Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2020/21.

Статус
Затворена за писање одговора.

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Pogledajte vi ovaj osmeh od uva do uva, pa ovako bi svako od nas bio srećan sa ovim šalom i dolasku tj njegovom povratku u voljeni klub!

Čovek koji mi je ulepšao detinjstvo, koji je jebao kurvu gde je stigao i gde god ju je susreo, koji nas je uveo u lš sa pojačanjem od 30 hiljada evra, neće sigurno raditi na štetu našeg kluba.

Stanoje za početak očekujem da ćeš uneti disciplinu i da ćemo imati krvave oči protiv svakog jebenog kurvinog satelita, a da ćemo još napaljenije i jače ulaziti protiv sns eskort dame.

Srećan ti bio povratak!
 

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.216
Reaction score
33.539
Локација
vaginamandibularia

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Lepo ga je bocnuo Top sa SOS-a pitanjem u vezi Uprave prošle i da li je imao kontakt sa ovom, u fazonu zna li gde dolazi.
Stanojević je ove sadašnje nahvalio kao da su mu rod rođeni a juče je došao. To nije toliko ni bitno koliko mi je zasmetala izjava da je Savo od ove Uprave dobio sve što je želeo u poslednje dve godine. Dakle automatsko aboliranje glavešina i sva krivica na Savu. To ga niko nije pitao, ne znam zašto je to morao da kaže, čak i da je tačno u šta iskreno sumnjam.

Bitna stvar koja treba da se kaže je ta da Stanojević želi Savinog kondicionog koji je otišao (bar tako kaže) a da za sad radimo sa Mišom Filipovićem. Ne treba ništa više da kažem u vezi toga, sve je jasno.

HIT izjava - Nije uspeo da se probije u ˝lige petice˝ jer kao fudbaler nije ostavio tamo dubok trag. :oops:


Priznajem, dok sam gledao sve ovo podsetilo me je na neke lepe trenutke iz njegovog prvog mandata ali opet nekako nije to to, nema te energije. Prelazni rok nije gotov. Ima vremena da traži šta mu treba, da rastera višak i da pokuša da napravi šta želi. U narednih 10-ak dana ćemo videti kuda ovo sve ide. Transferi će dosta toga pokazati.

Srećno Stanoje!
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Dosta ste pisali o formacijama, mislim da je Stanoju ostavljena puno brza ekipa od one koju je imao. Imace vise opcija u tranziciji, za svakog protivnika ponesto.

Ja kao veliki zaljubljenik Serie A od svoje tamo 13-14 godine pamtim izjavu velikog Silvia da Milan uvijek mora da igra 4-4-2. Uvijek na pobjedu, sa dva spica, za gol vise. Umijo je Silvio i da istrpi ponekog trenera koji bi igrao nesto drugo ali nikad nije propustio da kaze da Milan igra najbolje sa 4-4-2. U stvari uvijek je bio u pravu jos od Ariga Sakija.

Da skratim to bih i ja volio da gledam kod Stanoja ali mi realno imamo problem stopera i bekova tako da su nam u momentu Scekic i Zdjelar garancija da ne primimo 3-4 komada svaku utakmicu. Mi moramo da rijesimo defanzivni problem pod hitno.
Koliko sam razumio Stanoja Popovic je prerano bacen u vatru, jedan problem je rijesen decko mora jos da radi, Savina ideja je bila hrabra ali mali nije spreman za prvoligaski fudbal.
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Olabavite malo sa tim analiziranjem svake recenice. Briga me sta ima Stanojevic da kaze o proslosti. Ono sto sam htio da cujem je to sta planira za buducnost. Koliko sam ga shvatio mogao bi doci neko od nasih bivsih igraca, planira novog golamana a da pokusa na beku sa nekim bonus igracem. Pitanje je dal ga vec imamo ili ce tek doci. Koliko sam ga shvatio u jednom trenutku razmislja o 4 3 3.
 

batakpudla

Grobarčina
Учлањен(а)
19.05.2007
Порука
3.869
Reaction score
10.924
@President

Сагласан донекле. И мени је деловао без оне енергије, некако погубљен. Каже да су све јуче договорили, да су јуче успоставили контакт, па можда и отуд. Уосталом, видећемо наредних месеци шта и како.

Што се управе тиче, па ми сви знамо да су они рак рана, али нема логике да сере по њима чим је дошао. Полако, биће срања кад га буду терали :D

За Милошевића сам и ја чуо да је био задовољан играчким кадром, тј да оно што је причао за медије није празна прича. И због тога, а и због тога што је de facto главни тренер био Ђуми, немам неке симпатије према Саву као тренеру.

По његовој изјави да за позицију десног бека хоће да врати нашу децу, изгледа да ће то бити каратиста Миљкон, тако да ми дође да се самоубијем...

И поштено од њега што је рекао да му је Партизан одскочна даска за даље напредовање на европском тлу. Није да ми се баш то свидело, али поштено и отворено је рекао. Ја хоћу да помогнем Партизану, а и Партизан да помогне мени.
 

Nbg88nbg

Grobar
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
595
Reaction score
839
Локација
Beograd
:buhaha:buhaha vrhunski !

Sacekajmo par dana pa cemo videti na koga Sale trazi od domacih igraca. Da li je debeli gejpeder mislio na zeciji paprikas ili Zeku Jojica..
pa taj je br 7 napisao sam da sam njega zaboravio da stavim...ali ako cemo vec o njemu dao bi sve pare da se vrati medo kamara....everton je nerealna opcija a i kamara je isti igrac kidalica na sredini
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.870
Reaction score
13.628
Sta reci...a da ne bude suvisno. Covek je dosao pre svega da donese borbu pa sve ostalo, a u ovakvim uslovima to je jedini temelj na koji mozemo da se uzdignemo iznad ovog sivila.

aleksandar.jpg
 

kujblo70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
1.497
Reaction score
6.340
Локација
Blok 70
Koliko sam ga shvatio u jednom trenutku razmislja o 4 3 3.

ja se nadam da je mislio na 3 pozadi
mozemo imati nesto od toga!!
Banjak ostaje pozadi centralno, Celavi u tom slucaju moze desno mada sam ubedjen da ide, pa ce mozda neko U21 nazad desno, a levo Vitas jbg
Asano i Lutovac “wingeri”, i ostaje nam
Sadik, golman i 4 igraca u polju.
Ako je Popovic na golu, mogu biti Zdjelar Scekic Suma i Natho
Ako je Stojkovic na golu moraju biti Stevanovic/Stojkovic/Pavlovic + Natho/Suma ili Zdjelar/Svekic

otvara nam se mnogo kombinacija!

Molim te Boze da je mislio na 3 pozadi
 

ProvencanoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.178
Reaction score
6.062
Локација
100 кураца
pa taj je br 7 napisao sam da sam njega zaboravio da stavim...ali ako cemo vec o njemu dao bi sve pare da se vrati medo kamara....everton je nerealna opcija a i kamara je isti igrac kidalica na sredini

Ma znam brate, nego mi je bilo presmesno u sekundi ovo sto je Ens napisao, nije bilo nista zlonamerno. :ziveli

Ako miljkon dodje na desnom beku onda u pm..jebote koliko su bitni ti prvi potezi za dalje delovanje i dalju sliku Stanoja na klupi. Iskreno se nadam da je pod "nasom decom" mislio samo na Zeku.
 

Maestro

Super Moderator
Учлањен(а)
25.09.2007
Порука
8.068
Reaction score
8.369
Локација
Crno bela Srbija nesloga je ubija
@President
По његовој изјави да за позицију десног бека хоће да врати нашу децу, изгледа да ће то бити каратиста Миљкон, тако да ми дође да се самоубијем...

Secam se kad se pojavio bio Aksentijevic, koliko smo Stanojevica svi napadali zbog tvrdoglavog guranja Miljkovica, uz konstantna objasnjenja da je mnogo bolji od Aksentijevica defanzivno, a Aksentijevic kad god zaigra razbija prodore i centar suteve :D

Ipak, ne verujem da su nasi bas toliki idioti, Miljkovic bi bio losije resenje od trenutnog katastrofalnog MIletica. MIletic je barem fizicki spreman, jak u duelima, srcan je... trenutna forma i ocajne igre su posledica ociglednog nezadovoljstva sto nije nasao angazman u inostranstvu za mnogo bolje pare. Miljkovic je gori od njega, covek koji se zadnjih godina potucao po vukojebinama Jermenije i Poljske, i bez kluba je 2 meseca. Kreteni su ako ga svejedno uzmu i onda ga opet cekaju 2-3 meseca da uhvati ritam i formu, a i kad je uhvati to je tragedija! :D
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Energija?
Kad je prosli put dolazio niko ni na forumu ni na tribinama nije znao ko je novi trener Partizana.
Energija je postojala kad je otjeran, tih 2-3 sedmice neizvjesnosti oko njega i Krstajica je bila najveca energija oko kluba u zadnjih X godina.
Mi vec tri godine nismo vidjeli titulu na putu da bude cetri, za energiju je potreban rezultat i kesa Mise Tumbasa a i njega nema.
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
@kujblo ne vidim nacin da mi igramo sa 3 igraca pozadi ni u 3 5 2 a ni u 3 4 3.Sa druge strane u napadu imamo sirinu. Natko, Sadik, Asano podrzani Scekicem, Zdjelarom i npr Jojicem ne zvuci bas tako lose.

Medjutim svi smo vidjeli da nam je odbrana problem a ne napad. Tako da ja bi krenuo od odbrane, a Stanojevic je o tome ponajvise i rekao. Trazi se novi desni bek, najvjerovatnije bonus igrac, sto znaci U21. Dal ce neko da dobije sansu od mladih igraca ili je rjec o igracu koji ce doci vidjecemo. Golman ce 90% biti Stojkovic sto mi se nebi svidjelo, ali ok. Popovic prosto nije dorastao izazovu. Promjene su neophodne, pa nek dodje i taj Miljkovic ako ove gore pomenute opcije ne budu izvodljive i kvalitetne. Jednostavno nesto mora da se pokusa uraditi. Opcija ja jako malo, ponuda domacih igraca je skoro nepostojeca. Morate da imate to na umu.

Ajde ljudi barem malo neke pozitivne energije da udahnemo u okolinu i da stvorimo neku bolju atmosferu. Vjerujem u Stanoja i ove igrace, ako smo svi zajedno, mozemo Partizan vratiti u trku za titulu i uvesti ga u LE. Svi smo stali uz Marka onomad da uzme tu titulu, svi smo stali uz Savu prosle godine da udje u tu LE, ajmo sad i uz Stanojevica i momke. BORBA BRE!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top