Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

Tribonijan

Grobar
Учлањен(а)
24.12.2013
Порука
326
Reaction score
199
Локација
crno- bela planeta
Autoritet i muda da se bori sa raznim ostojama, loncarima i ostalom SNS bratijom u klubu ima samo Zoc. Medjutim, problem je sto to ovi iz uprave znaju, kao sto su znali i za Trinkijerija. Ne smiju se prebrojati pa kojim slucajem skinuti frankenstajnsku kurvu sa vrha... naljutice se veliki vodja.
 

kuki

Grobarčina
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
3.489
Reaction score
13.441
Локација
tamo daleko...
ne treba obraz, samo cista matematika, Trinki plus Kori Volden 880.000 evra "usteda" kao sto kazes....
a "teranje" je bilo takvo sto je dobio ponudu kao sto nije imao nijedan trener u istoriji kluba, da kazem 50% vecu nego sto je imao Dule kada je imao najvecu platu...plus ono sto je i trazio kada je dosao, velelepni stan, posluga, avio karte, sofera 2, obezbedjenje...
eto tako je "oteran" Trinki....
Ne kazem da mi nije bilo krivo sto je otisao, svi smo ga zavoleli...ali ovo su notorne cinjenice....
Otisao je zbog para...ili nije ostao zbog ljubavi...ko kao hoce...


Ma da...zivela dirigentica i sve insajd informacije. Ziveo Ostoja, Trinkijeri picko prodana. Zivele kafe kuvarice.

Cesto je dobro pamcenje prokletstvo, uzrok secera i visokog pritiska. Logika, ko jebe logiku. Ajmo da verujemo onome sto cujemo i procitamo, umesto zdravom razumu.

Ne, nije Trinkijeri oteran, samo nije hteo da bude drugi. Sve ostale "cinjenice" i insajd informacije su cisto sviranje kurca. Jos od "odlaska" Duleta.
 

Jsd Partizan 1945

Početnik
Учлањен(а)
30.09.2020
Порука
75
Reaction score
52
Локација
hram
Ne slazem se sa uvrezenim stavom, da Vucic ne da upravi da mi budemo ispred njegove miljenice. Ako je tako, zasto nije smenjena uprava fk-a 2017. ili smenjena ova gde smo ih ozbiljno ugrozili ? Ako je Trinkijeri smenjen zato sto je bio opasnost po njih po nalogu Vucica, da li to znaci da je Vucic dozvolio dovodjenje Trinkijerija? I otkud Vucicu poznavanje kosarke do nivoa ko mu i kako ugrozava klub,a ne razlikuje prvi od drugog obruca i da se ide na drugi obruc zato da se ne bi dobila rampa na prvom,a ne obrnuto.

Ja mislim da psiholoska struktura Vucica podrazumeva drugaciju metodologiju. Njemu nije zadovoljstvo da da nalog upravi Partizana da ne ugrozi njegove ili da se mi ugasimo . To muu je jednostavno i kvari mi dozviljaj. Covek je beskrajno banalan,bestidan i perverzan, kakvo smo mi drustvo, dosao je u poziciju da to i ostvari. On uziva u tome da pripremi teren, sto se tice finansija,sudija,organizacije,lige, da su u nasim upravama njegovi koji ga ne ometaju u tome i ne bune se, a opet imaju delimicnu autonomiju u vodjenju kluba .To je jedna predstava, u kojoj je sve pripremljeno da mi budemo iza CZ, ali je opet delom neizvesna i regularna, igrace i trenera niko ne ucenjuje da gube od CZ, pa imamo neku sansu za pobedu, kako bi on i svi njihovi navijaci imali zadvoljstvo da su nas dobili bez obzira na nasilje drzave prema Partizanu. On ima potrebu da se izivljava, uz takvo perverzno i perfidno sistematizovanje njegove te potrebe, da to sablaznjava.

Tako da se on oseca kao da je otkrio rupu na saksiji, gde je omogucio rezultate njegovom klubu, ali da izgleda tako da nije od pocetka do kraja povezano sa odnosom vlascu prema dva kluba. Tu ucestvuje i Covic, kako, on ne bi bio meta sledece vlasti. I iskreno se plasim da nece biti narocito losih posledica za njihov klub posle ove vlasti, da ce biti neki egal,sa njihovom daleko boljom stecenom pozicijom pod ovom vlascu .Uz eventualno ponistavanje te titule 46-e., vracanje bazena VK i nekoliko izjava nosioca te vlasti, kako su oni bili nesto povlasceniji u odnosu na nas,bez oduzimanja trofeja 13-16, bez ijedne istrage o FSS-u, sudijama, namestenim titulama.
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.880
Reaction score
7.937
ne treba obraz, samo cista matematika, Trinki plus Kori Volden 880.000 evra "usteda" kao sto kazes....
a "teranje" je bilo takvo sto je dobio ponudu kao sto nije imao nijedan trener u istoriji kluba, da kazem 50% vecu nego sto je imao Dule kada je imao najvecu platu...plus ono sto je i trazio kada je dosao, velelepni stan, posluga, avio karte, sofera 2, obezbedjenje...
eto tako je "oteran" Trinki....
Ne kazem da mi nije bilo krivo sto je otisao, svi smo ga zavoleli...ali ovo su notorne cinjenice....
Otisao je zbog para...ili nije ostao zbog ljubavi...ko kao hoce...

taaako je... te proklete pare

ne znam jel postoji Minhen na vodi...

nismo mi za dalje od Vlade Scepanovica (ne od njega licno, vec trenera tog kalibra)...
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
2.075
Reaction score
14.315
Локација
Kipar
ne treba obraz, samo cista matematika, Trinki plus Kori Volden 880.000 evra "usteda" kao sto kazes....
a "teranje" je bilo takvo sto je dobio ponudu kao sto nije imao nijedan trener u istoriji kluba, da kazem 50% vecu nego sto je imao Dule kada je imao najvecu platu...plus ono sto je i trazio kada je dosao, velelepni stan, posluga, avio karte, sofera 2, obezbedjenje...
eto tako je "oteran" Trinki....
Ne kazem da mi nije bilo krivo sto je otisao, svi smo ga zavoleli...ali ovo su notorne cinjenice....
Otisao je zbog para...ili nije ostao zbog ljubavi...ko kao hoce...

Ako je istina ovo sto si napisao, a verujem da ne pises napamet, onda je Trinkijeri ispao dzukela.
Ovo mi nekako nije bilo logicno zato sto mi se cinilo da je covek kome ovo sto si naveo nije vazno, da vec ima dovoljno. Verovao sam da mu je Partizan izazov. I isto verovao da mu Ostoja nije doveo igrace koje je zeleo za sledecu sezonu.
Ja pisem na osnovu onoga sto vidim, kao i u slucaju fk-a. Ima u pisanju svakoga od nas puno emocija, s obzirom da gledamo raspad na svim frontovima u svim sekcijama sportskog drustva. A to tesko da moze da bude slucajnost pa otud i sumnja u svacije namere.
Na kraju se izvinjavam za sve postove(bilo ih je vise) u kojima sam iznosio iste stavove.
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.928
Reaction score
26.749
Tako je, uprava radi najbolje sto moze, sve u interesu kluba, svaki njihov potez je jedino, i samo jedino u nasu korist, sve ostalo su insinuacije i u domenu teorija zavere.
Ostoja je super, Trinkijeri je zabarski zeljan pljeskavica smrad, Dzikic najbolje resenje, a vodja nam je dao odresene ruke i nema govora o bilo kakvim protekcijama.
Hajde nek se vrate na forum dirigentica, natam navam, garagan stajl, andrej rublev, pa da cirkus bude potpun...
 

ulaz "O"

Hodajući porok
Уредник
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
2.157
Reaction score
14.443
Локација
Brdo Banovo
..stan, posluga, sofera i to dva, obezbedjenje, avio karte...

Sto vise vremena prolazi, Ostoja sve velikodusniji.
Ovim tempom za dva, najvise tri meseca, bice da mu je ponudio privatni avion i akcije u British Motorsu.

Kao sto jednom izjavi :

Mijailović: Pre nego što ožednite, iskopajte bunar iz kog ćete piti
 

Tomic11

Terroristen
Учлањен(а)
03.04.2016
Порука
5.300
Reaction score
11.905
Локација
Tu, odmah iza tebe
ne treba obraz, samo cista matematika, Trinki plus Kori Volden 880.000 evra "usteda" kao sto kazes....
a "teranje" je bilo takvo sto je dobio ponudu kao sto nije imao nijedan trener u istoriji kluba, da kazem 50% vecu nego sto je imao Dule kada je imao najvecu platu...plus ono sto je i trazio kada je dosao, velelepni stan, posluga, avio karte, sofera 2, obezbedjenje...
eto tako je "oteran" Trinki....
Ne kazem da mi nije bilo krivo sto je otisao, svi smo ga zavoleli...ali ovo su notorne cinjenice....
Otisao je zbog para...ili nije ostao zbog ljubavi...ko kao hoce...
Zato je otisao u Minhen gde ima manju platu i skuplji zivot i ugovor na godinu dana.
 

vico23

Početnik
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
25
Reaction score
27
Локација
Čačak
Iz Čačka sam, i svi ovde znamo kakve je fore i malverzacije pravio Ostoja, ali takodje provereno znam da je veliki Partizanovac i da stvarno ima veliku zelju da Partizan opet bude na vrhu, verovali ili ne.
Mislim da se ovaj forum previse bavi SNS-om i politikom. Ja sam prvi protiv njih i uvek cu biti i dace Bog da padnu što pre, ali treba shvatiti notornu činjenicu da bar 50% navijača Partizana podržava SNS. Da li treba da se odreknemo te mase? Da ostane nas 100 sa ovog foruma jer smo mi veliki Grobari protiv SNS? Da li od 20000 ljudi u Areni treba da ostane pola ili još manje? Ja imam drugara koji je SNS aktivista na lokalu a ide na svaku utakmicu Partizana, logikom koja vlada na ovom forumu on nam više ne treba? Mislim da takve podele ne mogu ništa dobro da donesu.
Da li veliki vodja radi protiv Partizana i to na indirektan način? Pa radi! Možemo li da se borimo protiv toga? Pa mislim da možemo!
I što se Trinkija tiče non stop se potencira da je oteran od strane Ostoje. Nadam se da neću biti pogrešno shvaćen ali Ostoja ga je i doveo zar ne?
Ispašće da branim Ostoju ali mislim da je ovakav Partizan bolji nego onaj u vreme “velikog grobara” Pekovića i sličnih, možda grešim? Ja sam prvi za to ako ima neko bolji od Ostoje da se smeni, ali budimo realni da niko neće da preuzme KK Partizan, jednostavno ni legende to ne zanima. Ili da poslušamo Pantića pa da VVV trio preuzme i KK
 

Sacayak

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
4.920
Reaction score
6.183
Локација
Српска
Mislim da se ovaj forum previse bavi SNS-om i politikom. Ja sam prvi protiv njih i uvek cu biti i dace Bog da padnu što pre, ali treba shvatiti notornu činjenicu da bar 50% navijača Partizana podržava SNS. Da li treba da se odreknemo te mase? Da ostane nas 100 sa ovog foruma jer smo mi veliki Grobari protiv SNS? Da li od 20000 ljudi u Areni treba da ostane pola ili još manje? Ja imam drugara koji je SNS aktivista na lokalu a ide na svaku utakmicu Partizana, logikom koja vlada na ovom forumu on nam više ne treba? Mislim da takve podele ne mogu ništa dobro da donesu.
I ne treba nam. Svako ko je pametan, neće prismrditi SNS-u, a pogotovo podržavati i biti aktivista. Ne govorim samo zbog Partizana, nego generalno zbog naroda u Srbiji. Izbor postoji. Grobar koji je u SNS-u i podržava psiha koji uništava Partizan, to nije Grobar.
 

Shadow

Grobar
Учлањен(а)
08.02.2007
Порука
911
Reaction score
497

Ovo su klasični clickbait naslovi. Unutar teksta jasno pišu demanti. Mislim da je, nažalost, u ovom trenutku čak i Radonjić preozbiljan za nas. Ja iz sve snage priželjkujem Duleta i znam da postoji mogućnost da vi sada osujete paljbu po meni, ali bolje bi bilo da smo u onoj ,,formaciji" sa Duletom i ostalo otišli hipotetički gledano u beton ligu, nego što se zavaravamo ovoliko godina.

Ja i dalje smatram da je naš najveći poraz što naše legende ćute.
 

PFC_4ever

Grobarčina
Учлањен(а)
22.10.2007
Порука
1.812
Reaction score
1.081
jebem ti ja ovo sranje, sta je bre, koji kurac pisete da su cigani "iiiispred" nas, ne vredi se trkati itd? botine, picketine obicne, ajde lepo da odjebete sa foruma, a ako ste se uvredili jer satro niste, onda se jebeno preispitajte da li ste navijaci Partizana... ako ste mladi navijaci i imate takav stav, zajebite da citafe usrane glupe komentare po drustvenim mrežama! jebem ti ja to sranje, pazi molim te, ne vredi da Partizan juri titulu, pa svejedno ko igra i ko je trener... pa ili su botovi, cigani, ili glupi!
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.928
Reaction score
26.749
Kako volim kad post pocne sa: ja sam prvi protiv pere, mike, zike, i nadam se da ce sto pre da odu, ALI...
Kad procitam to ALI, koje je uvod u pravdanje onoga protiv cega si navodno, batalim dalje citanje.
Da se ne ponavljam, @Sacayak je lepo objasnio sustinu, nista za dodati, nista za oduzeti.
Jbt, i za Vucelica pouzdano znamo da je veliki Partizanovac, kao sto znamo da je govno od coveka. To sto je nas navijac ne menja cinjenicu da je govno.
Izvinjavam se svakome kome su povredjena stranacka osecanja. U stvari, zabole me kurac...
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
2.075
Reaction score
14.315
Локација
Kipar
Iz Čačka sam, i svi ovde znamo kakve je fore i malverzacije pravio Ostoja, ali takodje provereno znam da je veliki Partizanovac i da stvarno ima veliku zelju da Partizan opet bude na vrhu, verovali ili ne.
Mislim da se ovaj forum previse bavi SNS-om i politikom. Ja sam prvi protiv njih i uvek cu biti i dace Bog da padnu što pre, ali treba shvatiti notornu činjenicu da bar 50% navijača Partizana podržava SNS. Da li treba da se odreknemo te mase? Da ostane nas 100 sa ovog foruma jer smo mi veliki Grobari protiv SNS? Da li od 20000 ljudi u Areni treba da ostane pola ili još manje? Ja imam drugara koji je SNS aktivista na lokalu a ide na svaku utakmicu Partizana, logikom koja vlada na ovom forumu on nam više ne treba? Mislim da takve podele ne mogu ništa dobro da donesu.
Da li veliki vodja radi protiv Partizana i to na indirektan način? Pa radi! Možemo li da se borimo protiv toga? Pa mislim da možemo!
I što se Trinkija tiče non stop se potencira da je oteran od strane Ostoje. Nadam se da neću biti pogrešno shvaćen ali Ostoja ga je i doveo zar ne?
Ispašće da branim Ostoju ali mislim da je ovakav Partizan bolji nego onaj u vreme “velikog grobara” Pekovića i sličnih, možda grešim? Ja sam prvi za to ako ima neko bolji od Ostoje da se smeni, ali budimo realni da niko neće da preuzme KK Partizan, jednostavno ni legende to ne zanima. Ili da poslušamo Pantića pa da VVV trio preuzme i KK

Po meni ovo nema smisla. Podrzavas stranku koja otvoreno sabotira Partizan. Ja mislim da je svima jasno da mi titulu necemo videti ni u jednom spprtu.
Pogledaj samo kolike se pare sipaju u kk i fk ljubimaca vlasti.
 

BiP

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
1.179
Reaction score
6.952
Локација
NbG
Kad smo kod zelja, pogotovo onih nerealnih ja sam za Gospodina Dudu Ivkovica. Prvenstveno iz sportskih i ljudskih razloga, a naravno i politickih. Eto idealne prilike Ostoji da nas razuveri da je politicki poslusnik partije i da mu je Partizan na prvom mestu. Jos kad procitam ovo za verne Partizanovce- paralelno aktiviste sns-a, mislim da bi to bilo odlicno resenje i za filtriranje istih. Jednostavno il si Grobar il stranacki glodar, nema tu sredine, kakav k.... da nije mozda kolektivni Stokholmski sindrom...?
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top