score
6.962
Drago mi je sto smo prosli dalje, to je jedino dobro veceras.
Par stvari koje sam zapazio:
Urosevic i centarsutevi - nesto najgore sto sam vidio za svojih 40 i kusir godina.
Natho - dobar do ulaska Sume, ne znam da li se ne vole, ne mogu sa vjerujem da covjek koji salje teledirigovane pasove, od tri dodavanja ka Sumi sva tri puta loptu salje u kurac krasni.
Miletic - ne znam sta se desilo s njim, izgubi loptu ispred njihovog 16-erca i onda setka nazad dok oni imaju polukontru.
Vitas i onaj start pred kraj - kakvo jebeno pomracenje uma. Totalno nerezonski i nefudbalski.
Sadik bog fudbala - kako covjek kad krene u dribling prolazi s lakocom 3-4 fudbalera dok se bori da istovremeno kontrolise loptu, odrzi ravnotezu i da ne padne na usta. Nevjerovatan fudbaler i ovo pisem bez ironije i zajebancije.
 

inzenjer

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
2.518
Reaction score
656
Локација
kragujevac
Mi jednostavno ne znamo da probijemo bunker i da nije bilo penala do sutra ne bismo dali gol, a 90 posto ovakvih tekmi cemo imati u prvenstvu.
Za to je najveci krivac trener i zato on mora da ode, jer vec drugu sezonu pokazuje da ne zna da otvori bunker ekipu i zato ce nam cigani svake sezone bezati po 20 bodova.
Bekovi su plac majke bozje, bolno za oci je bilo ovo gledati.
Vitas onim potezom na kraju me ostavio bez reci, a ni banjak mi uopste ne uliva poverenje.
Jos savo prica kako imamo skockanu ekipu.
Aman covece vidis li da nemamo bekove, da su stoperi ocaj?
Bojim se da cemo u nedelju doziveti novi kiks protiv cigana iz novog sada.
Uprava da mi se napusi kurca, a trener da sam podnese ostavku jer nam je igra sramotna.
Toliko.....
 

BaX

Grobarčina
Учлањен(а)
01.11.2019
Порука
1.211
Reaction score
7.030
Локација
i Ruma je CRNO - BELI grad!
Iskreno, Urošević je bio naš najlošiji igrač na utakmici. Neko napisa da je bio solidan...
Pitam se, sa kojim bekovima ćemo dočekati treće kolo, plej of, kada budu jako ozbiljni protivnici?
Šta reći, jedino dobro je što smo prošli, nadam se da ćemo biti najbolji kada bude najteže.
 

Mille

Grobar
Учлањен(а)
12.09.2019
Порука
259
Reaction score
2.204
Локација
Beograd
Mi imamo bar cetiri neskolovana igraca, tako da mozemo lako da pobedjujemo samo kad ceo tim grize. A i tesko se moze ocekivati bog zna kakva igra u avgustu. Najvise me brine ovaj centarhalf, nadam se gresim dusu ali zasada je ispod nivoa i domace lige. Plasim se da nas neka od strasnih stvari koje radi ne kosta kad ne treba, daleko bilo. Sadik je nesto najludje i
najbolje sto je doslo kod nas poslednjih mnogo godina, odavno se nisam ovako zabavljao...
 

Grncarija

Grobar
Учлањен(а)
31.08.2019
Порука
1.383
Reaction score
5.165
Локација
Beograd
Статус
Затворена за писање одговора.
Top