Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Kvalifikacije za Ligu Evrope 2020/2021

Статус
Затворена за писање одговора.

Paja Čutura

Grobarčina
Учлањен(а)
27.05.2007
Порука
1.635
Reaction score
5.430
"Markec, stani prvi u zid, Markec stani prvi" u prenosu se culo da se neko dere, da li Stojke ili neko s klupe, Markovic je krenuo pa se vratio, jako bitan detalj koji nas je kostao gola. Ne zameram samo kazem. Ne zameram igracima nista borili su se i to je to. Ironija je sto nam je ovo bila najbolja igra ove sezone.
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Ostoja da zahvali upravi fkp što će od mene i mnogih dobiti po 50€.

Pored ovih, Ostoja deluje ko Unicef.
 

eldiablo

Početnik
Учлањен(а)
29.08.2018
Порука
10
Reaction score
28
Локација
Beograd
Samo da pozelim upravi sve najgore u životu. Da sve pare što ste oteli od našeg Partizana na lekove potrošite do kraja vaših bednih života. Gori ste od Hitlera zlikovci jedni.
 

Magelan

Grobar
Учлањен(а)
12.09.2012
Порука
859
Reaction score
1.037
Prvo, krajnje je nepotrebno praviti podele, pa čak i paralele između Save i Stanoja.
Drugo, krajnje je licemerno da sve loše u trenutnoj igri pripisujemo Stanoju ("eto kakav je nemač pojma" ) a sve što je dobro ostalo od Save.
Treće, imao je i Savo priliku da dobije AZ, pa nije. Svaka tvrdnja "Savo bi ovo dobio je čišta pretpostavka". Pad pojedinih igrača poput Natha počeo je znatno pre dolaska Stanojevića. Eto da kažem da je neku kvalitet Stanoje pokazao sa izmenom i ubacivanjem Sume. To je, na primer, bila velika boljka Miloševića. Dakle, ima tu materijala da se kude i hvale i jedan i drugi.

I na kraju, poštujem stav o toj nekoj 'Savinoj evro priči' i jebeš domaće njive, Evropa je merilo'. Međutim, ništa mi ne znači Evropa ako nas raspali Lalatović jebe gde stigne, tvrdim da Stanojević to ne bi dozvolio. Isto tako, smeta mi da razni njivaligaši leče višedecenijske komplekse.

Poenta je da su i jedan i drugi, takvi kakvi su, naši!

Što se ovoga od večeras tiče, nemamo mi pravo za bilo koga da kažemo da je kanta od ekipe. Ovi su tu negde sa nama. Nisu bauk, ali nisu ni indijanci. Odlučile individualne greške na koje trener ne može da utiče.

Još bih jednu reč o nekoj ličnoj odgovornosti prema klubu, tu mislim na Stojkovića i Markovića. Pošteno je reći - ljudi ja ne mogu viš. Ovako mi je nekako ružno.
 
Учлањен(а)
31.05.2017
Порука
528
Reaction score
467
Cudi me da vam smeta sa kim se stanojevic druzi.

Ne smeta druzenje, ali smeta kad oteras Moreiru, Klea i Tejga da bi igrali Scepovic, Babovic, Miljkovic, koji su pritom igraci tvog kuma, pa ispadnes od Genka i Samroka.

Smeta kad lazes da ne znas da ce ti prodati Savica, a tvoj kum je njegov menadzer i ides na raport jednom nedeljno u Lian sports. Ili ovo sto je napisao Luka za Nastasica, na kzs si naivan kao francuska sobarica, ne znas da je tvoj kum njegov maenadzer a znas koje Tejgu menadzer iz senke.

Mozete da zamislite situaciju da su Djukic ili Savo otisli na sud kao podrska Tvorzicu, pa razapeli bi ih. A da ne pricam o svwmu sto je prikazano u ovom filmu.
 

vasoo

Grobar
Учлањен(а)
10.08.2018
Порука
240
Reaction score
354
Локација
i svakog novog dana
Drugi poluvreme po meni dobro..suma nas je pokrenuo malo..ubacamo ostoju zadnje 10m koji nije zagrijan i buc..nista idemo dalje..
MI SMO TU I UVEK SMO, KAD TE LOME VETROVI !
NAPRED PARTIZAN !
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.882
Reaction score
13.692
Ponovo se ispostavilo kobno menjati trenera u sred evropskih kvalifikacija .....bravo upravo aj sad prodajte sve, napravite potez karijere i mozete u penziju na Kubu da se napusite tompusa.......

Igra nam je goli kurac trecu utakmicu zaredom.....a igra Sarloe jedna obicna kurcina.....
Setom cemo se secati prosle evropske sezone......ono sto smo tada igrali i ovo sto sada igramo su dva sporta.....

Sa Stanojevicem nema boljitka, a ako verujete da on moze bolje od ovoga sa tim novim timom koji ce sa ovom upravom da pravi od decembra sacekajte onda,......sto se mene tice, posle ovog meca nemam dilemu - on je autsajder i iako mi je ostao u lepom secanju izgleda da je 2010-a bila vise splet srecnih okolnosti nego sto je on tu odigrao neku veliku ulogu. Mozda nam u prvenstvu donese neki pomak posto ovde fudbal kasni bar 15 godina ali u Evropi te zastarele metode koje on forsira ne prolaze vise.....kriv je najmanje onoliko koliko i igraci i glupo je amnestirati ga od krivice jer iako nije ucestvovao u selektiranju ovog tima sigurno je ucestvovao u pripremi utakmice za Sarlrrlou (serem joj se u ime). Nikad nisam imao nista protiv Stanojevica, podrzao sam njegovo dovodjene ako je vec Savo morao da ode ali neke stvari su sada jasnije i ako je Savo mogao da bude kritikovan za ovo ili ono ne vidim sto bi on imao neki imunitet....cak nij ni debitant za razliku od Sava ima poduzi trenerski staz. Sarrlrlroa (serem joj se u ime) nije Mancester, a ni AZ i ne moze da nadje izgovor u tome sto mu se ne svidja selekcija ekipe kakvu imamo. Imamo bolji tim od Sarlrlroe (serem joj se u ime), a sta se desilo pa nismo prosli neka sad lepo analizira pa neka vidi......ali u selekciji svakako opravdanja nema.
Sto se mene licno tice zao mi je sto "Stanoje" nije ostao u istoriji......nije mu trebalo ovo da sa vraca......

A ono sto je nama najvise doslo glave to je uprava koja po drugi put menja trenera u sred kvalifikacija......koliki DEBIL treba da budes pa da 2x napravis istu gresku? Jos se Iliev javlja sa nekakvim euforicnim prorocanstvima....... Sve ce lepo da rasprodaju i to je to.........vracamo se 2 godine unazad, a mozda i vise....putuj Evropo.....od naredne sezone smo u trecerazrednoj Ligi Evrope....i to ako uspemo i tamo da se plasiramo.....prosle sezone smo za dlaku ispustili evropsko prolece, a sada najmanje dve sezone necemo ni da udjemo u Ligu Evrope
 
Последња измена:

Залад

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
3.158
Reaction score
28.029
Локација
Из Чикага (моји...)
оћераше милошевића који је имао и игру и резултате (и што је још важније Визију), а његовим превременим одласком потону и sadiq на форуму познатији као Бог Фудбала...србијо, шта нам раде!!1
 

ProvencanoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.178
Reaction score
6.062
Локација
100 кураца
@Zalad

Nije Savo imao viziju, vec Djumi. Od kad je on otisao tresao nas je raspali pazar. Savo je tu bio fikus koji se podboci pored terena, eventualno da baci flasu kad ga onaj narkoman tovari.
Ovo veceras je bio teski kurac. Stanojevic kako je krenuo postaje alibi trener. Jebem ti dan kad je neko od njih poceo da koristi to govnarsko da nema sta da zameri igracima. Sve u svemu goli penis. I sve u svemu ona rakcina sto obitava u kancelarijama kluba je kriva za ovo posrtanje. Niko drugi nego ti raspali komunisticko-sns gadovi !
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Reći bilo šta dobro za Miljkovića je pišanje po Uroševiću, Makiju i Vitasu! Molio bih da mi se stručno objasni šta je dobro uradio Miljković večeras a da je to nešto retko viđeno na terenima i nešto što inače drugi igrači ne rade? Ja ga mrzim, priznajem, zato ga posebno gledam svih 90 minuta, večeras 120. Imao je dva uklizavanja, dobra uklizavanja i sad treba da pišnem u gaće od sreće( I Bagnack je imao dva strašna uklizavanja pri šutu, to niko ne spominje)? Ne, ja hoću da se userem od muke kada da pas u aut, kada aut izvodi po 30 sekundi, kada uspori svaki jebeni napad i vrati loptu nazad, kada izgubi loptu u duelu kao iz pičke 4 puta u ključnoj utakmici a lopta bila njegova, kada diže one rukice da nije napravio faul pa ih drži još 10 sekundi tako, kada mu na kraju pobegne čovek a on se okreće kao šleper i onda iz faula primimo gol! Najveća pošast u istoriji loših igrača!

Što se tiče ove utakmice, trener je spremio ekipu i taktiku da juri rezultat. To mi je jedino logično objašnjenje za postavu večeras. Drago mi je što sam odgledao konferenciju koja mi je samo potvrdila da je Stanojević jedan ziheraš. Dakle, Sadiq je večeras igrao povređen, pod injekcijama.
Pitanje za velikog trenera je - Da li je Sadiq morao da uđe protiv Zlatibora pošto je bio povređen, zar nije mogao da ga odmori pred ključnu utakmicu sezone umesto da rizikuje protiv jednih paora koji su mu samo mogli pogoršati povredu? Zato je Sadiq bio ovakav kakav jeste, jer je mrtav i povređen. Ali bitan je jebeni Zlatibor!
Dalje, prosto je neverovatno da se dan ranije pred ovako bitnu utakmicu znao sastav naše ekipe! Postoji li osoba na planeti koja nije očekivala izmenu na poluvremenu, Suma za Stevanovića? A onda čujem na konferenciji da je i Filip igrao pod injekcijom! Zašto veliki treneru, zašto??? Bukvalno bačeno 45 minuta. Umesto da vodimo 0:2 pa da onda čuvaš taj jebeni rezultat ako već voliš da čuvaš rezultat (opet videti Zlatibor jebeni) a ne da čuvaš 0:0! Potpuno nenormalan potez.

Ispali smo od ekipe koja je kerov kurac, na koju samo malo agresivnije kad kreneš ne zna gde bije. Da li bismo ih prošli sa Savom ne smem da tvrdim, tako nešto je teško predvideti, ali sam siguran da bismo igrali evropski fudbal. Ovo večeras je bilo slabo protiv slabe ekipe. To je opet do tenera. Znao je za povrede, znao je koliko ko može i potpuno je promašio taktiku. Postavio je sve da juri rezultat, da juri izjednačenje, to je pogodio, ali se t jurnjava tu završava i preokreta nema zato što Marković i Natho od 60. minuta ne postoje na terenu, plus Sadiq povređen. Mi smo imali sreće što ranije nismo primili gol jer je Lazar 3 puta zaboravio igrača i to su bile 3 ozbiljne šanse. Urošević je večeras umro dečko koliko je morao da trči i nije grešio. Jedina greška je u produžetku bila kada je previše vukao loptu sam i izgubio je, jedina greška i po meni velika. Maki bez greške, Vitas sem što je bio nedovoljno čvrst kod šuta pre prvog gola ostalo je sve odradio kako treba, Ostojić takođe dobar sem onoga na kraju kad je igrao rukom jer je protivnički igrač nekome pobegao, da pomenem opet, POBEGAO JE MILJKOVIĆU! Po jedna greška ovih drugih, što je samo dokaz da ako hoćeš u Evropu moraš da budeš u fokusu sve vreme. Stojković je čovek odavno bio za penziju i ako posle ove utakmice ikada više dobije priliku taj koji ga stavi na gol je za posmatranje. Mislim da su mnogi videli gol kad su videli kako je čovek postavio živi zid. Još kad sam video gde je stao... Samo pola metra da ih je pomerio i da je stao normalno ništa se ne bi desilo. Ali opet, do svega ovoga ne bi došlo da neko nije vratio Miljkovića. Da, pljuvaću ga uvek i neće mi dva klizeća starta, koja su nešto sasvim normalno za odbrambenog igrača, zamaskirati sva sranja koja pravi na utakmici!
Natho slab. On i Zdjelar slabo radili na prenosu lopte. Stevanović odradio svojih 45 minuta, povređen. Kako god da je odigrao znao je da će izaći što je tuga. A to su znali i ovi mučenici iz Belgije, iskoristili maksimalno prvo poluvreme. Asano u padu forme ali opet je učestvovao kod izjednačenja, lepa lopta za Sumu. Lazar 60 minuta igrao, pokušavao ali slabo, a onda 60 minuta igrač više za domaće. Nemoguće je da trener to nije video a zašto nije reagovao pitanje je za njega. Sadiq povređen igrao, borio se i konačno proigrao tek kad je Suma ušao. Očigledno da trenutno nije u stanju da pruži više. Šćekić se po ulasku krio od lopte, sve iza njihovog igrača, nedobog da uzme loptu i odigra napred. Ubacivanje Denisa Stojkovića da vadi kestenje iz vatre je tek sjajan potez pedagoga Stanojevića. Da ne bude zabune, Stojković je trebao da uđe, mnogo ranije, umesto Markovića.

I pored sve ove muke mi smo morali proći. Sada kreće raspad. Ostajemo bez lepih evropskih bodova a vrlo verovatno i bez najboljih igrača pošto će vajna Uprava ovo dočekati samo tako. Sjajan alibi, nema Evrope, nema se para, mora raspordaja! Nabijem vas sve na Miljkovićev kurac! Ali ni to nije loše, sada će trener isto moći da rastera one koji mu ne odgovaraju za rasturanje njivoligaša, koji ne pasu njegovu igru i da dovede Jovančića i sinove. Taman da se napravi lepa ekipica i da se da kapitenska traka Miljkoviću.
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA

knez

Početnik
Учлањен(а)
12.12.2011
Порука
54
Reaction score
121
Aj molim vas prestanite svi sa kukanjem!!! Svi znamo da je uprava i trio vvv kriv! Okrenimo se nalaženju riješenja,kako da ih sto pre smjenimo!
Netreba gubiti vrijeme,odavno ga nemamo...
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.757
Reaction score
29.625
Локација
Beograd

1. Može neko sa francuskog govornog područja da mi objasni zašto se prema ,,imenici,, Šarlroa u domaćoj (srpskoj) javnosti ponekad odnose kao da je ženskog roda? Ono jes da se to ime kobajagi završava sa ,,A,, kao neka naša ženska imena - npr. Mira, Ana, Jana, ali kakve to veze ima kad se kod nas i neka muška imena završavaju sa ,,A,, - Pera, Mika, Žika...a uzgred, to ,,roi,, na kraju tog Charleroi me podseća na ,,le roi,, što znači ,,kralj,, a to je opet imenica muškog roda, a i zbog tog ,,roi,, valjda bi se taj klub zapravo na srpskom izgovorio možda čak više kao Šarlrua a ne Šarlroa, al eto, ko zna (ako neko zna) nek mi kaže/napiše...

2. Ako nam je Sadik kao povređen i kao jedini respektabilni centarfor i pod inekcijom morao da igra, Fića kao dete i to povređeno dete, stvarno nije to morao, bilo koji zdravi igrač bi bio korisniji!

3. Nemojte da se blamirate sa javnim vređanjem jedan drugog preko Foruma ma šta ko o kome mislio! Ne dozvolite da se neko ,,seiri,, time, možemo da imamo različita mišljenja da se svađamo, pofrkamo, itd, ali obzirom da forum nosi u sebi i ime PARTIZAN, čuvajte čast tog imena...
Jedna utakmica je izgubljena, jebeš je, svi smo zbog toga nervozni, ali nije razlog pa da zbog toga ,,serviramo,, našim neprijateljima neka zadovoljstva čitanja naših postova!
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.450
Reaction score
2.219
Posle danasnje eliminacije i propala zarada od nekoliko miliona evra, zatvorite temu gasite svetlo i bojkotujete upravu koja je najveci krivac za stanje u klubu.
 

Brka

Grobarčina
Учлањен(а)
04.08.2007
Порука
1.225
Reaction score
4.036
Локација
Uvek uz Partizan
Ja bih najozbiljnije zabranio na forumu te podele na Savine i Stanojeve fanove. Prvo zato što je ovo rezultat rada pre svega uprave. Savo jebiga nije pokazao dovoljno da bi i dalje bio trener Partizana. Stanoje nije krenuo dobro. Ovu sezonu može da izvuče samo titula, a svi znamo koliko je to realno.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top