Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Ponovo radi bioskop, Radio Mileva leto Koronovo!

Статус
Затворена за писање одговора.

Grncarija

Grobar
Учлањен(а)
31.08.2019
Порука
1.390
Reaction score
5.172
Локација
Beograd
Ja bih doveo dva igrača na sredini terena, jednog koji bi igrao skroz na levoj strani i jednog centralnog/zadnjeg veznog. Pa bismo onda sa Lutovcem na desnoj strani na sredini terena, mogli ponekad da igramo sa tri štopera pozadi u zadnjoj liniji.
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Bilo je price i prije oko toga da se igra 3 5 2 i meni je ta ideja zanimljiva u fazonu "ajd da vidim sta ce bit na kraju "kad budemo igrali neku prijateljsku. U takvoj formaciji kljucni su ti bocni igraci, kod nas bi ih opet igrali Urosevic i Celavi koji bez obzira na losu formu ove sezone, generalno nemaju kvalitet za takve zadatke iz prostog razloga sto im je ofanzivni kvalitet nedovoljan (ove godine nepsotojeci). Da ne pricam dalje o tome da nemamo ni 2 cestita stopera da igraju zajedno a kamol 3, vezni red koji nema kvalitetne izmjene na klupi, imamo jednog kvalitetnog spica u vidu Sadika. Itd da ne trosim rjeci o nasoj rotaciji, jer porediti Sadika i Matica, Natka i Pavlovica je prosto nemoguce. Mi znamo da igramo tih 4 2 3 1, to nasi klinci igraju od kad saznaju za taktiku i formaciju. Posto je tim i dalje sastavljen od vecinskih domacih igraca, nemamo mi puno izbora.
 

Zlatiborpfc

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.767
Reaction score
19.388
Локација
Nickname
Za 3-5-2 nam trebaju još 2 ekstrakvalitetna štopera i pored Sadika klasični napadač sa dobrom završnicom. Po boku imamo Asana i Lutovca koji bi to mogli dobro odigrati.
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.086
Reaction score
15.803
Локација
Храм фудбала
Dajte ljudi budimo realni, ta 3-5-2 kod nas bi bila 5-3-2, em napred nista ne bi mogli, em bi se u odbrani sudarali i smetali jedni drugima.
Drugi problem je taj sto mi nemamo drugog napadaca, pa svaka formacija sa dvojicom gore pada u vodu.
Sem naravno da eksperimentisemo pa pored veznjaka na beku, napravimo i napadaca od veziste. Moze nam se. Sve samo da se uprava ne trosi na kupovinu igraca, kad uvijek mozes nekoga prekomandovati na drugu poziciju.
 

BELI BG

Grobarčina
Учлањен(а)
28.06.2013
Порука
1.399
Reaction score
4.620
Локација
Zemun
Partizanus Verus ⭐️⭐️⭐️⭐️ (@PartizanusV) Tweeted:
@MojiGrobari Savo je sam odlucivao o tome ko mu treba i koga (ne) zeli. Profesor kaze da Savo nije zeleo pojacanja, kao i da je odlucivao ko jeste a ko nije za prodaju.
Ne znam sta da mislim, ali info koji sam dobio je da smo odbili 3.5 miliona(ne znam da li dolara ili eur) iz Emirata , a dali im odgovor da Sejdubu nije na prodaju...
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.889
Reaction score
13.726
Partizanus Verus ⭐⭐⭐⭐ (@PartizanusV) Tweeted:
@MojiGrobari Savo je sam odlucivao o tome ko mu treba i koga (ne) zeli. Profesor kaze da Savo nije zeleo pojacanja, kao i da je odlucivao ko jeste a ko nije za prodaju.
Ne znam sta da mislim, ali info koji sam dobio je da smo odbili 3.5 miliona(ne znam da li dolara ili eur) iz Emirata , a dali im odgovor da Sejdubu nije na prodaju...

To da Savo nije hteo da mu rasprodaju tim u to i mogu da poverujem ali da nije hteo pojacanja....e u to vala ne verujem. Nadam se da ce ova uprava vise ispostovati Stanoja nego ona djurina jer to je glavni uslov da se pomerimo sa mrtve tacke.
 

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.514
Reaction score
5.145
E pa kad neko, ne samo tolerise, vec i uredno pravda dovodjenje takvih likova (Pesukic igra na potrebnim brzinama, Lalatovic ima visinu i lijevu nogu, Matic ce nam mnogo donijeti...), onda zasluzuje da veprovi obrisu pod sa njim.

Da pobovim jos jednom, zao mi je sto je otisao, ali ne zbog njega, vec zbog Partizana. Za njega, Batu, Tomica, Marka, Ilijeva i ostale gluvonijeme legende me tacno zaboli.

Nadam se da je Stanoje nesto naucio iz njihovog, a i svog iskustva.
 

Irriducibili17

Početnik
Учлањен(а)
16.05.2018
Порука
190
Reaction score
375
Локација
PC
Pa čekajte, zar nije Savo sam izjavio da mu ne trebaju pojačanja? Nije to Vuletić rekao, ako se dobro sjećam? Ako je on to izjavio zato što su mu iz uprave rekli da neće dobiti pojačanja, nije mnogo više ni zaslužio od ovoga.
Ako je tako, mogao je sada da ukaže na takve stvari, a ne da ćuti.. A ako će ćuti, takav nam ni ne treba. To je razlika između njega i Stanoja (bar dok je Stanoje bio trener, a Đura predsjednik).
 

Goginhosa

Grobarčina
Учлањен(а)
03.01.2015
Порука
1.268
Reaction score
6.997
Volim zeku Jojica, ali gdje da igra i sta? Jebote mi beka desnog nemamo (lijevi je upitam takodje) oni dovode jos jednog igraca u vezu. Ne mogu da vjerujem sta rade sve im jebem nenormalno.
 

zzzz

Grobarčina
Учлањен(а)
20.07.2010
Порука
1.254
Reaction score
3.719
Nisam pratio Jojica u poslednje vreme, ne znam kako je igrao u Austriji, očekivao sam dosta bolju karijeru od njega, posebno što je imao i dobru glavu. Ali realno je tip igrača kakav nam treba, moze i da bude par sa Zdjelarom, moze i u raznim kombinacijama po strani veznog da odigra, u situaciji gde nam je Lola prva izmena u sredini, Jojic zvuči kao ozbiljno pojačanje.
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
@Goginhosa
Gledaćemo fudbal sa dva isturena vrlo verovatno, možda ne prvo kolo, ali svakako uskoro. Slažem se za odbranu, verovatno će biti rezova. Dolazi čovek kog jedino poštujem pored Nikolića kad su u pitanju očekivanja od igrača i disciplina
 

BELI BG

Grobarčina
Учлањен(а)
28.06.2013
Порука
1.399
Reaction score
4.620
Локација
Zemun
Zeka pojma nema o cemu se radi. Niko ga nije kontaktirao iz naseg kluba, a ima jos godinu dana ugovor.
Nije mu ni u planovima da se vraca u LingLong...
Izvor: Drugar upravo zavrsio razgovor sa njim.
IMG_20200901_193235.jpg
A ovo je pokrenulo lavinu, profesorov twit, jbt on se sada bavi i transferima.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top