Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2020/21.

Статус
Затворена за писање одговора.

Nelson

Grobar
Учлањен(а)
09.04.2014
Порука
604
Reaction score
1.227
Локација
BL
Kakvo mazanje ociju sa Stanojem, vrhunski potez .Stanoje nije sporan kao Grobar prije svega ali ovaj udbaski stil bacanja bombi radi zastite fotelja je za povracanje. Cudi me da je ovo prihvatio, pogotovo imajuci u vidu okolnosti pod kojima je otisao zadnji put .
 

El_Grande_Jokan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
3.699
Reaction score
23.129
Локација
Академија
Па чекај, Станоје се враћа а рекао је да неће долазити док се ситуација не промени. Додуше, тада је имао неки егзотичан ангажман на истоку. А сад пошто је прошла егзотика опалила га носталгија, гле клинца у сламнатом шеширу! Шта се то променило, Станоје? У Партизану ништа, исте лопине седе у управи!
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.008
Stanoje dobrodoao ako je tacno. Samo Stanoje, sad nema Krstajica i Savica u odbrani. Nema sredine sa Fejsom, Racom Petrovicem, Brasancem, Moreirom, Vukicem... Iz ove perspektive, imao je fantasticnu ekipu.
 

kujblo70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
1.497
Reaction score
6.340
Локација
Blok 70
Promenilo se sto ne moze nigde da nadje angazman i sto je ostao bez celog tima!
i sto je ispao iz lige sa poslednja dva kluba koje je vodio.. muka naterala nema gde..

Volim ga ko Boga! da me slucajno neko ne protumaci drugacije, ali.. debelo ALI
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
Ako je Milosevic dao neopozivu ostavku kao sto sam najavio pre utakmice sa ciganima iz novog sada onda ima jedno veliko bravo od mene. :clapPokazao je da moze pola blata da skine sa obraza, sto nije mala stvar u ovakvoj drzavi.

Jeste Kurir ali bravo za Savu ako je ovo istina. Kada ne ide povuci se kao čovek

Milošević napustio klupu Partizana! Srpski fudbalski stručnjak Savo Milošević podeo je neopozivu ostavku na mesto prvog trenera kluba iz Humske, saznaje Kurir.
 

Zlatiborpfc

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.767
Reaction score
19.387
Локација
Nickname
Pa kad istroše i Stanoja kao i prethodnike biće opet kuknjave i istih upisa. Sve se ponavlja do levela da je previše dosadila monotonija koja je prisutna u sistemu koji sprovodi uprava Partizana.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.356
Reaction score
37.658
Iskreno se nadam da nije istina. Ako jeste, a ostane banda u upravi (kao što će ostati), to samo znači da je spreman da pljune na ono što je pričao.
 

MMM2909

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2010
Порука
1.813
Reaction score
6.269
Voleo bih da Sava ostane u klubu, previse covek ima znanja o fudbalu da ga tako lako izgubimo, a ako stvarno dolazi Stanoje, nadam se da ce mu omoguciti pojacanja, jer onda ni on nece moci nista da uradi sa ovim timom
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Promenilo se sto ne moze nigde da nadje angazman i sto je ostao bez celog tima!
i sto je ispao iz lige sa poslednja dva kluba koje je vodio.. muka naterala nema gde..

Volim ga ko Boga! da me slucajno neko ne protumaci drugacije, ali.. debelo ALI

Prvi pomocnik mu je preminuo. U Kini je radio dobro ali nije otisao na vrijeme zauvijek nego je mijenjao klubove i to je pogrijesio. Grcki PAOK se debelo ogrijesio oo Stanoja, debelo. Zato Maxo ne jebe nikakva bratstva, kurac-palac.

Uvesce disciplinu, pobjeda sa jedan razlike ali pobjeda.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.356
Reaction score
37.658
Ako pristane da dođe i preuzme ovakav tim, znači da je lud. Ako su mu obećali pojačanja onda ih treba streljati zato što su mogli to da urade i ranije, ali nisu hteli/smeli...

U stvari, svakako ih treba streljati.
 

MMM2909

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2010
Порука
1.813
Reaction score
6.269
Vuletic na twitteru potvrdio da je Savo sam otisao, a da Stanoje dolazi
 

zzzz

Grobarčina
Учлањен(а)
20.07.2010
Порука
1.254
Reaction score
3.719
Da ne idemo nazad na skup od pre 10 godina, ali svakako sam očekivao da sledeći Stanojev dolazak doživim sa više euforije. Jbm li ga, Savo je pokazao talenat za posao, ali ne može se iz vrtića u srednju školu, ili samo retki to mogu, posebno u pickoustoj eri.
Stanoju nek je sa srećom i nama sa njim. Povratak u ovom trenutku me podseca na povratak Djukica, sećanja na dobru igru i rezultate iz neke davne prošlosti, valjda ce sa Saletom biti i ovaj drugi put uspešan.
 

Zillgian

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
3.954
Reaction score
4.886
Локација
Ndžamena
Ako Savo zaista odlazi, jako mi je žao zbog toga. Žao mi je bilo i kad je Đumi otišao. Mislim da su bili sjajan tim. Druga je priča da li su se slagali ili ne, ali su baš kao Čkalja i Pavle Vujisić bili pravi profesionalci i doveli do toga da gledamo najbolji Partizan u poslednjoj deceniji. Vjerovao sam da se od svega toga može napraviti jedna jako lijepa priča. Štaviše, I dalje vjerujem.

Žao mi je što se Savinim odlaskom i dovođenjem bilo koga drugog, sve da je to i moj nadraži trener u istoriji Partizana, lijepi flaster preko zagnojene rane i skreće pažnja sa stvarnog problema. Mi nemamo dobrog duha, državu i njene banke da nam preko noći otpišu 20 miliona evra duga, da nam na konto prodaje najveće firme u državi dovede sponzora koji će nam na lijepe oči da 5 miliona evra, nemamo nekoga ko će da nam napravi stadion ili da svako sranje koje napravimo ili desetine pokradenih miliona pripiše zlim radnjama Đilasa/Jeremića/izaberi političara po mjeri koji rovare protiv omiljenog nam kluba, a samim tim i protiv države.

Mi moramo sami da se borimo upravo protiv te iste države, njenih institucija, protiv jbnih vjetrenjača, da se vadimo iz sopstvenih govana u koje se sami uvalimo, ili u koje nas drugi sa posebnim zadovoljstvom uvale. A šta radimo?! Pravimo kuću od krova, i to nakrivo. Da li se neko sjeća kad se Vučela prepodobni i Vazura vaspostavljeni oglasiše javno? Kad su stali u zaštitu kluba, a da to nije bilo putem ispraznih saopštenja bez pokrića?!

Maštao sam da nam se Stanoje jednog dana vrati, jer bi to značilo da smo valjda slobodan klub. Ne vidim po čemu je ova situacija danas bolja od one koja je vladala kada je on otišao. Prosto, takav potez mi ne djeluje kao potez principijelnog čovjeka. Moguće da griješim i da je sve novinarska patka, naravno. Na stranu to i što je njegova filozofija igre dijametralno suprotna Savinoj, što bi sa sobom donijelo posebne izazove.

Ako bi se SS, koga smo onomad zajedno branili ispred stadiona i koji je bio jedan od nas, vratio u ovakvoj situaciji, to bi bilo još jedno mazanje očiju naroda, iako se nadam da griješim. Čak bih rekao da bi to bilo kao da čovjeku kome kuća gori "ko lila" donosiš na poklon presvlake za namještaj. Tako nekako.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top