Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Kvalifikacije za Ligu Evrope 2020/2021

Статус
Затворена за писање одговора.

system

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2008
Порука
3.301
Reaction score
15.362
Локација
U pizdi materini
Savo bi isto prošao 99% večeras ali je trebao da izgura kvalifikacije ako je već Stanojević bio zamena, da su spremili neko trenersko 'ime' pa i nekako. Godinama sam za to da se VVV uhlebi najure ali što se tiče trenera verujem da je Savu prekipelo i da je sam napustio trenersko mesto ne verujem da su marionete iz uprave bile za to da odem u tom trenutku .

Ova utakmica je bila stvorena za štitarsku džukelu priznajem da je on majstor za ovakve mečeve.

Sve ono što nam nedostaje duže vreme od golmana, odbrane, golgetera je večeras došlo na naplatu kao što obično i biva a za to je jedini krivac VVV garnitura.

Večeras malo svađe na forumu par banova, derpe malo prospe latinski po Tnjiteru par dana malo prepucavanja uprava obraz đon naravno i od sledeceg kola opet kidanje živaca u LingLong blatu. Jedino za promenu Stanoje ima da forsira Ramadanijevu ergelu.
 

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
Ovi vidoviti, koji znaju da bi Savo ove lagano prošao, molim da mi pošalju brojeve za loto.
Savo po strani...Siguran sam da bi ovo Stanojević prošao da je igrao fudbal.
Sa ovim načinom sam ubedjen da bi prošao na dve odigrane jer bi video kakvi su zapravo ovi indijanci ali u ovom slučaju premalo vremena da
njihovu slabu tačku napadaš sa našim najačim oružijem i to u tranziciji sa "traži...neka oni trče...sigurno"
Ništa meni tu Stanoje nije kriv...to je njegov stil. Ali odluka da se napravi smena trenera bez podloge za njegov stil uvreme evropskih kvalifikacija?!
Neka ide sve...Pa i ti igrači koji ne valjaju VVV
 

Nbg88nbg

Grobar
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
595
Reaction score
839
Локација
Beograd
Ponovo se ispostavilo kobno menjati trenera u sred evropskih kvalifikacija .....bravo upravo aj sad prodajte sve, napravite potez karijere i mozete u penziju na Kubu da se napusite tompusa.......

Igra nam je goli kurac trecu utakmicu zaredom.....a igra Sarloe jedna obicna kurcina.....
Setom cemo se secati prosle evropske sezone......ono sto smo tada igrali i ovo sto sada igramo su dva sporta.....

Sa Stanojevicem nema boljitka, a ako verujete da on moze bolje od ovoga sa tim novim timom koji ce sa ovom upravom da pravi od decembra sacekajte onda,......sto se mene tice, posle ovog meca nemam dilemu - on je autsajder i iako mi je ostao u lepom secanju izgleda da je 2010-a bila vise splet srecnih okolnosti nego sto je on tu odigrao neku veliku ulogu. Mozda nam u prvenstvu donese neki pomak posto ovde fudbal kasni bar 15 godina ali u Evropi te zastarele metode koje on forsira ne prolaze vise.....kriv je najmanje onoliko koliko i igraci i glupo je amnestirati ga od krivice jer iako nije ucestvovao u selektiranju ovog tima sigurno je ucestvovao u pripremi utakmice za Sarlrrlou (serem joj se u ime). Nikad nisam imao nista protiv Stanojevica, podrzao sam njegovo dovodjene ako je vec Savo morao da ode ali neke stvari su sada jasnije i ako je Savo mogao da bude kritikovan za ovo ili ono ne vidim sto bi on imao neki imunitet....cak nij ni debitant za razliku od Sava ima poduzi trenerski staz.

A ono sto je nama najvise doslo glave to je uprava koja po drugi put menja trenera u sred kvalifikacija......koliki DEBIL treba da budes pa da 2x napravis istu gresku? Jos se Iliev javlja sa nekakvim euforicnim prorocanstvima....... Sve ce lepo da rasprodaju i to je to.........vracamo se 2 godine unazad, a mozda i vise....putuj Evropo.....od naredne sezone smo u trecerazrednoj Ligi Evrope....i to ako uspemo i tamo da se plasiramo.....prosle sezone smo za dlaku ispustili evropsko prolece, a sada najmanje dve sezone necemo ni da udjemo u Ligu Evrope
Ovi belgijanci kao i young boys su primer ozbiljnog evropskog kluba...80% stranaca,jaki i brzi...fizikalije
Mi to nemamo ali bar licimo sa ovom ekipom...treba znati pa napraviti mix izmedju ta dva....zato su nama 2 uspeha prosla i sezona oumaru,zivkovic...tranzicija sprint brzina...ova sredina uz jos jednog stranca brzog za levo krilo i npr ricardo bi kidala...ali jbg lazar i filip i zivkovic sa njihovom konstitucijom nmgu nista...ako mislite da slicni klubovi nemaju para za om.skolu varate se
1,2 max +2,3 domaca i ostalo stranci...brzi jaki
 

ProvencanoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.178
Reaction score
6.062
Локација
100 кураца

Nisam izvalio u momentu, jebiga, najjace sto nisam ni citao dalje od tog dela da je Savo imao viziju.
Stanojevic ukoliko u narednim danima ne bude insistirao na pojacanjima bice u rangu ovih kvislinga iz uprave. Pre 10 dana ako se ne varam su najavljena pojacanja ! I on ih je ocekivao. Stvar je jasna ukoliko se vec za dan dva ne potegne pitanje pojacanja !
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Godina je 2020 - Partizan je udruzenje gradjana sa fiktivnom skupstinom i upravnim odborom. Mi smo oko 30 godina iza fudbalskih normi u Evropi.
Veliko je cudo kad se kvalifikujemo za neko Evropsko takmicenje. To je jedina istina. Nisam se nadao Evropi sa 4 predkola bez uzvratne, sve ostalo je laz.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.884
Reaction score
13.700
Ovi belgijanci kao i young boys su primer ozbiljnog evropskog kluba...80% stranaca,jaki i brzi...fizikalije
Mi to nemamo ali bar licimo sa ovom ekipom...treba znati pa napraviti mix izmedju ta dva....zato su nama 2 uspeha prosla i sezona oumaru,zivkovic...tranzicija sprint brzina...ova sredina uz jos jednog stranca brzog za levo krilo i npr ricardo bi kidala...ali jbg lazar i filip i zivkovic sa njihovom konstitucijom nmgu nista...ako mislite da slicni klubovi nemaju para za om.skolu varate se
1,2 max +2,3 domaca i ostalo stranci...brzi jaki

Sve je to tacno ali na stranu sve to, mi smo ispali zato sto je ekipi u sred kvalifikacija (a naposredno nakon priprema) promenjen ne samo trener nego i citava jedna filozofija, citavo razmisljanje i pristup igri. Stanojevic ocigledno ima dijametralno suprotno vidjenje fudbala od Sava i Djumija (pre ce bit od Djumija)...nema potrebe da ulazimo u to ko je bolji trener dovoljna je ova cinjenica da su slepci iz uprave suocili ekipu sa promenama koje su bilo toliko drasticne da je ekipa pukla na pola kao grancica...... E sad to je krivica uprave, a Stanojeviceva krivica je u tome sto je zeleo da preko noci prilagodi ekipu sebi umesto da se on prilagodi ovoj ekipi. Bio je sujetan, tvrdoglavo je pokusao u nemogucem kratkom vremenskom roku da usadi neke svoje ideje i evo kako mu se vratilo. Makar da se malo prilagodio bar dok ne udjemo u LE..... Sad moze sta hoce, sad vise nije bitno....

Mi kako klub nemamo filozofiju kojoj tezimo, ne biramo trenere slicnih tendencija i posle se cudimo kad prodjemo lose.... Uprava da ode, neki Savidis da dodje pa da pricamo o ozbiljnom fudbalu, ozbiljnoj selekciji, planiraju.....ovo sada je muka, a ne fudbal.....koprcamo se godinama zbog ljudskog TALOGA koji se okuplja u i oko kluba, a sa uslovima koje imamo i Sahtjor bi nam pozavideo i gledao u ledja i to odavno.....
 
Последња измена:

Dzo

Grobar
Учлањен(а)
19.12.2008
Порука
286
Reaction score
942
Локација
013
De ljudi stanite, pustite ove da ispisu eseje kako je Suma raspad od igraca.

Da nam objasne i Stanojev pecat.

Glavu dajem da bi ovi prosli kao Videoton da je Savo bio trener.
Лалатовић овога ми крста лајк дис.

У каквом стању нам је клуб,више од овога нисмо ни могли а вероватно да ни не заслужујемо.
Нема се шта играчима нешто посебно замерити,многи од њих су испод потребног нивоа и поред тога нас противник није надиграо.
Сама игра је класична Станојева из првог мандата,затворити противникове предности а напред умувати на суви квалитет центарфора.Сада очигледно нема тог квалитета напред,илити такав тип играча.
Да.је морало боље,морало је,али проблеме не треба тражити ни у Сави ни Станоју нити играчима.
Да је трибина гробарска,управе одавно не би било ту.
 

PARTIZAN INSTITUCIJA

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.006
Reaction score
11.825
Локација
JNA
Da imamo "nikad jaču, jug stoji i nikog se ne boji, složnu tribinu" kako oni kažu, ova uprava bi već bila bivša. Ali pošto imamo tribinu koja pozajmljuje glas potpredsednika za snimanje videa, tribinu koja protestuje ispred fss kao sto se protestovalo ispred skupštine ( znamo kako se sve završilo) i tribinu punu kriminalaca, poltrona, dupelizaca a najmanje navijača Partizana onda ništa od toga.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.758
Reaction score
29.635
Локација
Beograd
Ovi belgijanci kao i young boys su primer ozbiljnog evropskog kluba...80% stranaca,jaki i brzi...fizikalije
Mi to nemamo
I nećemo nikad ni imati sve dok nas FSS jebe sa pravilom o ograničavanju stranaca u domaćem prvenstvu...
Ko osim zvezde ima taj luksuz da plaća sve ostale strance da sede u Beogradu dok im samo 4 (stranca) sapatnika i ostatak od domaćih razbojnika putuje u npr. (bez uvrede : ) Surdulicu, itd...
Aj zamislite i da smo npr. vratili Lea, Rikija, Enakija, itd, pa večeras (ili sledećeg četvrtka) nekim slučajem ispali...uz Sumu, Sadika, Asana, Natha, svaki od njih, igrao bi u proseku svaku drugu utakmicu...
Ludilo. Budalaština.
 
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
3.287
Reaction score
8.055
Локација
Космос
Što se tiče ove utakmice, trener je spremio ekipu i taktiku da juri rezultat. To mi je jedino logično objašnjenje za postavu večeras. Drago mi je što sam odgledao konferenciju koja mi je samo potvrdila da je Stanojević jedan ziheraš. Dakle, Sadiq je večeras igrao povređen, pod injekcijama.
Pitanje za velikog trenera je - Da li je Sadiq morao da uđe protiv Zlatibora pošto je bio povređen, zar nije mogao da ga odmori pred ključnu utakmicu sezone umesto da rizikuje protiv jednih paora koji su mu samo mogli pogoršati povredu? Zato je Sadiq bio ovakav kakav jeste, jer je mrtav i povređen. Ali bitan je jebeni Zlatibor!
Dalje, prosto je neverovatno da se dan ranije pred ovako bitnu utakmicu znao sastav naše ekipe! Postoji li osoba na planeti koja nije očekivala izmenu na poluvremenu, Suma za Stevanovića? A onda čujem na konferenciji da je i Filip igrao pod injekcijom! Zašto veliki treneru, zašto??? Bukvalno bačeno 45 minuta. Umesto da vodimo 0:2 pa da onda čuvaš taj jebeni rezultat ako već voliš da čuvaš rezultat (opet videti Zlatibor jebeni) a ne da čuvaš 0:0! Potpuno nenormalan potez.

O ovome sam i ja razmišljao, pod Savom, ne sećam se da su ijednom "pogodili" sastav, a sada znaju i sastav, i ko će nam biti džoker u 2. poluvremenu, ma celu trenerovu postavku znaju (Mozzartsport).

Inače, i ciganske sastave uvek znaju.

Meni nešto tu smrdi, tačno znam i šta, ali neću da budem prozvan za Žeksovog svedoka ovde, pa ću se uzdržati od konstatacije.
 

kujblo70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
1.497
Reaction score
6.340
Локација
Blok 70
Za ocenu 9 je potrebno najmanje het trik u fudbalu, ma za ocenu 8 je potreban het trik.Koja devetka za štopera a primili dva gola.

pre par dana napisah:
pre gotovo 100 godina, u nekim novinama na ostrvu ovako su se ocenjivali igraci:
0-3 ekstremno lose
4 veoma lose
5 lose
6 prosecno
7 dobro
8 vrlodobro
9-10 odlicno

Posto dajem sebi za pravo da posle svake utakmice “ocenim” ekipu, eto dodacu i ocene sad uz objasnjenje. .,

posto je fudbal timski sport, a jEnglezi tada verovase da individualci mogu zasluziti ocenu ne vezano za timaki uspeh ili neuspeh, otuda uopste ocenjivanje.

Zasto po meni Banjak 9 (odlicno)

- ni jedan pogresan pas
- ni jedno ispadanje
- ni jedna pogresna procena
- ni jedan izgubljen duel.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.884
Reaction score
13.700
Nismo nadigrali Sarlrlrou (serem im se u ime), nisu ni oni nas......prosao je tim koji nije napravio velike greske i to je to. Oba gola su nam dali iz prekida posle nasih gluposti, mi smo njima iz igre.....ali kad dve ekipe odigraju ovako jalovo onda prolazi ona koja ne pravi takve greske. Nasa krivica je u tome sto smo morali da ih nadigramo, a ne da cekamo greske koje uzgred nismo ni docekali....za razliku od njih.... Prvo veliko evropsko kvalifikaciono razocaranje nakon Zaglebja..... Besiktas i ajde niko se tome nije ni nadao ali sada smo imali dobar put ka LE, gledali mesecima tu rang listu Uefa, dramili da li cemo biti nosioci ili ne, sve je dobro islo ali dzabe.....nasa uprava je imala neke druge planove izgleda... Nema za Rajkovica, nema za Boranijasevica, nema za ovog, nema za onog.....a za tompuse ima mora da se odrzava imidz jbg.....kako jos postojimo, posle svega, ja stvarno ne znam....

 

djomla

Partizanovac
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
4.175
Reaction score
18.457
Локација
U Kinšasi
"Markec, stani prvi u zid, Markec stani prvi" u prenosu se culo da se neko dere, da li Stojke ili neko s klupe, Markovic je krenuo pa se vratio, jako bitan detalj koji nas je kostao gola. Ne zameram samo kazem. Ne zameram igracima nista borili su se i to je to. Ironija je sto nam je ovo bila najbolja igra ove sezone.
Trazio je da Urosevic bude prvi u zidu, da zameni mesta bas sa ovim igracem kojeg nisam video ko je od pomracenja svesti, a koji nije skocio, vec je digao nogu, jebo mater sta to bi? I bas preko njega je preletela lopta, ako sam dobro video.
Igra go kurac, stav i mentalitet go kurac. Ne verujem ni da bi Savo bolje odigrao, niti bilo ko drugi. Godinama nemamo desnog beka, a levog igra reinkarnacija Urosevica, posle propasti Miletica, Antonova, Subica, Brezancica i jednom tog istog Urosevica. Nemamo drugog napadaca dve sezone. Al zato trenera imamo pun kurac da izmenimo. Hvala upravi, dje je Ivica Iliev.
 

nasa stvar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.09.2019
Порука
1.121
Reaction score
2.498
Локација
JNA
pre par dana napisah:


posto je fudbal timski sport, a jEnglezi tada verovase da individualci mogu zasluziti ocenu ne vezano za timaki uspeh ili neuspeh, otuda uopste ocenjivanje.

Zasto po meni Banjak 9 (odlicno)

- ni jedan pogresan pas
- ni jedno ispadanje
- ni jedna pogresna procena
- ni jedan izgubljen duel.
Izgleda nisi lepo odgledao utakmicu.Kod prekida je on čuvao njihovog ćelavog kapitena, kog nije ispratio i dao nam gol.I u još jednom prekidu se desila ista stvar al tad je bio neprecizan.Daleko je od ocene 6, kakva crna 9.
 

PARTIZAN INSTITUCIJA

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.006
Reaction score
11.825
Локација
JNA
Polako ali sigurno, ponovo su mi zgadili klub i imam isti onaj osećaj kao pred kraj 2018. dok je Batica bio trener - apsolutno sam hladnokrvan na sve i boli me kita šta će i kako dalje biti. Ne želim nikome zlo, ali vazura, vucela i vuleticu jebem vam majku u picku raspalu, seme vam se zatrlo govnari i poltroni, kad obraza nemate, picketine.

Nadam se da se za vređanje govnara iz uprave ne dobija ban, u suprotnom praštajte.
 
Последња измена:
Статус
Затворена за писање одговора.
Top