Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2020/21.

Статус
Затворена за писање одговора.

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.008

Grob

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
1.530
Reaction score
4.136
Локација
Ljubljana
Izgubili smo odličnog igraca i odlicnog coveka. Odlaze najbolji....
 

nasa stvar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.09.2019
Порука
1.121
Reaction score
2.498
Локација
JNA
Znači kiriju nisu plaćali.Koji je to naprednjački ološ.
Pa dobro i tako reče trener da je dovoljno 3 stranca, ide se na tome i mnogo brže nego što smo očekivali.
Dokle god ciganji glasaju i drže na vlast maloumnika, ovakvi će voditi klub i imaćemo 0 titula kao što imamo ove 2021 u celom JSD Partizan.
Jedini je lek, tribina i pevanje protiv režima, što nas više ime, brže rešavamo problem.
 

Djomla97

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
681
Reaction score
4.481
Локација
Kosovska Mitrovica
Preterujete malo oko Markovica, nije Asano ostavio Vazuru i Vuceli, vec trenera i igrace. Ne radi se to ovako, mogao je sve ovo da uradi posle kupa. Ovo ima ko zna koju pozadinu. Bukvalno, mogu da najebu obe strane. Ako se dokaze, da je Asano otisao bez osnova, decko moze da bude suspendovan na dve godine. Ali ova dva V O L A iz uprave, pa duguju svakom, ali svakom igracu. Jebeno nam svaki igrac, oprasta dugovanja. E to ce evo sad, sve doci na naplatu. Vec duzi period oni igraju na ovu kartu prastanja dugovanja. To kod Japanaca ne pali. Jebe se njima. Na stranu, sto je Asano svaki dinar krvavo zaradio. Asanu moze da se obije o glavu, jer mu se ne duguju tri plate, vec jeda plata i premije. Koje se placaju na kraju sezone. Kapiram, da mu je neko napunio usi. Ali ono, verovatno ima bolji pravni tim od nas, pa moze da nas dobije lagano. I onda ce posle dva V O L A iz uprave, imati alibi pricu za finansije da nas je eto Asano satro zajebo. Kao onomad, alibi prica za Zivkovica, dugovanja prethodne uprave itd...

Jos jednom, da zaokruzimo pricu: V A Z U R A J E B I S E!
 

garbaN

Partizanovac
Учлањен(а)
14.09.2019
Порука
866
Reaction score
5.209
Локација
Beograd
Čovek dolazi iz kulture poštenja, gde kad neko izgubi novčanik odnese isti u policiju i ona ga vrati vlasniku netaknutog. Ovde mešetare i obitavaju cigani, vrednuje cigansko ponašanje i kultura.
Nema tu mesta za poštene.

Uzmi im sve. I ostavi ih u prašini.

 

Djomla97

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
681
Reaction score
4.481
Локација
Kosovska Mitrovica
Njegova jedina krivica je u tome, sto je otisao sad, a ne posle kupa. Ne zbog uprave. Vec zbog toga, jer se nije poneo fer prema njegovim saigracima, treneru i strucnom stabu. Da ih dobije na sudu, pa ovima da vidimo ledja. To bi bila, najbolja stvar za sve. Na stranu, sto od toga nema nista. Dobice ih na sudu, a ovima nema da vidimo ledja. I na kraju, najgore prodje sam klub.
 

GORAN-BL

Grobar
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
767
Reaction score
2.859
Локација
Banja Luka
Možda bi i Suma mogao njegovim stopama,vjerovatno se i njemu duguje pozamašna svota a ionako ga buše.E moj Partizane šta si dočekao,kakva bagra te vodi.A za balerinu Lazara bivšeg fudbalera riječi nemam.
 

kujblo70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
1.497
Reaction score
6.340
Локација
Blok 70
@amansio

koja je tacno reakcija svlacionice: “bravo majstore??”

Ta konkretna stvar nema veze ni sa govnjavom upravom ni sa zvalavim pederom.
 

lavex

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2008
Порука
1.631
Reaction score
8.800
Локација
"preko bare"
Ja se iskreno nadam da ce ostali da precute ovo. Pre svega Stanojevic.
Ja lično od njega očekujem da izjavi nešto slično kao Marković. Iskreno se nadam da će me demantovati.

Nego, da mi opet malo raspravimo ko je bolji, Savo ili Stanoje? Ili koja pojačanja dovesti i koga prodati? Mislim da je to, u ovom trenutku, najbitnije.
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
U ovom trenutku je najbitnije ove staviti na lomaču i spaliti ih. Da cvrče na tihoj vatri za primer ostalima koji bi se ovako poigrali sa imenom i veličinom kluba.
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.008
molim vas prestanite sa pisanjem, verujem da većinu boli svaki jebeni upis... videli smo danas u Mačesteru kako se pravi navijači bore za svoj klub, šta tek smo danas shvatili kakva nam je uprava i šta nam vlast misli... jajare koje vode ovaj forum rade zajedno za upravom i pružaju ventil frustriranim zaljubljenicima u crno bele boje, niti jednu akciju pokrenuvši pritom... boli me kurac, banujte me doživotno, ne mogu da trošim više nerve ovde
 
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.235
Reaction score
1.942
Локација
Подгорица
Не пишем дуго, јер је ужас све око клуба.
Да ли је Асано требало да пође не никако, да ли треба да му замјеримо не никако. Ова го.на из управе као признају дуг од премија али не плате, али искрено то ме не занима они нису ни требали да долазе.
Такође у многоме су и навијачи Партизана криви што овај је уопште дошао на власт, што ради ово што ради. И да навијачи Партизан нису гласали криви су шти су дозволили да на ово ураде од клуба. Повукао бих једну паралелу када год је српски народ у кризи тада су и навијачи Партизана у кризи. Мало нас је остало јако мало тј. оних који вриједе. ОЗДРАВЉЕЊЕ ПАРТИЗАНА КРЕЋЕ ОД НАС. Да би вратили Партизан на прави пут морамо прво ми.
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.008
još ovo, izgleda pokrenuli priču
E0-Yfiv-WEAMs1t.jpg
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top