Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2020/2021

Статус
Затворена за писање одговора.

ZliGli

Grobarčina
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
1.361
Reaction score
6.477
Локација
Novi Sad
Pa koliko može da košta narandžić?!?!
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.009
I bolje sto je sad, da nema nikakve sumnje. Partizan nema trenera. Ja ne znam kad se Partizanova publika od najskolovanije u Evropi pretvorila u masu analfabeta, sto je vidljivo na forumu.
 

SMK

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.002
Reaction score
3.736
Локација
Nisam gledao ni sekund utakmice, ali jedna stvar je sigurna. Ovako se gradi luzerski mentalitet.
 

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.312
Reaction score
10.866
Локација
underground
Prosle sezone nijednom nismo izgubili dve za redom utakmice.Posle Huventuda nisam bio nezadovoljan,ali ovo sad je bio tipican primer kad trener ne drzi konce utakmice.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.369
Reaction score
37.742
Nemam ni snage ni živaca...

Sram vas bilo!
 

Brka

Grobarčina
Учлањен(а)
04.08.2007
Порука
1.226
Reaction score
4.038
Локација
Uvek uz Partizan
Fudbal sam primio mirno, ali ovo me ubilo načisto. Na ove dve utakmice Šćepanović je pokazao dosta toga (da ne kažem sve) o svojim trenutnim trenerskim kvalitetima.
 

Sony PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2008
Порука
4.523
Reaction score
1.319
Локација
Tamo visoko, za brda ona...
Jos samo da Malina iznenadi veceras, pa da se kolektivno roknemo..

Ipak, ne bi trebalo.

Pocinjemo Abu, takmicenje koje u direktnom duelu sa ganima ne smijemo osvojiti, a mozda i generalno.
Ipak, podrska jedinom nasem klubu gdje god i u bilo kojem takmicenju

Parni valjak melje, nema stajanja.


Malina ne iznenadi, malina nadigrao.

Hvala fk i kk na poklonu klubu za rodjendan sutra.

Borcu svaka cast, Miletic postao zivotinja.
 

Magelan

Grobar
Учлањен(а)
12.09.2012
Порука
859
Reaction score
1.037
Šta očekivati od trenera koji dozvoli da mu 'pojačaju' tim Dangubićem. Bitno da je Tomas zategnut ko sajla, da se Pejdž ne plaši koša...

Košarkaška klinika kako se ne gradi koš.

Igrači nisu krivi, videli smo koliko umeju lane.

Edit. Srećom Malina povuče akciju u poslednjoj sekundi inače moje srce ne bi izdržalo da nam Borac proda španski pik end rol!
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.088
Reaction score
15.810
Локација
Храм фудбала
Kazu jebace im Vlado majku, a u njega usao duh Pere Bozica.
Pogled u daljinu i lagano ceskanje bradice.
Katastrofalna i igra (koje i nema) i vodjenje sa klupe (kojeg takodje nema).
Hvala Trinki za proslosezonsku magiju, to bi bila sezona ekvivalent Marku Nikolicu, ali mrtva korona.
 

vlada85pfc

Početnik
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
134
Reaction score
85
Manje vise isti tim, sa trenerom i bez njega, nebo i zemlja...Scepanovic nije trener i nikad nece biti, zaboravlja igrace po 10-15min na klupi, vodjenje utakmice ispod nivoa amatera, imam utisak da na tajm autu igraci moraju da se napnu da ga cuju sta prica, evidentno izgubljena hemija. Trinkijeri je neverovatan takticar i ogroman motivator, jednostavno vrhunaki trener. Ova ekipa samo tako moze do nekih znacajnih rezultata, jer sto se tice individualnih kvaliteta i igre 1na1 kao plana B kad ne ide, ovaj tim to nema. Ovako ce kako sada stvari stoje ici cela sezona, ne moze se bez trenera.
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
2.116
Reaction score
14.633
Локација
Kipar
Idemo na podesavanja od pre Trinkijerija. Ne mogu da se otmem utisku da su neprijatelji Partizana uradili tacno ono sto je trebalo.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top