Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2020/21.

Статус
Затворена за писање одговора.

majonez

Grobar
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
577
Reaction score
810
Sramota kakav Savo, Stanojevic... tim je loš ne pomaze niko. Nemam nikakva ocekivanja i nisam optimista. Od kad su dosli pickousti placenici vvv tj sns svaka sezona sem 17-te jer smo imali solidan tim i trenera, je sve gora. Zar od Bačke da strepimo!?A ovaj sto nam dade go... strasno, kao kroz sir da je prošao. Golman Popović solidan na ovoj utakmici. Ovi iz odbrane plus Scekic... kad su na nasoj polovini ili ne znaju ili imaju strah od greske. Besomučno vracanje unazad to me izluđuje! Nekako mi se cini da nam je duel igra slaba. Svaka ekipa nas nadjaca, obigravamo ko deca a ovi rade sta hoće. I ko ludi ocemo kroz sredinu. A drugi gol je skolski primer. Dupli pas brzom igracu, centarsut s krila go... prosto da ga bes!? Zasto više ovakvih akcija nemamo.
Da se razumemo, volim Partizan i volecu ga dok sam živ. Sa 58 godina nikad tuzniji nisam bio, bilo je i ranije losih stvari ali ovo je mnogo loše. Sveti se pickousti za naše 6 uzastopne titule. Covek je naprosto opasan ludak.
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.326
Reaction score
4.007
Локација
Kobasicarija "Venac".
porodjaj jedva uspeo.
backa nam je napravila vise problema od svih dosadasnjih protivnika od kako se sale vratio. nesto umor, nesto lose raspolozenje od ispadanja, a sigurno ima i do odgovornosti. sto se tice nase ofanzivne igre, nisam ni ocekivao nesto mnogo vise. klasicna bezidejnost u prvom poluvreneu,, a i kad nesto odradimo, nastupa zajebavanje sadika kad izadje 1/1. klupa pretanka za bilo koje takmicenje. gmilanovcu bog zna ko ce istrcati. prodaju treba ocekivati narednih dana.

jel' se meni ucinilo ili je sadik pokazao srednjak nekome posle onog petljanja kad je upropastio 100% sansu? u pitanju je bio krupan kadar kamermana.
 

nasa stvar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.09.2019
Порука
1.121
Reaction score
2.498
Локација
JNA
Ovo je najverovatnije grupa cigana sa onog ogavnog k koja se poodavno registrovala na forumu i ladno pišu o sklanjalicama
Jesi ti možda onaj inžinjer ili inženjer kako se već zove, pa znaš i ko je bio u svlačionici sa sudijom i ko je koga zvao? Partizan igra sklanjalice, jesi to hteo da kažeš?
Pa pozivi rade, vidiš ti to.Moguće da onaj Karadžić nije sad hteo da zove.
Bez Sume smo kurac od ekipe.Tako da ona priča o Sumi najzad prestala, danas namestio 4,5 mrtve šanse.Kod primljenog gola, ajde jedan na jedan ispada Vitas ali nemoguće da onako Miljković i Ščekić ispadnu.
Mora da se vidi zašto Marković uopšte ne čuva svog igrača.I totalno nonšalantno igra.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.907
Reaction score
13.795
Bas impotentna igra ali 3 boda se pisu i potpisao bih odmah da ovako jalovo pobedimo sve do kraja pod uslovom da se ozbiljno pojacamo za Evropu......e sad koliko je realno da sa ovako neubedljivom igrom ostvarimo neki duzi niz pobeda procenite sami....a Evropa je u ovom momentu svakako predaleko i kao i obicno cemo o njoj razmisljati tek u junu.
Mora da se vidi zašto Marković uopšte ne čuva svog igrača.I totalno nonšalantno igra.
Njega su ucestale povrede toliko izbacile iz forme da nije realno da bez minimum 3-4 meseca neprekidnog treniranja i igranja pocne da lici na fudbalera koji moze da trci. Dusa mu je u nosu zato se i stedi jer je svestan toga.
 
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
3.290
Reaction score
8.059
Локација
Космос
porodjaj jedva uspeo.
backa nam je napravila vise problema od svih dosadasnjih protivnika od kako se sale vratio. nesto umor, nesto lose raspolozenje od ispadanja, a sigurno ima i do odgovornosti. sto se tice nase ofanzivne igre, nisam ni ocekivao nesto mnogo vise. klasicna bezidejnost u prvom poluvreneu,, a i kad nesto odradimo, nastupa zajebavanje sadika kad izadje 1/1. klupa pretanka za bilo koje takmicenje. gmilanovcu bog zna ko ce istrcati. prodaju treba ocekivati narednih dana.

jel' se meni ucinilo ili je sadik pokazao srednjak nekome posle onog petljanja kad je upropastio 100% sansu? u pitanju je bio krupan kadar kamermana.


Jeste pokazao srednjak, nisu te oči prevarile, ali ne znam kome.
 

Mille

Grobar
Учлањен(а)
12.09.2019
Порука
259
Reaction score
2.204
Локација
Beograd
Da ne mracim, ovo nije bog zna sta, ocigledno. Trener, sto se mene tice, ima neki kredit jos par kola. Ne deluje mi da ima neku ideju. Videcemo.
Imam teoriju da nasa uprava namerno ne zeli da imamo desnu stranu odbrane. Mi smo cak i ovakvi, kada igramo sa punim angazmanom, mnogo jaci od ostatka ove tuzne lige. Sa dva obicna, pristojna odbrambena igraca desno, bili bi smo sasvim ozbiljni i za Evropu. Uz takodje pristojnog trenera, svakako. Da li je to ovaj, videce se. Teorija je da ovi iz uprave svesno drze rupu na toj strani terena i tako pomazu da se ne vidi bas previse razlika izmedju nas i dozivotnih sampiona od prekoputa. Da Vucelic i drugari budu kooperativni a da im se ne vidi bas puno. Zato me jako brine sledeci derbi. Ponizavamo ih vec godinama, ne verujem bas da se na to gleda blagonaklono. A Vucelic je oduvek bio dobar decko kada sefovi nesto pozele. Jedan poziv menja sve, sto bi rekao Cane. Nadam se da gresim...
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.907
Reaction score
13.795
Ma drze oni rupu desno jer zele da imaju sto manje igraca sa velikom platom. Ulozili su 200 hiljada od dobijenih 10,5 miliona....o cemu dalje da pricamo....Sava su uspeli da oteraju (i da je stvarno sam otisao kako neki kazu uprava mu je tu pomogla svojim potezim), a Stanojevic je dosao s neba pa u rebra, nenadano bez plana, igraci ga ne razumeju jos uvek, on mi deluje zbunjeno takodje, ceka decembar i moli Boga da izdrzi do tad, video da ga izjebali za pojacanja u startu, posle prvih konferencija bio vidno raspolozen kasnije kao da ga neko polio ladnom vodom....organizovani haos. Sve je manje vremena da se bilo sta promeni..ne zelim ni da pomislim sta ce biti ako prodaju Sadika, a ne dovedu nikog ili dovedu nekog u rangu Matica.....
 
Последња измена:

kujblo70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
1.497
Reaction score
6.340
Локација
Blok 70
Popovic (7) moj prvi golman!
Banjak (8) samo da nastavi u istom ritmu pa ce ga se otarasiti ko Valjentea brzo, jos ako mogu zarade.. iihaaa
Vitas (6) pas stabilan, opet kiksevi.
Urosevic (6) bekovi ne trebaju u LLSL
Miljkovic (6) bekovi ne trebaju u LLSL
Zdjelar (7) svaku utakmicu udje nesiguran prvih 10 min, svaku! posle rutinira
Natho (6) zauzima mesto Scekicu.
Stojkovic (7) zadovoljan sam mezimcem za sad, al mora to jos bolje, pogotovo kad dobije priliku da bude iza napadaca
Markovic (6) Sarloa, Ofk Backa.. isti kurac sustinski.
Suma (8) asistencija, jos bar dve kao na tacni, i polu-gol. Pravicemo ga od blata. Mali je srecom, necd trebati mnogo blata.
Sadik (7) los ali dade ga, i kako ga dade - proigra uz onu svojstvenu nebulozu kakvu samo Bog fudbala moze na napravi, za njega ce trebati vise blata!
Scekic (7) uzme loptu, odigra grudima, gurne loptu.. hvala dobri nas Sceko.
 
Последња измена:

nasa stvar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.09.2019
Порука
1.121
Reaction score
2.498
Локација
JNA
U kom ritmu da nastavi Banjak?Šta on uopšte to radi dobro pa da nastavlja?Loptu ne iznosi uopšte, to prepušta Vitasu, on nijednom nije dao unapred pas ni u Belgiji niti danas protiv Bačke.Da ne pišem, što pojma nema koga čuva na prekidima.Protiv Belgijanaca gol zbog njega i onda u 87 minut opet ostavlja svog igrača samog, sreća pa ovaj omaši mrtvu šansu.
On uopšte ne utiče na partizanovu igru sem onih seljačkih ispucavanja.Tako da se gubi Asano ili bilo koji stranac zbog njega, totalni promašaj Miloševića.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.491
Reaction score
41.426
Локација
Žrnov
Šteta što nije bila lepša igra, al' da smo izgubili.. jbg, valjda je bitno da uživamo u lepoti igre...

Što se mene tiče, mogu komotno da prodaju sve koji su igrali prvo poluvreme, sem Zdjelara - ako će da ne trče i ne igraju.
Nathova igra već postaje sramotna.

Jedino ako je prvo poluvreme bila pretnja u stilu "e, ovako ćemo da igramo ako nam ne isplatite plate".

Jedva pretekoh u četvrtak, sad još ovo danas :pop :pop :pop
 

PFC_4ever

Grobarčina
Учлањен(а)
22.10.2007
Порука
1.812
Reaction score
1.081
Ajde što sam skenjan od ispadanja, mogli smo i da prođemo. Igrali smo ko go kurac kvalifikacije, ali je igra imala i glavu i rep. Svršavao sam kad je došao Stanoje. Nije me razočarao i ima punu podršku, ali ova igra nema ni glavu ni rep. Uprava su govna i pičke, odavno znam da je Batica Mirković rekao kad je trenirao PFC da nemamo fudbalere ni za Superligu. REMONT totalni. Samo Stanoje da ostane.
Jebote ladno će ova druga sns struja da uđe u klub.
Kako samo ratuju, paravan za navijače ciganske nameštaljke, ovaj vuletić sa penkalom tu nešto (MADA PAMETNO!) piskara, ali džabe gospodine vuletiću kad je to više borba za fotelje no za Partizan. Iako ja znam da je srce tvoje crno-belo.
Kao što sam rek'o žrtve mora biti, a što bi se žrtvovao Savo tek tako, izađi brate i najebi im se svega snsovskog.
Ali ti si gospodin.
Onda to mora neko da uradi.
Dok niko ne sakupi muda gutaćemo knedlu.
Jebeno je grozno kad ti se plače a ne možeš da plačeš, ne možeš razum ti brani, kad vidiš koja su govna tu.
Puna podrška sportistima i trenerima i MORA JURIŠ na titulu!!! AJDE BRE!
 

ProvencanoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.179
Reaction score
6.073
Локација
100 кураца
Ovi ce ladno da zadrze ovakav tim bez ikakvog apgrejda i pojacanja...vreme curi,a mi imamo tim kojem Backa preti da uzme bod. Sa ovakvom igrom, mi tipa radnicki u nisu nema teorije da dobijemo..da li je moguce da SLEPČINE iz uprave ne vide da je tim pretanak, da li je moguce da Stanojevic ne vidi i ne zahteva pojacanja pod OBAVEZNO. Na delu je klasicna SABOTAŽA kluba !

Pojacanja ili ostavke, sve vam jebem !
 

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
Završena utakmica sa taktikom "Samo Suma Stanoja Spasava"
Dobra stvar u ovoj utakmici je što ovo niko ne može skautirati.
Ništa se ovde nije znalo,ni ko zatvara,ko udvaja,ko utrčava da li treba da se centrira...
I normalno dobro je što je pobeda
 

nasa stvar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.09.2019
Порука
1.121
Reaction score
2.498
Локација
JNA
Pa Stanoje prvo treba sam sa sobom da raskrsti oko Markovića, kapitenske trake i njegove igre.Ne čuva igrača, nekoliko kontri zbog njega i onda se napada Vitas kojem igrač dođe jedan na jedan, pa koji štoper može da brani jedan na jedan napadača u punom trku?
Pa je onda ojačao defanzivu sa Ščekićem.I dobili smo još 3 kontre.
Imali smo 95% napada preko desne strane.To mora raznopvrsnije.Natko, veoma loše igra.Nijedno krilo nam nije u formi, Sadik isto nije u formi, jedino Suma igra dobro i odlične paseve deli.
Mi nemamo ofanzivnog igrača na klupi, ušao Lutovac, ništa.Imaš ove mlade, i Matića koji ne može da se sastavi.
Izgubili smo igru mi od kad je Banjak zauzeo mesto stranca.Ipak kad su tu Suma, Natko, Asano i Sadik, drugačiji je presing napred, drugačija tranzicija.Sada uvek fali jedan od ove trojice, i gledačemo ovo.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top